Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#481 06.06.2016 09:08:22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


green.bear napsal(a):

xfany napsal(a):

green.bear napsal(a):


Špatnej katalog, je to pro vzducháče. wink 

Tak ze pr5 je zduchac? Sem myslel pr4  a8  Myslis ze bude jina prevodovka?  lol 

Věštím, věštím.. Pořád mlha. a1 PR5 je vodník od 2014 myslím. V té době se tuším ztratil katalog s dílama. Prej ho maj majitelé někde na CD, ale potvrdit nemohu, Werd mi ho nechtěl ukázat. lol 

Jo, jo Prochy včera říkal,  že Austrálie a Německo má už katalog, ale je tam nějaký složitější vyplňování, tak bádá co s tím udělá,  třeba se blýská na lepší časy. Jo minulý týden prodali 5 motorek, to jen, aby řeč nestála.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#482 06.06.2016 09:08:45

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


To by mohl rozvestit babaajp co zapricini ze motorka nestartuje a proc neradi a radickou tocis dokola jak u stareho kafemlejnku a pri jizde na kvalt co tam zustal to je 3st. motorka krupe a cuka.

 offline 

 

#483 06.06.2016 09:12:26

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


S toho naděláte tak tam nejde řadit no bóže.Nahoru to stejně nejezdi a dolu to pofrči na bubláka  ano 

Editoval babaexc (06.06.2016 09:14:05)

 

#484 06.06.2016 09:21:54

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

S toho naděláte tak tam nejde řadit no bóže.Nahoru to stejně nejezdi a dolu to pofrči na bubláka  ano 

Ze jsi nebyl vtipnej a tak s prehledem nepresel jine psani tady  lol 

 offline 

 

#485 06.06.2016 09:23:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Se divím, že toho k****a sebou taháte, když vidím co tady píše zase za hovadiny a hlavně zase výmluvy, tak bych se i na ty "lekce" co mu dáváte vysral  ne 

 offline 

 

#486 06.06.2016 09:28:30

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC napsal(a):

xfany:

Se divím, že toho k****a sebou taháte, když vidím co tady píše zase za hovadiny a hlavně zase výmluvy, tak bych se i na ty "lekce" co mu dáváte vysral  ne 

Tak jestli myslíš mě, tak  ano , ještě mi napiš, kde se vymlouvám.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#487 06.06.2016 09:31:04

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC napsal(a):

xfany:

Se divím, že toho k****a sebou taháte, když vidím co tady píše zase za hovadiny a hlavně zase výmluvy, tak bych se i na ty "lekce" co mu dáváte vysral  ne 

TVL ale jak zjistis o te motorce vic??  lol
 Myslis ze ma nejakou vahu kdyz tu mladej jezdi po louce a stiha ostrejm kroskam ze to beru jako bernou minci??? Tvl nebo ze uverim mlademu jak je to super motorka pro zacinajici piloty?? Nebo co je vrchol ze je to bezudrzbova moto?? Ze nestoji moc penez??
Ja to proste chci videt  heh1 

 offline 

 

#488 06.06.2016 09:31:36

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

babaexc napsal(a):

S toho naděláte tak tam nejde řadit no bóže.Nahoru to stejně nejezdi a dolu to pofrči na bubláka  ano 

Ze jsi nebyl vtipnej a tak s prehledem nepresel jine psani tady  lol 

Co je na tom vtipného???

 

#489 06.06.2016 09:33:30

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

xfany napsal(a):

babaexc napsal(a):

S toho naděláte tak tam nejde řadit no bóže.Nahoru to stejně nejezdi a dolu to pofrči na bubláka  ano 

Ze jsi nebyl vtipnej a tak s prehledem nepresel jine psani tady  lol 

Co je na tom vtipného???

No ty.....

 offline 

 

#490 06.06.2016 09:45:14

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Ahá  a1  a1  a1 

 

#491 06.06.2016 11:33:42

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC napsal(a):

xfany:

Se divím, že toho k****a sebou taháte, když vidím co tady píše zase za hovadiny a hlavně zase výmluvy, tak bych se i na ty "lekce" co mu dáváte vysral  ne 

Ono je to jiný na fóru a v realu. Když jede, je to bojovník a jde do všeho bez keců ano , jen to chce špunty do uší lol .
To akorát tady plácá, že bys mu zalepil klávesnici  lol 
Úplně v něm vidím sebe  ano2  ne  big_smile 

 offline 

 

#492 06.06.2016 11:40:34

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr:

Pospěš si nebo bude vyprodáno  ano2  ano2 

 

#493 06.06.2016 11:44:36

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

xfany:

Se divím, že toho k****a sebou taháte, když vidím co tady píše zase za hovadiny a hlavně zase výmluvy, tak bych se i na ty "lekce" co mu dáváte vysral  ne 

Ono je to jiný na fóru a v realu. Když jede, je to bojovník a jde do všeho bez keců ano , jen to chce špunty do uší lol .
To akorát tady plácá, že bys mu zalepil klávesnici  lol 
Úplně v něm vidím sebe  ano2  ne  big_smile 

ja nic neslisel, jen nekomu dole preskakoval hlas  lol 

 offline 

 

#494 06.06.2016 11:49:55

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr:

Hele, když to vezmu kolem a kolem, tak potrápit třeba jo, porazit už asi ne. Janek na tom vyjel všechno,  včera se k nám prichomejtnul kluk na KTM 450, já se zrovna trápil do kopce, z kterého jsou fotky. Kluci se mi ze zhora smáli házeli klacky a kamení  lol  lol , ne dělám si prdel. Prostě mi nešlo vyjet posledních cca 30m z cca 200m  stoupání. Kluk sešel a vyjel  ou2 . Z toho pramení, že se mám hóódně co učit,  ale taky to, že  není asi zas tak špatná, navíc je to 250,  proto ty limity jo v echt výjezdech.  Fanda má pravdu, ze dlouhodobě takový terén s ní jezdit fakt nejde, že mám pořád něco ulomenýho pramení z těch nespočet pádů, které vy nemáte. Včera se mi kluci ptali, co mě vedlo k tomu si koupit na takový ježdění Ajp. Jasně jsem jim řekl,  že jsem vůbec nepomyslel tohle jezdit. Představoval jsem si projížďky po poli atd. , jako jezdí třeba Dandyss a myslím i další, ale raději se s tím nechlubí, aby se nestáli terčem posměšků ( ale proč ). Byl jsem s Danem 2krát a super. Tohle mě chytlo až po Pehu u Romana.
Omlouvám se,  že je to tak dlouhé a nepřidal fotku nahatý ženský.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#495 06.06.2016 11:51:38

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

xfany:

Se divím, že toho k****a sebou taháte, když vidím co tady píše zase za hovadiny a hlavně zase výmluvy, tak bych se i na ty "lekce" co mu dáváte vysral  ne 

Ono je to jiný na fóru a v realu. Když jede, je to bojovník a jde do všeho bez keců ano , jen to chce špunty do uší lol .
To akorát tady plácá, že bys mu zalepil klávesnici  lol 
Úplně v něm vidím sebe  ano2  ne  big_smile 

 lol  lol teď jsi mě rosekal.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#496 06.06.2016 11:58:16

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Janek napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

xfany:

Se divím, že toho k****a sebou taháte, když vidím co tady píše zase za hovadiny a hlavně zase výmluvy, tak bych se i na ty "lekce" co mu dáváte vysral  ne 

Ono je to jiný na fóru a v realu. Když jede, je to bojovník a jde do všeho bez keců ano , jen to chce špunty do uší lol .
To akorát tady plácá, že bys mu zalepil klávesnici  lol 
Úplně v něm vidím sebe  ano2  ne  big_smile 

ja nic neslisel, jen nekomu dole preskakoval hlas  lol 

 lol  lol jo, jo vzpomínám. Co jé, kde si, nestartuje mi to  lol . Fanda přepočítává. Další výjezd co jé, kde jsi, urval jsem sedló lol , Fanda přepočítává. Další kde si, zlomil jsem blatník  lol  Fanda přepočítává  lol jo tak to je no, co nadělam.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#497 06.06.2016 12:00:48

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

sirr:

Hele, když to vezmu kolem a kolem, tak potrápit třeba jo, porazit už asi ne. Janek na tom vyjel všechno,  včera se k nám prichomejtnul kluk na KTM 450, já se zrovna trápil do kopce, z kterého jsou fotky. Kluci se mi ze zhora smáli házeli klacky a kamení  lol  lol , ne dělám si prdel. Prostě mi nešlo vyjet posledních cca 30m z cca 200m  stoupání. Kluk sešel a vyjel  ou2 . Z toho pramení, že se mám hóódně co učit,  ale taky to, že  není asi zas tak špatná, navíc je to 250,  proto ty limity jo v echt výjezdech.  Fanda má pravdu, ze dlouhodobě takový terén s ní jezdit fakt nejde, že mám pořád něco ulomenýho pramení z těch nespočet pádů, které vy nemáte. Včera se mi kluci ptali, co mě vedlo k tomu si koupit na takový ježdění Ajp. Jasně jsem jim řekl,  že jsem vůbec nepomyslel tohle jezdit. Představoval jsem si projížďky po poli atd. , jako jezdí třeba Dandyss a myslím i další, ale raději se s tím nechlubí, aby se nestáli terčem posměšků ( ale proč ). Byl jsem s Danem 2krát a super. Tohle mě chytlo až po Pehu u Romana.
Omlouvám se,  že je to tak dlouhé a nepřidal fotku nahatý ženský.

Ja te opravim, padame vsichni a nekdy to je vetsi akrobacie.....to jen aby jsi si nemyslel ze litas jako cestmir jen ty. Ale jen ty s AJP je to dlouhodobe neudrzitelny po technicke strance......dlouhodobe nepohodlne pro jezdce celkove ta moto...proto ten co se prichomejtnul jede six days.....a ten co s ni dela by ti bylo zle  lol 
Viz ty kluci na 350 jak byli semnou.......meli nove mtorky pred rokem a byli poprve na PEH ......si nevidel .....a nestalo je to ani korunu. Vo to tady jde.....

https://youtu.be/h_fBIsB0hz0?t=3m29s

Tady mas pady primo na radici paky

https://youtu.be/YO0HDBGyqH0?t=3m12s

https://youtu.be/zcm7X6uWDAY?t=18s

Editoval xfany (06.06.2016 13:00:09)

 offline 

 

#498 06.06.2016 12:07:35

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Za dalsi k tomu zvedani a te fyzicky  lol  Taky nejsi prvni a nebudes ani posledni co to zveda.....takle to zvedam ja za deste nebo na snehu furt....dobre mi tak sem jelito......ale jedu.
A to jsou ty neustale vymluvy ktere tu strejdu rajcujou.......kdyz ono...kdyz ja....kdyz tohle a tamto.....

Editoval xfany (06.06.2016 12:11:56)

 offline 

 

#499 06.06.2016 12:21:49

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany: Přesně, padáme všichni... někdo méně, někdo hodně a někdo skoro vůbec  smile Abych uklidnil Jopra. Já padal tolik, že si ze mě kluci dělali prdel že bezemně nemůžou jezdit jinak by to nebyla zábava (FMX prvky nesměli chybět) každou vyjíždku jsem něco zničil...  Nechápu kde jsem na opravy v té době bral peníze  lol chce to jezdit, jezdit a jezdit.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#500 06.06.2016 12:24:07

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany: To že máš six days a nedáš do toho korunu, nesouhlasím. Co si tak vzpomínám, tak urvané věci patří k vyjížďkám a spotřebáky typu páčky, řadičky, prasklé plasty k tomu patří a je jedno co máš. Když tak zavzpomínám, tak během 2 vyjížděk s klukama jsem viděl ohlou rozetu na KTM EXC 450, pak ještě prasklý zadní plast (jako měl Jopr) tak an EXC 450 nebo Jankův tekoucí kohout, kdy to položil v jednoduchém výjezdu se slovy: "no jo, to se hold někdy stane" a chtěl to zabalit a jet domů. Nakonec se to nějak dotáhlo a jelo se... Nepopírám, že ty Six daysky a obecně KTMky, Huasbergy atp. jsou s bytelností jinde, jde ale taky o to, jak se co používá. Sám vidím, jak kluci jezdí, ve výjezdu a nespadnou, když zůstanou pod vrcholem a já s tím jebu o zem věčně. Kolikrát mi připadne že padám pořád a nikdo kolem mě big_smile


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů