Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#461 05.06.2016 23:42:17

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hugila napsal(a):

jopr napsal(a):

Hoši na mou fyzičku se vyserte, kdyby jste tu motorku zvedli tolikrát co já v těch krpálech, tak jste taky v prdeli a věřím, že někteří ještě víc. Bla, bla borců jsem poznal v životě hafec.

to bude chtít přidat dřepy a kliky , aspoň tisíc denně, pak to bude dobrý lol 

Na dřepy kašlu (artróza lol ) a s klikama si mě pleteš s Jankem, já dělám jen 300 lol  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#462 05.06.2016 23:42:32

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hugila napsal(a):

jopr napsal(a):

Hoši na mou fyzičku se vyserte, kdyby jste tu motorku zvedli tolikrát co já v těch krpálech, tak jste taky v prdeli a věřím, že někteří ještě víc. Bla, bla borců jsem poznal v životě hafec.

to bude chtít přidat dřepy a kliky , aspoň tisíc denně, pak to bude dobrý lol 

Nebo zacit pomalejs, jit na to jako ajp fans...... louky .....nekolik 10tis km

 offline 

 

#463 05.06.2016 23:43:17

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Hugila napsal(a):

jopr napsal(a):

Hoši na mou fyzičku se vyserte, kdyby jste tu motorku zvedli tolikrát co já v těch krpálech, tak jste taky v prdeli a věřím, že někteří ještě víc. Bla, bla borců jsem poznal v životě hafec.

to bude chtít přidat dřepy a kliky , aspoň tisíc denně, pak to bude dobrý lol 

Na dřepy kašlu (artróza lol ) a s klikama si mě pleteš s Jankem, já dělám jen 300 lol  ano 

Kecas dnes sis nedal  lol 

 offline 

 

#464 05.06.2016 23:47:34

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

Hugila napsal(a):


to bude chtít přidat dřepy a kliky , aspoň tisíc denně, pak to bude dobrý lol 

Na dřepy kašlu (artróza lol ) a s klikama si mě pleteš s Jankem, já dělám jen 300 lol  ano 

Kecas dnes sis nedal  lol 

Blázníš  lol , já jen když mi napíše Janek lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#465 05.06.2016 23:49:29

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Hugila napsal(a):

jopr napsal(a):

Hoši na mou fyzičku se vyserte, kdyby jste tu motorku zvedli tolikrát co já v těch krpálech, tak jste taky v prdeli a věřím, že někteří ještě víc. Bla, bla borců jsem poznal v životě hafec.

to bude chtít přidat dřepy a kliky , aspoň tisíc denně, pak to bude dobrý lol 

Nebo zacit pomalejs, jit na to jako ajp fans...... louky .....nekolik 10tis km

Louky jsem rovnou přeskočil, teď vidím, že to byla chyba, asi se vrátím do první enduro třídy ano  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#466 05.06.2016 23:59:52

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany napsal(a):

Hugila napsal(a):


to bude chtít přidat dřepy a kliky , aspoň tisíc denně, pak to bude dobrý lol 

Nebo zacit pomalejs, jit na to jako ajp fans...... louky .....nekolik 10tis km

Louky jsem rovnou přeskočil, teď vidím, že to byla chyba, asi se vrátím do první enduro třídy ano  lol 

No rozhodne ti to usetri nejaky kacky a muzes po roce kouoit new moto nesmrtelny .... ano 

 offline 

 

#467 06.06.2016 00:04:09

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany napsal(a):


Nebo zacit pomalejs, jit na to jako ajp fans...... louky .....nekolik 10tis km

Louky jsem rovnou přeskočil, teď vidím, že to byla chyba, asi se vrátím do první enduro třídy ano  lol 

No rozhodne ti to usetri nejaky kacky a muzes po roce kouoit new moto nesmrtelny .... ano 

Mě stačí, že jsem na offmotu nesmrtelný já  lol  lol  lol  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#468 06.06.2016 06:30:00

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr: Není špatný si nejdříve motorku oťukat na loukách a trochu jen houbařit v lese a nehnat se hned do nejtěžšího. Ale zase máš velkou odvahu, že jdeš rovnou do jámy lvové s tím, že si tam rozsekáš motorku a třeba i sebe  big_smile Já bych do toho takhle hned nešel, za to obdiv  ano První AJP máme od května 2015 s tím, že jsme kraviny (výjezdy a prostě nějaký víc enduro ježdění), ne jen loukrocrossaření, začali dělat někdy v listopadu, do té doby jsme tehdy najezdili 3000 km (upozorňuji - 2 lidech!). A i za to jsme sklízeli, že jsme dementi, že máme bílý dresy (bylo jedno z nejsušších letních období vůbec  big_smile   usch ) atd atd. Za tu dobu jsme se s motorkou, alespoň trochu sžili, naučili wheelie - to třeba pociťuju, že se mi v terénu hodně hodí - když se se ti ve výjezdu motorka zvedne, nelekáš se, přeskoky klád, překážek, příkopů se naučíš atp. A stejně, když naše první opravdu větší enduro vyjížďka s klukama, co umí jezdit, přišla, málem jsem tam taky plivnul duši a dost věcí pro mě bylo velkým překvapením big_smile https://www.youtube.com/watch?v=XU00ea8_u7U (byla to tahle)  big_smile A od té doby mi každá vyjížďka dá neskutečně moc a sám vidím, pokrok (ono těch vyjížděk větších zase nebylo tolik od té doby, prsty 2 rukou by mi bohatě stačily)  big_smile No a teď jsem na motorce zase dlouho pořádně neseděl a ani sedět nebudu  sad Takže o prázdninách mám co dělat  big_smile 
Takže bacha bacha, kam se pouštíš, ať se ti třeba něco nestane  big_smile 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#469 06.06.2016 06:34:51

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

No ,ale to jsme odbočili a teď k motorce. Ve 22:40 si jí odvezl p. Procházka a zítra prý snad doveze.

To je super, ze zrovinka nema ted tolik prace, co jindy a ma na to hned cas. ano  ano  ano 

A na ty fyzicce fakt makni, to je zoufaly, co predvadis. Ja te tu wole ucim, taham, vyjizdim, sestavuju cvicebni programy, .... a ty ledva vyjedes, delas takovou vostudu.  ne  ne  lol  lol  lol 

 offline 

 

#470 06.06.2016 07:03:20

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Ve 22:40 si jí odvezl p. Procházka a ...

ve 22:54 uz sedis u PC a odesilas o tom zpravu na OffMoto.

Tohle vlakno a vira v Jezise je na veky lol 

 offline 

 

#471 06.06.2016 08:04:20

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

jopr: Není špatný si nejdříve motorku oťukat na loukách a trochu jen houbařit v lese a nehnat se hned do nejtěžšího. Ale zase máš velkou odvahu, že jdeš rovnou do jámy lvové s tím, že si tam rozsekáš motorku a třeba i sebe  big_smile Já bych do toho takhle hned nešel, za to obdiv  ano První AJP máme od května 2015 s tím, že jsme kraviny (výjezdy a prostě nějaký víc enduro ježdění), ne jen loukrocrossaření, začali dělat někdy v listopadu, do té doby jsme tehdy najezdili 3000 km (upozorňuji - 2 lidech!). A i za to jsme sklízeli, že jsme dementi, že máme bílý dresy (bylo jedno z nejsušších letních období vůbec  big_smile   usch ) atd atd. Za tu dobu jsme se s motorkou, alespoň trochu sžili, naučili wheelie - to třeba pociťuju, že se mi v terénu hodně hodí - když se se ti ve výjezdu motorka zvedne, nelekáš se, přeskoky klád, překážek, příkopů se naučíš atp. A stejně, když naše první opravdu větší enduro vyjížďka s klukama, co umí jezdit, přišla, málem jsem tam taky plivnul duši a dost věcí pro mě bylo velkým překvapením big_smile https://www.youtube.com/watch?v=XU00ea8_u7U (byla to tahle)  big_smile A od té doby mi každá vyjížďka dá neskutečně moc a sám vidím, pokrok (ono těch vyjížděk větších zase nebylo tolik od té doby, prsty 2 rukou by mi bohatě stačily)  big_smile No a teď jsem na motorce zase dlouho pořádně neseděl a ani sedět nebudu  sad Takže o prázdninách mám co dělat  big_smile 
Takže bacha bacha, kam se pouštíš, ať se ti třeba něco nestane  big_smile 

Test rider snů  ano 

 offline 

 

#472 06.06.2016 08:25:41

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Njn někdo je majstro od narozeni někdo se to musi učit  usch 

 

#473 06.06.2016 08:26:07

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


kick-start napsal(a):

jopr napsal(a):

Ve 22:40 si jí odvezl p. Procházka a ...

ve 22:54 uz sedis u PC a odesilas o tom zpravu na OffMoto.

Tohle vlakno a vira v Jezise je na veky lol 

No jestli to nebude tím, že z garáže do baráku to mám 40 metrů, chceš dělat chytrého tady před svou rodinkou a děláš ze sebe akorát hlupáka. Teď mi určitě někdo z vás napíše ,  že já ho tu ze sebe udělal  (nebo dělám ) taky, ale co bych neudělal  pro ty lidi co to tu čtou a smějí se nám,  vždyť na světě je přece krásně  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#474 06.06.2016 08:32:45

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

Njn někdo je majstro od narozeni někdo se to musi učit  usch 

A nekdo je jitrnice na veky.....

 offline 

 

#475 06.06.2016 08:41:06

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

No ,ale to jsme odbočili a teď k motorce. Ve 22:40 si jí odvezl p. Procházka a zítra prý snad doveze.

To je super, ze zrovinka nema ted tolik prace, co jindy a ma na to hned cas. ano  ano  ano 

A na ty fyzicce fakt makni, to je zoufaly, co predvadis. Ja te tu wole ucim, taham, vyjizdim, sestavuju cvicebni programy, .... a ty ledva vyjedes, delas takovou vostudu.  ne  ne  lol  lol  lol 

Honzo já se ti divím,  že to máš zapotřebí  (poznal jsem tě a si dobrej kluk). Fanda ti dosvědčí, ze jsem s ním mluvil a říkal,  že je v Jičíně na nějaké akci a že má místo v autě na motorku a až pojede zpátky vyzvedne jí, jestli mi teda nevadí, takhle pozdě. U mě říkal, že maj na dílně připravený 4 vyservisovaný motorky a tu mou by mohli možná opravit, protože ty věci na to maj. Dá mi tam navíc jiný světlo,  aby mi ten držák na značku nelámal blatník.
Jo, jo já vím, že ti dělám ostudu  lol , u tebe to bylo super , s Fandou jsem trpěl, ale splnil co mi ve čtvrtek v pozvánce psal, ze dostanu za uši  lol , taková výzvička se neodmítá  ano , ale kopce i sjezdy děsivý

Editoval jopr (06.06.2016 08:42:58)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#476 06.06.2016 08:51:25

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


http://quadundcross.de/pdfs/ajp/2013/aj … s_list.pdf

Tak  vsichni tu mame vesteckou kouli tak by sme mohli dat do kupy tu prevodovku  lol 
No a pak si muzete podle cisla dilu dopsat ceny  lol 

Editoval xfany (06.06.2016 08:52:27)

 offline 

 

#477 06.06.2016 08:53:26

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

http://quadundcross.de/pdfs/ajp/2013/ajp_pr5_parts_list.pdf

Tak  vsichni tu mame vesteckou kouli tak by sme mohli dat do kupy tu prevodovku  lol 
No a pak si muzete podle cisla dilu dopsat ceny  lol 

Špatnej katalog, je to pro vzducháče. wink 

 offline 

 

#478 06.06.2016 08:57:46

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


green.bear napsal(a):

xfany napsal(a):

http://quadundcross.de/pdfs/ajp/2013/ajp_pr5_parts_list.pdf

Tak  vsichni tu mame vesteckou kouli tak by sme mohli dat do kupy tu prevodovku  lol 
No a pak si muzete podle cisla dilu dopsat ceny  lol 

Špatnej katalog, je to pro vzducháče. wink 

Tak ze pr5 je zduchac? Sem myslel pr4  a8  Myslis ze bude jina prevodovka?  lol 

 offline 

 

#479 06.06.2016 09:00:53

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

green.bear napsal(a):

xfany napsal(a):

http://quadundcross.de/pdfs/ajp/2013/ajp_pr5_parts_list.pdf

Tak  vsichni tu mame vesteckou kouli tak by sme mohli dat do kupy tu prevodovku  lol 
No a pak si muzete podle cisla dilu dopsat ceny  lol 

Špatnej katalog, je to pro vzducháče. wink 

Tak ze pr5 je zduchac? Sem myslel pr4  a8  Myslis ze bude jina prevodovka?  lol 

Věštím, věštím.. Pořád mlha. a1 PR5 je vodník od 2014 myslím. V té době se tuším ztratil katalog s dílama. Prej ho maj majitelé někde na CD, ale potvrdit nemohu, Werd mi ho nechtěl ukázat. lol 

 offline 

 

#480 06.06.2016 09:03:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


green.bear napsal(a):

xfany napsal(a):

green.bear napsal(a):


Špatnej katalog, je to pro vzducháče. wink 

Tak ze pr5 je zduchac? Sem myslel pr4  a8  Myslis ze bude jina prevodovka?  lol 

Věštím, věštím.. Pořád mlha. a1 PR5 je vodník od 2014 myslím. V té době se tuším ztratil katalog s dílama. Prej ho maj majitelé někde na CD, ale potvrdit nemohu, Werd mi ho nechtěl ukázat. lol 

Aha...no ja bejt fanousek znacky jako takovej Fans tak to proste dohledam a udelam si takovej rozkres jako je na odkazu a postupne zjistim ceny a to bych si dal treba do deniku na motorkari.cz to by byl misterstich  lol 
A ne jezdit hard teren nekolik tisic km a mit furt stejnej bilej dres.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů