Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#401 03.06.2016 13:37:21

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

sirr:

S těma dílama  ( druhovýroba)máš samozřejmě pravdu, vím to kvůli autům. Do závorky jsem napsal (i když u některých to taky není pravda), ale smazal jsem to a teď mě stíráš  ano . Jak jsem psal , enduro jsem nikdy nejezdil, ta motorka je má první a líbila se mi. Do budoucna se uvidí.

Jenze to je to o cem tu par lidi pise, a vlastne varuje. Nekdo to cte a koupi utrati penize a pak kouka co se deje a vlastne strati svuj drahoceny cas s nesmyslem do terenu. Proto ty debaty a hadky.....vse ukaze cas kdo mel pravdu.

 offline 

 

#402 03.06.2016 13:46:34

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

A zase ti  budu oponovat. Práce mají asi dost, jak mi volal, že už jsem se neozval, tak jsem mu to vysvětlil a říkám, ze na to nepospíchám, protože o víkend nehodlám jezdit a on , ze dobře že stejně toho maj moc a že v úterý. Úterý  se omlouval, ze nestíhá a jestli budu doma ve středu odpo,  že na Kladně budou servisovat KTM. Hele kluci , jak říkám,  mě je to úplně fuk, zatím jsem spokojenej a vaší  averzi ( třeba oprávněnou), vám tu nehodlám rozmlouvat.
Spíš mi napiš, kdy můžu přijet a pojezdíme a neřešme tu žabomyší války. Už jsem vás pár poznal a vím, ze jste v dobrý klucí lol


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#403 03.06.2016 17:28:55

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


To je tady dobry vzorek obyvatelstva nasi krasne zeme  lol  lol  lol 
Nekteri by se  občas meli profackovat hned jak se rano proberou, pac to je fakt sranda cist ty blitky  lol 

 offline 

 

#404 04.06.2016 07:58:51

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn napsal(a):

To je tady dobry vzorek obyvatelstva nasi krasne zeme  lol  lol  lol 
Nekteri by se  občas meli profackovat hned jak se rano proberou, pac to je fakt sranda cist ty blitky  lol 

Tak jsem dal na tvou radu ( zkušenějšího ) a pár jsem si jich nandal  ano . Jen mě překvapilo to někteří,  já myslel, že jsem tu jediný  ano2 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#405 04.06.2016 09:15:32

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

jopr: Proč se biješ, kvůli Jarynnovi? big_smile Heh  big_smile  To je názor, který má hodnotu prdu ve větru  big_smile  Až mi tu někdo najde nějaký Jarynnův příspěvek v tomhle vlákně, který by měl nějakou vypovídající hodnotu nebo byl k věci (byl o technice), krom toho, že z dálky viděl AJP na závodech, tak na něj třeba změním názor  big_smile  zatím tu vždy jen přijde vypustí něco posměšného, ale nic k věci  big_smile  Takže kvůli němu se nebij  big_smile 

Áá tak víš co se říká,  vyzkoušet se má všechno.  ano , navíc má přece KTMku, tak to musí být minimálně polobůh

Editoval jopr (04.06.2016 09:17:57)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#406 04.06.2016 09:28:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Ajp funn no hale zase od tebe to jsou fakt moudra jako od test ridera, sice na tom jezdis ale je to taky takove jako z dalky hodnoceni  lol 
Jestli ty jsi neudelal hop dokud nepreskocis.....

 offline 

 

#407 04.06.2016 09:29:38

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn napsal(a):

To je tady dobry vzorek obyvatelstva nasi krasne zeme  lol  lol  lol 
Nekteri by se  občas meli profackovat hned jak se rano proberou, pac to je fakt sranda cist ty blitky  lol 

Dělám to pravidelně a bez výsledku  lol 

 

#408 04.06.2016 09:39:58

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany: Já udělal HOP do Offmota, až mi z toho přeskočilo big_smile


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#409 04.06.2016 10:05:46

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

xfany: Já udělal HOP do Offmota, až mi z toho přeskočilo big_smile

Tak udělej hop z offmota, prospěje ti to  wink 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#410 04.06.2016 10:16:25

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

xfany: Já udělal HOP do Offmota, až mi z toho přeskočilo big_smile

Hmmm a jsme u toho........ty si zase pletes HUP s HoP ......to mas tezke ty budes dlouho student lol 

 offline 

 

#411 04.06.2016 10:18:56

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

Filda: Tu radost vám neudělám, navíc mě to tu baví, neboť mě bavíte taky a možná kolikrát ještě víc, než já vás  big_smile 

Ok tak to ti přeju  lol 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#412 04.06.2016 11:45:08

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

jopr: Proč se biješ, kvůli Jarynnovi? big_smile Heh  big_smile  To je názor, který má hodnotu prdu ve větru  big_smile  Až mi tu někdo najde nějaký Jarynnův příspěvek v tomhle vlákně, který by měl nějakou vypovídající hodnotu nebo byl k věci (byl o technice), krom toho, že z dálky viděl AJP na závodech, tak na něj třeba změním názor  big_smile  zatím tu vždy jen přijde vypustí něco posměšného, ale nic k věci  big_smile  Takže kvůli němu se nebij  big_smile 

Mno ono to ma naprosto stejnou hodnotu jako tvoje blitky kteryma nas tu krmis,jen si to nejak neuvedomujes. Taky jsem od tebe nic kloudneho necetl,jediny tvuj rozumny pocin bylo video,ktere je strihle na muj vkus moc hezky.

 offline 

 

#413 04.06.2016 11:47:58

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

AJP FANS CZ napsal(a):

jopr: Proč se biješ, kvůli Jarynnovi? big_smile Heh  big_smile  To je názor, který má hodnotu prdu ve větru  big_smile  Až mi tu někdo najde nějaký Jarynnův příspěvek v tomhle vlákně, který by měl nějakou vypovídající hodnotu nebo byl k věci (byl o technice), krom toho, že z dálky viděl AJP na závodech, tak na něj třeba změním názor  big_smile  zatím tu vždy jen přijde vypustí něco posměšného, ale nic k věci  big_smile  Takže kvůli němu se nebij  big_smile 

Áá tak víš co se říká,  vyzkoušet se má všechno.  ano , navíc má přece KTMku, tak to musí být minimálně polobůh

Jsem rad ze to tak vnimas  lol  Co je ale jiste,nejsem lhar, pohadkar ani carodej,coz je u tebe bohuzel velmi pravdepodobne  ne 

 offline 

 

#414 04.06.2016 12:07:03

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn:
Proč bohužel, pro tebe (vás ) snad bohudík.
 ano ale jo, já to beru, raději ustoupím a zkusím se přečarovat.

Editoval jopr (04.06.2016 12:08:43)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#415 04.06.2016 12:26:32

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ:

Nema.moc smysl tady neco psat k moto, pac pokud nekdo napise neco negativniho tak jsou zde jedinci kteri to vi lepe a ihned to resi. Hloupost a zabednenost,bohuzel. A takove to mohlo byt prima vlakno o motorce co sice neni nic moc, ale ma hromadu spokojených majitelu,do fabriky chodi tisice dekovnych dopisu z celeho sveta,bude trvat jen chvili a budou ji sedlat spickovi jezdci z celeho sveta...Holt tady bohuzel trolis ty, a ja nevidim jediny duvod proc to nechat tak wink 

 offline 

 

#416 04.06.2016 12:27:58

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Jarynn:
Proč bohužel, pro tebe (vás ) snad bohudík.
 ano ale jo, já to beru, raději ustoupím a zkusím se přečarovat.

Netreba,staci jen nelhat,pak ty historky treba nabydou na důvěryhodnosti...

 offline 

 

#417 04.06.2016 12:43:13

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn napsal(a):

jopr napsal(a):

Jarynn:
Proč bohužel, pro tebe (vás ) snad bohudík.
 ano ale jo, já to beru, raději ustoupím a zkusím se přečarovat.

Netreba,staci jen nelhat,pak ty historky treba nabydou na důvěryhodnosti...

Napiš v čem jsem lhal, ať se můžeme posunout dál  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#418 04.06.2016 13:04:17

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn napsal(a):

AJP FANS CZ:

Nema.moc smysl tady neco psat k moto, pac pokud nekdo napise neco negativniho tak jsou zde jedinci kteri to vi lepe a ihned to resi. Hloupost a zabednenost,bohuzel. A takove to mohlo byt prima vlakno o motorce co sice neni nic moc, ale ma hromadu spokojených majitelu,do fabriky chodi tisice dekovnych dopisu z celeho sveta,bude trvat jen chvili a budou ji sedlat spickovi jezdci z celeho sveta...Holt tady bohuzel trolis ty, a ja nevidim jediny duvod proc to nechat tak wink 

Hmm, těmi jedinci myslíš asi nás majitele Ajp. Z mé strany nevím jestli je to hloupost a zabedněnost, sám jsem uznal, že Ajp na ostrý nemá, nicméně to co nevyjedu (nezkušenost) Janek na ní vyjede v poho. Babaex si vás povodí taky, Janek i Procházka říkal, že jezdí hodně dobře a jsme u toho, není to o motorce , ale o jezdci ( kluci na Pehu mi to říkali a teď vím,  že je to pravda). Samozřejmě,  že tam chybí výkon,  proti vašim 350, 450  ( proto mne fascinuje to porovnávání tady). Ta motorka má své limity i mouchy, co se týče zpracování některých věcí, ale je to hobby motorka a když jsem si jí kupoval, netušil jsem, že poznám PEH a budu chtít jezdit takový šílenosti, na které ta motorka není stavěná.
Tím, že tu píšeš o děkovných dopisech a bůh ví kdo to sedlá, promiň, ale tím ze sebe děláš hlupáka a zabedněnce ty,  minimálně tím, že tím zasíráš to vlákno,  které mohlo být prima  ano , kdyby sem přispívali jen ti, co mají nějakou zkušenost s Ajp.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#419 04.06.2016 13:35:28

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


hoši máte to marný, máte to marný, máte to marný, prostě a jednoduše se lišíte, tak musíte dostat po čuni  lol 

nejdřív dostávalo za uši VV MX, pak byl na řadě Frírajd a nakonec (prozatím) se zjevilo AJP, spása pro frírajdisty, nikoliv však pro VV MX - to má po ptákách navždy  usch  

moje rada zní - zařaďte se do ostrýho stáda a budete mít klid  a1 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#420 04.06.2016 15:07:49

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Jarynn napsal(a):

jopr napsal(a):

Jarynn:
Proč bohužel, pro tebe (vás ) snad bohudík.
 ano ale jo, já to beru, raději ustoupím a zkusím se přečarovat.

Netreba,staci jen nelhat,pak ty historky treba nabydou na důvěryhodnosti...

Napiš v čem jsem lhal, ať se můžeme posunout dál  ano 

Rika se-Nelze verit necemu co krvaci 5dni a nezemre  lol  ty jsi v 25 letech 2x vykrvacel a zijes. Z toho mi logicky vyplyva, ze jsi bud lhar,hlupak,saman nebo pohadkova bytost. Neverim ze jsi hlupak,na pohadky taky ne a samanu se bojim. Z toho prameni ma neduvera k tobe, kdyz napises toto. Chces nyt zajimavy tak pribarvis k obrazu svemu,ok ale pak se nediv.  Taky jsem tu nekde cetl o autech,dovozech a lepeni 2v1 jak vse z nas,delal jsi v tom jeste kdyz tu ostatni tahali kacera...  Vubec si meuvedomujes  ze vlastne netusis s kym si pises,nedomyslis.. To ale prece vubec neva.To vlakno vubec neni o nepratelstvi k ajp,pisu to uz po xte,sam mam polomotorku bez valneho vykonu. Je to tu o tom ze chybi konstruktivni nezabednena debata,sam vis ze nekdy je to nesmysl i pro neznaleho,ne tak pro toho kdo aspon trochu vi... Motam se kolem ostrych motorek vlastne chvili a netroufnul bych si tak zasvecene? Neznale?zabednene lhat jako treba kolega ajp fans. To me prudi. Vzdycky to nejaky cas prehlizim a pak ni to stejne neda a napisu co si myslim. Preci se nebudem ignorovat a nereagovat na to co se nam nelibi ne?Pak by to forum nebylo k nicemu...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů