Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#381 02.06.2016 11:38:57

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO napsal(a):

jopr:

Ty máš  aspoň výhodu ,že za tebou sjede,když to máš za barákem  lol 
Mě by asi nejel 350km vyměnit větráček big_smile 
Ale už sem jednou využil přítele na telefonu když se mě zlomil drát ve spínače a po telefonu sme stříhali a spojovali dráty k budíkum  smile 

Byli u mne čtyřikrát a vždy to spojili s cestou od někud, nebo někam, ale co jsem se s nima bavil, tak opravdu dost jezdí, moc jim to nezávidím. Fakt tomu asi dávaj 100 % na úkor rodiny, ale vybrali si to sami.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#382 02.06.2016 11:44:27

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Nj,když je kdejakej kokot votravuje číčovinama, bodejť by měli čas na nás vostatní ...


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#383 02.06.2016 12:11:47

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO napsal(a):

jopr:

Nj,když je kdejakej kokot votravuje číčovinama, bodejť by měli čas na nás vostatní ...

 lol  lol to víš, jsem enduropanic a záruka je záruka, to nejde porušit plombu  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#384 02.06.2016 12:15:14

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

U jednoho má P už svoje papuče,k druhýmu dojede rovnou delegace z AJP..vy ste mě banda.
Kdybych měl kvůli každé blbosti volat do Plzně tak si tu může shánět byt lol 

Editoval WERDISKO (02.06.2016 12:15:48)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#385 02.06.2016 14:42:01

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

WERDISKO napsal(a):

jopr:

Nj,když je kdejakej kokot votravuje číčovinama, bodejť by měli čas na nás vostatní ...

 lol  lol to víš, jsem enduropanic a záruka je záruka, to nejde porušit plombu  lol 

Takže ti dal ventilátor na záruku i když na něm bylo jasně vidět, že se zkurvil tím, žes zdeformoval chladič?
Kolik jinak stojí ventilátor?

 offline 

 

#386 02.06.2016 17:13:40

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

To těžko  usch 

 

#387 02.06.2016 19:25:38

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Teda zase jste mi udělali krásný večer a krásně jsem se zasmál nad ukřivděností - on říkal že to stojí 600, ale ono 2200... Nebo Jopr napíše že nový chladiče by stály asi pětku a strhne se vlna hejtů, že stojí 4400 Kč  big_smile To mi připomíná "debilní kecy důchodců" na youtube  big_smile  big_smile (2:14) https://www.youtube.com/watch?v=yMKJcm28myg  Obávám se, jestli sirr slyšel vše dobře, neplete si to s něčím a třeba si i něco nepřikrášlí, protože co jsem byl na předváděčce v dubnu 2015 v Bylanech dealer tam říkal všem i mně, že výztuhy chladičů stojí okolo 2 tisíc, to samé šusplech.

S tím, že není katalog nebo pěkně udělaný eshop souhlasím a mělo to být už dávno, minimálně jednoduchý excel, kde se dají ceny měnit, o tom žádná...  smile  a2 

A jak jsem tu už kolikrát říkal: pokud máš s AJP choutky jezdit v terénu, kup si výztuhy chladičů. Píšu to i na motorkářích, ale každý chce tak ušetřit, až nakonec neušetří a kupuje nové hladiče  usch 

Díky lidem jako je Werdisko se dá rozklíčovat, které díly z čeho pasují a díky za to.  ano  Např. teď jsme koupili rozetu a primárko. Třeba řadička, která by měla sedět z DRZ nám nějak nesedla (byla to druhovýroba na DRZ - třeba jen špatný kousek, nevím - druhovýroba noname na DRZ stála 400 Kč, originál AJP (je tam potisk big_smile  ) 600 Kč).

Nebylo by od věci dát dohromady seznam dílů, které pasují odjinud a nepsat to sem, ale do deníků na motorkářích  ano 

E: jinak jak Janek říkal s tou kvrdlající se řadičkou u nás: to byla naše chyba, že nebyla dotáhnutá a vykvrdlala se a tím se i zničila. Ten tisícihran z motoru je ale naprosto OK smile Dali jsme tam novou a je to 100% smile

E2: argument, že na KTM seženeš přes známého bez DPH nebo nějakým jiným způsobem, neberu. Normální smrtelník (nezávodník, nepodnikatel, nekamarád těchto dvou 2 zmíněných) to sežene za normální "KTM peníze" a to je darda, stačí kouknout na originální díly. Druhovýroba, bazar a díly z Alliexpressu je jiná věc

Editoval AJP FANS CZ (02.06.2016 19:50:39)


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#388 02.06.2016 20:05:45

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ:

Až na to, že na tu KTM existuje druhovýroba, kde si vybereš konkrétní díl na svůj model a bez problémů objednáš. Nemusíš jak debil hledat někde po netu a fórech, z čeho by to a ono mohlo na AJP pasovat nebo se ptát Docházky, kterej stejně neřekne, aby nepřišel o kšeft. AJP doma naštěstí nemám, ale jezdím s Werdem, takže vím, jak to s tím slavným objednáváním dílů funguje.

 offline 

 

#389 03.06.2016 07:41:13

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Dám vědět,  až mi přijde faktura. Měl bych platit olej na filtr, kapalinu do chladiče, čidlo sahary, větrák a asi práci. Ze vším jsem počítal už předem, ze to zaplatím, protože jsem si to obědnal, po projížďce s tebou  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#390 03.06.2016 08:07:57

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

A to je právě špatně.Co uděláš pokud ti pošle zaplatit 20 tis?Nic zaplatiš a budeš nasranej.

 

#391 03.06.2016 08:41:26

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

jopr:

A to je právě špatně.Co uděláš pokud ti pošle zaplatit 20 tis?Nic zaplatiš a budeš nasranej.

Že žiji ve státě plném hlupáků, to už jsem tu psal (tím nemyslím tebe). Proč nic, tak nezaplatím, ale myslím, že pánové Procházkové, mezi ně nepatří a nepřemýšlí, jako 90% čechů a to, jak každého ojebat. Já jako živnostník se chovám slušně a doufám,  že se ke mě budou ostatní chovat stejně. Pokud ne , zařídím se podle toho. ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#392 03.06.2016 09:01:09

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


 ano  ano jopr:

 offline 

 

#393 03.06.2016 09:42:24

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Že žiji ve státě plném hlupáků, to už jsem tu psal (tím nemyslím tebe). Proč nic, tak nezaplatím, ale myslím, že pánové Procházkové, mezi ně nepatří a nepřemýšlí, jako 90% čechů a to, jak každého ojebat. Já jako živnostník se chovám slušně a doufám,  že se ke mě budou ostatní chovat stejně. Pokud ne , zařídím se podle toho. ano 

No hele, takový jednání simůže dovolit kamarád ke kamarádovi, ale ze strany obchodníka je to ČOI vyk! 
Zas to chápu, ty nemáš jinou možnost, AJP je jen jedna, máš to v záruce, ....
Jinak třeba právě podle toho štítku na ventilátoru jsem si našel výrobce pro KTM a cena v kšeftu je cca poloviční, než přes KTM. To samý spínač podle závitu dohledáš za 50% ceny, ....
Ty jako živnostník se chováš slušně jen z nějakýho pohledu, ale například ke státu se chováš jako podvodník, protože co jde, děláš bez papíru, neodvádíš daně ... a kupuješ si za to nový motorky = nechováš se slušně, ale snažíš se ojebat lol . Ojebáváš poctivý živnostníky, který jsou díky poctivý cenotvorbě, kam musí zahrnout i daně, odvody, ... , zákonitě dražší a díky lidem, jako jsi ty se kurví trh lol 
V tomhle pozor slušný živnostníku lol  lol 

 offline 

 

#394 03.06.2016 11:15:28

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

Že žiji ve státě plném hlupáků, to už jsem tu psal (tím nemyslím tebe). Proč nic, tak nezaplatím, ale myslím, že pánové Procházkové, mezi ně nepatří a nepřemýšlí, jako 90% čechů a to, jak každého ojebat. Já jako živnostník se chovám slušně a doufám,  že se ke mě budou ostatní chovat stejně. Pokud ne , zařídím se podle toho. ano 

No hele, takový jednání simůže dovolit kamarád ke kamarádovi, ale ze strany obchodníka je to ČOI vyk! 
Zas to chápu, ty nemáš jinou možnost, AJP je jen jedna, máš to v záruce, ....
Jinak třeba právě podle toho štítku na ventilátoru jsem si našel výrobce pro KTM a cena v kšeftu je cca poloviční, než přes KTM. To samý spínač podle závitu dohledáš za 50% ceny, ....
Ty jako živnostník se chováš slušně jen z nějakýho pohledu, ale například ke státu se chováš jako podvodník, protože co jde, děláš bez papíru, neodvádíš daně ... a kupuješ si za to nový motorky = nechováš se slušně, ale snažíš se ojebat lol . Ojebáváš poctivý živnostníky, který jsou díky poctivý cenotvorbě, kam musí zahrnout i daně, odvody, ... , zákonitě dražší a díky lidem, jako jsi ty se kurví trh lol 
V tomhle pozor slušný živnostníku lol  lol 

Tak pozor Honzíku, trh kurvý lidi,  co to chtěj bez tý faktury, já jí na požádání vystavuju a daně řádně platím.Ty lidi co řvou a drobné živnostníky by nejraději pověsili, tak ty jsou mezi těmi co nechtěj fakturu. A teď hoďte kamenem všichni, co si něco nechaj udělat raději s fakturou a dráž........, nějak neslyším žblunknutí ( nebo rozbité okno).
A teď k Ajp. Pro mě je dar, ze mám zdravé děti atd. To že vy máte možnost si koupit díly za tolik, nebo tolik je mi buřt a přeji vám to. Mě stačí, když se svezu a mám úsměv od ucha k uchu a je mi jedno jestli jedu na koštěti. Tak už to konečně pochopte. ano 
A proč si kupujete Ferrari,  když pak scháníte levnější díly z druhovýroby  ( sračka proti originálu). Trochu divný ne.

Editoval jopr (03.06.2016 11:25:47)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#395 03.06.2016 12:26:55

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

Že žiji ve státě plném hlupáků, to už jsem tu psal (tím nemyslím tebe). Proč nic, tak nezaplatím, ale myslím, že pánové Procházkové, mezi ně nepatří a nepřemýšlí, jako 90% čechů a to, jak každého ojebat. Já jako živnostník se chovám slušně a doufám,  že se ke mě budou ostatní chovat stejně. Pokud ne , zařídím se podle toho. ano 

No hele, takový jednání simůže dovolit kamarád ke kamarádovi, ale ze strany obchodníka je to ČOI vyk! 
Zas to chápu, ty nemáš jinou možnost, AJP je jen jedna, máš to v záruce, ....
Jinak třeba právě podle toho štítku na ventilátoru jsem si našel výrobce pro KTM a cena v kšeftu je cca poloviční, než přes KTM. To samý spínač podle závitu dohledáš za 50% ceny, ....
Ty jako živnostník se chováš slušně jen z nějakýho pohledu, ale například ke státu se chováš jako podvodník, protože co jde, děláš bez papíru, neodvádíš daně ... a kupuješ si za to nový motorky = nechováš se slušně, ale snažíš se ojebat lol . Ojebáváš poctivý živnostníky, který jsou díky poctivý cenotvorbě, kam musí zahrnout i daně, odvody, ... , zákonitě dražší a díky lidem, jako jsi ty se kurví trh lol 
V tomhle pozor slušný živnostníku lol  lol 

Tak pozor Honzíku, trh kurvý lidi,  co to chtěj bez tý faktury, já jí na požádání vystavuju a daně řádně platím.Ty lidi co řvou a drobné živnostníky by nejraději pověsili, tak ty jsou mezi těmi co nechtěj fakturu. A teď hoďte kamenem všichni, co si něco nechaj udělat raději s fakturou a dráž........, nějak neslyším žblunknutí ( nebo rozbité okno).
A teď k Ajp. Pro mě je dar, ze mám zdravé děti atd. To že vy máte možnost si koupit díly za tolik, nebo tolik je mi buřt a přeji vám to. Mě stačí, když se svezu a mám úsměv od ucha k uchu a je mi jedno jestli jedu na koštěti. Tak už to konečně pochopte. ano 
A proč si kupujete Ferrari,  když pak scháníte levnější díly z druhovýroby  ( sračka proti originálu). Trochu divný ne.

Tys to celý asi nepochopil. Nikdo neřeší, jestli to stojí 4300 nebo 5000. Řeší se, že se vlastně NEVÍ, kolik daný díl stojí. Prodejce řekne asi 5000? Jak asi? Ferrari máš vlastně Ty, KTMka je něco jak koncernovka VW, jezdí jich mraky, pro druhovýrobce je to zajímavý, vyrábí repliky, protože se to prodá v dostatečným objemu, aby na tom vydělali. Chceš origo díl za raketu? Máš ho mít. Chceš ušetřit za neorigo plasty, protože víš, že je zrušíš za pár hodin? Stačí si vybrat. To samo polepy, kotouče, desky, písty, ojnice, blástry, výztuhy, kryty pod motor.. Není to útok na AJP, měl jsem Gase, skoro to samo, i když přece jen těch dílů bylo víc a funguje jim katalog s ceníkem. Jak je to na prd jsem si uvědomil ve chvíli, kdy jsem pořídil přeplastovanou KTMku a najednou s ničím není problém. Tož tak.

 offline 

 

#396 03.06.2016 13:08:59

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Tak pozor Honzíku, trh kurvý lidi,  co to chtěj bez tý faktury, já jí na požádání vystavuju a daně řádně platím.....

Vždycky máš volbu, třeba řekneš, že bez dokladu neděláš - jsi přeci slušný obchodník lol  lol 
Jinak všichni víme, jak to je, že by vás nenažranej stát nejradši stáhnul z kůže  ne . Proto jsem tam dal smajlíky jako kráva lol . Máte to kurwa těžký v tomhle blbákově ano 
Jen mi zarazila tvá "definice" slušnýho obchodníka, co ti něco prodá, udělá, ale neřekne, co to stojí .... tohle slušný obchodník nedělá.

Každopádně to, že přijede až k tobě domů a udělá na místě, byť je to drobnost, je prfektní služba ano  ano , ale taky to vypovídá, že nemají moc práce, protože kdyby ano, tak je zalezlej v kšeftu a nemá čas vylézt. AJP prostě moc nefrčí, pár prodaných kousků  nee1 

Jinak dnes už to vypadalo tak, jak to vypadat má ano , takovou radost, že můžu jezdit v deštíku už jsem neměl dloooouho ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20160603_115031.jpg

 offline 

 

#397 03.06.2016 13:25:18

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:jinak dnes už to vypadalo tak, jak to vypadat má ano , takovou radost, že můžu jezdit v deštíku už jsem neměl dloooouho ano


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 115031.jpg


no...teď bych si možná i botky namočil -je to pěkný (y)

Editoval tank (03.06.2016 13:25:50)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#398 03.06.2016 13:28:51

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


green.bear:

 ano psal jsem, že si třeba časem také koupím něco jiného,až prozřu. Zatím mi to stačí a se servisem mám jen dobrou zkušenost, narozdíl od Werda.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#399 03.06.2016 13:32:39

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Na pětku si nejsem jistej ale na pr4 pasuje spousta věci třeba ktm nebo japonec.Mám ty krámy na porovnáni doma tak jsem si to i napsal co pasuje do budoucna jestli budu něco měnit .Samo že je pár věci ajp a basta ale většinou to neni spotřebák.Možná by to chtělo sepsat a hodit na net aby si pan P.odpočinul  usch 

 

#400 03.06.2016 13:33:27

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr:

S těma dílama  ( druhovýroba)máš samozřejmě pravdu, vím to kvůli autům. Do závorky jsem napsal (i když u některých to taky není pravda), ale smazal jsem to a teď mě stíráš  ano . Jak jsem psal , enduro jsem nikdy nejezdil, ta motorka je má první a líbila se mi. Do budoucna se uvidí.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů