Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#321 18.05.2016 14:14:26

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


konopnik36 napsal(a):

Pište ty články kratší a davejte fotky nahatejch holek!!!
Az se za 3-5 let uvidí co se ty hujde sere,pak bych něco srovnával.

To jo, ale na nove hsq450-510 te doby se nic nesralo a je to krumpac  lol 

 offline 

 

#322 18.05.2016 18:41:39

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:  big_smile  big_smile  big_smile  no jde spíš o to aby AJP po 120mth nešla ojka ven, víš jak. To pak rok stará za 90,- se asi moc nevyplatí  i 220mth je málo, víš sám.

 offline 

 

#323 21.05.2016 22:25:39

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Dnes vyjížďka s Jankem a Tankem, výjezd cca 9:30 a v cca 15:00 mi Ajp chcípla, byla cítit škvařící se guma (plast) po zkoumání jsme si všimli, že nesvítí kontrolky a pátrali jsme u baterky, nakonec zjištěna prasklá pojistka. Díky Jankovi (který vozí vše  lol )vyměněna a všimli jsme si, že nefouká větrák. Po deseti minutách se situace opakovala s tím rozdílem, že pojistka praskla hned po vložení. Zjišťujeme, že větrák je zadrhlý a kluci navrhují odpojit větrák. Po telefonátu s p. Procházkou odpojujeme správný konektor, dáváme pojistku a jedeme dál  ano. Během opravy Janek zjišťuje,  ze Ajp je chcanka  lol  lol  lol . O opravě větráku budu informovat.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#324 21.05.2016 23:11:57

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

 ano. Během opravy Janek zjišťuje,  ze Ajp je chcanka  lol  lol  lol .

 smile  heh2  smile  jen nerozumim tomu že se něco smrdela spalena hmota (jestli sem pochopil dobře) a prece kvůli praskle pojistce od vetraku nemůže prestat jet motorka..... ale když to vezmu z opacnyho konce tak pojistka je na to aby se prece nic neskvarilo.....jinak toto je myslim hloupost-moucha ale jak si jinak ajp vedlo????

 offline 

 

#325 21.05.2016 23:32:19

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Dnes vyjížďka s Jankem a Tankem.

Upřímně, vyjížďku s Tankem a Jankem ti fakt zavidim. To mohla být pohodovka k nezaplacení. Opravdu trefa do čermýho  vyk! 

Editoval NoEnd (22.05.2016 00:21:20)

 offline 

 

#326 22.05.2016 00:16:38

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Dnes vyjížďka s Jankem a Tankem, výjezd cca 9:30 a v cca 15:00 mi Ajp chcípla, byla cítit škvařící se guma (plast) po zkoumání jsme si všimli, že nesvítí kontrolky a pátrali jsme u baterky, nakonec zjištěna prasklá pojistka. Díky Jankovi (který vozí vše  lol )vyměněna a všimli jsme si, že nefouká větrák. Po deseti minutách se situace opakovala s tím rozdílem, že pojistka praskla hned po vložení. Zjišťujeme, že větrák je zadrhlý a kluci navrhují odpojit větrák. Po telefonátu s p. Procházkou odpojujeme správný konektor, dáváme pojistku a jedeme dál  ano. Během opravy Janek zjišťuje,  ze Ajp je chcanka  lol  lol  lol . O opravě větráku budu informovat.

A dojel jsi trasu?

 offline 

 

#327 22.05.2016 00:20:08

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Dandyss napsal(a):

jopr napsal(a):

Dnes vyjížďka s Jankem a Tankem, výjezd cca 9:30 a v cca 15:00 mi Ajp chcípla, byla cítit škvařící se guma (plast) po zkoumání jsme si všimli, že nesvítí kontrolky a pátrali jsme u baterky, nakonec zjištěna prasklá pojistka. Díky Jankovi (který vozí vše  lol )vyměněna a všimli jsme si, že nefouká větrák. Po deseti minutách se situace opakovala s tím rozdílem, že pojistka praskla hned po vložení. Zjišťujeme, že větrák je zadrhlý a kluci navrhují odpojit větrák. Po telefonátu s p. Procházkou odpojujeme správný konektor, dáváme pojistku a jedeme dál  ano. Během opravy Janek zjišťuje,  ze Ajp je chcanka  lol  lol  lol . O opravě větráku budu informovat.

A dojel jsi trasu?

Sorry už jsem dočetl vedlejší vlakno a vše je jasné.

 offline 

 

#328 22.05.2016 09:34:08

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

jopr napsal(a):

 ano. Během opravy Janek zjišťuje,  ze Ajp je chcanka  lol  lol  lol .

 smile  heh2  smile  jen nerozumim tomu že se něco smrdela spalena hmota (jestli sem pochopil dobře) a prece kvůli praskle pojistce od vetraku nemůže prestat jet motorka..... ale když to vezmu z opacnyho konce tak pojistka je na to aby se prece nic neskvarilo.....jinak toto je myslim hloupost-moucha ale jak si jinak ajp vedlo????

Větrák se netočil, protože chladič dostal ránu (asi) a byl trochu zkřížený a tím se asi zapekla vrtulka (asi ten smrad). Pojistka nebyla od větráku,  ale hlavní a nešel  vůbec proud. Po odpojení větráku vše ok, ale nechtěli jsme riskovat,  tak jsme to zkrátili, což se hodilo Tankovi,  že bude dřív doma.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#329 22.05.2016 09:38:27

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


NoEnd napsal(a):

jopr napsal(a):

Dnes vyjížďka s Jankem a Tankem.

Upřímně, vyjížďku s Tankem a Jankem ti fakt zavidim. To mohla být pohodovka k nezaplacení. Opravdu trefa do čermýho  vyk! 

Super týpci a perfektní  projížďka. Nejvíc mne bavila korýtka. S novou pneumatikou  to šlo o 100% líp.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#330 22.05.2016 09:47:24

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Dandyss:

To hlavní jsme projeli, zbývalo prý už jen lesní cesty a nějaký lom  ( Janek říkal, že toho je škoda )


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#331 22.05.2016 12:58:05

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:
Super, to musela být jízda  ano 

 offline 

 

#332 22.05.2016 16:55:42

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

.... Během opravy Janek zjišťuje,  ze Ajp je chcanka  lol  lol  lol . O opravě větráku budu informovat.

To bych chcanku urazil big_smile .
Konsruktéra PR5 vzít k motorce a za každou volovinu nafackvat - byl by umlácenej ne 
Jako jezdí se mi na tom pěkně, ergonomie mi sedí, někde na cc trati bych se na Bergu možná s AJP předjel, do výjezdů, kde to Jopr dusil a na motorce jakoby chyběl výkon, jsem si se spojklou vyjel na pohodu, motorka hravá, .... ale má to limit. Taky by to možná chtělo udělat vzduch filtr, protože by se motoru líp dejchalo a jel by víc.
Ventilátor spíná poměrně často a to nebylo přes 25 st. a nebyly žádný zajebávačky. Když jsem po odstrojení prsíček viděl plandat už lehce nahnilý, nijak nezakrytý, konektor pro diagnostiku, řídící jednotka umístěná za ventilátorem, takže veškerý horký vzduch jde na ni, naplácaná elektrika kde to jen jde, ... ne 
Aku rozpálená tak, že na ni nejde udržet ruka ... idiot by tohle neudělal, na to museli být nejmíň dva lol 
Je tam dost dalších věcí, co mě zarazily, ale Jopr mi zakázal už dál hledat lol .
Ale hotline Procházka fungoval 1A ano .
Ventilátor se zadřel provozem - hold se asi nejedná o špičkový evropský komponent, ale bude to čínská sračka.
A hold to znepojízdní motorku, bez kicku nenastartuješ, .... aspoň jsem se díky tomu podíval pod kabátek.
Škoda, myšlenka stroje pěkná ano ,

Jopr: kolik ti to vzalo benzínu? dojel si se skoro prázdnou, ale nevím, jestli jsi dolíval při servisní přestávce smile .

 offline 

 

#333 22.05.2016 19:07:10

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Nedolíval jsem nic a v nádrži je cca 1,5 litru. Dnes mi volal p. Procházka, jak jsem dopadl, že jsem se už neozval. Vše prodebatováno a v týdnu přijede a opraví na místě  ano.
Na příští vyjížďce můžeš bádat až do alelua   lol.
Filtr vyperu, jsem prase  lol 

Editoval jopr (22.05.2016 19:09:11)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#334 23.05.2016 06:39:33

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Kua ty se jedeš prezentovat s AJP a na zadku máš sjetou šlupku a zahnojené  filtr?
S takovou díru do světa neuděláš  lol 
Ten jeblej chladič vs ventilátor mám taky.jak je zkroucené,tak se netočil a já chvilku dumal proč mě to vře.Nicméně sem ho povolil na jednom šroubku a ventiluje dál.


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#335 23.05.2016 07:35:26

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


To řikám furt že je ta prpětka na nic   a2  a2 

 

#336 23.05.2016 07:49:46

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO napsal(a):

jopr:

Kua ty se jedeš prezentovat s AJP a na zadku máš sjetou šlupku a zahnojené  filtr?
S takovou díru do světa neuděláš  lol 
Ten jeblej chladič vs ventilátor mám taky.jak je zkroucené,tak se netočil a já chvilku dumal proč mě to vře.Nicméně sem ho povolil na jednom šroubku a ventiluje dál.

Tak víš jak, v pátek telefon od Janka, ahoj zítra spolu jedem na projížďku a na nedávné s Ajpfans a babaexc jsem zjistil, že to Ajp je úplně super stroj, ale to prostě tady na tom serveru nejde, Jopre prostě nejde, potřebuju, aby jsi to zařídil, mám přislíbený i nějaký fin. bonus od předsedy pro tebe. A já dobrák, který rád každému pomůže ještě v noci, filtr do bláta, chladič dostal pár ran kladivem, do nádrže jsem vyvrtal malou dirku, řadičku a zad. brzdu jsem povolil. No ale dneska jedu manželce koupit kožich z norka  lol  lol  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#337 23.05.2016 09:50:10

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Taktak správně.Neni k ničemu psat jak se věci maj postřeh,radu  nee1  to s tebe udělaj blbce a posluhovače.Psat musiš to co chtěj všichni slyšet  ano 

 

#338 23.05.2016 10:31:35

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

.... Psat musiš to co chtěj všichni slyšet  ano 

Přesně tak - AJP je vhodná pro začátečníky, ale i pro ostřílený jezdce, co ví ... best na hard enduro, vychází ze skušeností s trialem. Tam se právě v sobotu ukázala ta výhoda nízkýho sedla a důmyslná konstrukce, která právě v technických pasážích i nezkušenýmu jezdci pomůže vše zdolat a mít tak radost lol  lol  lol .
Psáno přesně podle tvého hesla ano 
Říkám, zkus támhle ten výjezd ... ale ten je lehčí, než ten před tím a ten jsem vyjel .... no tak ho zkus, musíš topit a potom kolem těch stromů a pak zase zpátky do stopy, jó a tady to musíš jet tak rychle, abys to skočil a ne to přejet, protože jinak nemáš na konec rychlost .... aháááá lol  lol 

Až přijedem před něco, co vypadá jako stěna, tak za 2 a plnej a jen to drž .... aháááá, asi 3 aháááá

Tady je to takový trialový, jak píšou, že je to výhoda na ajp, tak pojeď za mnou .... aháááá, jak to mám sundat dolů lol 

Píšu znovu, na motorce se jede moc pěkně, podvozem funguje na enduro pěkně, .... ale už plně chápu, proč Romaniacs jeli na PR4
Pokud by šel na PR5 dát karbec, měl bych vážnýho brouka v hlavě ano 

 offline 

 

#339 23.05.2016 11:10:32

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Co by nešel? VVMX stejnej motor karbec má ....a můžeš koupit aj Keihin
Otázka jestli se do AJP rámu vleze a jak to pak bastlit se vzduchem

Editoval WERDISKO (23.05.2016 11:34:53)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#340 23.05.2016 11:51:05

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Já bych pětku nekupoval těch bot  je tam vicero.Musela by bejt o dost levnějši aby se dalo za co upravovat k obrazu svému.

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů