Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (111)
Srazy (68)
Výlety (106)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Boty na enduro

#681 12.10.2017 11:39:25

WoxmenRX
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 22
0 0

Re: Boty na enduro

Nikdo nic? Nemá někdo nápad? Boty mi zbytečně leží ladem v garáži... Když tak je prodám, kdyby měl někdo zájem ---> SZ.

Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

#682 12.10.2017 12:34:27

Rischwon
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: WR250R/X, EXC250
1 0

mám SG10 spokojenost veliká ale nejsou tak z boku dobře chráněné jak SG12,..

jinak jen taková otázečka? jak ty Gaerne čistíte ve vnitř,...tedka po posledních vyjíždkách mám v nich víc blata než bych chtěl,....stačí to normálně vywapkovat,..nebo spíš něco šetrnějšího pomocí nějaké pěny k tomu určené??

#683 12.10.2017 14:26:17

Já boty vystříkám hadicí s nějakou pěnou do vany, stejně se tam příště bahno, voda a pot objeví znovu. Pokud ale někdo jezdí obden, bude muset zvolit asi nějakou rychleschnoucí metodu, takže nějakou chemii

#684 12.10.2017 15:36:57

WoxmenRX napsal(a):

Nikdo nic? Nemá někdo nápad? Boty mi zbytečně leží ladem v garáži... Když tak je prodám, kdyby měl někdo zájem ---> SZ.

Za mě jedno z nej lepidel je lepidlo na autoskla. Kus tvrdý kůže vzít tím lepidlem nebo teplem natvarovat nějaký plast třeba z popelnice a přilepit. Možná to je celý blbost, ale tohle zachránit a ještě efektně moc dobře nepůjde.
Každopádně platit za tohle byla blbost, ale vzhledem k tomu, jakej jsi dobrák ano  ano se nedivím, žes to radši zaplatil.

#685 12.10.2017 21:26:04

WoxmenRX
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 22
0 0

Janek: Ne jsem vůl a ještě k tomu blbej. Měl jsem mu to hodit na hlavu ať mi zaplatí 6500,- co jsem za ně dal a strčí si je třeba za klobouk. Tohle byl velkej omyl a řekl jsem si že si od tohohle momentu nebudu nechávat srát na hlavu, když se s nějakým podobným problémem setkám.. Boty jsou mi teď k ničemu a prodat je taky za nějakou kloudnou cenu nemohu.

Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů