Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zlost na čtyřkolkáře a krosaře

#1 12.04.2012 10:58:46

zlost na čtyřkolkáře a krosaře


ahoj chlapi, taky jste se setkali s lidmi, kteří by po vás nejraději hodli šutr, když vás vidí jezdit po lesích, loukách atd. ?

 offline 

 

#2 12.04.2012 11:02:16

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


pída:

žádná novinka  lol 

 offline 

 

#3 12.04.2012 11:04:17

Šudy
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 65
Založená vlákna
Motorka: GG EC 300R
Věk: 21
0 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


na velikonoce jeden ozrala trefil kamosa kamenem do hlavy., takze jo, setkal

 offline 

 

#4 12.04.2012 11:35:56

Dyma
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: Yamaha XT 600 E
Věk: 38
0 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


zatím ještě ne, ale nerad bych to zakřiknul

 offline 

 

#5 12.04.2012 11:49:59

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


Šudy: to jako fakt, jo? tak to je hustý  heh11 

 offline 

 

#6 12.04.2012 11:50:26

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


a jezdíte na krosce nebo 4kolce?

 offline 

 

#7 12.04.2012 12:32:01

Šudy
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 65
Založená vlákna
Motorka: GG EC 300R
Věk: 21
0 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


jeli jsme enduro a crosky z vyjizdky uz pres vesnici dom, chlapek mel vic stesti nez rozumu, jednak, ze se kamosoj nic nestalo a jednak, ze ho ten kamarad nezkopal do kulicky i kdyz moc chtel  cool , jen doplnim, ze jsme nejeli asi zrovna 50 smile, a ze ten kamen nebyl zrovna malej, takze ono pri takovy rychlosti a velikosti sutru to mohla byt vcelku pecka

Editoval Šudy (12.04.2012 12:32:50)

 offline 

 

#8 12.04.2012 13:09:00

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


tady můžem popsat 50 stránek  a31  je to pořád o lidech na obou stranách barikády  cool  slušní lidé se chovají slušně a hovada budou pořád hovada  ne 
větší problém bych viděl u 4kolek,protože tohle je módní trend a koníček dostupný skoro pro každého,tudíž kde kdo si může 4kolku koupit a jezdit prakticky všude,bez jakýchkoliv zkušeností,ten stroj je dostane i v těžkém terénu skoro všude a30 na motorce už potřebuješ mít něco odježděno,aby si mohl něco vyjet smile 

ale je třeba si stále uvědomit,že se pohybujeme tak nějak mimo zákon,takže ježdění mimo ofiko enduro/mx lokality bude vždycky problém  mad 

 offline 

 

#9 12.04.2012 13:12:47

Rypy
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 81
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: TE 450
Věk: 2x10+1=?
1 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


Já osobně moc čtyřkolky kromě pracovních v terenu nemusím,jinak pro vozíčkáře a starší lidi super věc.  ano  ano  ano  Minulou sezonu jsem zakončil tak, že mě odchytil myslivec a seřval mě jak psa.  Měl ale tak dementní argumenty a31  a31 , že jsem mu slušně řek naschledanou a to nevím proč ho neuvěřítelně namichlo. :a1 Co říkal dál jsem neslyšel, ale určítě nadaval do ...

 offline 

 

#10 12.04.2012 13:17:09

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


mě jednou vypr*al dědek že jezdim po soukromé cestě ( jeho), na konci cesty bylo na zámek zabradlí do tvaru T okolo kterého se dalo v pohodě projet na motorce.
Huboval, nadával, bal jsem se aby na mě neskočila protéza  lol , že to je jeho cesta a kdesi cosi, tak jsem mu řek v klidu až mu tam daj ceduli zákaz vjezdu nebo něco podobného tak tam jezdit nebudu.

Nejlepší na tom je že on měl v životě prý hovno, ale na starý kolena se dobře přiženil a teď hází machry  lol 


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#11 12.04.2012 13:25:41

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


jojo ježdění po lesních cestách bude vždycky problém, já ho mám aspon z části vyřešenej že tam pracuju ale jenom v určitým kuse lese, ale kus je to pěknej usch Jinak když někoho uvidím ou2  otočím plynem a frr pryč wink Párkrát jsem zastavil a nemá to cenu poslouchat  a30 



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2075_dz_b7n1.jpg

Editoval Leorim (12.04.2012 13:29:58)

 offline 

 

#12 12.04.2012 16:59:35

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


Sally06:


Já to mám vyřešený jednoznačně.Vzal jsem si ponaučku jak tu kdosi kdesi na vlákně psal že se vymluvil na to,že hlídá les aby se nekradlo dřevo.U nás se to krade už v dost velkém stádiu.Normálka je už kdy se stratila celá tatrovka dřeva v celých délkách.Tak když jedu lesem rovnou to obhlédnu a když bude někdo brblat řeknu mu to že su tzv strážce navíc mně docela dobře všichni znají tak se to dá.A pokud nejezdím někde kolem krmelců,aby myslivci nerejpali tak nám říkali že když budem jezdit do 5 do večera a nedělat jim zbytečně problémy tak jim to je v celku jedno.Tak že asi jeden z mála z vás všech to mám méně problémové  a1  i když zase tak bez viny nejsu,protože se vždy najde hňup.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#13 12.04.2012 17:27:19

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


převzato z motorkari.cz

11. dubna jsem jel po polní cestě z České u Brna do Kuřimi. Cesta není ani na jedné straně označena žádnou zákazovou značkou. Když jsem míjel chlapa s kočárkem a psem, zpomalil jsem a projížděl okolo nich s vymáčknutou spojkou. Jen jsem ho minul, okolo hlavy mě proletěl dost velkej kámen......... Kdyby se trefil, jsem si jistej, že bych to asi neustál a položil to. Nebýt kočárku a psa, otočil bych to a vyřídil si to s ním ručně. Šok opravdu pořádný!!!


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#14 12.04.2012 17:56:54

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


wáca:tak to je mazec po mě naštěstí nikdo ničím neházel lol 

 offline 

 

#15 12.04.2012 18:15:22

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


Už se to tady probíralo, je to opravdu jen o lidech a troše tolerance. U nás ta tolerance je dost mizivá. Za loňský rok jsme toho zažili dost, několikrát jsme to museli otočit nazpět- borec s vidlema uprostřed cesty a v takové ráži, že se to holt nedalo. Nebo 120 kg statná skoro důchodkyně se oháněla kosou taky uprostřed cesty, příp. myslivec doproto a sundává pušku. Vyvrcholilo to ostnatým drátem nataženým dokonce na cestě, kde jezdí cyklisti:
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/731_imag0304.jpg
Naštěstí to odnesla jen roztrhaná karbonová helma a pár stehů.
Jinak kameny a pokusy o stržení za helmu ani nepočítám. Nahánění partou lesních dělníků nebo terénním autem je jen sranda.

 offline 

 

#16 12.04.2012 18:16:39

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


to já bych mohla zase udělat kompilaci děkujících lidí big_smile hlavně mamin s kočárkama big_smile někdy zpomalím/objedu... ale když jedu na krosce, tak chcípám, bílí bratři vzadu by asi neudělali moc dobře tomu dítěti big_smile a skoro po každé mi poděkovali...

 offline 

 

#17 12.04.2012 18:40:58

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


kámoš jel s partou na 4kolce, acess 300 po lesní cestě a najednou ho něco sundalo z mašiny, kluci mu letěli na pomoc protože ležel a ani se nepokoušel vztát, když k němu přišli tak mu schodily brejle a obličej celej od krve. bylo tam natažené ocelové lanko, takže to odnesl myslim jen zlomený nos a dost šrámu po obličeji, kdyby jel víc vzpřímeně nebo v takovim polostoji,tak mu šlo lanko přímo na krk a buhví jak by to dopadlo, i tahle zavolali sanitku


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#18 12.04.2012 18:56:38

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


U nás je to naštěstí hodně podobné jako u Britina. Prostě když jezdíte slušně tak se i spousta lidí bude chovat k vám slušně. Ale i blbců je tu dost třeba jeden magor přilítl s mačetou  a11  chvilku se s ní oháněl pak přesekal pár blatníků a dal se na odchod po chvilce se vrátil a strašně se omlouval, asi mu došlo co udělal  a8 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#19 12.04.2012 19:00:45

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


wáca:co na to říct a30 Příroda je jedna věc pár motorkama jí moc neublížíme.Daleko víc jí ubližují továrny,hafo aut na silnicích atd.... ale čeho jsou lidi schopní tomu se těško vůbec věří kdyby to kámoš nerozdejchal tak nevím jak by se ten člověk cejtil co to udělal možná by mu to ani nevadilo pokud je to nějakej magor a to asi je a30  a14 

 offline 

 

#20 12.04.2012 19:01:10

Re: zlost na čtyřkolkáře a krosaře


pída:

zdar jo chytli mne z hnuti duha vyk! dostal jsem 10tisic flastr a na 8mesicu zebrane papiry vyk! ty kurvy jsou schovani v lese a cihaji na moto. ctyrkolky a hned jak te chyti tak volaji benga vyk! to co jsem zazil kolem toho tak to nikomu nepreju fakt mazec vyk! jo a tech zelenych kurev se jen tak nezbavis byva jich docela hodne vyk! jak mne chytli tak jich tam bylo 11zelenych a to neni sance oni ti obestoupi motorku a nemas zadnou sanci ujet vyk! jinak ty kurvy vsechno toci aby mneli pro benga zaznam o prestupku vyk! jo vzadnem pripade jim nesmite nadavat nato je taky ten skurveny paragraf  vyk! kolem toho jsem mnel taky pjekne opletacky vyk!        jinak jak je priste potkam tak ty kurvy bud prejet nebo primo zabit a1  a1  a1  a1  a1 fakt to nestoji zato vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk! 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů