Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

MX boty- výměna podrážek

#1 30.03.2012 15:40:44

MX boty- výměna podrážek


Zdravím, chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s výměnou podrážky u MX bot? Mám boty TCX (oxtar) fcs combat a podrážky sem našel tyhle : Tady
A nevím jestli mi to vymění v klasické obuvy nebo jestli je to třeba dát někam jinam...
předem všem díky


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2413_9702rd.jpg

 offline 

 

#2 30.03.2012 17:21:18

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: MX boty- výměna podrážek


allmotors:

já mám taky TCX a dal jsem to normálně k obuvníkovi - zbrousil starou podrážku,nalepil novou,zašil a po půl sezóně podrážka zase v prdeli  a31  lol a tak pořád dokolečka než najdu sílu investovat 10 litrů do nových bot  a19 

takže to dej normálně k obuvníkovi  ano a nezapomeň je pořádně vysušit,jinak mu to tam nebude dobře držet...............

 offline 

 

#3 30.03.2012 17:37:35

Re: MX boty- výměna podrážek


Strejda-GC:
Super diky  ano , tak potom to neni zas takova veda a muzu si je hned obednat  lol ...A pul sezony? to se uz oslapou nebo se uz zacnou odlepovat? ja mam v haji hlavne pravou od startovani a leva vypada ze jeste neco vydrzi..mně se povedli ztratit aj dve prezky a když sem vydel ty ceny za ten pasek plastu tak je to taky k  a31 

 offline 

 

#4 30.03.2012 17:48:31

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: MX boty- výměna podrážek


allmotors:

na ostrých stupačkách jsem je prodřel a pak se začaly odlepovat,Míra(motohellrider) je jezdí taky (na obyč stupačkách) a začaly se mu odlepovat  roll 

 offline 

 

#5 31.03.2012 10:59:23

Pepr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Slovensko, Holíč
Motorka: Suzuki DR650se
Věk: 25
1 0

Re: MX boty- výměna podrážek


chlapi a kovovy spicky se daji taky koupit nahradni ?   konkretne na axo boxer

 offline 

 

#6 31.03.2012 12:35:30

Re: MX boty- výměna podrážek


Strejda-GC:
aha, tak ale porad ta podrazka nestoji tolik jak nove boty... tak dokut budou jeste nak drzet tak to budu asi menit...

Pepr:
koupit se daj urcite a jestli si nenasel tu spicku primo na ty svoje, tak by to mohlo pasovat z jinych bod pac ty spicky sou skoro stejny

 offline 

 

#7 31.03.2012 13:20:57

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: MX boty- výměna podrážek


jo,spičku jsem dal tu co je na Sidi a pasuje,bude to univerzální na většinu bot  ano 

hele,podrážku teď budu měnit a nekoupil jsem TCX ale Forma,tak uvidíme kolik vydrží  wink  každopádně dokud bota vydrží,tak budu měnit podrážky a až se najde nějaký super kauf na nové boty,tak je vyměním  heh2 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů