Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

pouze ktm exc 300

#1941 28.01.2015 10:13:52

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: pouze ktm exc 300


tam jako fakt není zadnysroubení????

 offline 

 

#1942 28.01.2015 11:00:06

milanride
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 516
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC TPI
Věk: 26
1 0

Re: pouze ktm exc 300


babaexc napsal(a):

Rozpulit motor a kladivem vymlátil klikovku ven nebo dva pajcry a rotor vypáčit možná by šlo na rotor i něco navařit  ano  ano  ano 

Doufám že jsem to správně pochopil jako srandu big_smile (jinak stahovák mam na půjčení - Praha Východ)

Editoval milanride (28.01.2015 11:01:18)

 offline 

 

#1943 28.01.2015 11:12:39

machi
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: praha
2 0

Re: pouze ktm exc 300


FoXR napsal(a):

machi:Gase bych se nebál. Já měl představu KTM exc 250/300, husaberg TE 250/300, GG EC250/300R!!

Do gase bych šel, ale jejich cena hrozně upadá, a já měl pocit že to pak neprodám za žádný peníz. Když nabídneš pěknou EXC tak je za týden pryč. Pokud jsi teda rozumný u ceny.
Každopádně, na KTM seženeš vše a všude, na gase budeš podle mě víc muset hledat a schánět. A vůbec na jeté díly. Ale když se svezeš na GG tak si řekneš že je to bomba fakt.

Byl jsem na 250R na OHLISech a to byl kočár. 1/2roku z5 za to chtěl 85 2011myslím, nedávno byla zase na inzerci za 75. Když jsem po něm chtěl 5 dolů, tak ani náhodou a teď šel o 10. Tak mě skoro mrzelo že nepovolil před 1/2rokem.

GG je levnější varianta, minimálně pořizovací a kvalitativně bych se toho nebál. Kluci co je znám na tom jezdí a maximální spokojenost. Já nevím proč, ale mám zafixováno že to bylo skoro lepší než EXC. Ono je pro a proti, a za EXC je +výkon, díly všude a oblíbenost, ale je to větší kurva když za to vezmeš. GG byl hodnější, pohodlnější a takovej kliďas jakoby. Nevím asi jen pocit, ale jako výkon nechyběl jen byl pozvolnější. Každopádně za GG nechci nějak kopat, jen pokud můžeš svez se někde na jednom i druhém. GG jsem měl pujčen od známého a měl ho fakt vyladěnej. Teď ho jezdí jeho "švagr" a je také maximálně spokojenej. Jediné co pouze Racing verzi.

Jinak za mě určitě KTM EXC 300 chybu neuděláš, ale připrav si větší peníze.

Teď se mi teď líbí na inzerci toto http://www.motoinzerce.cz/motorky/husab … troke.html
motor to má podle mě totožný s exc 300, pokud to má 150MTH nemáš co řešit min. 50 hodin. Má to startér, což je někdy fakt bomba a pokud to nejezdil nějakej dobytek jakože vzhledově se ani nezdá dobitá
tak podle mě super. být tenkrát když jsem scháněl, jel bych se na to aspoň podívat.

Z fotek poznáš hov... jezdi a koukej a jak někdo psal nikomu nevěř  vyk! 

Na gas gas sem jel na 07 ale nejak me to neoslovilo.neni to takovej divoch.vykon bych rekl stejnej ale ten nastup me nejak nepresvedcil.jinak stvim nazorem souhlasim.natoho berga si taky brousim zuby ale cekam este na 1 az 2 vejplaty podle toho kolik dojde.z exc 300 sem jezdil hodne po motokrosovejch tratich a krom mekciho predku bych rekl ze je to bezmala srovnatelny se 250 2T.ty dily me taky trochu desej a to jak u gase tak aji u tm.na ktm sem rozbil filtrbox skocil sem do ktm tam mi rek ze je asi ze 3dilu tak sme vobednali a druhej den  za 900kc byl doma.hafo veci maj na sklade a na zakladni dily se vubec neceka.Tm sem mel asi pred 7rokama a zhaneni dilu bylo votresny.no este mam mesic tak budu patrat.treba se neco najde.

 offline 

 

#1944 28.01.2015 11:20:28

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: pouze ktm exc 300


milanride:

Jaká sranda takto se to normálně dělá  a2  a2 
Čeče ani mě nenapadlo že by to mohl někdo brát vážně  usch  usch 

 

#1945 28.01.2015 11:30:05

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: pouze ktm exc 300


FoXR: pokial dáva KTM do všetkých prevodoviek radiaci bubon z hliníku povrchovo iba elox, tak o tej životnosti vážne pochybujem..

 offline 

 

#1946 28.01.2015 13:10:01

milanride
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 516
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC TPI
Věk: 26
1 0

Re: pouze ktm exc 300


Například u spojkovejch košů z duralu s tvrdoeloxem tvrděj že vydrží víc než ocelovej origo, nevim co je na tom pravdy, ale uplně bych to neodsuzoval...

 offline 

 

#1947 28.01.2015 15:15:34

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: pouze ktm exc 300


KTM SX 125, 2009, 50mth. Radiaci bubon mal v mieste chodu vidličiek zodraný elox a z materiálu chýbalo pár desatín. Vlastná skúsenosť.
Uloženie výfuk.kolena vo valci vybité cca 1mm, rezonovaním od príruby. Stačilo len vložiť grafitové tesnenie v mieste styku aby tomu zabránili. Ale na čo, ved treba predávat diely za pár stoviek(euro)...

 offline 

 

#1948 28.01.2015 15:32:29

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: pouze ktm exc 300


machi napsal(a):

Na gas gas sem jel na 07. . .

08  wink 

 offline 

 

#1949 28.01.2015 18:53:12

machi
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: praha
2 0

Re: pouze ktm exc 300


NoEnd:

Tak sory cito.rok sem nebo tam.
Uz se mi to blizi.mam abstak jako prase.

 offline 

 

#1950 28.01.2015 22:44:49

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: pouze ktm exc 300


machi:

Jo hochu počkej co se bude dít až bude zase 15 nad nulou. Já se snad pos.ru radostí, už z toho neslezu  heh2 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#1951 28.01.2015 23:52:33

machi
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: praha
2 0

Re: pouze ktm exc 300


FoXR:

ja uz bych jezdil aj ted bejt nacem.se jen bojim ze az bude lepci pocasko tak na netu nebudou zadny rozumny moto jen vrany kterejch se chcou lidi zbavit.

 offline 

 

#1952 29.01.2015 09:24:04

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: pouze ktm exc 300


machi:

no ono právě to bude podle mě dost hukot. každej kdo čeká že to prodá na jaře lépe čeká až bude to počasí, ale také každý kdo chce moto. a po těch fakt pěknejch se většinou zapráší ten den nebo do týdne od inzerování. Nutnost být každý den min. 2x na Motoinzerci je prostě nevyhnutelná. já čekal na XR 3 roky a pak to teprve za to stálo. EXC byl taky kauf. jeden den to vystavil a druhý den jsem pro to jel. To je fakt být ready 2 race. Vychystanej vlek, auto s plnou nádrží, prachy a ochota radši se 3x otočit a vysrat se na kaši než vzít vránu. Pak dopadne všechno dobře. Hlavně nedat na kecy jakože budeš schánět jinde, projedeš zpoustu peněz atd. Radši projedu 5000kč v benzínu než koupit ludru a každej den na to koukat jak tě to sere. Ideál je jak jsem jezdil já auto na lpg bez vleku a jen jezdíš a koukáš. Když tě zaujme dáš zálohu a druhý den vyzvedneš. Je však nutné mít vše na papíře jinak seš v pr....Jen ještě jedna rada z mých zkušeností, zeptej se na VIN atd. zda je origo vyražen na rámu. Já jel pro EXC které mělo vypískováno + komax a VIN byla samolepka(nechápu kdo když to pískuje a nedělá to poprvý ten VIN nezalepí a nepískuje kolem). Měl jsem z toho hlavu v pejru, protože tu motorku jsem chtěl. Jen jsem ji prostě nemohl koupit. Samolepku si tam dám jakou chci a nikdo by mi nedokázal uznat že je to to, za co to považuju a tvrdím že to je. Nehledě na to že bych také pak mohl broušením a nebo ultrazvukem zjistit že je to čorka z polska a papíry z roztřeleného vraku. Z takovýchhle chyb jsem vyléčenej. Tenkrát to bylo za 5 12. Aspoň že jsem nenechal zálohu a byl jen za kkta když jsem řekl zítra přijedu a za hodinu řešil VIN. Prostě nás to tenkrát vůbec nenapadlo na místě tak na to bacha vyk!  vyk!   vyk!   vyk!   vyk! 

Editoval FoXR (29.01.2015 09:26:04)


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#1953 29.01.2015 10:17:16

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: pouze ktm exc 300


pretekardano:

mám 3kilo 12tku a po 150 mth jsem měl ten válec na řazení vydřenej a přestalo to řadit nahoru nejdřív 6 pak 5 pak i 4 naštěstí to stojí pár korun ale myslím že to bylo špatně sestavený albo výrobní vada protože jak to řadí nahoru teď tak to nešlo nikdy  a1 

 offline 

 

#1954 29.01.2015 10:20:14

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: pouze ktm exc 300


FoXR:

15 nad nulou je pro děcka jezdíme každou neděli tak doval  a1 

 offline 

 

#1955 29.01.2015 11:40:24

machi
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: praha
2 0

Re: pouze ktm exc 300


FoXR:
Ja mam secko nachystany porad a na motoinzerci sem furt.jen pockam na vejplatu a muzu vyrazit.sak vona se prome nejaka 300 najde  ano 

 offline 

 

#1956 29.01.2015 11:44:37

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: pouze ktm exc 300


FoXR napsal(a):

machi:

no ono právě to bude podle mě dost hukot. každej kdo čeká že to prodá na jaře lépe čeká až bude to počasí, ale také každý kdo chce moto. a po těch fakt pěknejch se většinou zapráší ten den nebo do týdne od inzerování. Nutnost být každý den min. 2x na Motoinzerci je prostě nevyhnutelná. já čekal na XR 3 roky a pak to teprve za to stálo. EXC byl taky kauf. jeden den to vystavil a druhý den jsem pro to jel. To je fakt být ready 2 race. Vychystanej vlek, auto s plnou nádrží, prachy a ochota radši se 3x otočit a vysrat se na kaši než vzít vránu. Pak dopadne všechno dobře. Hlavně nedat na kecy jakože budeš schánět jinde, projedeš zpoustu peněz atd. Radši projedu 5000kč v benzínu než koupit ludru a každej den na to koukat jak tě to sere. Ideál je jak jsem jezdil já auto na lpg bez vleku a jen jezdíš a koukáš. Když tě zaujme dáš zálohu a druhý den vyzvedneš. Je však nutné mít vše na papíře jinak seš v pr....Jen ještě jedna rada z mých zkušeností, zeptej se na VIN atd. zda je origo vyražen na rámu. Já jel pro EXC které mělo vypískováno + komax a VIN byla samolepka(nechápu kdo když to pískuje a nedělá to poprvý ten VIN nezalepí a nepískuje kolem). Měl jsem z toho hlavu v pejru, protože tu motorku jsem chtěl. Jen jsem ji prostě nemohl koupit. Samolepku si tam dám jakou chci a nikdo by mi nedokázal uznat že je to to, za co to považuju a tvrdím že to je. Nehledě na to že bych také pak mohl broušením a nebo ultrazvukem zjistit že je to čorka z polska a papíry z roztřeleného vraku. Z takovýchhle chyb jsem vyléčenej. Tenkrát to bylo za 5 12. Aspoň že jsem nenechal zálohu a byl jen za kkta když jsem řekl zítra přijedu a za hodinu řešil VIN. Prostě nás to tenkrát vůbec nenapadlo na místě tak na to bacha vyk!  vyk!   vyk!   vyk!   vyk! 

ta stim vinem byla kamaráda a resilo se to i tady....opravdu to delal poprvé a byla to ta moto....topovka....ale ten vin proste pruser

 offline 

 

#1957 29.01.2015 12:02:33

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: pouze ktm exc 300


Filip - SANDOKAAN:

Však mě to pěkně mrzelo že jsem do toho "nemohl jít" Motorka super, týpek super, všechno bylo tak růžový že jsem z toho ještě týden nespal. Jenže věř někomu koho vidíš prvně v životě a dej mu jen tak 100  a30 Ani nápad


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#1958 31.01.2015 21:06:49

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: pouze ktm exc 300


Nový dotaz. Dnes jsem si přivezl motor z GO a teď jsem si prošel fakturku a nemám tam nic o ložiskách v převodovce.  a21  Možná jsem špatně poslouchal, když mi říkal že převodovka je v super stavu, ale tyhle ložiska se nedělají při GO. Já mu teda neříkal ať to mění, ale co bude třeba ať udělá. Asi se jen blbě ptám a je to jedno, ale zajímá mě to. V Pondělí mu zavolám a optám se, ale chtěl bych slyšet názor někoho z Vás zkušených.

Díky


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#1959 31.01.2015 21:11:07

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: pouze ktm exc 300


ted sem si delal go a loziskado prevodvky staly 600nebo 800 proc bych tam nechaval stare??? ale je pravda zese menit nemusely.....menil sem iloziska  nakulise razeni kde je to uplne k nicemu....ale co vim...ze tam je vse nove.... a prave proto ze chci vedet co vse a jak je delane si delam sam.....

 offline 

 

#1960 31.01.2015 22:19:45

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: pouze ktm exc 300


Filip - SANDOKAAN:
Nj když není zázemí na GO doma je to těžké. Jen můžu doufat že to bude OK. Živí se tím tak snad ví co dělá ne??


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů