Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

pouze ktm exc 300

#361 29.07.2012 21:32:10

Helmut
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Místo: Strážnice
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 88
Tel: chytřejší než já
1 0

Re: pouze ktm exc 300


Nechal sem si udělat píst, nicasil+vaření, ojnici. Všechny ty ložiska, těsnění, vyvažování a nějaké ty kravinky s tím spojené. Odvez sem motor a 14 dní sem si ho vyzvedl. Cena byla cca 10000Kč za materiál plus 2000Kč za práci.
Zatím to funguje.  vyk! 


Jedu. Doufám. Improvizuji. Padám.

 offline 

 

#362 29.07.2012 21:34:07

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


Helmut:

zajimava cena,kde ti to delali?


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#363 29.07.2012 21:37:33

Helmut
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Místo: Strážnice
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 88
Tel: chytřejší než já
1 0

Re: pouze ktm exc 300


Macek z Ratiškovic.


Jedu. Doufám. Improvizuji. Padám.

 offline 

 

#364 29.07.2012 22:57:33

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


twinkam:

myslim ze ja s tou spotrebou na tom nejsu o moc lepe mad 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#365 30.07.2012 00:06:25

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: pouze ktm exc 300


foxdive:

Ani můj známí s 2T na tom není o moc líp  ne  Začíná mě to ale pěkně SRÁÁÁT-pořát jen řeším benzin a olej a každou chvílku koukám do nádrže kolik tam je  a30  v tomhle byl 4T jako kurva lepší a to ani nemluvím o jitrnici výfuku,ta taky dostala pořádně zabrat,zrovna zítra jí sundám a odvezu k maníkovi co je opravuje.

 offline 

 

#366 30.07.2012 13:36:14

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


twinkam:tak ja jeste presne nevim zatim jsem to zajizdel tak jenom odhadem me to prislo ze za hodinu je pulka nadrze pryc zas to je poladene komplet ladakem a vforce klapkama samozrejme trysky tak to asi musi papat-napisu v prubehu testovani,predesla motorka me moc nezrala a jela skvele,s tim vyfukem sem nikdy problem zatim nemel vzdycky se me to podarilo odhodit na druhou stranu,ale pro jistotu uz me borec vyrabi karbonovy kryt a ten by to mel fest ochranit ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#367 30.07.2012 14:10:48

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: pouze ktm exc 300


Osbně moc nechápu proč někdo kituje takovouhle motorku. Vždyť to jede jako prase smile
Pak to akorát žere jako tank. Dát tam laďák pro zlepšení průběhu chápu, ale cpát tam nějaký nehorázný trysky...  a11 

Já mám teď ze svýho EXC250F obrácený dojmy. Spotřeba směšná, ale při šmrdlání v malejch rychlostech je to oproti 2t pořád znatelně neohrabanější.  hmm 


Dej koním pít...

 offline 

 

#368 30.07.2012 14:15:37

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: pouze ktm exc 300


foxdive napsal(a):

twinkam:tak ja jeste presne nevim zatim jsem to zajizdel tak jenom odhadem me to prislo ze za hodinu je pulka nadrze pryc zas to je poladene komplet ladakem a vforce klapkama samozrejme trysky tak to asi musi papat-napisu v prubehu testovani,predesla motorka me moc nezrala a jela skvele,s tim vyfukem sem nikdy problem zatim nemel vzdycky se me to podarilo odhodit na druhou stranu,ale pro jistotu uz me borec vyrabi karbonovy kryt a ten by to mel fest ochranit ano 

Ten kryt mě zajímá,co to bude stát,možná bych měl taky zájem.
Jinak zítra konečně mrknu do karbiku co tam mám za trysky,jen doufám že o hóóódně větší než origo,aby po výměně byla spotřeba o dost lepší. JINAK JDE TA DĚVKA Z BARÁKU.

 offline 

 

#369 30.07.2012 14:33:30

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: pouze ktm exc 300


twinkam:

taky jsem docela nalomenej na prodej. Uz ji mam 4 mesice, za tu dobu jsem to nechal cely oservisovat (80mth), takze nova retezovka, novej pist plus slusna hromadka bizuterie jako FMF koleno, velka nadrz Safari 14l, tlumic rizeni s brejlema a dalsi kraviny a nejak si na sebe nemuzeme zvyknout. Jeste tomu dam nejakej cas, ale zatim s tim docela dost valcim a neni to uplne stesti - predesilam, ze to neni o motorce, ale o pazourach. Co se tyce benzinu, tak jsem to tou 14L nadrzi vyresil a uz mam stejnej, nebo vetsi dojezd jako spolupachatele na 4taktech, nicmene to neresi to moje neumetelstvi a ten 2takt (ac je to udajne hodnej stroj) mi to moje levactvi dava s radosti sezrat. Navic mi prestal makat starter a prestavam mit chut to resit.......


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#370 30.07.2012 15:07:03

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


twinkam:

ten kryt bude stat 80euro,ale dela to pouze na DOMU,FMF,a KTM racing,na origo to nedela,ja ju teda z baraku nedam,nevim co bych si pak koupil 4takt uz nechcu ne to to radsi hodim do origo stavu akorat ladak bych nechal,ale jak rikam jeste nevim jak presne to bude s tou spotrebou


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#371 30.07.2012 15:09:04

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


Semis:

ja to tak koupil,nastesti origo trysku a jehlu mam,akorat nevim jak by se to stim pak chovalo,jestli by treba nemusely jit ven aj klapky


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#372 30.07.2012 15:10:50

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


Brky:

pokud mas nad 100kilo tak se s tim asi budes prat porad,ten spodek proste neni jak 4T ale je dobrej


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#373 30.07.2012 15:14:12

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: pouze ktm exc 300


foxdive:

oblecenej tak 140 kg  neutral . Pres dva metry vejska. Sice me nefackujou v hospode, ale na motorkach je to trosku problem....


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#374 30.07.2012 17:59:58

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: pouze ktm exc 300


Brky:

big_smile takový drobek big_smile

Vždyť ta motorka musí být proti tobě jako šlapačka proti mě. Když vidim jak si hraje kámoš s motorkou a hlavně jak mu to ulehčí práci v hodně případech, pač měří 195cm a váží 95kg, tak mu dost často závidím. Neni moc příjemný v krizi nedosáhnout nohou na zem a nebo se tahat s motorkou, která váží natankovaná skoro 2x tolik co já.

Ale co bys vlastně chtěl pořídit? EXC 500?


Dej koním pít...

 offline 

 

#375 30.07.2012 18:22:27

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: pouze ktm exc 300


Semis:

JJ kamátad ma exc300,190 na vejšku a s motorkou si jenom hraje.Krásně dosáhne na zem je pro něho lehoučká a výjezdy dává jak nic(může se odstrkouat jako na třikolce a1  a1 )

 

#376 30.07.2012 22:04:37

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


Brky:

tak to je asi naprd,zkus to nejak poladit vic na spodek


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#377 30.07.2012 22:08:13

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


tak jsem to byl dneska konecne poradne projet a je to docela ok,akorat je to hodne nastaveny spis na kros,spodek to ma ve vyjezdu dobry ale do privery je to takovy nervozni je tam cervena pruzina,mam tam zkusit dat jinou nebo spis zkusit stelovat sroubem?nikdy sem to nedelal tak se radsi ptam,je nejake zakladni nastaveni toho sroubu privery?jako kolik otacek diky


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#378 31.07.2012 07:54:12

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: pouze ktm exc 300


babaexc: coz o to, muj jezdecky "styl" byva castym tercem vtipku spolupachatelu, protoze neni neobvyklym jevem, ze bezim a pode mnou v drazce jede motorka  usch , ale pak je v podstate jedno, jestli v te drazce je SuperEnduro, nebo Berg, protoze tech 100 kg rozdilu clovek pozna, az kdyz se v ty strani zastavi  a1 .  Navic jak jsem dlouhej, takze na tom vecne sedim. Kdyz si stoupnu, tak si nejsem schopen udelat dostatecnej komfort a stat v tom proste nevydrzim. Nechal jsem si vymenit zadni pruzinu za nejsilnejsi moznou, ale jeste musim navstivit nekoho, kdo ten podvozek umi nastavit. Treba pak bude lepe. Porad mam z te motorky pocit jako kdyz jedu na horskem kole, s vykonem taky problem neni, ale spis jsem fakt kopyto a pro kopyta jsou ty 4takty milosrdnejsi, alespon mi to tak prijde. Pocitove je i 450 proti tomu 300 tank, ale je otazkou, jestli je to ve finale na zavadu..... Zatim nevim a musim se s tim nejak poprat. Dam tomu jeste nejakej cas a na podzim se rozhodnu, jestli 300 poslu dal nekomu stastnejsimu, nebo zustane v garazi. Pred 3 tejdnama jsme byli jezdit v Rumunsku a byla to sestava 1x690, 3x450EXC a 2xTE300. Vice mene jsem nepocitoval nejak zasadni problemy, jedinej pruser byly ty sjezdy, ale to je kombinace predposranosti a vyvarene brzdovky  a1 .


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#379 31.07.2012 12:51:39

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: pouze ktm exc 300


Tristan:

hoj ty bys mohl poradit s tou priverou?jakou jezdis pruzinu?zda se mi to hodne divoky,do privery je to takovy nepravidelny nebo nervozni a pak to leti jak prase,je silnejsi nez predesla ale je pomalejsi,kroutak to ma dobry na 2ku prudky vyjezd v podstate krokem a dvojka to bere,akorat me stve ta vybusnost neni to tak plynuly jak u byvale moto,dik


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#380 31.07.2012 13:09:30

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: pouze ktm exc 300


foxdive napsal(a):

Tristan:

hoj ty bys mohl poradit s tou priverou?jakou jezdis pruzinu?zda se mi to hodne divoky,do privery je to takovy nepravidelny nebo nervozni a pak to leti jak prase,je silnejsi nez predesla ale je pomalejsi,kroutak to ma dobry na 2ku prudky vyjezd v podstate krokem a dvojka to bere,akorat me stve ta vybusnost neni to tak plynuly jak u byvale moto,dik

hodně to upravíš klapkama v force jsou tako splašenější ty boyseny serive co se davali dřív něvím jak na tvuj rok ale 06 byli klidnější pero nemusíš měnít vždy někdy stačí povolit ten 4hran tuším 5x5mm na leve straně. čím větší je předpětí tím větší je skok u přívěry pak už měníš pero jen kdyby to nešlo doladit a bylo to pořad moc divoke když to dotahneš moc bude dlouho trvat než se ti otevře přívěra nebo taky vubec tot me poznatky. pera jsem zatím neměnil vyhovuje mi to ale musim si stím pohrat v nejdbližší době prootže těch možnosti je hrozně moc a chci to vyzkoušet


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů