Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Spojka retezu

#1 24.03.2012 19:18:12

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Spojka retezu


Nazdar chlapi, tak jsem se tesil, ze dneska zakrosim a prd. Ulitla mi spona retezu a vzala sebou i sroub i drzakem, ktery drzi na karteru ten bazmek ktery ma v techto pripadech retez zastavit u retezoveho kolecka. Hold stava se. Ale chci se zeptat. Retez uz ma sice neco zasebou ale mometalne to vyresim jen novou sponou.Koukal jsem, ze u DID je toho mraky.Co mam pomerit at sezenu tu co tam ma byt. Delku clanku+prumer osky? Musim nekde neco splasit v Olomouci behem tydne. Mozna bejvala Radeva nebo Pavelka

Editoval milanosor (24.03.2012 19:19:10)

 offline 

 

#2 24.03.2012 20:18:57

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Spojka retezu


musis na krame rict oznaceni retezu a on uz bude vedet,nic meri nemusis,ale vyprdni se na to a snytuj ho napevno a mas po starostech


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#3 25.03.2012 00:09:21

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Spojka retezu


Mrknu se, jestli na tom retezu jeste neco najdu. Ale i kdybych to chtel snytovat, tak potrebuji jeden clanek a ten taky nemam. Takze tak jako tam musim shanet.Poprve co mi kdy ulitl retez.A to beru uz od pincka, coz  jen najeky ten patek lol 

 offline 

 

#4 25.03.2012 06:09:00

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: Spojka retezu


milanosor napsal(a):

Mrknu se, jestli na tom retezu jeste neco najdu. Ale i kdybych to chtel snytovat, tak potrebuji jeden clanek a ten taky nemam. Takze tak jako tam musim shanet.Poprve co mi kdy ulitl retez.A to beru uz od pincka, coz  jen najeky ten patek lol 

Cus pokud je to na CRF 250 R co mas v popisu tak tam mas retez s oznacenim 520 a taky se podivej jestli je "O nebo X"krouzkovy pak se jeste delaji dva prumery cepu retezu jeden ma oznaceni V a silnejsi je VM . Ja pouzivam nitovaci spojky,ta na perko mi uz nekolikrat ulitla a tak jsem se na ni vysral  a zacal pouzivat nytovaci. ano 

 offline 

 

#5 25.03.2012 13:59:10

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Spojka retezu


twinkam napsal(a):

milanosor napsal(a):

Mrknu se, jestli na tom retezu jeste neco najdu. Ale i kdybych to chtel snytovat, tak potrebuji jeden clanek a ten taky nemam. Takze tak jako tam musim shanet.Poprve co mi kdy ulitl retez.A to beru uz od pincka, coz  jen najeky ten patek lol 

Cus pokud je to na CRF 250 R co mas v popisu tak tam mas retez s oznacenim 520 a taky se podivej jestli je "O nebo X"krouzkovy pak se jeste delaji dva prumery cepu retezu jeden ma oznaceni V a silnejsi je VM . Ja pouzivam nitovaci spojky,ta na perko mi uz nekolikrat ulitla a tak jsem se na ni vysral  a zacal pouzivat nytovaci. ano 

Jo jo, Je to na CRF250R. Diky za info. Taky me to radne nasralo. Kdyby ulitl jen retez tak to prdim,ale jeste ten nalitek na karteru a31 Poptam se po tech nytovackach. Flexou se to da vzit vzdycky lol 

 offline 

 

#6 25.03.2012 21:49:08

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Spojka retezu


Tak prd DID. Na retezu je vyrazeno Regina...to by me zajimalo co to je za kvalitku hmm 

 offline 

 

#7 25.03.2012 21:51:49

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: Spojka retezu


milanosor napsal(a):

Tak prd DID. Na retezu je vyrazeno Regina...to by me zajimalo co to je za kvalitku hmm 

Regina je hodně dobrá značka,spíš jde o to jakou kvalitu od reginy tam máš?

 offline 

 

#8 26.03.2012 07:39:55

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Spojka retezu


twinkam napsal(a):

milanosor napsal(a):

Tak prd DID. Na retezu je vyrazeno Regina...to by me zajimalo co to je za kvalitku hmm 

Regina je hodně dobrá značka,spíš jde o to jakou kvalitu od reginy tam máš?

Oznaceni zadne, takze o tom muzu jen spekulovat. Jen jsem na napocital 114 clanku. Ale jeste jednou jsem se na nej koukal a jak ulitl, tak sponka zmasakrovala pekne jeden clanek. Prdim na to, vezmu rovnou novej at mi to nenadela zase nejakou paseku.

Vadi necemu, kdyz vezmu 118clanku proste ho jen skratim? Potrebuji jeste nejake veci z e-shopu a Reginu tam ma jen 118 clanku. A vzhledem k intenzite meho jezdeni budu rad kdyz vyjedu aspon 2x za mesic hmm 

Editoval milanosor (26.03.2012 08:14:15)

 offline 

 

#9 26.03.2012 08:41:36

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Spojka retezu


Nebo taky jeste moznost podporovat Cesky produkt a8 : http://www.motech.cz/retez-cz-520-m-114 … 25490.html

 offline 

 

#10 26.03.2012 09:00:25

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Spojka retezu


klidně vem delší, flexou není problém zkrátit
jinak v ČZ řetězu nevidím problém, ale ten co si dal na odkaze je NETĚSNÝ vyk!  tj. bez okroužků


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#11 26.03.2012 09:42:49

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Spojka retezu


Jo jo, vim o tom. Co si pamatuji, tak jsem jsem nemel O krouzkovej retez ani na jednom crosu. CR 2x / XR 400 / a tady ta Regina taky nebyla utesnena. Snad jen XR650R tam jsem tusim mel krouzky. Nejaky zasadni problem? Nez odejde retez, tak pujdou i kolecka do haje a muzu rovnou vzit celou retezovku. Co myslite?

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů