Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Zijete?

#21 14.01.2009 17:24:00

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


mikagen napsal(a):

Klasika napsal(a):

MIssEnduro napsal(a):

nejsi nějakej podrážděnej?????
co šílíš?  a fotky? kdyby sji byl při vědomí  a neměl hlavu jen pro jednu slépku tak by sis všiml i těch fotek které tu padly..  okok

Ahoj holka! Oni se chlapi někdy mizerně vyjadřují, známe je, že ano  roll  usch
Šedý Vlk tu svoji poznámku myslel tak, abys nám i Ty tedy ukázala svoji čerstvou fotku, jak stojíš nebo jedeš někde v lese, ať už je to po poprašku nebo jen po zmrzlé hlíně ano  smile Nemyslel fotky měsíc staré a jen z pískovny  wink . Když tak vtipně shazuješ fotky druhého, jistě máš vlastní a mnohem více akční ano
Jinak si dovolím tvrdit, že Vlk při vědomí je, jelikož jsme spolu právě probírali enduro výlet (na který Tě tímto srdečně zveme ano ) a jeho názory se mi jevily jako velice přivědomé usch Poznámce o slépce nerozumím, neboť v bytě v pátém patře bez výtahu lze slepice chovat těžko  tull

Koukejte naplánovat ( až bude alespoň kolem 0´C) výlet směr ku Praze, určitě by se k Vám přidalo rádo více lidí  ano2
Snad Vám budeme i stíhat

Jasně, plánujem, plánujem. Já, Lenka i společně. Ale za sebe můžu říct, že zatím jezdím enduro trasy spíš od Prahy (Pojizeří, Podještědí, Kokořínsko, Kozákovský hřbet, Střední Sázava, Benešovsko, Sedlčansko). Nejblíž ku Preze se dostanu kolem Hradešína, Č. Brodu, Kostelce, Ondřejova. A tam je to super, zvlášť teď v zimě.

http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/308_image0004.jpg

Editoval vlk (14.01.2009 17:27:48)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#22 14.01.2009 22:33:20

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


Na ledu a ujetém sněhu  to klouže pořádně. To by chtělo asi hřeby  ano2  ano2  ano2 Mám obyčejný Mitasy 05 zadek a 21 předek........klouže to jak prase gp Podřadím a už ležím...ugh2 Ještě že s výronem dá jezdit dál gp

Editoval vlk (15.01.2009 07:54:31)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#23 15.01.2009 07:04:29

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


Od září bydlím v Milovicích, původem jsem pražák, v Praze dělám a chatu mám v Posázaví.  A že jsme nepojezdili? Co není, může BÝT.   ano2  ano2  ano2 Mám enduro od konce října, tak asi nebyla příležitost. A teprve se učím. ugh2 Mám natočeno 2500 km při toulkách krajinou v oblastech jak jsme psal výše. Držky nepočítám. usch Párkrát jsem hodil vyjížďku i na offmoto.  Třeba ta silvestrovská Posázavím s FiMem byla moc fajne.
http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/308_dr_ondrejov.jpg

A hned na Nový rok s Šimim na Ralsku (jak na Nový rok, tak po celý rok).
http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/308_p1040792.jpg

Rano jsem poslal kontakt se zadosti o autorisaci po ICQ big_smile

Editoval vlk (15.01.2009 07:51:12)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#24 15.01.2009 08:04:31

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


mateSAS napsal(a):

ale s tim padanim .... taky jsem k tom nemel daleko ... pac kdyz jsem tocil kolecka kolem nohy, tak kdyz jsem tocil trebas uz ctvrty, tak jsem se uz prohrabal na zmrzlej podklada ten klouzal pekelne ... to jsem pak mel problem se prestat tocit big_smile

Podle galerie bych Tvůj bahno-bikový revír odhadoval měkde mezi Liťákem a  Novým Borem? Nebo ne?


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů