Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Zijete?

#1 29.12.2008 20:11:32

Zijete?


Kurna bando jedna lina, zijete tu nekdo? Bo se vsichni cpete cukrovim, lovite rybi kosti z krku a oddavate se nezrizenemu veseli? big_smile Tu clovek nema skoro co probirat ... jak budete slavit silvestra trebas?

Mimochodem .... dneska mi kamarad sdelil termin prvniho naseho srazku ... cili si 30.1. davam male soukrome Elefantentreffen kousek od Rumburka ...... jaky mate tipy na upravu TTRa (resp. jezdce) aby (hlavne ten jezdec) snesli zimu? big_smile

jediny co me napada, tak se naprat RUMem big_smile ..... ale asi to skonci jen u toho, ze z malejch 5ti litrovejch kanistriku si udelam chranice na ruce a jedu big_smile

 offline 

 

#2 29.12.2008 20:12:52

Re: Zijete?


Misska> ..... premyslej o tom terminu! smile O jakou akci jde asi vis smile

Editoval mateSAS (29.12.2008 20:13:47)

 offline 

 

#3 29.12.2008 20:39:39

Frantis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Místo: Lesy okolo Týna nad Vltavou
Motorka: TT600R
Věk: 25
0 0

Re: Zijete?


mateSAS napsal(a):

Kurna bando jedna lina, zijete tu nekdo? Bo se vsichni cpete cukrovim, lovite rybi kosti z krku a oddavate se nezrizenemu veseli? big_smile Tu clovek nema skoro co probirat ... jak budete slavit silvestra trebas?

Mimochodem .... dneska mi kamarad sdelil termin prvniho naseho srazku ... cili si 30.1. davam male soukrome Elefantentreffen kousek od Rumburka ...... jaky mate tipy na upravu TTRa (resp. jezdce) aby (hlavne ten jezdec) snesli zimu? big_smile

jediny co me napada, tak se naprat RUMem big_smile ..... ale asi to skonci jen u toho, ze z malejch 5ti litrovejch kanistriku si udelam chranice na ruce a jedu big_smile

Zrovna sem se chtěl zeptat na Slony.Včera v hospodě sme si řekli že pojedem ale eště sme tam nebyli.Co radíte vzít a nevzít.jak upravit motky.Všici máme endurka takže dohrabat se tam bude v pohodě-horší bude nezmrznout po cestě a hlavně i tam.
Co doprovodný vozidlo?zvládnem to bez něj nebo máme tahat sirky a někdo bude muset nechat motku doma
.
Povídejte přehánějte lol

 offline 

 

#4 29.12.2008 20:46:49

Re: Zijete?


Nu, bavil jsem se uz se spoustou lidi ... jeden kamos tam byl loni na Intruderu 1400 s holou gumou big_smile ... jinej co ma WRko, tak rikal ze v pohode ... jen musis pocitat s tim, ze sebou parkrat mrdnes o zem ... nicmene je napard dovoz zasob jak pises ... jidlem a pitim pocinaje az po drevo, ktery musis jinak kupovat sad

tak jak rikam - tenhle srazek budu mit jako generalni zkousku .)

 offline 

 

#5 29.12.2008 21:13:18

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


mateSAS napsal(a):

Kurna bando jedna lina, zijete tu nekdo? Bo se vsichni cpete cukrovim, lovite rybi kosti z krku a oddavate se nezrizenemu veseli? big_smile Tu clovek nema skoro co probirat ... jak budete slavit silvestra trebas?

Mimochodem .... dneska mi kamarad sdelil termin prvniho naseho srazku ... cili si 30.1. davam male soukrome Elefantentreffen kousek od Rumburka ...... jaky mate tipy na upravu TTRa (resp. jezdce) aby (hlavne ten jezdec) snesli zimu? big_smile

jediny co me napada, tak se naprat RUMem big_smile ..... ale asi to skonci jen u toho, ze z malejch 5ti litrovejch kanistriku si udelam chranice na ruce a jedu big_smile

V Pojizeří žijeme, jezdíme, hlásíme se pane veliteli!    usch  Podávám hlášení: jezdlo se 24., 26., 28. (to jsem byli tři dokonce) a i dneska. Ale na trucktrialovy trati stál mýmu odvážnýmu skoku v cestě strom a bum! Vyvrknutá noha jako koule, tak než jí narvu do boty tak to bude asi chvíli trvat, ach jo!  mad Silvestr asi v pici, ale na novej rok s epojedu sklouznout treba v pantoflích! gp

Editoval vlk (29.12.2008 21:15:07)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#6 12.01.2009 19:12:18

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


Jezdime porad................ gp

http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/308_dr_milovice_006.jpg


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#7 13.01.2009 11:31:11

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


MIssEnduro napsal(a):

nechceš snad říct že ten poprašek v lese je nějaký extrem...   tull
extrem je vyjet teď do toho pořádného sněhu a mrazu.. třeba TomasXT jezdí pokud je světlo (a i v mlze se dá jezdit).. že Tome?  cool

Sakryš, ženská se nezapře... Je to jak u výslechu  blee1  blee1  blee1 Tak příště už radši nebudu chtít říct vůbec nic! Nebo ne? nee1  nee1  nee1  Horní foto je ilustrační pro oživení ze soboty 3.1. při cca -10.  Pošli klidně svoje! Rád se podívám.


http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/308_081130_lomnice_np.jpg


(Jinak nějaké fotky jsem Tomovi v pátek poslal, tak mu snad dneska dorazí) usch  usch

Jinak nic ve zlým.........život je pes atd.....................

Editoval vlk (13.01.2009 13:26:10)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#8 13.01.2009 19:32:09

Re: Zijete?


vlk> jj ...... ja jezdil v nedeli ...... jsem byl na severu u nasich a tam nejakej ten snih byl .... pruser byl na silnici kde to bylo uklouzany, tam to bylo o hubu, ale jinak mimo silnice parada ........ nekonecny driftovani ma Matysek tuze rad! .)

a jak jsem psal nekde v tematu o snezeni .......... koncem mesice jedu na takovej zimni srazek ... po silnici to mam cca 40 - 45 km ale mam nutkani to vzit cely mimo cesty big_smile dovolenou mam uz od patka, tak na to casu bude dost big_smile

Editoval mateSAS (13.01.2009 19:35:10)

 offline 

 

#9 13.01.2009 20:14:41

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


mateSAS napsal(a):

vlk> jj ...... ja jezdil v nedeli ...... jsem byl na severu u nasich a tam nejakej ten snih byl .... pruser byl na silnici kde to bylo uklouzany, tam to bylo o hubu, ale jinak mimo silnice parada ........ nekonecny driftovani ma Matysek tuze rad! .)

a jak jsem psal nekde v tematu o snezeni .......... koncem mesice jedu na takovej zimni srazek ... po silnici to mam cca 40 - 45 km ale mam nutkani to vzit cely mimo cesty big_smile dovolenou mam uz od patka, tak na to casu bude dost big_smile

Tak ten srazek Ti kamarade zavidim. Kam jedes? Snih je fajn, jen ze ted asi skoro nikdo nejezdi. Mne s elibi i zimni krajina, vsude ticho, klid....................


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#10 13.01.2009 20:58:20

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zijete?


hm, já bych jezdil, ale na polorozdělanám stroji to dost dobře nejde....
http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/14_pal1.jpg
mad  mad  mad  mad
snad už to bude brzy pohromadě... cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#11 13.01.2009 21:49:01

tomas.xt
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 34
Založená vlákna
Motorka: YAMAHA XT125R
Věk: 18
0 0

Re: Zijete?


MIssEnduro napsal(a):

nechceš snad říct že ten poprašek v lese je nějaký extrem...   tull
extrem je vyjet teď do toho pořádného sněhu a mrazu.. třeba TomasXT jezdí pokud je světlo (a i v mlze se dá jezdit).. že Tome?  cool

Jasně,já jezdim furt roll ,ale dneska jsem trochu decentně a nedobrovolně opustil stroj lol  lol  lol

 offline 

 

#12 13.01.2009 22:07:07

tomas.xt
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 34
Založená vlákna
Motorka: YAMAHA XT125R
Věk: 18
0 0

Re: Zijete?


Já jsem si ustlal na poli lol ,jsem ani netušil že když fén vyspojčim tak jezdí bokem jako sviňác lol  lol  lol

 offline 

 

#13 13.01.2009 22:09:39

Re: Zijete?


vlk napsal(a):

mateSAS napsal(a):

vlk> jj ...... ja jezdil v nedeli ...... jsem byl na severu u nasich a tam nejakej ten snih byl .... pruser byl na silnici kde to bylo uklouzany, tam to bylo o hubu, ale jinak mimo silnice parada ........ nekonecny driftovani ma Matysek tuze rad! .)

a jak jsem psal nekde v tematu o snezeni .......... koncem mesice jedu na takovej zimni srazek ... po silnici to mam cca 40 - 45 km ale mam nutkani to vzit cely mimo cesty big_smile dovolenou mam uz od patka, tak na to casu bude dost big_smile

Tak ten srazek Ti kamarade zavidim. Kam jedes? Snih je fajn, jen ze ted asi skoro nikdo nejezdi. Mne s elibi i zimni krajina, vsude ticho, klid....................

hoooodne sever ... jeste kousek od Rumburka smile ... nekonecny volny plane a pastviny .... .)

 offline 

 

#14 13.01.2009 22:11:24

Re: Zijete?


Raduz TT600r napsal(a):

hm, já bych jezdil, ale na polorozdělanám stroji to dost dobře nejde....
http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/14_pal1.jpg
mad  mad  mad  mad
snad už to bude brzy pohromadě... cool   ano

musis opravovat jak na soutezi ....... funkcne a rychle big_smile

motor tam mas ... v cem je teda problem? sad

 offline 

 

#15 13.01.2009 22:19:46

Re: Zijete?


ale s tim padanim .... taky jsem k tom nemel daleko ... pac kdyz jsem tocil kolecka kolem nohy, tak kdyz jsem tocil trebas uz ctvrty, tak jsem se uz prohrabal na zmrzlej podklada ten klouzal pekelne ... to jsem pak mel problem se prestat tocit big_smile

 offline 

 

#16 14.01.2009 07:08:38

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


Jasně. U Rumbasu je nádherně. Já teď víkend pracuji, tak motorka šla do servisu na drobný repase a vyrazím snad až další víkend na sázavskou chatu  ano2


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#17 14.01.2009 12:21:25

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


MIssEnduro napsal(a):

vlk napsal(a):

MIssEnduro napsal(a):

nechceš snad říct že ten poprašek v lese je nějaký extrem...   tull
extrem je vyjet teď do toho pořádného sněhu a mrazu.. třeba TomasXT jezdí pokud je světlo (a i v mlze se dá jezdit).. že Tome?  cool

Sakryš, ženská se nezapře... Je to jak u výslechu  blee1  blee1  blee1 Tak příště už radši nebudu chtít říct vůbec nic! Nebo ne? nee1  nee1  nee1  Horní foto je ilustrační pro oživení ze soboty 3.1. při cca -10.  Pošli klidně svoje! Rád se podívám.


http://www.forum.offmoto.com/uploads/th … ice_np.jpg


(Jinak nějaké fotky jsem Tomovi v pátek poslal, tak mu snad dneska dorazí) usch  usch

Jinak nic ve zlým.........život je pes atd.....................

¨
nejsi nějakej podrážděnej?????
co šílíš?  a fotky? kdyby sji byl při vědomí  a neměl hlavu jen pro jednu slépku tak by sis všiml i těch fotek které tu padly..  okok

o fotkách pro Toma vím..

Kdepak, já a podrážděný?
smile  smile  smile
Promiň, ale srovnávání extrému bylo až v Tvé reakci na můj příspěvek. V předchozích příspěvcích o tom přece nic není. Tak a teď šup sem fotky ze zimního ježdění, už se těším.  gp


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#18 14.01.2009 13:16:15

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Zijete?


MIssEnduro napsal(a):

nejsi nějakej podrážděnej?????
co šílíš?  a fotky? kdyby sji byl při vědomí  a neměl hlavu jen pro jednu slépku tak by sis všiml i těch fotek které tu padly..  okok

Ahoj holka! Oni se chlapi někdy mizerně vyjadřují, známe je, že ano  roll  usch
Šedý Vlk tu svoji poznámku myslel tak, abys nám i Ty tedy ukázala svoji čerstvou fotku, jak stojíš nebo jedeš někde v lese, ať už je to po poprašku nebo jen po zmrzlé hlíně ano  smile Nemyslel fotky měsíc staré a jen z pískovny  wink . Když tak vtipně shazuješ fotky druhého, jistě máš vlastní a mnohem více akční ano
Jinak si dovolím tvrdit, že Vlk při vědomí je, jelikož jsme spolu právě probírali enduro výlet (na který Tě tímto srdečně zveme ano ) a jeho názory se mi jevily jako velice přivědomé usch Poznámce o slépce nerozumím, neboť v bytě v pátém patře bez výtahu lze slepice chovat těžko  tull


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#19 14.01.2009 15:15:45

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Zijete?


Neboj, něco určitě naplánujem  ano2 Jen by to chtělo naplánovat až bude trochu delší den. Ale Hromnce už jsou za dveřma  ee1


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#20 14.01.2009 17:14:29

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Zijete?


Klasika napsal(a):

MIssEnduro napsal(a):

nejsi nějakej podrážděnej?????
co šílíš?  a fotky? kdyby sji byl při vědomí  a neměl hlavu jen pro jednu slépku tak by sis všiml i těch fotek které tu padly..  okok

Ahoj holka! Oni se chlapi někdy mizerně vyjadřují, známe je, že ano  roll  usch
Šedý Vlk tu svoji poznámku myslel tak, abys nám i Ty tedy ukázala svoji čerstvou fotku, jak stojíš nebo jedeš někde v lese, ať už je to po poprašku nebo jen po zmrzlé hlíně ano  smile Nemyslel fotky měsíc staré a jen z pískovny  wink . Když tak vtipně shazuješ fotky druhého, jistě máš vlastní a mnohem více akční ano
Jinak si dovolím tvrdit, že Vlk při vědomí je, jelikož jsme spolu právě probírali enduro výlet (na který Tě tímto srdečně zveme ano ) a jeho názory se mi jevily jako velice přivědomé usch Poznámce o slépce nerozumím, neboť v bytě v pátém patře bez výtahu lze slepice chovat těžko  tull

No Klasiko, na Tobě se pozná, že se vyznáš v  mužskejch.  ano  ano  ano Máš nás přečtený, jak slabikář. No ač nerad (ta ješitnost je hrozná), zase jsi uhodila hřebíček na hlavičku.   big_smile  big_smile  big_smile


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů