Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Offroadmaraton

#2 17.03.2012 16:34:08

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Offroadmaraton


joo kdysi jsme jezdily kategorií auta nad 2000cm , kde jsou ty časy  a19 


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#3 17.03.2012 18:12:49

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Offroadmaraton


nevím jak v jiných lokacích,ale v Ostravě na Vřesině je to nuda (motorky)  hmm  já to jel jednou (nedojel,chladič byl proti) a obtížnost toho okruhu je mizerná.........proto se to asi jezdí 3hodiny  heh2 
jelo se to v pořadí čtyřkolky,moto,auta,takže po čtyřkolkách byla trať vybroušená a nebylo se čeho v zatáčkách chytit.......od loňska se to změnilo-motorky,čtyřkolky,auta-takže to bude možná jetelnější,ale zase start v 7hodin ráno  a31 
z mého pohledu si to auta a čtyřkolky v Ostravě užívají  více smile 

 offline 

 

#4 11.11.2012 21:29:58

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: Offroadmaraton


Nemáte prosím někdo fotky z maratonu v Ředhošti?Dík

 offline 

 

#5 27.01.2013 13:57:51

Pepr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Slovensko, Holíč
Motorka: Suzuki DR650se
Věk: 25
1 0

Re: Offroadmaraton


nevite kdy se rozbehne na strance www.offroadmaraton.cz rocnik 2013 ?

 offline 

 

#6 11.11.2013 16:20:07

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Offroadmaraton


Tak byl někdo z místních lidí co osobně neznám na posledním letošním Offroadmaratonu v Ředhošti?
Já jsem nakonec i přes odpor k bahnění jel a jen se mi potvrdilo proč to bahno nemusim smile
Ale bral jsem to jako tréning něčeho co mi moc nejde a doufal jsem že v tom najdu zálibu- což se bohužel nestalo big_smile

Potkal jsem tam akorát LuVa a pár kámošů, ale z Offmota už nikoho.

Nicméně musím potvrdit, že to co jsem předem slyšel o místním bahýnku se jen potvrdilo. To je neskutečnej materiál.
První hodinku jsem vydržel kroužit celkem bez újmy a jelo se mi dobře, ale pak jsem hodil krysu, vymáchal sebe i motorku v bahně a začalo trápení. Pak ještě následovalo pár zvedání a tahání motorky z toho lepidla a z motorky i ze mě byla koule bahna.
Nakonec už hromady bahna s trávou zvítězily a musel jsem asi necelý čtvrt hodiny před koncem odstoupit pro netočící se přední kolo  ou2 
Dojel jsem tedy nakonec až na 6. místě, ale vzhledem k útrapám jsem čekal, že to bude ještě horší.
Při jednom tahání motorky mě zezadu napálil nějakej týpek motorkou do zad, takže jsem ještě docela dobitej, ale dobrý. (nechápu kam koukal - nebo možná už přes bahno na brýlích nic neviděl) smile

Nicméně nejlepší bylo vidět jak proti nám jel účastník šestidenní Ondra Helmich. Vždycky, když kolem mě proletěl, tak jsem se musel jen smát a marně jsem hledal nějaký hák, abych se za něj zaháknul a nechal se táhnout big_smile
I druhému jezdci z kategorie Mistr nandal 3 kola a nejrychlejší kolo měl o cca 45sec (kolo trvalo cca 4minuty) rychlejší než druhý jezdec. cool 
Vypadalo to, že si ani nevšimnul, že tam nějaké bahno je.

Motorku jsem myl dvě hodiny a ještě jí musim komplet odstrojit a vše dovyčistit.  a22 


Dej koním pít...

 offline 

 

#7 11.11.2013 18:05:27

LuVo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 229
Založená vlákna
Motorka: KTM 450 EXC, KAWASAKI KLR 650
Věk: 35
0 0

Re: Offroadmaraton


Semis: Ještě jsi měl popsat příhodu s opuštěním depa lol 
Kromě Tebe jsem pak tlačil ještě pár dalších...

Měl jsi počkat na auta. Start aut byl až ve 4, takže v 5 už byla tma. Masakr, některý auta nezvládaly výjezdy a museli je dávat na několik pokusů. Nebyla nouze o šťouchance a zapadlá auta. Když jsem viděl, jak se v tom nejvzdálenějším a asi nejprudším výjezdu jedno aut přetočilo při couvání dolů na štorc, tak by se ve mě krve nedořezal. Myslel jsem, že půjdou na boudu, ale ustáli to.


Chyba je vždy mezi řidítky a stupačkami...

 offline 

 

#8 11.11.2013 18:06:13

LuVo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 229
Založená vlákna
Motorka: KTM 450 EXC, KAWASAKI KLR 650
Věk: 35
0 0

Re: Offroadmaraton


Semis: Ještě jsi měl popsat příhodu s opuštěním depa lol 
Kromě Tebe jsem pak tlačil ještě pár dalších...

Měl jsi počkat na auta. Start aut byl až ve 4, takže v 5 už byla tma. Masakr, některý auta nezvládaly výjezdy a museli je dávat na několik pokusů. Nebyla nouze o šťouchance a zapadlá auta. Když jsem viděl, jak se v tom nejvzdálenějším a asi nejprudším výjezdu jedno aut přetočilo při couvání dolů na štorc, tak by se ve mě krve nedořezal. Myslel jsem, že půjdou na boudu, ale ustáli to.


Chyba je vždy mezi řidítky a stupačkami...

 offline 

 

#9 11.11.2013 18:08:27

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Offroadmaraton


Já to jel a nejel zároveň. Zaváděcí kolo dobrý, první také a v druhém jsem se dostal mimo stopu, hodil tlamu, natáhnul si vazy v koleni, nabalil přední kolo a díky svojí neschopnosti nabrat rychlost jsem výjezd vyskákal přes spojku.........a ta se odporoučela do věčných lovišť. Tak jsem to hodil na vlek a chodil po trati jako divák..........jedno kolo za dvěpade, dobrá cena lol 
A s LuVo jsem také mluvil a s Tatíkem také. Po čtyřkolkách jsem to zabalil a jel domů.
Na stránkách maratonu mám fotku .......... originál patlal sklánějící se nad vařící ležící motorkou ve výjezdu lol 

 offline 

 

#10 11.11.2013 18:25:14

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Offroadmaraton


Já tam byl jako doprovod/mechanik. Mám natočený jen start motorek a aut a nějaké foto depa. Jinak nic.

Semis: Hele, tys tam byl s tím Vitem/Vianem v červené s polepy Yacomi? Pokud jo, tak jsem tě taky tlačil při vyjíždění s depa lol

 offline 

 

#11 11.11.2013 18:56:26

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Offroadmaraton


Semis:
Takže jste krutě užívali lol  lol  lol  tohle jsme si dali v Drnovicích. Rozmatlaný jíl v pískovně a31  na motu bylo kolečko jílu, EXC byl problém dostat ve dvou na vozík.
K jezdcům -vždy se kolem mne elegantně a rychle přehnalo číslo 100...pan Vojkůvka. Taky asi nevěděl o tom, že je kolem blátivo. Zato na jiném maratonu, v jediném místě, kde se předjíždět nedalo, mě jeden z borců zarazil řidítka do zad a v podstatě mě "vyvezl", aby mě pak zahodil. Jiný expert mi najel se slovy "uhni, pičo, jedu" najel ležícímu prakticky na prsty u ruky (byl jsem připlácnutý pod motorkou)a30 . Pár borců je lehce přemotivováno, ale to k tomu asi i patří ?


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#12 12.11.2013 01:11:11

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Offroadmaraton


Řezňa:

Jé tos byl ty, koho jsem málem přejel, jak se tomu LuVo ještě smál? big_smile
To Viano je moje, ale ani polepy mu nepomohly při jízdě na tý louce. wink
Každopádně díky za tlačení. Já tušil, že s tím bude problém už když jsem přijížděl. Tohle auto je na kluzkym povrchu totálně marný. Nic horšího jsem na to zatím neměl.
S tím natáčením to je možná dobře, že nic nemáš. Ono taky asi nebylo na co moc koukat, kromě toho trápení. smile

Brůča:
Tak to jsi měl teda echt úspěšný den. hmm Nicméně nic si z toho nedělej. Nad motorkou jsme se tam skláněli skoro všichni. Někteří se skláněli i pod ní big_smile
Já taky ryl držkou v zemi, ale naštěstí jsem si z toho žádné zranění neodnesl. Teda krom bolavých zad od toho jelimana co mě napral.

LuVo:
Auta mě zajímaly, ale jely moc pozdě a raději jsem aspoň umyl motorku, než to totálně zaschlo. I tak se tomu moc dolu nechtělo.


Dej koním pít...

 offline 

 

#13 12.11.2013 10:34:51

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Offroadmaraton


Janek:

Byla to dvouhodinovka. Já jsem neodešel fyzicky, ale přestalo se mi točit přední kolo, pač jsem měl všude tolik bahna a namotaný trávy, že už se mu nechtělo. Fyzická únava na mě dolehla až v neděli večer smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#14 12.11.2013 17:22:04

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Offroadmaraton


Semis:

No, to ani nevím, snad né nebo jen trošku jak se zadek nějak stočil  big_smile   Já tě tlačil jen asi posledních 300m až ke zpevněné cestě. Akorát si mi zašpinil kalhoty  a13   lol 

Editoval Řezňa (12.11.2013 17:24:54)

 offline 

 

#15 12.11.2013 20:33:48

LuVo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 229
Založená vlákna
Motorka: KTM 450 EXC, KAWASAKI KLR 650
Věk: 35
0 0

Re: Offroadmaraton


Řezňa napsal(a):

Semis:

No, to ani nevím, snad né nebo jen trošku jak se zadek nějak stočil  big_smile   Já tě tlačil jen asi posledních 300m až ke zpevněné cestě. Akorát si mi zašpinil kalhoty  a13   lol 

Semis myslel přejetí to, jak kousek před koncem chtěl kousek couvnout. Tak tam dal zpátečku a rozjel se a ono to zrovna jelo, tak jsem jen zakřičel bacha. A do smíchu mi teda moc nebylo, už jsem viděl, jak do Tebe drcne. Ale byl jsi celkem pohotovej, tak Tě těsně netrefil.

Každopádně vydařená sobota. Jak jsem říkal Semisovi, ještěže mám motorku před servisem a gumu po sezoně, takže jsem nemohl jet


Chyba je vždy mezi řidítky a stupačkami...

 offline 

 

#16 12.11.2013 20:36:20

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Offroadmaraton


http://offroadmaraton.cz/fotogalerie.ht … &id_gall=7
Tady je vidět tak trochu v reálu to bahno - a kdo zná Ředhošť, ví, že je to jílovité lol 

 offline 

 

#17 12.11.2013 21:02:42

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

 offline 

 

#18 12.11.2013 21:20:45

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Offroadmaraton


LuVo:

Jo tohle, už si vzpomínám. Ale celý víkend byl vydařený, my tam byli až do neděla rána a to už se odjíždělo lépe, bylo i méně aut v depu:) 

 offline 

 

#19 12.11.2013 23:57:15

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Offroadmaraton


Brůča napsal(a):

http://offroadmaraton.cz/fotogalerie.html?id_zavodu=131&id_gall=7
Tady je vidět tak trochu v reálu to bahno - a kdo zná Ředhošť, ví, že je to jílovité lol 

JJ to místní bahno je neskutečnej materiál. Jednou jsem do něj zapíchl ruku a čistil jsem to asi 5minut, pač jsem nemohl ani otočit plynovym heftem jak to klouzalo. A rukavici se mi tam zahazovat nechtělo.
To je poprvý co jsem musel vzít vapkou i helmu big_smile

Tady jsem ještě celekem čistej:
http://offroadmaraton.cz/upload/galerie … 9_1079.jpg


Dej koním pít...

 offline 

 

#20 20.03.2014 15:19:52

pazzy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: morava
Motorka: Honda XL650V,CRF 450 ,Foch
0 0

Re: Offroadmaraton


Zdarec nevíte kolik stojí startovný na motorky ???

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů