Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Vanocni darky?

#1 22.12.2008 22:08:54

Vanocni darky?


Zdarec valec ...... tak se mi vam nejak udelalo smutno, nicmene ..... asi jsem byl hodnej, pac me dneska navstivil Jezisek, nadelil darky, jeste nevim jaky, rozbalit je muzu az 24-tyho, nicmene - nic jinyho letos nedostanu a ani s timhle jsem nepocital, tak jsem zvedav co v nich bude...

DEKUJU (modří vědí)

Druhej darek me dal dneska sefik pred odchodem z prace ... meli jsme "valecnou poradu vrchniho stabu", proste me udelal radost kdyz mi sdelil plany do budoucna ... chleba si s tim nenamazu, ale potesilo to...

Nu a treti "darek" bylo par zajimavejch podvecernich SMSek, ktery taky zahraly u srdce (modří opět vědí)...

Kua - na to ze Vanoce Mr.DAM a nehodlal jsem je nijak slavit, tak su z toho cele na meko smile

Mates

PS TO ALL> asi by jste nesli nikdo na Stedrej den na sekacku a pivo nekde v Pze ... coz ?!

 offline 

 

#2 22.12.2008 22:39:10

Re: Vanocni darky?


Jaroslav> nu .... ja si taky udelam radost (nebo spis budoucimu majiteli) novejma lamelama do spojky a loziskama do krku rizeni ... pac se motky budu zbavovat ... a mam v hlave dalsi myslenku na uuuuuuplne jinej stroj big_smile

ale tak proste jsem mel z dneska dobrej dojem ...

jo a abych nezapomnel ... asi s misto rizku koupim k veceri flasku JAMESONa .)

 offline 

 

#3 22.12.2008 22:56:01

Re: Vanocni darky?


nu .... prave ze to tajny je big_smile ... ale moc OFF to asi nebude

me Misska asi zabije big_smile

Editoval mateSAS (22.12.2008 22:56:47)

 offline 

 

#4 22.12.2008 23:09:51

Re: Vanocni darky?


nu, paco tom zaprve mluvit nechcu, pac kdyz neco roztroubim bo se na neco tesim, tak to dycky nevyjde

a za druhe o tom ani mluvit nesmim big_smile

 offline 

 

#5 23.12.2008 07:41:37

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Vanocni darky?


mateSAS napsal(a):

Zdarec valec ...... tak se mi vam nejak udelalo smutno, nicmene ..... asi jsem byl hodnej, pac me dneska navstivil Jezisek, nadelil darky, jeste nevim jaky, rozbalit je muzu az 24-tyho, nicmene - nic jinyho letos nedostanu a ani s timhle jsem nepocital, tak jsem zvedav co v nich bude...

DEKUJU (modří vědí)

Druhej darek me dal dneska sefik pred odchodem z prace ... meli jsme "valecnou poradu vrchniho stabu", proste me udelal radost kdyz mi sdelil plany do budoucna ... chleba si s tim nenamazu, ale potesilo to...

Nu a treti "darek" bylo par zajimavejch podvecernich SMSek, ktery taky zahraly u srdce (modří opět vědí)...

Kua - na to ze Vanoce Mr.DAM a nehodlal jsem je nijak slavit, tak su z toho cele na meko smile

Mates

PS TO ALL> asi by jste nesli nikdo na Stedrej den na sekacku a pivo nekde v Pze ... coz ?!

Jejej na to pivko bych skočil rád, ale jsou to letos moje prvni samotářský vánoce, tak jsem si dobrovolne vzal službu až do 26.12. Na vánoce taky více méně prdim. Aspoň na chvilku se odpoledne pojedu sklouznout do lesa s mobilem v kapce, když bude klid. Dárky ode mne pro mne mi pod kaktus nevydržely, kaťata MX od FOXe jsem uz rozdrbal a bunda je po nedělním bahnění už pekne zasraná. Jen MX dres ode mne přes děti pro mne je zatím v balíčku. No jinak přeju vsšem, ať se jim splní i ta nejtajnější přaní (hlavně ta vonící benzínem a taky ta erotická


lol   ano2  ano2  ano2


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů