Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kamera

#241 22.09.2014 20:34:21

Raisidlo77
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Místo: Ždánický les
Motorka: GG EC300 '08
Věk: 23
0 0

Re: Kamera


xoblih: Rád, ale ještě nemám ani kartu smile

Poraďte - vezmu SanDisk (dobrá zkušenost, dobrá cena). Původně jsem přemýšlel nad:

1 - klasika - http://www.alza.cz/sandisk-micro-sdxc-6 … 505719.htm
2 - lepší (za tuto si klidně připlatím) - http://www.alza.cz/sandisk-micro-sdhc-6 … 504150.htm
3 - nejlepší (ale nevím, jestli má smysl tolik připlácet) - http://www.alza.cz/sandisk-micro-sdxc-6 … 459868.htm

První by prý stíhala v pohodě, ale za ty prachy mi doporučují všichni druhou. Ta třetí prý pro mne nemá nějaký hlubší smysl, ale pokud se s tím naučím a bude mě to bavit (tzn. nejen vyjížďky a černá skříňka v autě), nechce se mi kupovat za rok kuovat znovu za 2,5tkč novou kartu ..

Hned jak bude karta, něco vyzkouším a uploadnu (bez absolutní zkušenosti s takovým zařízením smile ).

 offline 

 

#242 22.09.2014 20:54:30

Raisidlo77
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Místo: Ždánický les
Motorka: GG EC300 '08
Věk: 23
0 0

Re: Kamera


Vím, ale ... nekupoval jsem v posledni době jen GoPro, stavím 2 auta a řešim bydlení, takže 2,5k za kartu si psychologicky oduvodnim jako životu potřebnou tak za dalši tyden/dva, jenže ja už chci točit big_smile ... takže radíte připlatit za třetí možnost (tzn. poznám rozdíl) ?

 offline 

 

#243 24.09.2014 11:35:17

Raisidlo77
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Místo: Ždánický les
Motorka: GG EC300 '08
Věk: 23
0 0

Re: Kamera


Karta došla dnes, ale jsem nasranej ... kamera nefunguje. Po zapnutí se hryzne a opakovaně zapíná a vypíná pro 2-3s intervalech. Občas se jen kousne a prostě zamrzne - obojí vyřeší jen vytažení baterky. Napoprvé jsem udělal asi 5sec video, po kterym se to kouslo a zap/vypinalo (video byl v PC dost hnusné, zrnité a flekaté). Pak už to nefungovalo vubec .. na radu podpory jsem provedl update firmware na nejnovější verzi, ale nic nepomohlo. Takže reklamace do EW ...

Za ty prachy jsem tak nasranej, že bych jim to nejradši vrátil uplně a koupil si normální zrcadlovku.

 offline 

 

#244 24.09.2014 14:36:40

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Kamera


Raisidlo77:

Mel sem u gopro 3 silver stejnej problem.ze zacatku makala dobre pak se obcas sekla a pak se sekla po chvilce co sem ji zapl.reklamace v datartu a za mesic mi prisla domu nova kamera a uz maka bez problemu.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#245 24.09.2014 19:01:44

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Kamera


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#246 24.09.2014 19:07:48

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: Kamera


Ahojte kluci,
jen pro info sem dávám vědět že od 6.10.2014 bude k mání moje HERO 3 Black Edition.
Pokoukávám po něčem jiném.
Kamera byla kupována v obchodě Megapixel dne 25.1.2013 Doklad o koupi dám k tomu, kvůli záruce.
Ke kameře je hodně příslušenství.
Např.
druhá baterie do kamery, batery pack, držák s přícuckou, adapter na nabíjení na dva kabely jak do sítě tak i do auta. ( toto vše originál Go Pro )
takové neoprenové pouzdro na kameru s držákama, nabíječkou atd., pár nějakejch dalších úchytů a šroubů  ( china ) ale funkční i hezká.
Vše maximálně funkční. Jen u ovladače jsem urval takovej ten bazmekt kde se protahujou pásky na připevnění. Nicméně normálně funguje a na řidítka jsem to přidělal klasickejma el. páskama a drží to celou sezonu bez problému. ( poskytnu foto )
Cenu bych nastavil za komplet 10500. Není to málo, ale to příslušenství není nejlevnější.
Paměťovky k tomu mám taky. Mraky. Jak 32 gb, 16 gb i 8gb.
Samozřejmě k tomu taky nějakou dám, ale množství záleží na tom, o kolik mě budete tahat dolů.
Pokud budete chtít fotky, pište do SZ váš email, naposílám.
Díkes

 offline 

 

#247 24.09.2014 19:50:40

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: Kamera


Janek:
Tak to jsem si nevšiml. Určitě neprodávám poškozený věci, které bych prodával jako nepoškozené.
Akorát nechápu proč si mi to nenapsal hned jak ti to dorazilo. Mohl jsem si to vzít zpět. S tím problém nemám.
Takhle to sem vpálit je trochu divný.
Každopádně pokud to takhle dorazilo, tak mi to pošli zpět na dobírku včetně poštovného. Není problém.
Ale jak říkám, mohl jsi to říct hned.
Nejsem žádnej šmejd.

 offline 

 

#248 26.09.2014 08:06:35

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Kamera


Zdravim, nevali se nekomu doma zakriveny nalepovaci drzak na gopro?shanim nejlip 2ks stacil by i jeden.prendaval sem drzak na jinou helmu, nahral sem to fenem ale sundal sem jen plast lepidlo zustalo na helme tak by me zajimalo jestli nevite co dat na misto ty 3M pasky co tam byla aby to drzelo.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#249 26.09.2014 08:14:39

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Kamera


Zobák310 napsal(a):

Zdravim, nevali se nekomu doma zakriveny nalepovaci drzak na gopro?shanim nejlip 2ks stacil by i jeden.prendaval sem drzak na jinou helmu, nahral sem to fenem ale sundal sem jen plast lepidlo zustalo na helme tak by me zajimalo jestli nevite co dat na misto ty 3M pasky co tam byla aby to drzelo.

můžes použít i sekundák, drží to dobře a nebo si kup na Ebayi sadu drzaku, stojí to pár šušňů.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#250 26.09.2014 08:25:49

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Kamera


Joraell:

No sekundaku se chci vyhnout.napadl me spis mamut je to neco jako silikon.tak uvidim.ebay me nanapadl ale nekdy na jare nez zacnu jezdit chci pres ebay koupit vyfukovy koleno kdyz nesezenu nic kloudnyho tady tak bych to vzal naraz.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#251 26.09.2014 09:51:10

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Kamera


Hergot to let dopředu ja mam porad HD1 a nejak nevidím důvod to menit, krome teda lepšího svetelnýho senzoru u tech novějších verzí.  Tam je rozdíl opravdu velkej.  ano 


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#252 30.09.2014 11:05:52

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kamera


Nemáte někdo nějakou vychytávku na větší baterku do té SJ400? Něco bych koupil ,ale ta slabá výdrž baterky mě děsí. Měl jsem teď půjčenou (díky Strejdo  wink  )Contour roam 2 a jsem nadšený, točí to celý den baterlka nemá problém. Druhý účastník měl AEE a do to je děs, se dvěma baterkama nevydržel víc jak 2 hoďky a asi ani to ne. Záběry z Contouru bomba, točí dobře i v pološeru, ale nějak ji nemůžu najít. Tak zvažuju jestli čekat až se objeví na inzerci ,nebo vzít pro srandu to sjčko...Případně kdo zná rozdíly kterou verzi toho Contouru koupit pokud bych nesehnal tu verzi 2 .

 offline 

 

#253 30.09.2014 11:36:43

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kamera


xfany:

Dík ano JJ na to jsem se právě díval, ale jsem v tom úplně mimo nevěděl jsem jaké jsou rozdíly ať zas nekoupím kravinu  a1 
E: ty drifty jsou baterkově i záznamem dobré?

Editoval Jarynn (30.09.2014 11:38:50)

 offline 

 

#254 30.09.2014 11:45:50

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kamera


Janek napsal(a):

Jarynn: Kdybys chtěl na vyzkoušení, tak ti můžu na cca měsíc poslat Drift HD + 2 aku + lepící držák na helmu (oboustrannou lepenku tam dám novou, jen nalepit) + dálka. Držák na brýle mi prasknul. Návod v PDF. Nějak nemám důvod, to teď vozit ....

Děkuju Janku ano  klobouk dolů za nabídku, ale nějak nemám odvahu si něco takového půjčit, pořád sebou statečně mlátím o zem  a1 , jestli máš dobrou zkušenost s baterkou a obrazem tak tomu věřím. Na ježdění kolem baráku to ani nějak neřeším, ale na výlety RO nebo UA bych ji chtěl. Už jsem si to sliboval vloni a rok utekl a já jsem před odjezdem zjistil že jsem to nějak nezvládl a musím si půjčit. Tak to chci řešit s předstihem a budu šmírovat bazoše atd. Pokud nic nebude tak vezmu novou, v případě nové bych třeba odečetl dph jako kameru do auta...

 offline 

 

#255 30.09.2014 12:00:01

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Kamera


Držáky zde: http://www.efeel.cz/contour-profile-mount Sice neotočné, ale když to vychytáš tak neotočnej nepotřebuješ(alespoň já ho ještě nepoužil.)

E: Jaryne, pokud máš někoho, tak ať ti doveze Contoura z Ameriky, výjde to tam na úplně jiné ceny něž u nás. Roam2 za 149$. a nově i Roam3 za 199$  ano 


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#256 30.09.2014 12:01:13

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Kamera


Jarynn napsal(a):

Janek napsal(a):

Jarynn: Kdybys chtěl na vyzkoušení, tak ti můžu na cca měsíc poslat Drift HD + 2 aku + lepící držák na helmu (oboustrannou lepenku tam dám novou, jen nalepit) + dálka. Držák na brýle mi prasknul. Návod v PDF. Nějak nemám důvod, to teď vozit ....

Děkuju Janku ano  klobouk dolů za nabídku, ale nějak nemám odvahu si něco takového půjčit, pořád sebou statečně mlátím o zem  a1 , jestli máš dobrou zkušenost s baterkou a obrazem tak tomu věřím. Na ježdění kolem baráku to ani nějak neřeším, ale na výlety RO nebo UA bych ji chtěl. Už jsem si to sliboval vloni a rok utekl a já jsem před odjezdem zjistil že jsem to nějak nezvládl a musím si půjčit. Tak to chci řešit s předstihem a budu šmírovat bazoše atd. Pokud nic nebude tak vezmu novou, v případě nové bych třeba odečetl dph jako kameru do auta...

jardo ...nepodcenuj se ....když se občas potkáme na vyjížďce tak se me nezda ze bys sebou moc hazel o zem

 offline 

 

#257 30.09.2014 12:18:00

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kamera


Jarynn:

z těch odkazů co tam dal Fanouš na Contour - tak verze 1080p má menší úhel záběru, takže spíše tu Aukro nabídku na Contour + (ale zase za 4litry)


já bych zkusil tu čínu - když to objednáš u nich + držáky za levno + další baterie, tak se vejdeš pohodlně do 3000kč  smile 

 offline 

 

#258 30.09.2014 13:02:21

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Kamera


xfany:

pošli odkaz na tu kočárkárnu  big_smile 

klidně do SZ  a17 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#259 30.09.2014 13:23:44

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kamera


Super ted jste mi zas nasadili brouka ,vzhledem j tomu ze jsem vaha tak to nebude jednoduche lol  ,moc casu na pc upravy nemam a navic to neumim...Deleguju problem na juniora at hlida inzerci a uvidime. Smer mam a kdyz nic kloudneho nebude tak vezmu novou a odectu dph.

 offline 

 

#260 30.09.2014 15:32:32

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kamera


xfany:

no chce to umět i točit, trochu mít cit na situace smile  mít puštěnou kameru celou jízdu je na nic smile  nehledě, že natočit 20GB matroše a pak se tím prosekávat v PC je sakra časově náročné, kór když nemáš ještě silnou mašinu na následný rendering  cool 
já to mám spočítáno - že na půl hodiny videa potřebuju se vším všudy 5 hodin práce i s renderingem a konverzí YT
další věc, když člověk nemá moc šancí jezdit každý týden jinde, tak ty lokality se pak opakují a videa už nejsou tak zajimavá.............a taky záleží na schopnostech jezdce, že jo a1


EDIT:  trošku nechápu pro koho vlastně budou GoPro 4 modely s rozlišením 4K, které ma datový tok jak svině - v PC to bude šílené množství dat, zátěž pro PC jak hrom a ve finále si to frajer pustí na obyč HD televizi nebo na YT, takže mi tam trochu chybí takové to "děláme kamery pro obyč uživatele"   smile 

Editoval Strejda-GC (30.09.2014 15:39:55)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů