Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Strih videa

#121 14.12.2015 20:16:42

Re: Strih videa


Tomáš.Thomas napsal(a):

Xfunny2:

jo, ale asi fakt trochu. Něco vyplive přepadem a něco prolíná všude možněsmile Najel jsem s ním přes 200 mth, takže  ano 

To je Ok  ano  500mth uz chce nejakou kontrolu  wink 

 offline 

 

#122 14.12.2015 20:23:27

Tomáš.Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 144
Založená vlákna
Motorka: husaberg 550
0 0

Re: Strih videa


Xfunny2:

To já zase kontroluju  ano 


4 STROKE FORCE

 offline 

 

#123 01.01.2016 21:55:10

Tomáš.Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 144
Založená vlákna
Motorka: husaberg 550
0 0

Re: Strih videa


Sestřih z loňské sezony. Pěkný nový rok všem  smile https://www.youtube.com/watch?v=PfBjkMARcu0


4 STROKE FORCE

 offline 

 

#124 26.02.2016 17:57:24

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Strih videa


takhle to má vypadat, když se to umí se střihem ano 
novej LEFA25  ano2 


Editoval Strejda-GC (26.02.2016 17:58:21)

 offline 

 

#125 26.02.2016 20:16:07

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Strih videa


Strejda-GC:

Dobry vidko! Hudba teda na me trochu moc dramaticka, ale strih super a kluci umej smile


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#126 05.03.2016 16:59:54

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Strih videa


Bojuju s Vegasem, není to sranda, všechno dost složité, asi zůstanu u zasekaného GoPro studia....

 offline 

 

#127 06.03.2016 08:21:21

peetrs66
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 255
Založená vlákna
Místo: Jilemnice
Motorka: Beta rr390
Věk: 47 už ne
Tel: už ne
0 1

Re: Strih videa


chalka:

stáhni si nero 12 tam je to jednodušší než vegas a myslím , že Ashampoo Burning Studio 15 to má taky  smile 


Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážnej lítá,
akorát teď byl o něco pomalejší

 offline 

 

#128 29.03.2016 09:33:43

Re: Strih videa


Hoši máte pravdu, že ta baterie je blbě umístěná, na wr125r mám taky chladič vlevo a baterie vedle vpravo ve předu a při určitém pádu by to šlo taky do kopru, ale jsou to hobby dual motorky a s ostrýma to fakt nemá cenu srovnávat. Ty el. pásky nezpuchří, ale prasknou protože časem zkřehnou, hlavně v chladnějším počasí a z vl. zkušenosti vydrží víc černá než bílá. Hoši jaký program používáte na videa, mám z neděle 1,5 h a manželka to včera dávala do noťasu asi hodinu a ještě to musíme sestříhat. Nevím co má za program, ale třeba je nějaký rychlejší, nedovedu si představit, že bych tvrdnul dvě hodiny u pc, kvůli videu,  díky.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#129 29.03.2016 09:42:02

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Strih videa


jopr:

Tak jestli ti zabere 2hod nacpat fullHD video do koplu, tak to radši ani nezkoušej stříhat a převádět na MPEG4 jinak u toho zestarneš lol 
Jinak já používám pineacle nebo tak nějak. Ale za střih bych to nepovažoval, prostě si jen vyberu pasáže a naskládám na osu, export, import na YT...hodinový FHD konvertuju tak půl hodinky, nahrávám na YT tak 2 hod + další hodinu zpracovává


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#130 29.03.2016 09:50:45

Re: Strih videa


WERDISKO napsal(a):

jopr:

Tak jestli ti zabere 2hod nacpat fullHD video do koplu, tak to radši ani nezkoušej stříhat a převádět na MPEG4 jinak u toho zestarneš lol 
Jinak já používám pineacle nebo tak nějak. Ale za střih bych to nepovažoval, prostě si jen vyberu pasáže a naskládám na osu, export, import na YT...hodinový FHD konvertuju tak půl hodinky, nahrávám na YT tak 2 hod + další hodinu zpracovává

Hele jsem pc jelito, takže jsem rád, že mi manželka pomůže, ač motorky nesnáší. Ty dvě hodiny jsme myslel celkově a ty mi chceš říct, že ti to trvá ještě déle jo. To si raději zlomim ruku a na tu vaší ukázaná platí kašlu  usch  usch 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#131 29.03.2016 10:01:24

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Strih videa


jopr:

Ono ty obyč notebooky se s tím fullHD celkem perou.Nejdyl trvá to dostat na YouTube.
Pokud máš 10min video, za půl hodinky by mělo být hotový. Záleží na pc a zručnosti obsluhy


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#132 29.03.2016 10:11:03

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: Strih videa


jopr:

Ja stříhám v Sony Vegas. Pinnacle jsem chvíli používal, ale práce na něm trvala déle, než v pokročilejším Vegasu (vse dele nabíhá, občas i padal). Jinak na méně náročné stříhání doporučím Corel Video studio (12 , Pro X3...). Nemá naroky na počítač, vše běhá bleskově, je jednoduchý smile Movie makeru se vyhni velikánským obloukem smile

2 hodiny je minimum. Často u střihu většího videa strávím i 15, 20 hodin big_smile


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#133 29.03.2016 10:25:15

Re: Strih videa


WERDISKO napsal(a):

jopr:

Ono ty obyč notebooky se s tím fullHD celkem perou.Nejdyl trvá to dostat na YouTube.
Pokud máš 10min video, za půl hodinky by mělo být hotový. Záleží na pc a zručnosti obsluhy

Manželka zručná je  lol  a noťas (pc cca 45t) asi taky bude ok. Teď jsem s ní mluvil,  tak používá .movie maker (musí být nějaký ofisy  big_smile ), proto to nedělá na PC (tam ofisy nemám). Ale určitě to jde i jinak (říkala), ale nehodlá kvůli blbejm motorkám ztrácet čas   lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#134 29.03.2016 10:27:06

Re: Strih videa


AJP FANS CZ napsal(a):

jopr:

Ja stříhám v Sony Vegas. Pinnacle jsem chvíli používal, ale práce na něm trvala déle, než v pokročilejším Vegasu (vse dele nabíhá, občas i padal). Jinak na méně náročné stříhání doporučím Corel Video studio (12 , Pro X3...). Nemá naroky na počítač, vše běhá bleskově, je jednoduchý smile Movie makeru se vyhni velikánským obloukem smile

2 hodiny je minimum. Často u střihu většího videa strávím i 15, 20 hodin big_smile

Chlape ty si se zbláznil (15 hodin) mám práci,  melouchy a rodinu  big_smile 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#135 29.03.2016 10:29:09

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Strih videa


Včera som strihal FullHD video a len renderovanie 11 minútového zostrihu vo Vegas do výsledného MP4 súboru o veľk. 1 GB trvalo nejaké 3-4 hoďky  a14  Upload na Youtube už záleží len od rýchlosti uploadu internetu...


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#136 29.03.2016 10:41:27

Re: Strih videa


jopr napsal(a):

WERDISKO napsal(a):

jopr:

Ono ty obyč notebooky se s tím fullHD celkem perou.Nejdyl trvá to dostat na YouTube.
Pokud máš 10min video, za půl hodinky by mělo být hotový. Záleží na pc a zručnosti obsluhy

Manželka zručná je  lol  a noťas (pc cca 45t) asi taky bude ok. Teď jsem s ní mluvil,  tak používá .movie maker (musí být nějaký ofisy  big_smile ), proto to nedělá na PC (tam ofisy nemám). Ale určitě to jde i jinak (říkala), ale nehodlá kvůli blbejm motorkám ztrácet čas   lol 

Používám jen movie marker a krom dlouhýho načítání videí do programu se s tím dělá pěkně - zdarma, česky, základní fce. Jediný, proč budu hledat jiný program je, že neumí dvě videostopy do obrazu.
Je to jednoduchý ... dělej při tom i nšco jinýho, žehli prádlo, umej nádobí .... asi je blbost u toho sedět a čumět na upload roll 
Střih už bude časově u všech progamů podobný a záleží na zručnosti.

Další ... netoč na fullhd. Hlavně první videa, kde se budeš učit co s tím .... bohatě stačí pro monitor bnějaká nízká kvalita záznamu. Značně snížíš objem dat ano 
Je to jako každá jiná práce - dobrý výsledek vyžaduje značný úsilí ano 
Ideálně netočit stále a kameru zapínat jen na zajímavých místech - ušetříš si zdlouhavý pasáže, který stejně střihneš, ale navíc musíš čekat, než se natáhnou do pc a programu.

Nejelpší je podle zkušeností Adobe Premiera - rychlý přenosy dat, funkce .... je to profi program

 offline 

 

#137 29.03.2016 11:12:44

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Strih videa


Janek:

Já točit jen zajímavý úseky, tak mám uši zedraný do krve jak furt sundavám a nandávám helmu lol mám starou SJ4000 a tehdy byl dalkáč ještě sci-fi.
V pineacle to mám 4Gb video nahraný za minutku, dvě... Normálně to tam házím jako fotky.
Add natáčet nižší kvalitou- ono to YT dost zkurví, takže pokud ta kamerka na to má, natáčet na full. Lepší přijít o trošku z 1080  než VGA  lol 


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#138 29.03.2016 11:16:44

Re: Strih videa


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

WERDISKO napsal(a):

jopr:

Ono ty obyč notebooky se s tím fullHD celkem perou.Nejdyl trvá to dostat na YouTube.
Pokud máš 10min video, za půl hodinky by mělo být hotový. Záleží na pc a zručnosti obsluhy

Manželka zručná je  lol  a noťas (pc cca 45t) asi taky bude ok. Teď jsem s ní mluvil,  tak používá .movie maker (musí být nějaký ofisy  big_smile ), proto to nedělá na PC (tam ofisy nemám). Ale určitě to jde i jinak (říkala), ale nehodlá kvůli blbejm motorkám ztrácet čas   lol 

Používám jen movie marker a krom dlouhýho načítání videí do programu se s tím dělá pěkně - zdarma, česky, základní fce. Jediný, proč budu hledat jiný program je, že neumí dvě videostopy do obrazu.
Je to jednoduchý ... dělej při tom i nšco jinýho, žehli prádlo, umej nádobí .... asi je blbost u toho sedět a čumět na upload roll 
Střih už bude časově u všech progamů podobný a záleží na zručnosti.

Další ... netoč na fullhd. Hlavně první videa, kde se budeš učit co s tím .... bohatě stačí pro monitor bnějaká nízká kvalita záznamu. Značně snížíš objem dat ano 
Je to jako každá jiná práce - dobrý výsledek vyžaduje značný úsilí ano 
Ideálně netočit stále a kameru zapínat jen na zajímavých místech - ušetříš si zdlouhavý pasáže, který stejně střihneš, ale navíc musíš čekat, než se natáhnou do pc a programu.

Nejelpší je podle zkušeností Adobe Premiera - rychlý přenosy dat, funkce .... je to profi program

Asi máš pravdu, fakt tomu nerozumím a manželka říkala, že se jiný program učit nehodlá. To , že u toho nesedíme je snad jasný a kameru jsem nastavil též na horší kvalitu ( tak blbej zase nejsem). S tím vypíná ím a zapínáním jsem to chtěl taky dělat, ale jak je kamera na helmě neviděl jsem jestli jsem ji zapnul a po dvouhodinový jízdě jsem zjistil,  že se mi nahráli tři minuty  big_smile , tak jsem to jel znovu a pořád zapnutý


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#139 29.03.2016 12:53:07

Filip4
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 91
Založená vlákna
Motorka: exc-r 400
0 0

Re: Strih videa


Vyzkoušel sem spoustu programů a nakonec jsem zůstal u Adobe Premiere. Přijde mi že ma nejmenší naročnost na pc, ale třeba vegas jsem nezkoušel.

 offline 

 

#140 29.03.2016 13:40:22

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Strih videa


Janek:

konečně tady rozumný názor  ano 

většina se snaží používat složité a nákladné programy, které funkcemi využiji z 20 %, následné video je jen spousta snímků bez jakéhokoliv efektu - přechodu - grafiky a na to opravdu bohatě stačí Movie Maker  který je zadarmo a zvládne základní (hezký)  střih  s přechody, efekty, titulky, hezkým fontem  vyk! 
výsledné video jde nastavit v jakékoliv kvalitě


rendering či jiné procesy, které zatěžují PC,  mi trvají stejně v MM, VideoPad či Pinnacle

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů