Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM Freeride 350

#1781 13.01.2017 15:51:17

Re: KTM Freeride 350


kamikazor:

Fajfka na svíčce.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1782 13.01.2017 16:00:58

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


jopr:

Aha. Tak to můžu zkusit skouknout. Dík za tip!

 offline 

 

#1783 13.01.2017 17:10:39

milanride
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 516
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC TPI
Věk: 26
1 0

Re: KTM Freeride 350


Janek napsal(a):

kamikazor:

Zkus Danku, taky mu nedavno 250 free  strajkovalo,  motor ve vykonu a jako kdyz vypnes klicek, za chvili zas start, plny vykon ve vyjezdu a stop, byla to docela sranda, jako zaklety misto  lol  .... pak se to zhorsovalo. Jako by to bylo pricpany od nadrze ... ale jestli to resil, mohl by neco vedet.

U Dana byl problém s bordelem v karburátoru, ikdyž je před karbecem sítko, takže se to tam asi dostává při výměně filtru či co... ale tenhle problém co popisuješ tak má občas taky a tipujeme to na chcípák - ovladač na řidítkách, je dost fórovej a občas se i zasekává čudlík..

 offline 

 

#1784 13.01.2017 18:35:46

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


milanride napsal(a):

Janek napsal(a):

kamikazor:

Zkus Danku, taky mu nedavno 250 free  strajkovalo,  motor ve vykonu a jako kdyz vypnes klicek, za chvili zas start, plny vykon ve vyjezdu a stop, byla to docela sranda, jako zaklety misto  lol  .... pak se to zhorsovalo. Jako by to bylo pricpany od nadrze ... ale jestli to resil, mohl by neco vedet.

U Dana byl problém s bordelem v karburátoru, ikdyž je před karbecem sítko, takže se to tam asi dostává při výměně filtru či co... ale tenhle problém co popisuješ tak má občas taky a tipujeme to na chcípák - ovladač na řidítkách, je dost fórovej a občas se i zasekává čudlík..

Jj skoro stopro bordel v karbcu nebo pricpane hadicky,ale pokud jsi cistil tak snad ne.ten bordel do karbcu dostaneš prave tema prepadovyma hadickama...

 offline 

 

#1785 13.01.2017 20:48:25

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


milanride:
Jarynn:

Karbec jsem hned po potížích v létě otevřel. Byl úplně čistý, ale i tak jsem jej rozebral a profoukal. Kdyby tam byl bordel, tak bych čekal, že budou třeba ucpané trysky, ale vše bylo jako nové.

Chcípák můžu prověřit taky. Díky za tip. To můžu otestovat přímo na místě až problem nastane - přes svíčku, jestli dává vůbec jiskru.

Rozhodně to má co dělat s otřesama, takže nic jiného než zmiňujete mne už nenapadá. Zajímavé je, že dnes jsem lítal po ledě a xkrát hodil mrchu do boku. A motka jela pořád dobře. Ale jakmile skáču a dopadám na kola, tak se problém za chvíli projeví.

Editoval kamikazor (13.01.2017 20:52:46)

 offline 

 

#1786 13.01.2017 20:54:36

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


kamikazor:

Blbe je ze.se.jen tak nedostanes na svicku. Nez to rozeberes tak to zas pujde... Takze.nevis jestli elektrika nebo benal..

 offline 

 

#1787 13.01.2017 21:01:54

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn:

Jn sad Ale zatím vždy platilo, že jsem s motkou musel opravdu hrubě třást, aby jsem byl schopen nastartovat. Takže by se mi to mohlo podařit rozebrat. Koneckonců jsou to jen 3 šrouby od nádrže. Nevím ale, jestli náklonem nádrže dosáhnu na svíčku. Kdybych musel odpojit i rouru do karbce, tak to už je na prd sad
Nedá se ke svíčce dostat zboku, když bych odmontil boční plast?

 offline 

 

#1788 13.01.2017 21:03:53

Re: KTM Freeride 350


kamikazor napsal(a):

........jsem víc naštvaný než kolik je radosti z jízdy sad

Hele, tohle je nakonec pocit vsech majitelu free, nez to prodaj ....  big_smile  big_smile  big_smile 
Jen sranda, musel jsem wink 
Dej to nekomu, kdo tomu rozumi, vycisti a zkontroluje karbec, upravi ti odvzdusnovaci hadicky, zkoukne problemovy mista na svazku, ..... at to mas z gruntu  ano 

 offline 

 

#1789 13.01.2017 21:06:36

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

milanride napsal(a):

Janek napsal(a):

kamikazor:

Zkus Danku, taky mu nedavno 250 free  strajkovalo,  motor ve vykonu a jako kdyz vypnes klicek, za chvili zas start, plny vykon ve vyjezdu a stop, byla to docela sranda, jako zaklety misto  lol  .... pak se to zhorsovalo. Jako by to bylo pricpany od nadrze ... ale jestli to resil, mohl by neco vedet.

U Dana byl problém s bordelem v karburátoru, ikdyž je před karbecem sítko, takže se to tam asi dostává při výměně filtru či co... ale tenhle problém co popisuješ tak má občas taky a tipujeme to na chcípák - ovladač na řidítkách, je dost fórovej a občas se i zasekává čudlík..

Jj skoro stopro bordel v karbcu nebo pricpane hadicky,ale pokud jsi cistil tak snad ne.ten bordel do karbcu dostaneš prave tema prepadovyma hadickama...

Hehe ty vyjezdy byly jak zaklety, vzdycky v jednom miste (kdyz uz to bylo v nejakym uhlu) motor uplne vypnul - presnej jak psal janek, jako kdybys vytahnul klicek ze zapalovani. Nakonec jsem dojel na sytic...

No puvodne jsem si myslel, ze ze u tebe to bude ten ucpany karbec, ale je divny ze tomu vadi skoky, to vypada spis na problem v elektrine.

Ten muj chcipak se zasekaval v poloze vypnuto a delalo to problem hlavne pri startovani, za jizdy to problem nedelalo. Ale taky zkontroluj, jestli nebu problem tam...


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#1790 13.01.2017 21:08:07

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


Janek:

Freeride prodat nechcíí, mám tu motorku fakt rád. Má nějaké mouchy sice, ale moc dobře se mi na ní jezdí. Někdy mám chuť na trial, někdy trocha endura/crossu, tak pro zábavu, a díky SPZ si s tím hezky dojedu kam chci bez nutnosti vozíku smile

Já už všechny bolesti, co popisoval Jaryn pořešil. A motku nikomu na servis nedám, leda že najdu někoho schopného a poctivého. Fušerů jsem už zažil tolik, že víc pokazili než opravili. Tak si všechno raději dělám sám smile

 offline 

 

#1791 13.01.2017 21:10:27

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


danka:

No spíš mi to sedí na karbec, protože motor nezdechne najednou z ničeho nic. Po skocích jedu, najednou cítím že mi to netáhne, zastavím a na volnoběh to pomalu chcípá jako při vypnutém kohoutu od nádrže.

 offline 

 

#1792 13.01.2017 21:12:37

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Ukazuje to na elektriku,navic je fakt ze.je u free takova bolava.. Napadlo me jeste neco- mrkni na vedeni elektriky pod karbcem je to tam dost blbe,mi se tam presoupal svazek az na draty,svazek lezi na kartru. To by mohlo byt po doskoku se provesi,opre nebo nevim. Udela to az po chvili jizdy, jak buzirka zmekne...

 offline 

 

#1793 13.01.2017 21:14:13

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Jestli nevynechava ale  ztrati vykon a pak zdechne (netarokuje) tak je to na 99,9 v palivu.

 offline 

 

#1794 13.01.2017 21:14:41

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn:

Já jsem ty kabely loni na jaře celé omotal gumou a zaizoloval izolačkou, takže je svazek tak o 4mm tlustší v průměru.

 offline 

 

#1795 13.01.2017 21:15:39

Maloch2
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 65
Založená vlákna
Místo: Nové Osinalice
Motorka: Freeride 250R 2015
Věk: 41
0 0

Re: KTM Freeride 350


Zdar,
mám dvěpade taky. Přikláním se ke chcípáku - zůstává viset a to i tak, že chvíli pálí chvíli ne a někdy i něco mezi tím. Občas ho prostříknu něčím na kontakty a potom Wédéčkem a dalo mi to pokoj. Zkontroluj taky kabeláž pod nádrží a pod kastlíkem s pojistkama směrem k motoru a taky u krku řízení. Hadičky se mi nepotvrdily, ale možná proto, že jsem je zkrátil hned na začátku.

 offline 

 

#1796 13.01.2017 21:15:52

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn:

Pomalinku začne vynechávat, pak čím dál víc až to zdechne. Pak se mi podaří ještě startnout, ale to už zdechne tak do 3s. A pak už to nejde vůbec.

 offline 

 

#1797 13.01.2017 21:18:09

kamikazor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Motorka: KTM Freeride 250
0 0

Re: KTM Freeride 350


Maloch2:

Kable jsem podle Jarynových instrukcí zpevnil všechny hned po nákupu. Chcípák zkusím proměřit, nebo jej spíš úplně odpojím a uvidím.

 offline 

 

#1798 13.01.2017 21:18:28

Re: KTM Freeride 350


kamikazor napsal(a):

Já už všechny bolesti, co popisoval Jaryn pořešil. A motku nikomu na servis nedám, leda že najdu někoho schopného a poctivého. Fušerů jsem už zažil tolik, že víc pokazili než opravili. Tak si všechno raději dělám sám smile

Ja jen ze ses ptal, co je fajfka.

 offline 

 

#1799 13.01.2017 21:19:15

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


kamikazor napsal(a):

Jarynn:

Jn sad Ale zatím vždy platilo, že jsem s motkou musel opravdu hrubě třást, aby jsem byl schopen nastartovat. Takže by se mi to mohlo podařit rozebrat. Koneckonců jsou to jen 3 šrouby od nádrže. Nevím ale, jestli náklonem nádrže dosáhnu na svíčku. Kdybych musel odpojit i rouru do karbce, tak to už je na prd sad
Nedá se ke svíčce dostat zboku, když bych odmontil boční plast?

Jasne,levy plast,dva srubky na cdi a jsi tam. Povolis to v poho klicem z pribalu, prsty tam vlezou na vysroubovani..

 offline 

 

#1800 13.01.2017 21:19:54

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: KTM Freeride 350


Janek napsal(a):

kamikazor napsal(a):

Já už všechny bolesti, co popisoval Jaryn pořešil. A motku nikomu na servis nedám, leda že najdu někoho schopného a poctivého. Fušerů jsem už zažil tolik, že víc pokazili než opravili. Tak si všechno raději dělám sám smile

Ja jen ze ses ptal, co je fajfka.

 a1  ano Dobřééé!!! a1 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů