Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM Freeride 350

#1501 11.03.2016 23:51:18

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

Filda: ne v pohodě , urazit se můžu jenom sám , dotknout se mě něco může , buď o tom chci nebo nechci diskutovat ... já myslím, že se chápeme ale jsou to ty úhly smile ... až budem mít příležitost se spolu povozit tak to pochopíš jedna dvě a já pochopím tebe smile

 ano   ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#1502 11.03.2016 23:53:49

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:

Omyl, pořád.je.rec o tom ze fre utrapis,ostra to da. Tak rekni ze to da.ostra treba nad 30kw a jsme doma a ne takove zvasty.Oplocrnka byl asi blby priklad tam to opravdu neni o vykonu. Jen se ti snazim vysvetlit ze.nelze generalizovat,ja free pred tebou neobhajuju,je mi putna tvuj nazor,vim ze.ma.ta moto nedostatky. Tvuj nazor by me zajimal kdybych si ji chtel koupit a nic o ni nevedel,ale ty o te motorce vis podstatne mene nez ja tak sorry. Urcite jezdis uplne jinou ligu,jako jako jezdec mas muj respekt,ale tam to konci.

 offline 

 

#1503 12.03.2016 00:23:43

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

MikiberG:

Omyl, pořád.je.rec o tom ze fre utrapis,ostra to da. Tak rekni ze to da.ostra treba nad 30kw a jsme doma a ne takove zvasty.Oplocrnka byl asi blby priklad tam to opravdu neni o vykonu. Jen se ti snazim vysvetlit ze.nelze generalizovat,ja free pred tebou neobhajuju,je mi putna tvuj nazor,vim ze.ma.ta moto nedostatky. Tvuj nazor by me zajimal kdybych si ji chtel koupit a nic o ni nevedel,ale ty o te motorce vis podstatne mene nez ja tak sorry. Urcite jezdis uplne jinou ligu,jako jako jezdec mas muj respekt,ale tam to konci.

Ale big_smile past big_smile ... můžu se tu veřejně opravit? ... protože nejsem vševěd (nemyslím si to, snad jsem to ani nenapsal) a pokud jsem napsal "každá nebo kdejaká ostrá" upravuju v zájmu pokračování diskuse na "většina ostrých"  ... vím že to vypadá na slovíčkaření a je to v zájmu pochopení a vypnutí dokolasetočící desky.

Pak bych se tu veřejně měl "přesně" vyjádřit o parametru výkonu který je universálně nejlepší big_smile

Místo toho tu budu žvástat o tomhle:

Proč se mě ptáš na limity výkonu a FR, který ty sám znáš nejlíp ? Já nevím kde je hranice výkonová protože nejde jen o technický parametr ale průběh a sladění s celkem ... někde bude stačit 35k a někde 45k ... nevím, ... FR universálně nestačí na obecný slogan "motorka do těžkýho terénu a na HARD ježdění pro pokročilýho . (pokročilý je zase široký pojem - tipuju že jsem pokročilý)

Vím že o ní nevím co ty ale vím, že znám líp její limity - protože jsem odborně způsobilejší je poznat (praxí ) a i jsem je vyzkoušel ... na rozdíl od tebe (který si jen myslí že nejsou) .

Ani jako jezdec ani jako člověk nejsem tak dokonalý jak bych chtěl a tak mi toleruj možné chyby o kterých se rád dozvím z konstruktivní diskuse.

Klidně mi taky můžeš prokázat, (oblíbená klička Offmota) že ta motorka je lepší než si myslím , a že nemá limity tak nízko jak si myslím smile Budu jedině rád pokud do mě (do mých názorů) investuješ svůj čas a peníze smile . Zatím jsem neměl příležitost na tom vidět střelce co si natom dává neskutečný věci... ale nepochybuju, že ho jednou uvidím a poznám ... třeba změním názor... ale zrovinka ty výkonový věci půjdou těžko ojebat technikou jízdy ... ale třeba existuje ještě jiná dimenze v které teprv prozřím smile

Ber to jako sranda odpověď na sranda odpověď smile

 offline 

 

#1504 12.03.2016 00:30:11

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


edit ... nechtěl jsem se šťourat v obecně známých slabinách a jen jsem se bavil o další opomíjené veličině - výkon, brzdy hořeli i méně technicky zdatným na softíkovým kolečku ... to už vůbec nemá se sloganem a chimérou Free nic společnýho


smile .. třeba tě nahhlodám na tu 350 už jen pro to aby se Filda měl možnost posunout ... znám jeden případ zakrnělýho mladýho jednoho ostřílenýho starýho harcovníka ... ale to je k pivu někdy na pohodu smile

 offline 

 

#1505 12.03.2016 05:10:18

Re: KTM Freeride 350


Už jednou jsem se ptal, proč u free350 doporučuje vyrobce go motoru po 140mh(160), když to bezproblémů vydrží několikanásobně víc? To jako KTM takle straší lidi?  smile 

Edit: Janek - příspěvek je přemístěn z tématu o jiné motorce

 offline 

 

#1506 12.03.2016 07:36:36

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

edit ... nechtěl jsem se šťourat v obecně známých slabinách a jen jsem se bavil o další opomíjené veličině - výkon, brzdy hořeli i méně technicky zdatným na softíkovým kolečku ... to už vůbec nemá se sloganem a chimérou Free nic společnýho


smile .. třeba tě nahhlodám na tu 350 už jen pro to aby se Filda měl možnost posunout ... znám jeden případ zakrnělýho mladýho jednoho ostřílenýho starýho harcovníka ... ale to je k pivu někdy na pohodu smile

 ano  zatim posun strojem nebude,pilot na to nema  lol  (mluvim o sobe), navic to nikdo nechce a ja to neresim davat to pryc za tasku hrusek :)nemam problem to tu napsat verejne,vim ze je jaka je. Oba vime o milionu chyb co ta moto ma a asi ani jeden z nas neceka ze.si to koupi někdo s vykonosti typku z promo videa. O brzdach nema.uz ani cenu psat,po predelani zadku z exc to jako celek uz funguje ale na exc to nema.Me proste jen zvedlo ze zidle.to generalizovani, reci.o vykonu krery nema ale ostra ma. Proto chytani za.slovicko,tady je to zvykem a jinde s tim problem nemas  wink Ze je to pulmotorka vime vsichni,pro nekoho dobre,pro jineho spatne. Mi osobne by se libilo neco s podvozkem z EXC a motorem z.Free, ale ja jsem divny pripad  lol 

 offline 

 

#1507 12.03.2016 07:47:52

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:
4 stranky ***** jen kvuli tomu ze jsem si dovolil udelat vlastni uvahu na tema Kdo a kdy si poridi Free. Proc jsi se vubec pustil do srovnavani Free s cimkoliv????  Kdyz nekomu nestaci vykonove ci podvozkove poridi si jinou.

Free neni o tom ze na ni musis dat kazdy vyjezd, dojet nejvys, nejdal, nejrychleji ....... Vykon te motorky je dostacujici pro lidi co puzivaji pri jezdeni hlavu. Kazdemu kdo se kolem endura mota je jasne, ze ta motorka na zavodeni neni udelana.
Ze motor nema priveru v tom vidim jenom plus. Chces KTM s priverou mas na vyber 4kubatury v provedenich SX,EXC,XC. Me se to prave libi, nemusim se starat o vec kterou nevyuziji. Chces moto podvozkem podobne ale s priverou, chytnes po X-Trainer.
Nech Freeraidera Freeraiderem, je tu segment jezdcu kteri zjistily ze 45hp ke stesti nepotrebuji. 25hp jim v terenu staci. Ze nevyjedou na jeden zatah pekelny vyjezd, nevadi, zkusi to vedle. Neni to o tom ze ta motorka to musi dat a kdyz ne stoji zhovno. Jeji jezdci nechteji bojovat s vykonem, chteji se jizdou pobavit, uzit si.
Nepodsouvej te motorce ze na to nema. To jen neci hlava nedokaze pochopit ze ten stroj na to neni postaveny. To ale neznamena je z to spatne.
Je to jako by jsi kone co chodi pod sedlem zaprahl do potahu a chtel s nim prooravat. Rozsmatla ti pole tak ze to bude vypadat jako by jsi brambory zasel a ne zasazel do radku.

Edit: ***** -Jenek - myslím, že je to konstruktivní debata a není potřeba sprostě nazývat to, co je osobní zkušenost a její vyjádření. Děkuji za pochopení a už to prosím neopakuj ano 

 offline 

 

#1508 12.03.2016 09:05:50

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

..... Mi osobne by se libilo neco s podvozkem z EXC a motorem z.Free, ale ja jsem divny pripad  lol 

Pro model Free350 je to přece EXC 350 vyk! . Procházel jsem si katalogy dílů motoru pro model 14 .... a světe div se .... vždyť ten motor je jedno a to samý. Ano Free má jiný závaží na klice, ... ale ojka, píst, hlava, .... to konsterukčně 2012 Free má stejný kartery jako 2014 EXC, ..... nehledjte důvody
A naladění motoru bude o palivový mapě, vždyť z EXC můžeš udělat hodnou holku, ale v základu je moc příjemně naladěný ano .
Prosím vás nikoho neděste brutálním výkonem ostrých do 400 ccm. Do 5-6tisíc ot. je v podstatě hodný, peklo je až nahoře.
450 -501 tam už to je i dole dost silný, ale o tom tu nepadlo slovo

U té 250 nevím, na ní jsem nejel a celkově s 2T mám jen krátký uživatelský zkušenosti v tom smyslu, že kde hořím na 4T, tak hořím i na 2T a co jsem vyjel na 4T, tak jsem vyjel na 2T .... ALE je tu jeden rozdíl ... když jedu na 2T, mám rohlík na ksichtu, samo o sobě mě to rozradostňuje ano  ano , ale ještě jsem pro to nedozrál.
Snad ve všech testech, co jsem četl o Free250 vyjde jediný - super, zábavná, velký nepříjemný vibrace, .... pokud máte někde místo, kam rychle dojete, tak se vyblbnete - to jsou ty lomy, pískovny, ... jeden větší plac ... tak je to dobrá volba.
Kolik času trávíš na vašem okruhu během roku 60-70%?
Teď třeba řeším návštěvu na severu čech, když koukám na mapu, tak jsou to kurwa kopce a nepotřebuju řešit, jestli to dá motorka, jestli mi na celodenku stačí nádrž benzínu .... mám moto v porovnání s jinými bez limitu, odpadá spousta neznámých ....

 offline 

 

#1509 12.03.2016 09:08:50

Re: KTM Freeride 350


kick-start napsal(a):

MikiberG:
4 stranky ***** jen kvuli tomu ze jsem si dovolil udelat vlastni uvahu na tema Kdo a kdy si poridi Free. Proc jsi se vubec pustil do srovnavani Free s cimkoliv????  Kdyz nekomu nestaci vykonove ci podvozkove poridi si jinou.

Free neni o tom ze na ni musis dat kazdy vyjezd, dojet nejvys, nejdal, nejrychleji ....... Vykon te motorky je dostacujici pro lidi co puzivaji pri jezdeni hlavu. Kazdemu kdo se kolem endura mota je jasne, ze ta motorka na zavodeni neni udelana.
Ze motor nema priveru v tom vidim jenom plus. Chces KTM s priverou mas na vyber 4kubatury v provedenich SX,EXC,XC. Me se to prave libi, nemusim se starat o vec kterou nevyuziji. Chces moto podvozkem podobne ale s priverou, chytnes po X-Trainer.
Nech Freeraidera Freeraiderem, je tu segment jezdcu kteri zjistily ze 45hp ke stesti nepotrebuji. 25hp jim v terenu staci. Ze nevyjedou na jeden zatah pekelny vyjezd, nevadi, zkusi to vedle. Neni to o tom ze ta motorka to musi dat a kdyz ne stoji zhovno. Jeji jezdci nechteji bojovat s vykonem, chteji se jizdou pobavit, uzit si.
Nepodsouvej te motorce ze na to nema. To jen neci hlava nedokaze pochopit ze ten stroj na to neni postaveny. To ale neznamena je z to spatne.
Je to jako by jsi kone co chodi pod sedlem zaprahl do potahu a chtel s nim prooravat. Rozsmatla ti pole tak ze to bude vypadat jako by jsi brambory zasel a ne zasazel do radku.

Jaká je tvoje osobní zkušenost s Free?
Kolik jsi na motorce najel?

 offline 

 

#1510 12.03.2016 09:37:51

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Janek:

U nas na okruhu cca 30% Muzu se o neci malo plest ale asi moc ne. Jinsk les,potucky,2xrocne ua.zadna piskovma a lom. To ze je stejny motor na exc350 a 350 frr je jen pulka pravdy,kdybys ho chtel dostat na prubeh frre tak te to teda bude peknych par dukatu stat. Pak je nesmysl koupit exc a za penize ho uklidnovat, stejne jako za penize zostrovat free a1 Bohuzel 350 free mi neucaroval,je to pro me mrtvola,motor nema dynamiku,emoce... To je ale silne subjektivni,nekdo holky jiny vdolky.Myslel jsem exc a motor 250 fr ale nejak jsem to zapomel napsat  a3 sorry

 offline 

 

#1511 12.03.2016 09:42:21

lacer
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 17
Založená vlákna
Místo: Popůvky u Brna
Motorka: EXC350F + vozík na 3moto
Věk: 38
Tel: SZ
0 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

Jarynn:
... jo jasný ... klidně i 50m je na některý kopce málo ... běžně jsou kopce ... třeba jeden u nás kde je nájezd z 15m dolů ... pak kus rovně a pak prďák a dlouhej kde i za sucha nemáš šanci jet na trakci ... letíš ho rychlostí a až na konci si trakcí můžeš něco dořešit ale s podmínkou že jsi překonal mrtvý bod (tohle se na závodech nejede - jen v lese .. o tom se taky bavíme)
... do takovýho kopce se rozjíždíme na 2 plnej , pak 3 ful, v polovině řadím 2 a držím plnej a jedu jako na rodeu na bejkovi kde spojkou musím chytit backflip (abych ho nedostal) ... vyjedu buď nahoru nebo za mrtvák a tam to už dořeším  ... takovej kopec fakt moc lidí nevyjede pokaždý.. ani já ... 
... pak další rozjezd dlouhej 1-2-3 ... pak topíš plnej 3 na 450, moto celou dobu protáčí kolo , skáčeš ? 6-8m první cestu, pak se to zvedá .. musíš udržet 3 v točkách ... kopec se utahuje a skáčeš druhou cestu ? 8-10m ? ve vzduchu řadíš 2 a skáčeš do už hodně prudkýho kamenitýho ... dopadáš na 2 plnej a jak zaváháš končíš , když nezaváháš a udržíš stopu pořád točíš kolem ... už jsou tam jen kameny tak ho dotopíš  - na tomhle kopci se dost lidí zrakvilo i na sanitu někdy se nedá ani sjet

... pak třeba i malej zmrdeček dole rozsekanej, kořeny průjezd mezi stromy ... není kde kloudně zatopit zvedá se a ve stráni do hlíny vytéká pramen ... kousek před tím je možnost nabrat rychlost ... 2 plnej a kdo dá 3 je to lepší ... držíš a točíš kolem až na horu ... na trakci bez šance ... musí se to přeletět

atd atd

Hustopleko a13  tak přesně toto jezdit nechci - na to se mám moc rád  a24 Tudíž jestli toto Free nedokáže, tak to jen potvrzuje, že je to pro me vhodný stroj  usch 


Enduro Hobby

 offline 

 

#1512 12.03.2016 09:44:41

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: KTM Freeride 350


zajímavá polemika (na několika posledních stránkách) ano  bez ironie wink 

před časem mě fascinoval výsledek exelentního jezdce E. Brandauera s netypickou enduro postavou (nadváha jak prase  usch ) a s netypickým Free 350 v Rumunsku v konfrontaci s elitou ano 

http://www.offmoto.com/uploads/865_romaniacs_redbull_brandauer.jpg


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#1513 12.03.2016 09:58:12

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


mart:

To ke urcire nahoda ma to urco prevrtane na pullitr lol 

 offline 

 

#1514 12.03.2016 09:59:17

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


lacer:

Vyzkousej si to i to a bides mit jasneji  gp 

 offline 

 

#1515 12.03.2016 10:12:02

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

mart:

To ke urcire nahoda ma to urco prevrtane na pullitr lol 

JJ budou v tom nějaký čáry  lol 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#1516 12.03.2016 10:39:44

Re: KTM Freeride 350


mart napsal(a):

zajímavá polemika (na několika posledních stránkách) ano  bez ironie wink 

před časem mě fascinoval výsledek exelentního jezdce E. Brandauera s netypickou enduro postavou (nadváha jak prase  usch ) a s netypickým Free 350 v Rumunsku v konfrontaci s elitou ano Na Free byl až 15.

http://www.offmoto.com/uploads/865_roma … ndauer.jpg

Brandauera mám načtenýho - takový lepší Šolin lol (sranda)
Když jel na Husabergu, tak dojel na 10.místě - v konfrontaci s elitou big_smile 


Limyty Free350 - je to taková mrtvola, motor bez dynamiky wink   ano 


Kdyby byl zájem, dám sem limity ostrýho endura - Brandauer na Free350 by to jistě nedal ano 

 offline 

 

#1517 12.03.2016 10:50:34

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

mart:
To ke urcire nahoda ma to urco prevrtane na pullitr lol 

Byl bych asi dost jízlivý, ale jak to píšeš, musíš být dost krutej jezdec, protože pro tebe je Free350 bez dynamiky a mrtvola na motor, ale když na tom jiný zajede pecky, tak už je to zase jinak - jen když jsem tu četl o té namyšlenosti wink 
Opět - je to jen a jen o rukách ano .
Co jsem si ověřil v praxi, tak i vynikající trialista, co si s většinou lidí v ovládání motorky, s citem pro rovnováhu, trakci, .... vytře doslova zadnici a to vč. Mikiberga ...
ale přijede do Pure enduro terénu a má trable, velký trable - jsou to dvě různý disciplíny a je jen málo špičkových trialistů, co jsou taky špičkový enduráci ano 
Na monitoru to tak nevypadá
Jsou jezdci, co jezdí 6D, ale přijde na těžký drážky kdesy v tramtárii a místní hobící si je daj jak vařenou nudli ano To ale vidíš jen v reálu

 offline 

 

#1518 12.03.2016 11:22:02

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Janek:

Janku spatne pochopeno,ne ze nejede,ale jede jinak nez.se.mi.libi. Je to hlavne o tech emocich ktete ve me vzbudi. Je videt ze s tim.nemas zkusenost,o motorech a jejich prubehu taky pravdepodobne nic nevis,leda tak od monitoru. To bez urazky,jen mi to pripadlo usmevne jak.se.snazis delat nekomu advokata,umite tokvalitne navzajem wink Ber to tak ze.jsem velky egomaniak a mam pocit ze o free vim strasne moc a tak se i prezentuju, jak sis jiste vsimnul.Hlavne rad rozdavam moudra na vsechny strany. Nezjistne, fundovane,bez zbytecne omacky,tzv na syrovo lol Pojezdit navstevnika ve sbe drazce umi kde jaky trouba,to snad dobre vis,tak ty argumenty o lidech z 6D v cizi drazce jsou uplne mimo.misu.
No to jsou zase kecy  lol 
E: kecy obecne,ne tvoje, nás vsech,at to nekdo zas nevztahne na sebe...

Editoval Jarynn (12.03.2016 11:24:17)

 offline 

 

#1519 12.03.2016 11:33:17

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

Janek:

Janku spatne pochopeno,ne ze nejede,ale jede jinak nez.se.mi.libi. Je to hlavne o tech emocich ktete ve me vzbudi. Je videt ze s tim.nemas zkusenost,o motorech a jejich prubehu taky pravdepodobne nic nevis,leda tak od monitoru. To bez urazky,jen mi to pripadlo usmevne jak.se.snazis delat nekomu advokata,umite tokvalitne navzajem wink Ber to tak ze.jsem velky egomaniak a mam pocit ze o free vim strasne moc a tak se i prezentuju, jak sis jiste vsimnul.Hlavne rad rozdavam moudra na vsechny strany. Nezjistne, fundovane,bez zbytecne omacky,tzv na syrovo lol Pojezdit navstevnika ve sbe drazce umi kde jaky trouba,to snad dobre vis,tak ty argumenty o lidech z 6D v cizi drazce jsou uplne mimo.misu.
No to jsou zase kecy  lol 
E: kecy obecne,ne tvoje, nás vsech,at to nekdo zas nevztahne na sebe...

Jen k tomu mam jedno, je jasny ze kdyz pojedes s trialistou nebo CC vi 6D pilotem atd. u nej nebude tam mit veci ktere nedava a nevyhovoujou lol 
Proto ty navstevy prekvapujou......

 offline 

 

#1520 12.03.2016 11:52:21

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

Janek:

Janku spatne pochopeno,ne ze nejede,ale jede jinak nez.se.mi.libi. Je to hlavne o tech emocich ktete ve me vzbudi. Je videt ze s tim.nemas zkusenost,o motorech a jejich prubehu taky pravdepodobne nic nevis,leda tak od monitoru. To bez urazky,jen mi to pripadlo usmevne jak.se.snazis delat nekomu advokata,umite tokvalitne navzajem wink Ber to tak ze.jsem velky egomaniak a mam pocit ze o free vim strasne moc a tak se i prezentuju, jak sis jiste vsimnul.Hlavne rad rozdavam moudra na vsechny strany. Nezjistne, fundovane,bez zbytecne omacky,tzv na syrovo lol Pojezdit navstevnika ve sbe drazce umi kde jaky trouba,to snad dobre vis,tak ty argumenty o lidech z 6D v cizi drazce jsou uplne mimo.misu.
No to jsou zase kecy  lol 
E: kecy obecne,ne tvoje, nás vsech,at to nekdo zas nevztahne na sebe...

 ano  ano beru to
jen s tím, že mám cit pro motory. S jistotou poznám, co je měkký nástup, ostrá reakce, lineární průběh, kopanec v otáčkách, propad výkonu, výkonová špička - pokud v motoru je, poznám zdechlinu, která nejde .... podle toho, jaký jsou uvedený parametry ...
Nikomu nedělám advokáta - v tom nejsem fundovaný - málo zkušeností, to v tvým hodnocení souhlasí ano 
Pokud někdo opravdu umí jezdit, tak pojezdí i troubu v troubovo drážce - max si dá nějaký ten špek na druhý pokus, protože si to na poprvé očuchal.
Možná to souvisí s tím egem ... syndrom domácího ježdění - doma jedu jako král, potom vyjedu, pohořím, ... ale to je přece jasný, byl jsem na navštěvě a místní si mě dali jen proto, že to tam znají, ... takže zůstávám pořád králem big_smile .
a možná že to tak je i dobře - sebevědomí je moc potřeba ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů