Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM Freeride 350

#1481 11.03.2016 23:00:56

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


danka:

Nedas hybnost do dlouheho vyjezdu?jen premyslim-bud kecas a neni to zkratka,nebo se.mas jeste hoodne co ucit. Nasrat dole plny,rozkoulet moto a cekat ze to nahoru vyleti pokud me to neshodi-na to ta moto fakt neni,mela.by te naucit trochu technice. Mikimu bych to nenapsal pac ma jine meritko a ten kopec fakt najde kde to nepujde  lol ,ale ty pises ze se 450 bojis a fre udusis? Neco je spatne. Moto,prevod,nebo technika jizdy?

 offline 

 

#1482 11.03.2016 23:01:24

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Filda napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Filda napsal(a):


Stále se bavíme každý o něčem jiném, ale nevadí, nechme to tak smile
Neboj se, nejsem uražený ani jízlivý, já se na to koukám s nadhledem smile jen mě to trošku přišlo takové arogantní a namyšlené, ale nech tak.

Asi se tolik neznáme , jo jsem zvyklej jít přímo , řešit věci ne je obcházet, nazývat to tak jak to cítím...jak to znám ... prostě to ber jako úhel pohledu. Pokud vyzní jako arogantní je to tím, že z mýho pohledu ty kudrlinky ničemu nepomáhaj . 
Ale pravdu máš v tom, že jsem za poslední rok ledasco změnil a mimo to jsem sobě i ostatním přestal mazat med kolem huby.

S tím souhlasím, řešit to přímo a nemazat med kolem huby, odkrýt chyby apod  ano  Tohle ti nepopírám, jen si představ jaké by to tady na fóru bylo super, kdyby tady nikdo nemazal med kolem huby...Mě se jen nelíbila ta tvá "koncovka", to jak jsi to celé prostě podal, jestli chápeš, co tím myslím? Ale to už je zase věc názoru, 100 lidí, 100 chutí.. Mě to osobně vůbec netrhá žíly, je mi to volný, jen jsem se nad tím "pozastavil"

Asi si taky rád zamachruju kór tam kde myslím (si myslím že vím) ...(už jsem takhle v lese prohrál motorku ... ale jsem mrdal tak ji ještě mám smile ) ... sice nevím čím jsem tak machroval ale mohlo se stát i když jsem to ani zase tak moc nechtěl big_smile  ... píšeš že máš nadhled ... machruje tu kde kdo a ještě tu lidi kecaj nesmysly ... kdyby to s tebou takhle cuklo pokaždý tak jseš na chocholouška big_smile

 offline 

 

#1483 11.03.2016 23:02:52

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:

Ja to nikdy nezkoumal,ale myslim ze ti kluci co jezdi duro nebudou mit ani 70kilo.mozna se pletu,jen me to proste napadlo.

 offline 

 

#1484 11.03.2016 23:03:40

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

motohellrider napsal(a):

MikiberG napsal(a):


Už neblbni a čti ... ani nemusíš mezi řádky jen pořádně a představuj si to ... zase bez urážky .. jde o to aby sis dokázal představit něco za svůj známej limit.

OK. Udělejme to takto :
Udelej video kde jedes se svou a vse vyjedes, nejlepe opakovane. Pote to same proved na Free.
Myslim to vážne at přejdem od kecaní k činum ano  ano 

Jsi blázen smile  nemám FR ani čas na pičoviny smile  opět bez urážky

Nejsem a11  a11  a11 
Jen bych rad videl to porovnaní. Tak nic... ani jsem nečekal uspech ano  ano 
Takhle mi to pripomína : Mám se tady vykakat nebo je to jasné lol  lol  lol 


Tak nam aspon nekdy natoc video z toho terenu co by free nedalo, opravdu me to zajima ano  ano  ano 

 offline 

 

#1485 11.03.2016 23:05:44

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

danka:

Nedas hybnost do dlouheho vyjezdu?jen premyslim-bud kecas a neni to zkratka,nebo se.mas jeste hoodne co ucit. Nasrat dole plny,rozkoulet moto a cekat ze to nahoru vyleti pokud me to neshodi-na to ta moto fakt neni,mela.by te naucit trochu technice. Mikimu bych to nenapsal pac ma jine meritko a ten kopec fakt najde kde to nepujde  lol ,ale ty pises ze se 450 bojis a fre udusis? Neco je spatne. Moto,prevod,nebo technika jizdy?

... a co krátkej rozjezd? ... takovej vyjeb..ch kopců jsou fůry ... moc se to nejezdí protože to málokdo dá ale když se taková drážka najede a jede - paráda smile
... ono rozhulákat FR na louce a vlítnout do výjezdu ... to jde dost vysoko ... že by to dalo dojem že jde všechno ...

 offline 

 

#1486 11.03.2016 23:06:17

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

Filda napsal(a):

MikiberG napsal(a):


Asi se tolik neznáme , jo jsem zvyklej jít přímo , řešit věci ne je obcházet, nazývat to tak jak to cítím...jak to znám ... prostě to ber jako úhel pohledu. Pokud vyzní jako arogantní je to tím, že z mýho pohledu ty kudrlinky ničemu nepomáhaj . 
Ale pravdu máš v tom, že jsem za poslední rok ledasco změnil a mimo to jsem sobě i ostatním přestal mazat med kolem huby.

S tím souhlasím, řešit to přímo a nemazat med kolem huby, odkrýt chyby apod  ano  Tohle ti nepopírám, jen si představ jaké by to tady na fóru bylo super, kdyby tady nikdo nemazal med kolem huby...Mě se jen nelíbila ta tvá "koncovka", to jak jsi to celé prostě podal, jestli chápeš, co tím myslím? Ale to už je zase věc názoru, 100 lidí, 100 chutí.. Mě to osobně vůbec netrhá žíly, je mi to volný, jen jsem se nad tím "pozastavil"

Asi si taky rád zamachruju kór tam kde myslím (si myslím že vím) ...(už jsem takhle v lese prohrál motorku ... ale jsem mrdal tak ji ještě mám smile ) ... sice nevím čím jsem tak machroval ale mohlo se stát i když jsem to ani zase tak moc nechtěl big_smile  ... píšeš že máš nadhled ... machruje tu kde kdo a ještě tu lidi kecaj nesmysly ... kdyby to s tebou takhle cuklo pokaždý tak jseš na chocholouška big_smile

Ano lidi tu melou sračky, moc překrucují, ale z 99% jsou to lidé, kteří jsou tu měsíc registrovaní, nebo jsou tu sice déle, ale když dojde na činy tak: já nemám kameru, já nemám tažné atd..  lol Teď to ve mně "cuklo" protože ty jsi zkušený, máš v hodně věcích přehled,umíš poradit a proto mě tak překvapilo to podání, chápeš?  big_smile


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#1487 11.03.2016 23:07:26

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

MikiberG:

Ja to nikdy nezkoumal,ale myslim ze ti kluci co jezdi duro nebudou mit ani 70kilo.mozna se pletu,jen me to proste napadlo.

... krosáci jsou komáři , enduráci už to není pravidlo a jsou většinou normální big_smile FR si vyježděnej komár nekoupí smile

 offline 

 

#1488 11.03.2016 23:11:25

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


motohellrider napsal(a):

MikiberG napsal(a):

motohellrider napsal(a):


OK. Udělejme to takto :
Udelej video kde jedes se svou a vse vyjedes, nejlepe opakovane. Pote to same proved na Free.
Myslim to vážne at přejdem od kecaní k činum ano  ano 

Jsi blázen smile  nemám FR ani čas na pičoviny smile  opět bez urážky

Nejsem a11  a11  a11 
Jen bych rad videl to porovnaní. Tak nic... ani jsem nečekal uspech ano  ano 
Takhle mi to pripomína : Mám se tady vykakat nebo je to jasné lol  lol  lol 


Tak nam aspon nekdy natoc video z toho terenu co by free nedalo, opravdu me to zajima ano  ano  ano 

big_smile jo tak nějak to je ...
...natočit ... točím, fotím ... ale nikam to nedávám , to sem celej já ... stejně bys na tom viděl prd ... musí se to vidět, zažít
... třeba jen taková tipická zimní vyjížďka ve sněhu .. 20-30cm sněhu a s free se můžeš tak akorát fotit kousek od cesty ... to myslím, že je lehce představitelný ... prostě bez otáček na kole a přebytku výkonu si tu cestu neuděláš...

 offline 

 

#1489 11.03.2016 23:12:17

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:

Urcite je kratky rozjezdnkomplikace ale.ne neresitelna.co vlastne je kratky rozjezd?3m?6m?10m? Jen abych si predstavil o kolik vic dokazes zrychlit na velke moto.treba na 250exc f jednovacce... Tu ten hloupy fre podela. Porad resime free vs. dospela ostra co vyjedou a.co.ne. 250 jednovacka je dospela. ostra, nebo snad ne?
Jen se tu snazim.o ruzne jine uhly pohledu..

 offline 

 

#1490 11.03.2016 23:13:00

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Filda napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Filda napsal(a):


S tím souhlasím, řešit to přímo a nemazat med kolem huby, odkrýt chyby apod  ano  Tohle ti nepopírám, jen si představ jaké by to tady na fóru bylo super, kdyby tady nikdo nemazal med kolem huby...Mě se jen nelíbila ta tvá "koncovka", to jak jsi to celé prostě podal, jestli chápeš, co tím myslím? Ale to už je zase věc názoru, 100 lidí, 100 chutí.. Mě to osobně vůbec netrhá žíly, je mi to volný, jen jsem se nad tím "pozastavil"

Asi si taky rád zamachruju kór tam kde myslím (si myslím že vím) ...(už jsem takhle v lese prohrál motorku ... ale jsem mrdal tak ji ještě mám smile ) ... sice nevím čím jsem tak machroval ale mohlo se stát i když jsem to ani zase tak moc nechtěl big_smile  ... píšeš že máš nadhled ... machruje tu kde kdo a ještě tu lidi kecaj nesmysly ... kdyby to s tebou takhle cuklo pokaždý tak jseš na chocholouška big_smile

Ano lidi tu melou sračky, moc překrucují, ale z 99% jsou to lidé, kteří jsou tu měsíc registrovaní, nebo jsou tu sice déle, ale když dojde na činy tak: já nemám kameru, já nemám tažné atd..  lol Teď to ve mně "cuklo" protože ty jsi zkušený, máš v hodně věcích přehled,umíš poradit a proto mě tak překvapilo to podání, chápeš?  big_smile

schválně ... co jsem tak blbě podal ? ... já se v tom fakt necejtím (jako silou smile )

 offline 

 

#1491 11.03.2016 23:18:47

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

motohellrider napsal(a):

MikiberG napsal(a):


Jsi blázen smile  nemám FR ani čas na pičoviny smile  opět bez urážky

Nejsem a11  a11  a11 
Jen bych rad videl to porovnaní. Tak nic... ani jsem nečekal uspech ano  ano 
Takhle mi to pripomína : Mám se tady vykakat nebo je to jasné lol  lol  lol 


Tak nam aspon nekdy natoc video z toho terenu co by free nedalo, opravdu me to zajima ano  ano  ano 

big_smile jo tak nějak to je ...
...natočit ... točím, fotím ... ale nikam to nedávám , to sem celej já ... stejně bys na tom viděl prd ... musí se to vidět, zažít
... třeba jen taková tipická zimní vyjížďka ve sněhu .. 20-30cm sněhu a s free se můžeš tak akorát fotit kousek od cesty ... to myslím, že je lehce představitelný ... prostě bez otáček na kole a přebytku výkonu si tu cestu neuděláš...

Nevymlouvej se a posli nám klidne SZ pokud to nechces ventilovat tady.  ano Ale hlavne neco posli big_smile  big_smile  big_smile 

 offline 

 

#1492 11.03.2016 23:23:38

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

Filda napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Asi si taky rád zamachruju kór tam kde myslím (si myslím že vím) ...(už jsem takhle v lese prohrál motorku ... ale jsem mrdal tak ji ještě mám smile ) ... sice nevím čím jsem tak machroval ale mohlo se stát i když jsem to ani zase tak moc nechtěl big_smile  ... píšeš že máš nadhled ... machruje tu kde kdo a ještě tu lidi kecaj nesmysly ... kdyby to s tebou takhle cuklo pokaždý tak jseš na chocholouška big_smile

Ano lidi tu melou sračky, moc překrucují, ale z 99% jsou to lidé, kteří jsou tu měsíc registrovaní, nebo jsou tu sice déle, ale když dojde na činy tak: já nemám kameru, já nemám tažné atd..  lol Teď to ve mně "cuklo" protože ty jsi zkušený, máš v hodně věcích přehled,umíš poradit a proto mě tak překvapilo to podání, chápeš?  big_smile

schválně ... co jsem tak blbě podal ? ... já se v tom fakt necejtím (jako silou smile )

Příspěvek #1484  to jsem měl namysli. Ono to je vlastně  celkem normální, že tobě jako autorovi příspěvku to příjde jakoby nic, ale sleduj jaká se tu strhla lavina kvůli toho během "chvilky"  lol Já neříkám, že jsi to napsal špatně, jen si myslím, že to šlo podat v trochu jiném znění, to mě přišlo absolutně namyšlené, takový ten styl můj Berg je super, Free je na hovno (nemám nic proti tvému Bergu a ohledně toho "projektu" s ním ti fandím a jsem zvědav na výsledek  ano) Prostě mi to takhle přišlo big_smile

Editoval Filda (11.03.2016 23:24:18)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#1493 11.03.2016 23:27:05

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn:
... jo jasný ... klidně i 50m je na některý kopce málo ... běžně jsou kopce ... třeba jeden u nás kde je nájezd z 15m dolů ... pak kus rovně a pak prďák a dlouhej kde i za sucha nemáš šanci jet na trakci ... letíš ho rychlostí a až na konci si trakcí můžeš něco dořešit ale s podmínkou že jsi překonal mrtvý bod (tohle se na závodech nejede - jen v lese .. o tom se taky bavíme)
... do takovýho kopce se rozjíždíme na 2 plnej , pak 3 ful, v polovině řadím 2 a držím plnej a jedu jako na rodeu na bejkovi kde spojkou musím chytit backflip (abych ho nedostal) ... vyjedu buď nahoru nebo za mrtvák a tam to už dořeším  ... takovej kopec fakt moc lidí nevyjede pokaždý.. ani já ... 
... pak další rozjezd dlouhej 1-2-3 ... pak topíš plnej 3 na 450, moto celou dobu protáčí kolo , skáčeš ? 6-8m první cestu, pak se to zvedá .. musíš udržet 3 v točkách ... kopec se utahuje a skáčeš druhou cestu ? 8-10m ? ve vzduchu řadíš 2 a skáčeš do už hodně prudkýho kamenitýho ... dopadáš na 2 plnej a jak zaváháš končíš , když nezaváháš a udržíš stopu pořád točíš kolem ... už jsou tam jen kameny tak ho dotopíš  - na tomhle kopci se dost lidí zrakvilo i na sanitu někdy se nedá ani sjet

... pak třeba i malej zmrdeček dole rozsekanej, kořeny průjezd mezi stromy ... není kde kloudně zatopit zvedá se a ve stráni do hlíny vytéká pramen ... kousek před tím je možnost nabrat rychlost ... 2 plnej a kdo dá 3 je to lepší ... držíš a točíš kolem až na horu ... na trakci bez šance ... musí se to přeletět

atd atd

 offline 

 

#1494 11.03.2016 23:27:10

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

danka:

Nedas hybnost do dlouheho vyjezdu?jen premyslim-bud kecas a neni to zkratka,nebo se.mas jeste hoodne co ucit. Nasrat dole plny,rozkoulet moto a cekat ze to nahoru vyleti pokud me to neshodi-na to ta moto fakt neni,mela.by te naucit trochu technice. Mikimu bych to nenapsal pac ma jine meritko a ten kopec fakt najde kde to nepujde  lol ,ale ty pises ze se 450 bojis a fre udusis? Neco je spatne. Moto,prevod,nebo technika jizdy?

Ne ja sam na limity motorky nenarážím (narážím na svoje omezeny schopnosti). S tou hybnosti jsem to myslel na urovni kterou jezdi Miki apod, kde se i hodi vetsi vaha a vykon.  Bojim se podrzet plnej na 450, na Free to jde podstatne lip a myslim ze ji uplne nedusim. Proto jsem psal ze jsem si vedom limitu ktery Free ma, ale zatim me rozhodne neomezujou a ze ty limity pociti clovek kterej jezdi o x level vyse nez ja. Omezujou mne zatim nejvic nedostatek zkusenosti, technika atd. Mam najeto 80mth na EXC a 40 na Free a jsem si moc dobrej vedomej toho, ze jsem hodne na zacatku a proste se musim vyjezdit.


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#1495 11.03.2016 23:33:21

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

Jarynn:
... jo jasný ... klidně i 50m je na některý kopce málo ... běžně jsou kopce ... třeba jeden u nás kde je nájezd z 15m dolů ... pak kus rovně a pak prďák a dlouhej kde i za sucha nemáš šanci jet na trakci ... letíš ho rychlostí a až na konci si trakcí můžeš něco dořešit ale s podmínkou že jsi překonal mrtvý bod (tohle se na závodech nejede - jen v lese .. o tom se taky bavíme)
... do takovýho kopce se rozjíždíme na 2 plnej , pak 3 ful, v polovině řadím 2 a držím plnej a jedu jako na rodeu na bejkovi kde spojkou musím chytit backflip (abych ho nedostal) ... vyjedu buď nahoru nebo za mrtvák a tam to už dořeším  ... takovej kopec fakt moc lidí nevyjede pokaždý.. ani já ... 
... pak další rozjezd dlouhej 1-2-3 ... pak topíš plnej 3 na 450, moto celou dobu protáčí kolo , skáčeš ? 6-8m první cestu, pak se to zvedá .. musíš udržet 3 v točkách ... kopec se utahuje a skáčeš druhou cestu ? 8-10m ? ve vzduchu řadíš 2 a skáčeš do už hodně prudkýho kamenitýho ... dopadáš na 2 plnej a jak zaváháš končíš , když nezaváháš a udržíš stopu pořád točíš kolem ... už jsou tam jen kameny tak ho dotopíš  - na tomhle kopci se dost lidí zrakvilo i na sanitu někdy se nedá ani sjet

... pak třeba i malej zmrdeček dole rozsekanej, kořeny průjezd mezi stromy ... není kde kloudně zatopit zvedá se a ve stráni do hlíny vytéká pramen ... kousek před tím je možnost nabrat rychlost ... 2 plnej a kdo dá 3 je to lepší ... držíš a točíš kolem až na horu ... na trakci bez šance ... musí se to přeletět

atd atd

Psal jsi kratky rozjezd,to co popisujes je uuuplne neco jineho.Vyjebavky najdes vsude,pro me je problem i rendova oplocenka,bud jo, nebo ne,nedavam.to a.na podvozwk se vymlouvat nebudu,i kdyz ma asi taky trochu svuj dil. Me zajima kde to free udusis a excf 250 jednovacku ne...

 offline 

 

#1496 11.03.2016 23:35:55

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


danka:

Pises jako by jsi to zazil ze to udusis. Takze jedna pani povidala?Nebo jak to je?Jezdim chvili,neumim to ale abych to do vyjezdi udusil?no nevim.

 offline 

 

#1497 11.03.2016 23:37:27

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Filda napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Filda napsal(a):


Ano lidi tu melou sračky, moc překrucují, ale z 99% jsou to lidé, kteří jsou tu měsíc registrovaní, nebo jsou tu sice déle, ale když dojde na činy tak: já nemám kameru, já nemám tažné atd..  lol Teď to ve mně "cuklo" protože ty jsi zkušený, máš v hodně věcích přehled,umíš poradit a proto mě tak překvapilo to podání, chápeš?  big_smile

schválně ... co jsem tak blbě podal ? ... já se v tom fakt necejtím (jako silou smile )

Příspěvek #1484  to jsem měl namysli. Ono to je vlastně  celkem normální, že tobě jako autorovi příspěvku to příjde jakoby nic, ale sleduj jaká se tu strhla lavina kvůli toho během "chvilky"  lol Já neříkám, že jsi to napsal špatně, jen si myslím, že to šlo podat v trochu jiném znění, to mě přišlo absolutně namyšlené, takový ten styl můj Berg je super, Free je na hovno (nemám nic proti tvému Bergu a ohledně toho "projektu" s ním ti fandím a jsem zvědav na výsledek  ano) Prostě mi to takhle přišlo big_smile

Ale já nikde o bergu ani zmínku (to je tvoje fantazie ... ano jsem MikiBerG ale neblázni už dávno se o svojí starožitnosti nikde nezmiňuju .. proč bych do FRvlákna řešil Berga... - řeším to obecně) ... jezdíme to na ktm300, beta300, ktm 125, berg  atd atd ... ale vůbec nikde jsem nepsal, že FR je na hovno (zase fantazie ... smile ale neznamená že pro mě to tak není to jako jo ... pro mě je na hovno smile ... ne ale obecně! svoje lidi si to nachází )

Za chvíli ... ano na prvním max na 3tím kopci ... nenajeli by jsme víc jak 3km z místa startu ...mě to připadá za chvíli, je to reálný ... dotyčný by po trase prostě dál nepokračoval po 3km ...  spousta lidí s námi končí od 1 až do 5km i na dospělých moto (samozřejmě si chtějí zkusit extrém a dostat samolepku mrdalů a pokud chtějí tak pokračují dál (po objížďkách)) .

 offline 

 

#1498 11.03.2016 23:44:03

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

Filda napsal(a):

MikiberG napsal(a):


schválně ... co jsem tak blbě podal ? ... já se v tom fakt necejtím (jako silou smile )

Příspěvek #1484  to jsem měl namysli. Ono to je vlastně  celkem normální, že tobě jako autorovi příspěvku to příjde jakoby nic, ale sleduj jaká se tu strhla lavina kvůli toho během "chvilky"  lol Já neříkám, že jsi to napsal špatně, jen si myslím, že to šlo podat v trochu jiném znění, to mě přišlo absolutně namyšlené, takový ten styl můj Berg je super, Free je na hovno (nemám nic proti tvému Bergu a ohledně toho "projektu" s ním ti fandím a jsem zvědav na výsledek  ano) Prostě mi to takhle přišlo big_smile

Ale já nikde o bergu ani zmínku (to je tvoje fantazie ... ano jsem MikiBerG ale neblázni už dávno se o svojí starožitnosti nikde nezmiňuju .. proč bych do FRvlákna řešil Berga... - řeším to obecně) ... jezdíme to na ktm300, beta300, ktm 125, berg  atd atd ... ale vůbec nikde jsem nepsal, že FR je na hovno (zase fantazie ... smile ale neznamená že pro mě to tak není to jako jo ... pro mě je na hovno smile ... ne ale obecně! svoje lidi si to nachází )

Za chvíli ... ano na prvním max na 3tím kopci ... nenajeli by jsme víc jak 3km z místa startu ...mě to připadá za chvíli, je to reálný ... dotyčný by po trase prostě dál nepokračoval po 3km ...  spousta lidí s námi končí od 1 až do 5km i na dospělých moto (samozřejmě si chtějí zkusit extrém a dostat samolepku mrdalů a pokud chtějí tak pokračují dál (po objížďkách)) .

Nepochopil jsi to. Nepsal jsem, že si to někde psal. Já pouze napsal, že mi to takhle přišlo, takový styl prostě. A dál bych už to nějak nehrotil, nějak se nejsme schopni se v tomhle pochopit a já už nějak nemám sílu to vysvětlovat, nechce se mi už big_smile Mě to vůbec netrápí, mám v tom nadhled, naše dnešní dopisování nikomu neuškodilo (alespoň z mé strany ne, nevím jak z tvé), ale myslím, že se tě to nějak nedotklo, pokud ano tak se ti omlouvám jestli jsem Tě nějak urazil. Alespoň je tu živo big_smile


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#1499 11.03.2016 23:45:31

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Jarynn:
... jo jasný ... klidně i 50m je na některý kopce málo ... běžně jsou kopce ... třeba jeden u nás kde je nájezd z 15m dolů ... pak kus rovně a pak prďák a dlouhej kde i za sucha nemáš šanci jet na trakci ... letíš ho rychlostí a až na konci si trakcí můžeš něco dořešit ale s podmínkou že jsi překonal mrtvý bod (tohle se na závodech nejede - jen v lese .. o tom se taky bavíme)
... do takovýho kopce se rozjíždíme na 2 plnej , pak 3 ful, v polovině řadím 2 a držím plnej a jedu jako na rodeu na bejkovi kde spojkou musím chytit backflip (abych ho nedostal) ... vyjedu buď nahoru nebo za mrtvák a tam to už dořeším  ... takovej kopec fakt moc lidí nevyjede pokaždý.. ani já ... 
... pak další rozjezd dlouhej 1-2-3 ... pak topíš plnej 3 na 450, moto celou dobu protáčí kolo , skáčeš ? 6-8m první cestu, pak se to zvedá .. musíš udržet 3 v točkách ... kopec se utahuje a skáčeš druhou cestu ? 8-10m ? ve vzduchu řadíš 2 a skáčeš do už hodně prudkýho kamenitýho ... dopadáš na 2 plnej a jak zaváháš končíš , když nezaváháš a udržíš stopu pořád točíš kolem ... už jsou tam jen kameny tak ho dotopíš  - na tomhle kopci se dost lidí zrakvilo i na sanitu někdy se nedá ani sjet

... pak třeba i malej zmrdeček dole rozsekanej, kořeny průjezd mezi stromy ... není kde kloudně zatopit zvedá se a ve stráni do hlíny vytéká pramen ... kousek před tím je možnost nabrat rychlost ... 2 plnej a kdo dá 3 je to lepší ... držíš a točíš kolem až na horu ... na trakci bez šance ... musí se to přeletět

atd atd

Psal jsi kratky rozjezd,to co popisujes je uuuplne neco jineho.Vyjebavky najdes vsude,pro me je problem i rendova oplocenka,bud jo, nebo ne,nedavam.to a.na podvozwk se vymlouvat nebudu,i kdyz ma asi taky trochu svuj dil. Me zajima kde to free udusis a excf 250 jednovacku ne...

A co na tomhle nechápeš? to krátký ... na každej kopec je krátký jinej pojem ...
... oplocenka je na techniku jízdy ... to nemá s FR ani jinou moto nic společnýho ... nerozumím kam to překrucuješ?
... ani jsem nepsal že excf jednovačku taky nezadusím ... to už jde za linii o který se bavíme , snad tu neporovnáváme motorky ale bavíme se o potenciálu FR a celkovým určení, asi jsem nepochpil co mi chceš říct

 offline 

 

#1500 11.03.2016 23:48:47

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Filda: ne v pohodě , urazit se můžu jenom sám , dotknout se mě něco může , buď o tom chci nebo nechci diskutovat ... já myslím, že se chápeme ale jsou to ty úhly smile ... až budem mít příležitost se spolu povozit tak to pochopíš jedna dvě a já pochopím tebe smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů