Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM Freeride 350

#901 01.10.2014 11:57:37

Radek990
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 58
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: KTM Adventure 990 S, KTM 350 EXC ISDE
Věk: 36
0 0

Re: KTM Freeride 350


Třeba na Bazoši je jedna s 80 mth za 110 000 Kč už od 5.8.2014... Problém je, že okruh lidí, kteří si tuhle motorku koupí je poměrně dost úzkej...

 offline 

 

#902 01.10.2014 14:47:49

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM Freeride 350


další čerstvé video E verze  smile 


 offline 

 

#903 01.10.2014 15:02:48

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: KTM Freeride 350


Strejda-GC: legislativne je to porad motorka s homologaci? Jestli jo, tak s tim asi stejne oficialne nejde jezdit do lesa apod.?

 offline 

 

#904 01.10.2014 15:11:41

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM Freeride 350


Honzan:

E SX je motokros verze, tak určitě ne
E XC + E SM - mají obě homo

 offline 

 

#905 01.10.2014 20:27:44

Radek990
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 58
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: KTM Adventure 990 S, KTM 350 EXC ISDE
Věk: 36
0 0

Re: KTM Freeride 350


Video moc pěkný, ale k motorce jsem spíš skeptický. Dost by mě totiž zajímalo, kdo je vlastně cílová skupina, která si to koupí. On už freeride sám o sobě je tak trošku ani ryba ani rak, ale třeba pro mě, jakož to několikaletého trialistu je naprosto boží a řekl bych přímo šitej na míru. Ale ta elektrika...??? Na vyjíždku se s tím nedá, na to jsou prostě baterky slabé. Zadní brzda na řidítkách a absence spojky pro citlivé zacházení, to je pro mě taky naprosto nepředstavitelné. Další věc je váha, která je snad o 16 kg těžší na freeride 2T..., to je už je dost masakr... A cena 318000 Kč ?????? a31  a11  Za to se v součastné době pořídí dvě 350 4T model 2013.... A nebo za 360 000 technologií nabušená KTM 1190 Adventure...  A když ještě vemu, že baterka stojí 90 000 Kč, tak to už fakt nechápu. Takže jsem moc zvědav na prodejní čísla... Spíš to měl být asi prototyp.... Každopádně KTMce palec nahoru za to, že se do toho pustila a dotahla to, ale podle mě to bude ještě na hodně dlouho slepá kolej...

 offline 

 

#906 01.10.2014 22:43:39

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: KTM Freeride 350


Radek990:

Přesně to o té spojce se mi vybavilo taky... Bez spojky nemám pocit že mám motorku 100% pod kontrolou, proto taky neuznávám skůtry a hlavně tyhle elektro cypoviny  blee1 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#907 02.10.2014 21:05:23

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Já bych se na tom chtěl svézt. Ne proto že freeride,na jakekoliv elektrice,a kdyby měla spojku tak uplně super.Jen tak pro zajímavost,nedokážu si představit že je tam ten výkon prostĕ hned. Je to ale fakt ranec sad 

 offline 

 

#908 02.10.2014 22:46:36

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: KTM Freeride 350


xfany:

Pravdu má přeceda ano Nemam na to koule a prachy ,tak budu pičovat a bonzovat aby nemohly enduráci a crossaři jezdit.
nebo
Srnkožrout: enduráci mi plaší zvěř mam prázdnej mrazák.
a pak
Ekoteroristi: Dělaj drážky-způsobují erozy ,my pak nemůže lehce projet lakatošem ùvízneme tam a nebudem moc 
vytěžit celej les a dřevo prodat rakušákům aby si ho od nich zpátky český dřevař mohl koupit z přirážkou.
edit: sorry za top topik ;-)

Editoval Prochal11 (02.10.2014 22:51:13)


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#909 02.10.2014 23:02:50

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


xfany:

To je jasne ze nam to nikdo neposveti,svezl bych se na tom jen ze zvedavosti jinak me to nelaka
Potrebuju mit pod prdeli spalovak lol 

 offline 

 

#910 03.10.2014 07:11:32

Re: KTM Freeride 350


peTTR napsal(a):

Radek990:

Přesně to o té spojce se mi vybavilo taky... Bez spojky nemám pocit že mám motorku 100% pod kontrolou, proto taky neuznávám skůtry a hlavně tyhle elektro cypoviny  blee1 

A k cemu by tam to rucni ovladani spojky bylo? Uberes plyn, pribrzdis si, zadne spojkovani nepotrebujes. Chce si to napred vyzkoset a az potom delat zavery.
Jezdil jsem v Humeru H2 a tam jsou taky jen dva pedaly. Pred pekazkou si pribrzdis nebo pridas jak chces, z kopce to motorem pribrzduje jako normalni auto a kdyztak si pomuze brzdou. Jde jen o zvyk.
Naopak, muze to byt lepsi mit obe brzy na riditkach. mas obe nohy volne, muzes lepe pracovat s tezistem. Chce to si to vyzkoset v praxi a az potom hodnotit.

 offline 

 

#911 03.10.2014 08:00:01

Radek990
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 58
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: KTM Adventure 990 S, KTM 350 EXC ISDE
Věk: 36
0 0

Re: KTM Freeride 350


kick-start napsal(a):

peTTR napsal(a):

Radek990:

Přesně to o té spojce se mi vybavilo taky... Bez spojky nemám pocit že mám motorku 100% pod kontrolou, proto taky neuznávám skůtry a hlavně tyhle elektro cypoviny  blee1 

A k cemu by tam to rucni ovladani spojky bylo? Uberes plyn, pribrzdis si, zadne spojkovani nepotrebujes. Chce si to napred vyzkoset a az potom delat zavery.
Jezdil jsem v Humeru H2 a tam jsou taky jen dva pedaly. Pred pekazkou si pribrzdis nebo pridas jak chces, z kopce to motorem pribrzduje jako normalni auto a kdyztak si pomuze brzdou. Jde jen o zvyk.
Naopak, muze to byt lepsi mit obe brzy na riditkach. mas obe nohy volne, muzes lepe pracovat s tezistem. Chce to si to vyzkoset v praxi a az potom hodnotit.

Ty jsi jezdil Hammerem, já zas přes deset let trial, tak mi věř že vím, k čemu je na motorce spojka. Kdyby byl freeride primárně předurčen jako croska nebo obyč enduro, tak bych nad tím ještě přihmouřil oči, ale ono to má být hard enduro, a tam je ta spojka fakt kurevsky třeba. Jednak třeba při výskoku na překážku na dva plyny, nebo když chci v zatáčce utrhnout zadek do driftu a pak třeba v trialových pasážích na mokru, kde si prostě jedu na namáčknutou spojku aby byl cit na zadním kole. Už se úplně vidím jak jedu někde po mokrých šutrech nebo třeba jen napříč svahem s kořenama, jak to celý drncá, tak si do toho nechtěně přidávam plyn atd., no prostě prima... Ted k těm brzdám... pokud nebudu stát někde vyloženě na rovině, tak musím mít jak pitomec furt aspoň jednu ruku na řidítkách, jak mi to bude cestovat pod prdelí a to samí když s tím zhynu někde v prudkým výjezdu atd...

 offline 

 

#912 03.10.2014 08:17:09

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: KTM Freeride 350


Radek990: chapu argumenty - vsechno logicky, ale otazka je, jak by jsi pak jezdil, kdyz budes mit max vykon a na zadnim kole hned.
mozna to ma nejaky elektricky "vyrovnani" reakce na plyn, pak tak spojka mozna fakt nebude tak moc potreba...
potom mit brzdy jak na kole muze byt v pohode...
Ja bych to plne nezavrhoval, zvlast na takovy to povrkani za barakem, kdyz jsem videl co s tim delaji...

Na hard jezdeni to urceny neni, na to vyviji treba ti tacitu, jak psal janek...

Nejvetsi problem je, ze s tim stejne ofic. jezdit v lese nemuzes, takze je to jedno... nenese to zadny plus u nas...
Za ty prachy koupis dve normalni ostry motorky...

 offline 

 

#913 03.10.2014 08:58:24

Re: KTM Freeride 350


Padek990:
To je presne ono, jeste jsem na tom nesedel a uz vim jak se to chova a31 

Radek990: napsal(a):

Ted k těm brzdám... pokud nebudu stát někde vyloženě na rovině, tak musím mít jak pitomec furt aspoň jednu ruku na řidítkách, jak mi to bude cestovat pod prdelí a to samí když s tím zhynu někde v prudkým výjezdu atd...

Proc by jsi musel mit jednu ruku na riditkach? Kdyz nemas pridany plyn nic se nedeje, motorka nikam neujizdi.  Je to jako kdyz mas zarazeny neutral. Pohne se az otocis plynem jen nemusis predtim zmacknout spojku a zaradit kvalt.
Pridas - jede to, uberes - zastavi to, na nic nechytas - stoji to.
Doporucuji svezt se na elektrokole. Duchodci na tom jezdi na ryby, do obchodu, do hospody. Kdyz slusne poprosis, tak ti to na test pujci.

Editoval kick-start (03.10.2014 08:59:46)

 offline 

 

#914 03.10.2014 11:25:56

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: KTM Freeride 350


kick-start:

Jo a když se ti ten elektro vehemnet začne stavět např. ve výjezdu na zadní tak uděláš co? Zaklapneš plyn ?  lol  lol Ptřebuješ to utnout- srazit kolo na zem spojkou. Víc už asi nemá cenu psát.
Ono ostatně sdílím názor s Radek990  ano 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#915 03.10.2014 11:42:14

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


xfany napsal(a):


 

ps. hec ja jel v H1 i H2 EKR  lol 

to mohlo být zábavné  usch 

 offline 

 

#916 03.10.2014 11:57:56

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


xfany:

NJN H2 je plasťák nesmyslný jen na image  smile 

 offline 

 

#917 03.10.2014 15:26:27

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


jak vidím H2 jdu pryč dvakrat praskla spojovačka řízení to není sranda to auto pak někam dostat  a30 To ma životnost jak tank v boji zhruba 6 minut což je tak doba než se do pošle do vzduchu trochu to propruží a je po něm. Nechci znat ani lidi s H2 co když zas budu poblíž až se to stane  heh2 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#918 04.10.2014 09:10:41

Radek990
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 58
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: KTM Adventure 990 S, KTM 350 EXC ISDE
Věk: 36
0 0

Re: KTM Freeride 350


pettr:

Jo a když se ti ten elektro vehemnet začne stavět např. ve výjezdu na zadní tak uděláš co? Zaklapneš plyn ?  lol  lol Ptřebuješ to utnout- srazit kolo na zem spojkou. Víc už asi nemá cenu psát.
Ono ostatně sdílím názor s Radek990 

Je vidět, že víš o čem mluvíšwink Zaklapnout na zadním plyn dokážou max pupící co jezdí věčně všechno v sedě. Občas takový vidím na různých crosscountry a bolí z toho oči. Jinak když se nad tou motorkou objektivně a bez předsudků zamyslím, tak mě z toho nevycházej žádný výhody.. Mezi mínusy řadím astronomickou pořizovací cenu, vysokou hmotnost oproti benzinovým sestřičkám, malá výdrž baterie (myslím tím na freeride vyjížďky) a umístění ovládacích prvků. A ať přemýšlím jak přemýšlím, tak plus to pro mě nemá fakt žádnej.... Chápal bych to spíš jako motorku do města a mít ten motor zakomponovaný třeba v malém DUKovi. A možná by tam i díky plynulejší jízdě víc vydrželi baterie, ale toď otázkou. Kdyby to alespoň stačilo jen napojit na kabel s 220V kdekoliv, ale ono to musí na nabíječku, což bych viděl jako další mínus....

 offline 

 

#919 04.10.2014 09:48:11

Re: KTM Freeride 350


Radek990:
Na tvych prispevcich je jasne videt jak zakomplexovany nazor mas na nove veci. Kdyby se vsichni vyvojari chovali podle tvych idei jeste by jsme jezdily na konich usch 
Samozrejme ze se ty pouzite technicke reseni v te motorce musi radne otestovat. Jinak to ani nejde. Vydrz baterie je zatim jeste mala na nejake enduro, ale proto to taky strcily do specialu na trate (nechci psat crosku). Na 20min. + 2kola ta elektrika vydrzi a potom se baterka vymeni (ti movitejsi) nebo rychle dobije (u vetriny trati je nejaky ten el. rozvadec nebo se to proste propoji na centralu) Timhle realnym provozem se vyrobce dozvi spoustu uzitecnych informaci. Potvrdi se mu dobra i spatna tech. reseni a za rok ci dva prijde dalsi posun v technologii baterii. No a do 5-ti let by jsme tu mohli mit enduro ktere da na jedno nabiti treba i 10mth.
Pochybuju ze jsi na te motorce sedel, tak nechapu proc se tady porad ohanis pouzitim spojky ve specifickych situacich ktere jsou na stroji se spalovacim motorem.
Elektrika je proste jina, sam nevim jestli tam maji automatickou prevodovku (se spojkou), variator, nebo treba frekvencni menic. Nevim, a proto nebudu hned psat ze bez spojky je to nahovno. Zatim to vypada tak, ze nahovno je tu jen tvoje mysleni. Az zjistis skutecnou testovaci jizdou ze ve vyjezdu ta motorka jde - nebo nejde zkrotit spojkou tak tvoje nazory budu brat vazne, do te doby jsou to ale jen  a31 

 offline 

 

#920 04.10.2014 14:01:50

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Mi jen nějak neleze do hlavy,proč fabrika leze ven s nedodělky. Prostĕ je ten nájezd málo a o cenĕ ani nemluvím. Stejná hloupost jako absence kicku u 250.. Někdy mi to připadá že je to čistý marketing-lepší řešeñí máme ,ale prodáme až za rok nebo dva jako super zlepšení nového modelu... Jsem asi naivní ,tyhle strategie nepobírám.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů