Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM Freeride 350

#821 28.06.2014 20:01:23

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:

 lol  lol  lol teď jsi na to kápnul ano  jen trochu zapřemýšlej o tom,jak se tady gumy řešily nějaký pátek z5.
Asi se nikomu z tazatelů nechce hledat,ale ani se nedivím. Probrat se těmi zvratky mudrlantů za poslední dobu by byl asi nadlidský výkon. a31 

 offline 

 

#822 28.06.2014 20:22:32

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: KTM Freeride 350


Když já vždycky vznesu nějaký seriozní dotaz a dostanu ne něho několik stránek více či méně zasvěcených odpovědí, že se u toho i zasměji a dobře pobavím.  a1  a1  a1 

Nakonec jsem rád, že jsem toto téma trochu rozhýbal!  buee 

Vždyť za 25 měsíců od založení mělo toto téma 25 stran a za 4 měsíce co vlastním Freeride je stran už 50  gp 

Myslím, že bych si zasloužil od majitelů těchto stránek prémii za zásluhu na zmnohonásobení návštěvnosti stránek!  a32  lol 


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#823 28.06.2014 20:27:42

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn: já to čtu na střídačku , někdy pozorně a někdy vůbec.... a zpětně to čtu málokdy , jen se tím bavím,  když jsem tu měl free tak sem se sem ani nešel kouknout co se tu řešilo za gumy .... ale čtu to tím víc čím větší voloviny se řešej to asi jo smile.

... kouk jsem na trial gumu co tam na tom byla, změřil šířku ... kouk kolik je místa bokem ... šel na regál vzal nejrozcáplejší 120 a přeměřil ... vyšlo mi že by to šlo až se nafoukne tak bude ok , dal to tam ... upravil co bylo potřeba a šlo to ... jen řetěz jak se klindal do strany  a to byl novej tak si brnkal o špunty jen za jízdy a trošku ... bylo to vidět na hrankách . Až bude volnější bude to víc ... ale na to podle mě sere pes... ty bokšpunty bych se nestyděl malinko zaříznout (ubrat)  a i do náběhu aby se to nekousalo ale pinkalo to řetěz zpět do lajny... ty boční špunty stejně 90% lidí ani neojede... tak by šlo o prd.

Já z principu nepochopuju že se tu mele xx stran o takový hovadině jako jsou gumy na free  a21 ... každej průměrnej běloch to vyřeší za cca 30 minut i s přezutím jako např já.

A pak se tu mimo téma řeší která guma je OK a která ne a nejvíc raděj lidi co prakticky nejezděj nebo ani nemaj nazkoušíno + vůbec netušej že po ČR jsou docela zásadně jiný podmínky podkladu který se chová všude jinak podle počasí (nemaj naježdíno po návštěvách) .  Vůbec málokdo tuší která guma na co je a kde funguje, kde ne . Že každá guma co se vyrábí je na něco best a k jinýmu je na hovno ... že za rok bude zase "frčet" jiná guma ....

Schválně kdo tu vyzkoušel 6 různých gum , 10 a nebo víc ?  Jezdí tu někdo "all veather"? Kdo navštívil (víckrát - počasí) aspoň 4 různý lokality v ČR? Ale když náhodou k něčímu názoru přistane opačnej nebo nesouhlasnej tak se tu bije do prsou za jeho malou pravdu  lol  ... bavím se to jo  ano 

Za klávesnicej si můžem dovolit radit jak chcem to je fakt  ano , v terénu ti poradí málokdo  smile .

 offline 

 

#824 28.06.2014 20:28:58

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Storeman:  lol prémiii ??? --- jo věděl bych  : za odměnu si to tu po sobě můžeš uklidit  lol 

 offline 

 

#825 28.06.2014 20:32:40

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Janek: pošli mi fotky toho dréésu  tongue  když už si se s tím jebal  wink 

 offline 

 

#826 28.06.2014 20:41:09

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


mikiberg
garaž
sklad je ve sklepě  lol 
lepší univerzal než pokažde přezouvat.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1421_gumy.jpg


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#827 28.06.2014 20:44:42

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


Janku ma to hlavu a patu teorie hezka jsem rad že ti funguje  ano 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#828 28.06.2014 20:58:39

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

Tristan:

Omyl,Janek má 110% pravdu :-D jsme prostě saláti když nám to funguje. A tak to má být ,nechat si poradit od toho kdo o tom slyšel,nebo viděl. Hlavně ne od toho kdo na tom jezdí  lol  lol  lol 

Hlavně když tě jeden sliskany špuntík vystčí tam kam potřebuješ. tak si ob jeden vyřež
Nema to smysl ty jim odpovíš a hned se dotkneš jejich ega a začne vyvracení ísto toho aby to brali jako zlušenost je hezke sledovat jejich vývoj s jakou přišli pak jak se tu rozjeli pak je dostihne jejich vlastní humor a zaměr a skončí to  mad a stěžovaním do bití do citlivých míst
Myslím že tohle už fakt nemam zapotřebí
Ted zas mam čtení po večerech a píšou:
Dokud lidi jedli jenom hlízy, maso, ovoce , bylo statisíce let všechno v pohodě. Všechno se posralo když si ochočili obilí, jelikož byli líní pořád tolik chodit a shánět. Obilí je mouka a mouka to jsou placky, chleba, rohlíky a bulky, prostě cokoliv, co se dobře drží, dá se to čímkoliv, namazat, obložit...a v rychlosti sežrat doma nad dřezem nebo u okénka mekače
Tady mi to přijde stejne


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#829 28.06.2014 21:11:04

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Tristan:
co je to za víru?  big_smile ... dobrý  ano 

 offline 

 

#830 28.06.2014 21:15:15

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: KTM Freeride 350


Janek:

to jako velikost styčné plochy vůbec v ničem nehraje roli jo?


edit: co je to styčná plocha...

Styčná plocha:  Styčná plocha představuje celkovou plochu dezénu a prostoru mezi  špuntama / figurama dezénu/, která je zabořena do půdy a podílí se na přenosu sil, zatímco styková plocha – plocha styku – představuje pouze dotykovou plochu figur na tvrdé podložce.

Editoval Hugila (28.06.2014 21:41:03)

 offline 

 

#831 28.06.2014 21:19:08

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Hugila: při sexu jo, to je jasný

 offline 

 

#832 28.06.2014 22:00:43

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:

No to je ale ono-lidi se vyptávají místo aby vyzkoušeli. Pokud zdělíš svou skušenost tak ti někdo s Oidipovským komplexem vyvrací co napíšeš. Prostě mi to hlava nebere. Nic víc,nic míň.
Toto je 754 v šířce 120 místa má dost. Mimochodem jsem ji celý den dnes proklínal a vzpomínal na trialku, 7540je tak do bláta a tím její zajímavost končí. Alespoň pro mne.
Edit: je tam mousse tak s duší bude místa ještě více.

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2744_dsc_0138.jpg

Editoval Jarynn (28.06.2014 22:16:55)

 offline 

 

#833 28.06.2014 22:19:01

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Janek napsal(a):

Hugila napsal(a):

Janek:
to jako velikost styčné plochy vůbec v ničem nehraje roli jo?

Co si o tom myslíš ty nebo kdokoliv jiný, čumilů je tu dost, kterým to vrtá hlavou?

Plocha roli hraje, musíš přes něco přenést sílu z pneu na podklad ....
Kdybych to věděl, napsal bych to.
Každopádně v případech, který jsem vypsal, roli nehraje - toliko učebnice fyziky, nic, co bych si vymyslel.
I náš pohyb na moto funguje na základě fyzikálních zákonů, musí to mít vysvětlení, který by rozseklo ty naše domněnky a pocity wink .
Jasně, je asi blbost o tom nahlas přemýšlet ... jenže potom to tu vypadá, jak to vypadá - "napište mi, co mám dát na Freeride za gumu, díky" - jen příklad, jak většina bude tupě následovat třeba každou "pitomost", hlavně že ji napíše rádoby erudovaný majitel identickýho stroje ... To je stejný i v případě jiných témat, není to jen tady, nerad bych někoho urážel.
Za mě radši myslící jedinec, který se tu projeví (i když blbě) než tupá ovce,
radši někdo, kdo je ochotný se sám rozhodnout pro něco novýho, nevyzkoušenýho a skončit ve slepý cestě, než ten, kdo jde jen na jistotu bez toho, aby tu třeba přispěl nějakou novou zkušeností i když špatnou ....

Hele to si mi zamotal hlavu , zejtra se na to zeptám Krtka ten je teď v tomhle dost honěnej .. než abych tu plácal nevyzkoušený moudra  smile  smile  ... napíšu si to na papír páč si to ani nepamatuju jak si mi to poplet  lol 

 offline 

 

#834 28.06.2014 22:25:49

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn: no tos oběvil ameriku  wink  ... koukni na cgs do katalogu Mitas k čemu je 754 prim. určená .... na suchý a tvrdo o moc horší gumu neznám ... zase pěkně zvedá level  lol  .. ne že by to nešlo ale jede se s ní jako když máš nízkou endurovku na pořádným blátě...  to samý je k tomu předek .... edit: to je typ. příklad toho jak jeden může s gumou zamotat lidem hlavu ... např na písku 754 funguje celoročně na výbornou a zbytek se s ní dá žít ale hodně pomůže tam kde má ... bláto a sračky  ano  takže kdo umí tak je to dobrá uni guma (jako uni na hovno   smile  ) která primárně ušetří síly.

Pro Tristana .... uni guma není jsou jen gumy na hovno se kterýma se tak nějak dá všechno a s 12 je zrovna příklad gumy která se na lehký moto kloudně ani neprojeví.... jedu 2je kola ... přezouváním se bavím hlavně v lese  smile 

Editoval MikiberG (28.06.2014 22:28:34)

 offline 

 

#835 28.06.2014 22:37:49

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


A zase je vlákno v prdýlce,prostě někteří umí ne 

 offline 

 

#836 28.06.2014 22:55:30

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Janek:

Fakt jiný vzduch lol 

 offline 

 

#837 29.06.2014 11:50:19

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


Storeman pak dej vědět co jsi nakonmec vybral za gumu ted už spíš gumy  smile 

Jaryne nepiš tu co jezdíš tím to posílaš cele do hajzlu  ne lol nenutíš lidi přemýšlet nepleteš jim hlavu a už tu nikomu netvrd že jsi guru nebo odbornik přes free  Kluci jspou asi ještě pořad raněni tak jim dej čas a chvili nepiš ja taky nebudu ono se to vnich snad srovna.  a1 

E: to už je druhý víkend co mají takove stavy  smile ten další sem radši ani nepujdu

Editoval Tristan (29.06.2014 11:51:39)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#838 29.06.2014 12:41:34

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Tristan:

Víš ale jak trpí mé ego? lol  tvl guru a odborník přez free ,fakt dobre lol  ano nacházím pořád mi neznámé zákoutí mé psychiky lol  usch 

 offline 

 

#839 29.06.2014 13:53:53

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: KTM Freeride 350


Už 3 strany textu se mi tady snažíte poradit, jakou zadní gumu mám pořídit a já se na to vůbec neptal!  a1 

tady je důkaz:

SUPr.75 napsal(a):

Co nevidět budu muset pro svoje FR pořídit nové obutí.

Jaké gumy máte vyzkoušené ??  Které na FR fungují dobře a které ne ??  Pokud se nepletu psalo se tady snad jen o originál trialkách a Mitas XT-754.  Hodně důležitý bude rozměr, aby se to tam vůbec vešlo bez nějakých úprav.

Předem díky za info

Je to SUPr.75 kdo bude vybírat, ... a nechtěl bych být v jeho kůži  a30  lol  lol  lol 

Editoval Storeman (29.06.2014 13:55:56)


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#840 29.06.2014 15:12:20

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

Tristan:

Víš ale jak trpí mé ego? lol  tvl guru a odborník přez free ,fakt dobre lol  ano nacházím pořád mi neznámé zákoutí mé psychiky lol  usch 

Já už ani ne a spíš si říkám že už by mohli zapřemýšlet i nad sebou jak nad námi ale věřím že jsou to inteligentní lide tak počkam co se z toho vyvine kam nas chtějí nasměřovat zatím to vypadá na projekt něco jako vychova enduro jezdcu v čechách na rozvoj myšlení což by byl taky přínos pro enduro tak jako romanova škola  ano 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů