Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM Freeride 350

#201 10.11.2013 08:59:53

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


babaexc napsal(a):

Musim uznat že ta 250 2T je fakt pěkná.Chtělo by se to zkusit projet nebo radši nééé ještě bych musel začít šetřit.Má ji už někdo?? http://www.tipmoto.com/motorky/ktm/2468 … eride.html

No třeba Jarynna už k sobě nepozvu abych ho tu stím neviděl  tongue  wink 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#202 12.11.2013 22:59:31

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM Freeride 350


kurde, to je ale fajné elektrické šídlo  a1  že by konkurence ?  a21 

http://www.youtube.com/watch?v=REeeYtp-8qE

 offline 

 

#203 13.11.2013 10:05:06

Re: KTM Freeride 350


Strejda-GC:

To je dobrej šilenec

 offline 

 

#204 17.11.2013 14:43:55

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Tak to trochu oživím  a1 
Dneska jsem najel první 2 mth  na 250 a spokojenost velká a2  Proti 350 vidím citelnější změny tady:
- tak o 30% silnější brzdy  ano 
- nejsem si jistý,ale vypadá to že klemy na řídítka jsou vyšší,nemám zatím potřebu je zvedat ( u 350 jsem měl 2cm podložky)
- motor heart  živý, s krouťákem úplně odspoda a plynulou křivkou (měl jsem z 2T strach,neumím to na něm,ale udělali to fakt pro blbce ano 
- vyšší světlost (není to věc na které bych bazíroval ,ale může se hodit) ano 
- nejsem zvyklý že nebrzdí motorem ne  dvakrát jsem si regulérně zařval do přilby ,když jsem byl dlouhý do zatáčky lol )

Jinak spotřeba vypadá +- to co 350,ale nerval jsem za plyn moc,jednak záběh ,jednak se musíme trochu víc skamarádit
Zadní guma je moc povedená, ke přední mám výhrady ,do bahna se bude muset asi přezout. Jinak si ten motor fakt nechá líbit hodně, pokud člověk není úplný začátečník a ví na co je spojka tak není problém snad nikdy.V testu slovenských kolegů zaznělo něco o nezařaditelnosti neutrálu- úplná blbost,jde lépe než u 350 ,ale prostě KTM neutrál lol  Nebo je to kus od kusu jiné,nevím.

 offline 

 

#205 17.11.2013 21:47:35

Re: KTM Freeride 350


Jarynn:

co to je za zadni gumu na te nove 250? oznaceni nebo odkaz by neskodil.

 offline 

 

#206 20.11.2013 17:29:40

Re: KTM Freeride 350


pak že freeride vyjede vše  lol 
http://www.youtube.com/watch?v=siA04SouqFM

 offline 

 

#207 02.12.2013 19:30:04

Re: KTM Freeride 350


Taky pěkný testík Freerida 350
http://www.youtube.com/watch?v=YtRB-10apCU


El hombre de mitos

 offline 

 

#208 03.12.2013 11:22:45

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM Freeride 350


Byly jsme pojezdit s kámošem, který má oba Freeride. Tentokrát byl na 250 2T.
Oproti tomu co dává na ostrym EXC dává na Freeridovi o poznání víc. Je to prostě dáno tím, že ta motorka je lehčí, nižší, těžiště má pěkně nad zadnim kolem a díky měkkýmu průběhu výkonu to furt nehrabe, což se většinou hodí.
Je to prostě stavěný víc do trialova a to se v technickejch pasážích hodí.
Za celý výlet jsem na něm poznal nevýhodu jen na dlouhých výjezdech, kde se jelo u soutěžáku na roztočenou trojku a podobně. Tam už byl nižší výkon Freeridu znát, takže to holt nevyletěl nahoru tak rychle.
narozdíl od nás ale vyjel uplně všechny výjezdy i přesto, že toho zas tolik neumí.
Takže se mi potvrdilo co jsem si myslel, že to má něco do sebe, kort pro někoho, kdo nehledá splašenou překoňovanou potvoru. Kort když je menšího vzrůstu.

Na tom 2T se mi ale silně nelíbil zvuk. Při plnym plynu to řvalo víc než všechny ostatní motorky, což mě docela překvapilo.
Navíc je ten zvuk takovej divně uprskanej.
Další věc, že se mu několikrát stalo, že to vypnul a nešlo mu to nastartovat. Startér točil jak o život, ale motr ticho.
Pravda, že baterku měl nějakou pofidérní a pravděpodobně u ní docházelo v zátěži k většímu poklesu kapacity než by motorka ráda.


Dej koním pít...

 offline 

 

#209 03.12.2013 11:45:23

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


Semis:
To nerad slyším  a8  , mám taky totiž problém se startováním,ale za studena. Jak je teplá ,tak chytá na půl obrátky. Za studena se mi ale povedlo už 2x vyžvýkat baterku. Taky jsem uvažoval o poklesu při odběru startéru, ale nevypadá to- baterka s tím mydlí jak o život. Spíš mám dojem že je chybka u mě,tak nějak jsem si uvědomil že to chce možná pustit benzín a startovat až tak za minutu. Mám dojem že se ten karbec plní nějak pomalu. Obě situace nastaly totiž po tom, co byla motka odstavená z celý den a jak jsem pustil beňo tak jsem za 5s startoval. Možná je to blbost,ale nic jiného mě nenapadá. Když pak chytne,tak na brnk,žádné poškytávání. Prostě točí jak pitomá jak by měla vyplé zapalko a najednou chytne.No doufám že to odkopu,zatím se jen pár hodin seznamujem.Tak kdyby koleganáhodou přišel nato kde je zakopaný pes tak dej pls vědět . Zvuk je fakt  a31  pořád mi je ještě smutno po babetovitém projevu 350  usch 
Jinak ale už samé pozitiva a sociální jistoty ano  usch 

 offline 

 

#210 03.12.2013 11:56:07

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn: zkus před odstavením vyjet karbík do sucha, mohlo by se stát že ostavíš teplou moto a benzín z karbce se odpaří - zůstane olej .. zalepí trysky a pak dlouho trvá než se to zase naředí i v kanálkách a tak.

 offline 

 

#211 03.12.2013 12:12:15

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:

 ano  to bymohla být taky pravda,dobrý nápad a2 ale bylo to ze dne na den...Každopádně prubnu,dost mě to se.e, stříkačka na 350  byla blbovzdorná  ano 

 offline 

 

#212 03.12.2013 13:16:49

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: KTM Freeride 350


Jarynn:

... bych se ani nedivil, kdyby ten karburátor byl nastavenej chudě a teď s příchodem ochlazení už to prostě na ten start za studena nestačí. Zkus změnit volnoběžné nastavení karburátoru.

 offline 

 

#213 03.12.2013 13:25:07

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


Ja benzín nevypínam vubec co se odpaři to dotečete a nic nelepí.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#214 03.12.2013 13:29:45

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Tristan: to je taky řešení ale v případě poruchy řešíš problém jiný, .... občas praskají gumové spoj. příruby, může vytýct benzín, kdyby náhodou něco chytlo tak se to hůř řeší atd... kohouty zavírám vždy.

 offline 

 

#215 03.12.2013 13:45:31

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


badyšot:

Karbec byl natryskovaný a nastavený na "normal" natryskoval jsem na zimu -6-+6 ,bohatost podle manuálu... tam to nebude,ani svíce nevypadá chudě....

 offline 

 

#216 03.12.2013 14:26:47

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


RSWR:
Jó tak tomu nerozumím taky. Co jsem o tom zaslechl,tak prý novější ročníky problém nemají ale do snad 2010? byl prý startér fakt poddimenzovaný. Můj problém ale ve startéru nebude,točí opravdu jak čert, a to vydrží tak 2 min (jasně že s pauzama),než vymlátí baterku,pak už logicky otáčky spadnou a neotočí s tím. Možná proto je tam i nic moc baterka,kdybyby byla silnější tak by někdo když by to tlačítko držel jak bez rozumu mohl ten startér usmažit,nevím ... Oni soudruzi v KTM určo vědí že to je mizerné,ale kašlou na to. Na druhou stranu nevím proč by se měl ten bendix rozsypat,pokud je namazaný a není v něm bordel. Ale vařím z vody,rozebraný jsem ho ještě neměl.
Edit : volnoběžka se sekla za jízdy? co by ji k tomu vedlo,nějak to nechápu.leda tak stisknutí tlačítka za běhu motoru,jinak mě nic nenapadá..

Editoval Jarynn (03.12.2013 14:29:20)

 offline 

 

#217 03.12.2013 14:35:44

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM Freeride 350


V karbecu to problém nebude určitě. Jednoznačně tam něco kuje elektrika.
Stačilo to totiž roztlačit a chytlo hned při prvním otočení pístu. Dokonce bych řekl, že to chytlo hned jak se píst pohnul smile
Podle mě tam bude nějaká elektronika, která v případě poklesu napětí pod určitou hodnotu prostě nenechá hodit jiskru.
On tu baterku nechal několikrát vybít do nuly a ikdyž se ježděním dobije, tak už podle mě nemá výkon co by mít měla.
Tím dvoutaktem to sice točí rychle, ale už asi na víc nezbývá šťáva.
Absence startpáky mi u toho taky připadá nesmyslná.

RSWR:
Já jsem taky slyšel, že ten problém rozsypávajících se startérů u EXC byl jen u prvních ročníků. U jak starýho stroje se to dělo tobě?


Dej koním pít...

 offline 

 

#218 03.12.2013 14:40:05

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


RSWR: hele já mít v podstatě monopol, tak bych se taky míň zamejšlel... čím dýl a víc se tu hrabu v těch novějších orlostrojích tak se utvrzuju v tom, že na náklady provozu po prodeji se vůbec nekouká.

Dneska jsou důležitý tabulkový hodnoty a výrobní cena,... jako podpora tohohle xindl vzorce jsou soutěže a být vidět na bedně... to samo o sobě stojí tolik peněz že to někde musí někdo zaplatit.

Prostě je to nekompromisní vzorec kde chybí spousta peněz který se do toho musí někudy nasypat.
Přivázat klienta za nohu a dostatečně ho oblbovat .... to je evropský vzorec moderní prosperity - jednostraná smlouva kterou klient podepíše nákupem zboží..... evropský vzorec KTM, BMW, AUDI a podobný xindly který se schovávají za evropský předpisy a že to jinak vyrobit nejde.

U tohohle mám rád Japonský a Americký... v podstatě asijský přístup ... koupí si nekupuješ závazek ale věc která ti má sloužit ve stylu "děláme vše pro to aby si celku rozuměl, snadno se o něj mohl sám postarat a byl s produktem spokojený".

Že i asiat už dělá jen spotřební zboží je mi jasný ale aspoň má trochu úctu k zákazníkovi a jeho prostředkům (práci).

Škoda že šikmooký nemaj takovej smysl pro inovaci, experimenty a novátorství ... to je daný jejich naturelem a výchovou, učením...atd.

Doufám že ještě dlouho vydrží Beta, Sherco.... a další poslední mohykáni kteří budou podpírat (držet smile ) pomyslnou laťku.... jinak se budem divit jak si s evropan umí vytřít čokodíru se zákazníkem...

 offline 

 

#219 03.12.2013 15:03:21

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


RSWR: Co bys čekal od pasáčků ovcí že vymyslí  lol ?, Poslední lidi co tam mysleli byli seveřani ... ti byli už od pradávna nucený myslet, přizpůsobit se a dělat věci jednoduchý a funkční jinak by v těch podmínkách nepřežili ... možná to teď potáhnou chvíli lidi od HQ než jim to arogantní Rafušeráci znechutí.
Pak se kouknou kolem co by kde zase vytunelovali ... pěněz maj dost ale schopný lidi musej koupit a přetáhnout... ty si vypěstovat neumí .... pedofi..vo..lové  lol .

 offline 

 

#220 03.12.2013 15:09:55

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


No nasadili jste mi brouka pánové, nevyjedu dřív než do toho mrknu,jestli to není pořádně mázlé tak by se to vydrobit mohlo,až to budu mít v ruce tak snad pochopím kde je zakopaný pes. Vaše důvěra v japonské vozy mě ale překvapuje,mám zkušenost naprosto opačnou. Ne co do řešení,ale ceny ND jsou u těch popelnic větší než na rolsroyce a31 
Antikorozní úprava sto let za opicema  a30 , ještě mě fakt u japonce nic nenadchlo. Pár aut mi už rukama prošlo....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů