Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

dvě sady kol

#1 13.10.2011 18:52:25

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

dvě sady kol


Lidi.... řeším zapeklitej problém....  mám si koupit kompletní kola na motorku a přehazovat je podle toho na co se cejtím - silnice/terén, nebo tam mám rvát drapáky a drbat je na asfaltu? rozum volí dvoje kola, ale peněženka říká, že na to mám srát a drbat drapáky na asfaltu. Jde mi o to, že na silnici drapák nedrží a když mu dám čouda, tak nebude držet už ani v terénu. A po asfaltu se bohužel pohybovat musím.... nevlastním žádný auto a tak motorka je jedinej dopravní prostředek, který si nemusím půjčovat heh2 . Poraďte... zainvestovat a mít dvoje kola, nebo na to prdět a holt kupovat jetý drapce, protože nový na asfalt nemá cenu kupovat a7 


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#2 13.10.2011 19:37:38

JindraMZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 690 Enduro R, MZ 660E Baghira, Yamaha XT 350
Věk: 32
Web
0 0

Re: dvě sady kol


Radím zainvestovat a na silnici pořídit jinou motorku, přezouvání tě brzo přestane bavit a s drapákama si na silnici rozbiješ hubu. Pokud to máš na dojíždění do práce atd. tak nepotřebuješ nic extra.

 offline 

 

#3 13.10.2011 19:45:01

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: dvě sady kol


JindraM:

souhlasím s tímto nazorem motorka na dva ucely je k nicemu ano 

 offline 

 

#4 13.10.2011 19:51:05

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: dvě sady kol


Vojtas:

divej, mám dvoje kola, jedny na cestu vyvážený, obutý, hezký... druhý na terén bez špic a dojebaný.

Přehazovat víkend enduro a týden silnice.... nebudeš... trpí tím řetězovka a desky si na jiný kotouče zvyknou až po cca 100km+

Na cestování zase dobrý, máš vyvážený kola, který netřepou.... to s enduro kolama pokud jezdíš těžší terén nikdy neuděláš...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#5 13.10.2011 19:55:30

peeco81
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 363
Založená vlákna
Motorka: TTR + babeTTa :)
Věk: 2000
0 0

Re: dvě sady kol


Ja som v takej istej situacii ako ty a riesim to tak, ze kedy kupim nove gumy, tak jazdim hlavne po terene , ked sa da nejaky prejazd spravim po ceste a opatrne s plynom, potom ked su zdrbane zasa viac jazdim po ceste, lebo v terene je to o drzku a celu sezonu mi to tak vydrzi ... aspon moja skusenost mam ttr druhu sezonu


ready to race....

 offline 

 

#6 13.10.2011 20:21:51

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: dvě sady kol


JindraM:

ja si dovolim nesouhlasit,mam na tu svoji hydru aji motardy s druhou retezovkou.Vymena 20 az 30 min. a na tech motardech je to fakt peklo big_smile ,silnice se muze schovat.zas na druhou stranu je pro me teren srdcova zalezitost a mít zavodni enduro tak me takova vec nenapadne ani omylem

 offline 

 

#7 13.10.2011 20:30:12

Re: dvě sady kol


nebo dej dopredu nejaky universalni drapak ktery ti vydrzi celou sezonu (C17 nebo C21) a prehazuj jen zadni kolo. jedno z TTRE bych mel naprodej. posli me SZ

 offline 

 

#8 13.10.2011 21:31:04

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: dvě sady kol


no pravda... s těma brzdama to je dobrej postřeh... jedno kolo je na prd... mě jde o bezpečnost.. když budu mít ve předu drapák, tak to stejně nemůžu klopit jako s cestovní pneu, i kdybych měl vzadu sebelepší asfaltovou pneu. Takže to vypadá tak, že dojedu ty zkurvený E07 a oblíknu to do drapáku s tím, že po asfaltu se stejně přesouvám maximálně 100kmh a oželím to blbnutí... a jetejch zadku nabízí každej hafo za pěkný peníze... druhou motorku doma mám...bratrovýho transalpa, ale to je motorka pro starý fotry..neklepe, nerachtá, je tichá... prostě bez emocí, nebo si zprovozním péráka, to bude teprv mazec :-P 
Díky za postřehy ano2 


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů