Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2841 27.02.2017 22:26:29

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Kecárna


Filda: byla to parta Vsetín-Zlín... já se k nim jen "přilepil" a3 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#2842 27.02.2017 22:26:59

Re: Kecárna


Miguel napsal(a):

ledaže by to byla řepka:)

To je fuk co to je, kdyz uz mas strasne nutkani "500m od baraku" co tvrdi ten sulin, ject po poli domu jeste tak okate zkrz, tak jed treba stopama po traktoru nebo po tom krajicku...ruce by ti neupadli.....

 offline 

 

#2843 27.02.2017 22:27:47

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


jopr: Má ten tablet HDMI výstup? Pač kdyby jó tak by se na to dal připojit playstation  ano  usch 

 

#2844 27.02.2017 22:28:33

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Kecárna


PETARDAK napsal(a):

Filda: byla to parta Vsetín-Zlín... já se k nim jen "přilepil" a3 

Super borci,jen tak dále,doufám že se jednou taky svezu u tebe a budu si tam pak jezdit se svojí partou  ano  ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#2845 27.02.2017 22:36:44

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Kecárna


Filda napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Filda: byla to parta Vsetín-Zlín... já se k nim jen "přilepil" a3 

Super borci,jen tak dále,doufám že se jednou taky svezu u tebe a budu si tam pak jezdit se svojí partou  ano  ano 

Když bydlíš v Beskydech, kousek od Radhoště, tak žádné "u tebe" v podstatě není sad tady si +/- netroufnu strčit do lesa ani př.kolo... tady se svezeš, tak na MX trati...


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#2846 27.02.2017 22:53:50

Re: Kecárna


Miguel:

ne, je to hnojivo a na jaře se to zaorá


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2847 27.02.2017 22:58:21

Re: Kecárna


Janek:

mám to 3 dny a neštudoval jsem to. Vibrace žádný, je vodotěsny a super čitelný, mám tam mapy a jezdil jsem normálně podle navigace, je to pecka ano . Určitě ti k tomu řekne víc Honza, to viš já si s pc moc nerozumím a jsem šulin, co nejede po neviditelný brázdě ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2848 27.02.2017 23:03:00

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Kecárna


PETARDAK napsal(a):

Filda napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Filda: byla to parta Vsetín-Zlín... já se k nim jen "přilepil" a3 

Super borci,jen tak dále,doufám že se jednou taky svezu u tebe a budu si tam pak jezdit se svojí partou  ano  ano 

Když bydlíš v Beskydech, kousek od Radhoště, tak žádné "u tebe" v podstatě není sad tady si +/- netroufnu strčit do lesa ani př.kolo... tady se svezeš, tak na MX trati...

jasně,očekávám tě na podzim až se bude čistit  okruh od větví co trčí do drážky apod  ano 
jinak já si už obrázek udělal  ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#2849 27.02.2017 23:14:31

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Kecárna


Filda:to si pis, ze pokud sem, nebo do SZ, nekdo napise: zitra v 10 je brigada, tak beru co je potreba a v 10, stojim v prvni rade...

Mj. V sobotu bylo na Chemicce, na velkem okruhu, motorek jak cikanu na Vaclavaku a3 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#2850 28.02.2017 07:44:04

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Kecárna


Filda: Čoveče nevím ... taky tady máme drážky, potoky, kaňonky, které jsem si vyjeli, vyklidili, vyřezali. Dost často tam teď potkáváme i "cizáky"  a nikdy by mě nenapadlo si tam na to dělat nějaký nárok... obzvlášť když tam nikdo z nás nemá vlastně co dělat smile


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#2851 28.02.2017 07:50:58

Re: Kecárna


Petardaku, misto toho krafani o cicovinach co mimochodem nemas rad jak pises v jinejch tematech, by jsi nam mohl rict o tom ladeni moto zhruba jak to cejtis kdyz jedes palbu a pak prijde technickej usek po technickem useku prejezd a zhodnotit spotrebu, a celkove jak se to chova, pri zmenach rezimu to tvoje ladeni  ano 

 offline 

 

#2852 28.02.2017 08:13:41

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

Petardaku, misto toho krafani o cicovinach co mimochodem nemas rad jak pises v jinejch tematech, by jsi nam mohl rict o tom ladeni moto zhruba jak to cejtis kdyz jedes palbu a pak prijde technickej usek po technickem useku prejezd a zhodnotit spotrebu, a celkove jak se to chova, pri zmenach rezimu to tvoje ladeni  ano 

Já rači "dělám vlny", než "krafu o cicovinách"... a rád si konečně počtu i reálné technické rady od "odborníka" tvého formátu...  a2 
Moje úpravy a ladění, nechávám hodnotit jezdce co na nich závodí a jezdí... a spotřeba se  ve srovnání s 2x HUSQ 300/2016 se jeví nečekaně nízká... ale na ňáké závěry je příliš brzo...


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#2853 28.02.2017 08:18:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


Hele, jenom taková polemika, rozdíl mezi laděním a přizpůsobením stroje?

Ladím stroj - jsem schopen se dostat na limit motorky (jezdecké umění), poznám co stroj v základu umí, mám spoustu zkušeností z jízdy, takže poznám rozdíl v podvozku-motoru-váze-geometrii

Přizpůsobení stroje - chtěl bych, aby stroj fungoval k mému komfortu, dělám kompromisy a zkouším nastavení, zlepšuji se jako jezdec a tím se mění i nároky na stroj

 offline 

 

#2854 28.02.2017 08:19:48

Re: Kecárna


PETARDAK napsal(a):

xfany napsal(a):

Petardaku, misto toho krafani o cicovinach co mimochodem nemas rad jak pises v jinejch tematech, by jsi nam mohl rict o tom ladeni moto zhruba jak to cejtis kdyz jedes palbu a pak prijde technickej usek po technickem useku prejezd a zhodnotit spotrebu, a celkove jak se to chova, pri zmenach rezimu to tvoje ladeni  ano 

Já rači "dělám vlny", než "krafu o cicovinách"... a rád si konečně počtu i reálné technické rady od "odborníka" tvého formátu...  a2 
Moje úpravy a ladění, nechávám hodnotit jezdce co na nich závodí a jezdí... a spotřeba se  ve srovnání s 2x HUSQ 300/2016 se jeví nečekaně nízká... ale na ňáké závěry je příliš brzo...

Naopak nejsem odbornik na slovo vzaty jako ty s mnohaletou zkusenosti z MS atp. co sem tam jakoby to pripomene. Jen bys nam mohl zhodnotit jak to cejtis ty na sve moto vyladene  ano 
Nepotrebuju poslouchat hodnoceni pilotu z MS potrebujem tu hodnoceni hobika......taky ti tu necpu hodnoceni z jizdy na Balasovoj moto co mel na 6D   a11 
Tak se nestyd a trochu to tu zvedni na uroven  ano 

 offline 

 

#2855 28.02.2017 09:34:22

Re: Kecárna


Strejda-GC napsal(a):

Hele, jenom taková polemika, rozdíl mezi laděním a přizpůsobením stroje?

Ladím stroj - jsem schopen se dostat na limit motorky (jezdecké umění), poznám co stroj v základu umí, mám spoustu zkušeností z jízdy, takže poznám rozdíl v podvozku-motoru-váze-geometrii

Přizpůsobení stroje - chtěl bych, aby stroj fungoval k mému komfortu, dělám kompromisy a zkouším nastavení, zlepšuji se jako jezdec a tím se mění i nároky na stroj

U starších moto ladění znamená odstranění píčovin, co napáchali předchozí ladiči a snaha se to dostat do pokud možno seriovýho stavu
U nových moto ladění znamená pokračovat v tom, co jsem jako ladič dokurvil na předchozích motorkách, co to nový majitelé potom dávaj pracně do seriovýho stavu
 lol  lol  lol 
Včera jsem byl s klukama na seriových HQ 3002T 16 a oba se shodli na tom, že je to konečně model, kde stačí sednout a jezdit, max naklikat podvozek pro svý potřeby. A co na tom ten jeden šulin, po několika měsíční pauze vyváděl, to je fakt mazec. yužít potenciál daný v serii znamená být na úrovni high level real enduro bez kompu ano 

Hesla jako "mnou laděných" už mě docela zvedaj ze židle vyk!  vyk! , ale uznávám se, že jsem to žral roky. Musím se omluvit hlavně Kubovi, protože on se mi to snažil už dávno osvětlit, ale nechápal jsem to.

 offline 

 

#2856 28.02.2017 10:01:51

Re: Kecárna


Terezka ladí Kawu model 2017, jsou s tím v základu velký problémy a moto jezdcům nestačí .... zrovna maká na aerodinamickým odporu  ano  ano 
http://www.motorkari.cz/clanky/clanky-d … 36102.html


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_ladieka.jpg


ÁÁÁ , ten centrálek by chtel poladit planžety, na tom se fakt nedá v serii jezdit  nee1  nee1 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_ladieka1.jpg

 offline 

 

#2857 28.02.2017 11:17:55

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


Janek napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Hele, jenom taková polemika, rozdíl mezi laděním a přizpůsobením stroje?

Ladím stroj - jsem schopen se dostat na limit motorky (jezdecké umění), poznám co stroj v základu umí, mám spoustu zkušeností z jízdy, takže poznám rozdíl v podvozku-motoru-váze-geometrii

Přizpůsobení stroje - chtěl bych, aby stroj fungoval k mému komfortu, dělám kompromisy a zkouším nastavení, zlepšuji se jako jezdec a tím se mění i nároky na stroj

U starších moto ladění znamená odstranění píčovin, co napáchali předchozí ladiči a snaha se to dostat do pokud možno seriovýho stavu
U nových moto ladění znamená pokračovat v tom, co jsem jako ladič dokurvil na předchozích motorkách, co to nový majitelé potom dávaj pracně do seriovýho stavu
 lol  lol  lol 
Včera jsem byl s klukama na seriových HQ 3002T 16 a oba se shodli na tom, že je to konečně model, kde stačí sednout a jezdit, max naklikat podvozek pro svý potřeby. A co na tom ten jeden šulin, po několika měsíční pauze vyváděl, to je fakt mazec. yužít potenciál daný v serii znamená být na úrovni high level real enduro bez kompu ano 

Hesla jako "mnou laděných" už mě docela zvedaj ze židle vyk!  vyk! , ale uznávám se, že jsem to žral roky. Musím se omluvit hlavně Kubovi, protože on se mi to snažil už dávno osvětlit, ale nechápal jsem to.

Musím s tebou souhlasit 99% to 1% si nechávám na drobnosti co nejsou ladění ale spíše nastavení. Tady mi jde konkrétně o hladinu, páč z fabriky to fakt žere jak tank,je třeba ten karbec doseřídit.Je otázkou jestli je to tak úmyslně z mi neznámého důvodu, nebo na to kašlou všichni prodejci při předprodejním servise.Údajně mají všechny 2T z fabriky nastavenou brutus hladinu,v mém případě asi takovou že při naklonění moto o cca 20-30°už fičel benál přepadem jak o život. Pravdou je že po snížení hladiny hůře startuje při mrazech -5 a níže, je ji třeba položit ať se trochu ulije, ale může být i tím že jsem na zimu netryskoval páč mám bohato i tak...Všechno ostatní- až už tlumiče nebo klapky, považuju za dolaďování k obrazu svému,moto i bez zásahu umí fest  ano Klapkama samo ovlivním i spotřebu,ale už né tak citelně,aspoň podle mě, a průběh motoru je pro mě good,stačilo by mi ještě o pár ps méně, a to jedu hodný režim  a1 

 offline 

 

#2858 28.02.2017 12:25:15

Re: Kecárna


Janek: z výroby je tam ten PC, já jsem mu jen psal aby si tam dal TV. Aby jako viděl, že opravdu neřeším co tam má on osobně nebo kdokoliv jiný, mě šlo jen o směr designu jako takového, kdy do kombíku nedá člověk ani dřevěnou židli, zato design zadních světel je unikátní a přidané funkce bezbřehé

 offline 

 

#2859 28.02.2017 13:00:02

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Kecárna


Jarynn:
páč z fabriky to fakt žere jak tank,

trochu ot -takhle to určitě nežere...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#2860 28.02.2017 13:08:24

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


tank napsal(a):

Jarynn:
páč z fabriky to fakt žere jak tank,

trochu ot -takhle to určitě nežere...

 a1    ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů