Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2801 26.02.2017 16:22:56

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

...  a nezapomeň se mě snažit zase zesměšňovat  ano 

Neblbni zas něco se zesměšňováním nee1 
Jen si sám vzpomeň na 29.1.2016, kdy jsi začal hledat to pravý enduro pro sebe .... řečí kolem mega jak PR5 Extreme .... potom ty řeči, jak tě chytlo hard enduro ... rok se s rokem sešel a je z toho rally ...
Tobě to nepřijde legrační i beze mně?
Co je s pr5? Šla protiúčtem nebo budeš prodávat teď? Za kolik? Nepůjčíš mi to Drapáky? Jel bych na tom.

Strejda, tak jsem to myslel hned od začátku, co sem dal ve stylu "nějak jdu zrovna kolem" první zmínku o pr7. Původně jsem myslel, že má půjčenou předváděčku, protože pořád nevěřím, že to může v porovnání s ostatní nabídkou někdo koupit.
Krom toho vím, jaká je amortizace cendura v terénu. Do roka opticky total KO nemluvě o ostatním

 offline 

 

#2802 26.02.2017 16:39:07

Re: Kecárna


Vono kdyz si tupej nebo senilni a mas vymetenej mozek koupis ledasco.....je to furt ve zpravach ....šmejdi a duchodci....a jak jim to sype lol 

 offline 

 

#2803 26.02.2017 17:03:25

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Kecárna


Na praci s roadbookem tu budou jini experti, ja umim jen tocit vareckou  a1 
Ale co jsem postrehl z mastodontu, tak tem lidem co maj OffroadNavi (tablet za 20k) posilaj itinerar v JPG formatu, takze to urcite pujde pouzit i u tebe. Jeste by to chtelo nak poresit tlacitka ← → na riditka. Tablet se da ovladat v rukavicich?

 offline 

 

#2804 26.02.2017 19:56:52

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

Vono kdyz si tupej nebo senilni a mas vymetenej mozek koupis ledasco.....je to furt ve zpravach ....šmejdi a duchodci....a jak jim to sype lol 

Co to meleš, já se tady někde obhajuju,  že pole je míň než les? Obojí je na hovno, ale já nikomu nenadávám, to je ten rozdíl, to vaše pokrytecke lhaní sami sobě, že jste lepší než já. Zvlášť, když toho najezdíte mnohonásobně víc.
Na motorku se vyser, koupil jsem si jí za svý a nemusel jsem křičet,  jako ocas od Ajp.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2805 26.02.2017 20:12:53

Re: Kecárna


jees napsal(a):

ty jo, pustit si film na motorce, to by mohli montovat taky opěrku hlavy, klimatizaci a držák na kávu

Ten tablet tam je, aby nebyla díra v kokpitu, kde je příprava na roadbook. Viděl si tu motorku, zapomeň, že je to Ajp, viděl,  nebo tu bečíš ze stádem,  abys byl za hrdinu. V evropě, kde se prodává jsou z ní nadšený. Neber to zle. Klukům co mě dnes vezli domů se moc líbila a to maj ostrý Ktm a 1200 gs a supertenerku


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2806 26.02.2017 20:20:58

Re: Kecárna


Alexanderovic napsal(a):

Na praci s roadbookem tu budou jini experti, ja umim jen tocit vareckou  a1 
Ale co jsem postrehl z mastodontu, tak tem lidem co maj OffroadNavi (tablet za 20k) posilaj itinerar v JPG formatu, takze to urcite pujde pouzit i u tebe. Jeste by to chtelo nak poresit tlacitka ← → na riditka. Tablet se da ovladat v rukavicich?

No já neumím ani točit tou vařečkou lol . Hele fakt nevím co to umí,  ale Prochy mi říkal, že ne. Zjišťoval jsem co a jak a elektrický se dá sehnat cca za 10 + ty tlačítka na řídítka, co jsem se bavil s klukama dneska, tak prý stačí ruční, ale zase jiní mi říkali, že u nás jo, ale v Albánii jsou zatáčký co 100 m a tam je ruční o držku. Jé to co jsem slyšel, tak mě tu nekamenujte. Otázka zní, jestli to vyuziju,  když pojedu třeba jen jeden závod lol  Prý se jezdí i ve dvojici, to by bylo pro mě asi nejlepší.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2807 26.02.2017 20:25:44

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


jopr:

Tobe nekdo nadava? Jsem si nevsimnul,jen clovek napise nazor a tobe to vadi?Taky preci vzdycky pises svuj nazor,ktery tady do nekonečna obhajujes... Je videt tvuj obrovsky nadhled a sebereflexe,kdyz jsi nepochopil co se ti kdo snažil rict.  O ho*nech stylu tablet je tam.aby tam nebyla dira se sned ani nebudu vyjadrovat. Nerikam ze se mi ta moto libi,ale je dulezite že se libi tobe. Za me mas  ano  za urputnost a uminenost co se tyce ajp,takového srdcare aby pohledal,ale treba to tak u AJP mate vseci. Na to ostatni co tu blijes tu asi neni ani znamenko..

 offline 

 

#2808 26.02.2017 20:47:02

Re: Kecárna


Janek:

Legrační to není, chytlo mě to moc, na rally jsem myslel už dřív a třeba mi to chybět bude. Legrační je proč se to ve mě zlomilo, dát pryč lehkou. Hrozně mě to bavilo, ale nevím proč, ale měl jsem poslední dobou blbý pocit, neptej se mě z čeho, sám to nevím. Začal jsem se neustále ohlížet a už to nebylo ono a teď se můžeš smát.

S drapákem a mou AJP  dobrý vtip  ano 
Prodávám pr5 i wr,  za kolik,  jóó to nevim, není to důležitý.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2809 26.02.2017 21:03:40

Re: Kecárna


Jarynn:

Hovado, vemeno a buran za projetí polem ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2810 26.02.2017 21:37:49

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


jopr:

mimochodem, tady  dostal Radek taky naloženo za stejnou píčovinu, jako ty a všimni, jak na to reagoval.........

 offline 

 

#2811 26.02.2017 22:19:01

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Janek:

.... nevím proč, ale měl jsem poslední dobou blbý pocit, neptej se mě z čeho, sám to nevím. Začal jsem se neustále ohlížet a už to nebylo ono a teď se můžeš smát.

S drapákem a mou AJP  dobrý vtip  ano 
Prodávám pr5 i wr,  za kolik,  jóó to nevim, není to důležitý.

Smát nesmát ... tvoje slova ze včera "Jasně, že s tím nepůjdou dělat vylomeniny, jako s lehkým endurem, taky jsem smutně pošilhával po výjezdech atd. co jsem míjel a jezdíval na PR5, ale až se zžijem, tak s tím něco uděláme. "
Tak až se sžiješ, budeš se neustále ohlížet? Co bude dál? Nebo pocit časem zmizí? Fakt se nezlob, že to beru, jak to beru.

A kolik myslíš, že těch rally je u nás legálních, pokud jsou terénní? Snad na každý byl někdo, koho odchytli benga ...... to je potom adrenalin, ztracenej v RB, nevíš, kde jsi a do toho naháňka pomahačů.  lol .

AJP na Drapáku klidně  ano Jezdí s tím Romaniacs ano 

 offline 

 

#2812 26.02.2017 22:21:11

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Kecárna


Alexanderovic: na tablete nastavis ovládanie v rukaviciach alebo sú rukavice na displej dotykový ale nie motorkárskej len zimné...


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#2813 26.02.2017 22:22:09

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

jees napsal(a):

ty jo, pustit si film na motorce, to by mohli montovat taky opěrku hlavy, klimatizaci a držák na kávu

Ten tablet tam je, aby nebyla díra v kokpitu, kde je příprava na roadbook. Viděl si tu motorku, zapomeň, že je to Ajp, viděl,  nebo tu bečíš ze stádem,  abys byl za hrdinu. V evropě, kde se prodává jsou z ní nadšený. Neber to zle. Klukům co mě dnes vezli domů se moc líbila a to maj ostrý Ktm a 1200 gs a supertenerku

nechápu proč to bereš osobně, k tobě nebo tvé volbě jsem se nijak nevyjadřoval, pouze k montáži tabletu na motorku a možnosti pustit si film

 offline 

 

#2814 26.02.2017 22:26:45

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Kecárna


Janek: u nás všetky nelegálne preto je v noci rozprava a tam sa dozvieme čo a ako  okok 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#2815 26.02.2017 22:40:28

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Kecárna


Janek napsal(a):

AJP na Drapáku klidně  ano Jezdí s tím Romaniacs ano 

Nejezdej tam s PR4?

 offline 

 

#2816 27.02.2017 08:38:48

Re: Kecárna


Strejda-GC:

Jako ok, každý reagujem jinak. Tam mu ale nikdo nenadává do vemen a hovad a na to já reagoval.  Taky jsem si nedával,  že jsem tam vjel, ale jak jsem psal, krátil jsem si cestu domů a netušil, že to budou takový sračky, když ostatní pole co jsem ten den projel byly tvrdý, ale to už je jedno ( Fanda napíše, že  lzu). A týden bez sexu to rozhodně nééé.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2817 27.02.2017 08:40:51

Re: Kecárna


jees:

 ano , když se ten tablet sunda, je to tam připravený na roadbook


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2818 27.02.2017 08:55:14

Re: Kecárna


Janek:

Hele teď  vážně
1. Myslel jsem , že mě tu začněte kamenovat za srnky, na za rýhu v poli
2. To ohlížení atd. trochu udička, nechytl ses  ano ,chtěl jsem mít krásný den.
Skutečnost je taková,  že mě sraalo to , že pr5 nemůže na delší silniční pojezd ( bez značky, blinkry, pořád vozík ). Jasně mohl jsem koupit nějakou starší silnici, ale zase 2 motorky v garáži a hlavně, když pojedu na silniční, nemůžu odbočit do terénu  a naopak. Na Pr7 jde obojí a myslím,  že až se na ní trochu naučím, půjdou i nějaké voloviny v lese, ale kdo ví, třeba se zase vrátím k lehké.
K těm rally, hele netuším co a jak, ale láká mě to.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2819 27.02.2017 09:56:11

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


jopr:

Ja to teda skusim jeste jednou  lol 
Kazdemu se nekdy zadari,neni zbyti dat to treba prez pole.... Ale prumerne inteligentni slovan si to nevylepi na net. Toz asi tak,uzaviram to z me strany,pac tobe fakt neni pomoci  lol 

 offline 

 

#2820 27.02.2017 11:54:59

Re: Kecárna


Jarynn:

Já se tedy omlouvám, jako vysoce podprůměrný slovan, ale závěrem mi ještě vysvětli, jako mega debilovi, jestli na to ještě budeš mít sílu, jaký je rozdíl mezi fotkou z pole a spoustou videí, kde se rumpluje les atd.
Díky


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů