Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2781 26.02.2017 08:07:01

Re: Kecárna


Jarynn:

V tomhle rozbredlym marastu ani nahodou. Lepi se to na kola a zustava drazka jak po malotraktoru  ne . Z moto je jedna blativa koule, vjedes na cestu a lita to z ni 2 km ....pres predni blatnik do tlamy ....na to se mam moc rad  ano a moto meju jen s krajnim odporem  a2 

 offline 

 

#2782 26.02.2017 08:13:18

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Omlouvám se moralistům za drážku v poli (je to jestě horší než rozježděný les), ale krátil jsem si cestu domů, motorka mi spadla 500m nad vesnicí, kde bydlím a spadla při rozjezdu potom, co jsem vyfotil srnky ( kvůli vám, mimochodem, ta fotka s motorkou v louži, to je ta památeční metrová).Krajem pole to nešlo, bylo to ještě víc podmáčené, ale jestli považujete prostředek pole cca 30 až 100m od kraje, tak potom jo.Filipe výkonu je až, až, ale pneu se asi moc nehodilo do toho pole, navíc jsem jí neupustil. Honzo pozornost mi je putna, fotky jsem sem dal kvůli HonzoviWR. Toť konec snůška blábolů od vemena, jo prolhanýho.

Jestli delas foto jen kvuli Honzawr, tak proc mu je neposles v sz nebo nejakou aplikaci v mobilu? To jen tak recnicka ....
Jinak te vubec neodsuzuju, sam mam dost svyho masla na hlave

 offline 

 

#2783 26.02.2017 08:34:24

Re: Kecárna


Janek:

Smazáno, pošlu to sz, abych vás tu nepobuřoval.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2784 26.02.2017 08:36:35

Re: Kecárna


danka napsal(a):

jopr:

Udelej na to separe vlakno. Jinak jak uz tady bylo:  ano za kuraz a vernost znacce.

Myslím,  že vlákno  o motorce s jedním majitelem (co sem přispívá) by bylo o ničem.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2785 26.02.2017 09:06:03

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Kecárna


Janek napsal(a):

Jestli delas foto jen kvuli Honzawr, tak proc mu je neposles v sz nebo nejakou aplikaci v mobilu? To jen tak recnicka ....
Jinak te vubec neodsuzuju, sam mam dost svyho masla na hlave

Hm, tak diky. Prisli jsme snad o jediny fotky PR7 v akci v ceskych podminkach.  ano 
Jako kdyby jsme nikdy nikdo neprojeli pres pole. A jakoby blba fotka na foru tak mohla nak pokazit nasi reputaci.
Jopr: ta 20m dlouha rejha dvou stop znaci peknou drzku  usch . Chtel jsem se zeptat, jak se na tom honej srnky, ale myslel jsi na ne i bezemne.
Jinak komentare o tom, ze s tou motorkou Jopr jezdi nevhodny teren- blbost. Jezdi s tim to co cesky podminky nabizi a nevyhnes se tomu, pokud sjedes mimo asfalt. Kazda vypalovaci polnacka te nekdy dovede do marastu, jako fotil Jopr. A kdyz obcas vidim, co jezdej kluci i holky s Afrikama, GS800, Transalpama a Advikama, tak si myslim, ze PR7 je stale jeste vhodnejsi masina. Nezbyva nez prat pekny pojezdeni a snad se uvidime na naky navigacce (y). Btw ten tablet nad riditkama se da pouzit jako digitalni roadbook? A PR5 zustava doma?

 offline 

 

#2786 26.02.2017 09:26:02

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Kecárna


Alexanderovic napsal(a):

Janek napsal(a):

Jestli delas foto jen kvuli Honzawr, tak proc mu je neposles v sz nebo nejakou aplikaci v mobilu? To jen tak recnicka ....
Jinak te vubec neodsuzuju, sam mam dost svyho masla na hlave

Hm, tak diky. Prisli jsme snad o jediny fotky PR7 v akci v ceskych podminkach.  ano 
Jako kdyby jsme nikdy nikdo neprojeli pres pole. A jakoby blba fotka na foru tak mohla nak pokazit nasi reputaci.
Jopr: ta 20m dlouha rejha dvou stop znaci peknou drzku  usch . Chtel jsem se zeptat, jak se na tom honej srnky, ale myslel jsi na ne i bezemne.
Jinak komentare o tom, ze s tou motorkou Jopr jezdi nevhodny teren- blbost. Jezdi s tim to co cesky podminky nabizi a nevyhnes se tomu, pokud sjedes mimo asfalt. Kazda vypalovaci polnacka te nekdy dovede do marastu, jako fotil Jopr. A kdyz obcas vidim, co jezdej kluci i holky s Afrikama, GS800, Transalpama a Advikama, tak si myslim, ze PR7 je stale jeste vhodnejsi masina. Nezbyva nez prat pekny pojezdeni a snad se uvidime na naky navigacce (y). Btw ten tablet nad riditkama se da pouzit jako digitalni roadbook? A PR5 zustava doma?

Pokud to Pepovi nevadí,že zveřejním,tak ty fotky jsou k vidění tady....na m.cz..

http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=111003


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#2787 26.02.2017 09:53:03

Re: Kecárna


honzaWR450F napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):

Janek napsal(a):

Jestli delas foto jen kvuli Honzawr, tak proc mu je neposles v sz nebo nejakou aplikaci v mobilu? To jen tak recnicka ....
Jinak te vubec neodsuzuju, sam mam dost svyho masla na hlave

Hm, tak diky. Prisli jsme snad o jediny fotky PR7 v akci v ceskych podminkach.  ano 
Jako kdyby jsme nikdy nikdo neprojeli pres pole. A jakoby blba fotka na foru tak mohla nak pokazit nasi reputaci.
Jopr: ta 20m dlouha rejha dvou stop znaci peknou drzku  usch . Chtel jsem se zeptat, jak se na tom honej srnky, ale myslel jsi na ne i bezemne.
Jinak komentare o tom, ze s tou motorkou Jopr jezdi nevhodny teren- blbost. Jezdi s tim to co cesky podminky nabizi a nevyhnes se tomu, pokud sjedes mimo asfalt. Kazda vypalovaci polnacka te nekdy dovede do marastu, jako fotil Jopr. A kdyz obcas vidim, co jezdej kluci i holky s Afrikama, GS800, Transalpama a Advikama, tak si myslim, ze PR7 je stale jeste vhodnejsi masina. Nezbyva nez prat pekny pojezdeni a snad se uvidime na naky navigacce (y). Btw ten tablet nad riditkama se da pouzit jako digitalni roadbook? A PR5 zustava doma?

Pokud to Pepovi nevadí,že zveřejním,tak ty fotky jsou k vidění tady....na m.cz..

http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=111003

To je divny, on ty fotky daval jen kvuli tobe.
Nekdo mu asi heknul profil na m.cz a dela tam z nej vola, aby si lidi mysleli, ze je pozer, potrebuje pozornost ..... Pepa je jinej  ano . A ta rychlost zpracovani, kazdej vi, ze Pepa si s kompem moc nerozumi, ...Priznejte se, kdo to byl vyk! 
Ale komenty tam ma podobny jak tady a od jinych lidi, tak premyslim, kde je chyba  a2 

Alexanderovic, vazne myslis, ze ty fotky muzou zmizet, vis jak to tu je, lidi zapominaj, co vcera psali ... a to se musi nejak sichrovat  lol 
Na fb mas komunitu pr7, videa ...a k cemu ti jsou ty fotky v terenu? Spis studuj manualy a trch. dokumentaci at neco vis  ano 

 offline 

 

#2788 26.02.2017 10:25:55

Re: Kecárna


Jitrnice ulhana  a31 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_10312663_843741092366771_6433469165897845469_n.jpg

 offline 

 

#2789 26.02.2017 12:19:30

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Kecárna


jopr:

Na zasetý pole bych vživotě nevjel, jsi hovado  a30 

 offline 

 

#2790 26.02.2017 12:41:58

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Kecárna


Problematika jízdy po zasetém poli mně byla důkladně objasněna již v mých 16 letech místním strécem, za pomocí dobře mířené rány násadou od smetáku do zubů a stručným komentářem "Do zasetého sa nejezdí, ty hňupe"

 offline 

 

#2791 26.02.2017 12:45:20

Re: Kecárna


No jo ale tomu klucikovi je cca 14 jen je ted ve starem pouzitem obalu.

 offline 

 

#2792 26.02.2017 12:50:10

Re: Kecárna


Hugila napsal(a):

Problematika jízdy po zasetém poli mně byla důkladně objasněna již v mých 16 letech místním strécem, za pomocí dobře mířené rány násadou od smetáku do zubů a stručným komentářem "Do zasetého sa nejezdí, ty hňupe"

To ma Pepa jeste rok cas, chova se jak 15ti letej lol - jen sranda vyk! 

Zasety pole, ramlovani, rije, hnizdeni, jizda v lese v noci ....nehonil bych carodejnice  ano , kdokoliv ma jakykoliv duvod, proc nejezdit po poli, v lese ....tudle jsem videl jak jeden prejel na enduru v trave maly podsvince .... kazdy toho mame na hlave dost  vyk!  vyk! 
A on se pouci, ze jsou veci, ktery maj byt pod poklickou  ano 

 offline 

 

#2793 26.02.2017 13:13:11

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


Janek:

Já myslím, že Josef ne, ještě k tomu ten dres ve stylu "neumím se srovnat s tím, že mi někdo řekl, že jsem... "
Beztak si tu hrůzu koupil jenom kvůli offmoto a když to teď neklaplo, tak to bude zachraňovat na m.cz big_smile mimochodem, taky tam dostává za uši...

 offline 

 

#2794 26.02.2017 13:17:06

Re: Kecárna


Tak jsem se vrátil z projížďky a porvé jsem píchnul pneu. Stojím v lese volám kámošovi, aby pro mě přijel ( nešlo na tom jet, zadní guma ko) a vidím auto s vozíkem,  dávám motku stranou, zdravím a kynu rukou, auto zastavuje a dva pořízkové. Řidič vyndá průkaz lesní stráže  lol  a co tam dělám. Pokecali jsme, že taky jezdí na motorkách ( ostrý i mastodonty), no a nakonec jsme to hodili na vozík a odvezli mě domů  (10km), dali jsme si tel. čísla (jezdí Polsko, Rumunsko). Včera jsem potkal v lese myslivce se psem, zavolal si ho k noze, já pozdravil on taky  ano , to mu říkám super přístup.

Janek: na m.cz jsem to dával včera v noci z telefonu ( pc jsem nezapínal ). Když jiný fotky nemám,  dám co mám. Komenty mě opravdu baví, zvlášť od enduristů, jak si psal, každý máme máslo na hlavě a opravdu mě baví slinty o zničeném poli od lidí co tůrujou les, hoši fakt nevím na co si tu hrajete.

Alexandrovic: pr5 nezůstává doma, už nechci mít v garáži víc motorek (zabírají místo a nevyužiju je), proto Pr7,  Po silnici super a dá se s tím i vyblbnout mimo, ikdyž ne jako na lehké.
Tablet funguje normálně, jako mobil. Můžeš si dát navigaci, pustit film atd. , jako el. roadbook ne. Setkat se klidně můžem, mohl výš mi vysvětlit práci s roadbookem atd.  ano 

Fando vypni si ten repeat.

ps: Janku,  zamyslel si se někdy,  proč sem dávám určitý věci ? Vzpomen si co si dnes psal o hezčích dnech ano  a nezapomeň se mě snažit zase zesměšňovat  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2795 26.02.2017 13:33:22

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Tak jsem se vrátil z projížďky a porvé jsem píchnul pneu. Stojím v lese volám kámošovi, aby pro mě přijel ( nešlo na tom jet, zadní guma ko) a vidím auto s vozíkem,  dávám motku stranou, zdravím a kynu rukou, auto zastavuje a dva pořízkové. Řidič vyndá průkaz lesní stráže  lol  a co tam dělám. Pokecali jsme, že taky jezdí na motorkách ( ostrý i mastodonty), no a nakonec jsme to hodili na vozík a odvezli mě domů  (10km), dali jsme si tel. čísla (jezdí Polsko, Rumunsko). Včera jsem potkal v lese myslivce se psem, zavolal si ho k noze, já pozdravil on taky  ano , to mu říkám super přístup.

Janek: na m.cz jsem to dával včera v noci z telefonu ( pc jsem nezapínal ). Když jiný fotky nemám,  dám co mám. Komenty mě opravdu baví, zvlášť od enduristů, jak si psal, každý máme máslo na hlavě a opravdu mě baví slinty o zničeném poli od lidí co tůrujou les, hoši fakt nevím na co si tu hrajete.

Alexandrovic: pr5 nezůstává doma, už nechci mít v garáži víc motorek (zabírají místo a nevyužiju je), proto Pr7,  Po silnici super a dá se s tím i vyblbnout mimo, ikdyž ne jako na lehké.
Tablet funguje normálně, jako mobil. Můžeš si dát navigaci, pustit film atd. , jako el. roadbook ne. Setkat se klidně můžem, mohl výš mi vysvětlit práci s roadbookem atd.  ano 

Fando vypni si ten repeat.

ps: Janku,  zamyslel si se někdy,  proč sem dávám určitý věci ? Vzpomen si co si dnes psal o hezčích dnech ano  a nezapomeň se mě snažit zase zesměšňovat  ano 

Tak priste nam dej report jak mel poztivni pristup majitel pole, jen pokyvne a zavola psa k sobe nebo vynda placku rumu a nabidne ti.....jakej to bude rozdil les a zasete pole ty maslo na hlave.

 offline 

 

#2796 26.02.2017 13:39:38

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


jopr:

Jsi kadr  ano 

 offline 

 

#2797 26.02.2017 13:56:17

Re: Kecárna


ty jo, pustit si film na motorce, to by mohli montovat taky opěrku hlavy, klimatizaci a držák na kávu

 offline 

 

#2798 26.02.2017 14:07:27

Re: Kecárna


jees napsal(a):

ty jo, pustit si film na motorce, to by mohli montovat taky opěrku hlavy, klimatizaci a držák na kávu

To je ta preciznost vyrobce ano 
Motorku prodavaj jako rallyovku, aplikaci rb to nema i kdyz by mohlo, ale pustit si hudbu ok. Zas prvni seriovy terenak s moznosti online pristupu tteba na offmoto, video v realnem case .... cool  ano 

 offline 

 

#2799 26.02.2017 14:13:27

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

honzaWR450F napsal(a):

jopr napsal(a):

honzaWR450F:

Dík, fotky přidám  ano , včera jsem byl vyfoukanej, ale za chvíli jedu do lesa. Jel jsem 140,  ale půjde víc.
Vlákno tu už je :Smetiště, tam by ty výblitky stejně skončily. Klidně se můžem někde sejít a projet, jestli si od Prahy .

To by bylo fajn ale jsem až z Moravy,takže to je pasé..... a19  U nás ty Ajp taky prodávají,ted je to Kawasaki Lukáš Burda Opava/Hlučín ale tuhle velkou jsem tam ještě neviděl.Ale nakouknu tam,třeba už mají na prodejně,okouknout naživo...  ano 
Tak zajížděj..... ano  ano2 

Dnes dali dva ofmotaci i 640km si zajezdit tak nedelej krky  lol 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 6_moaa.jpg

jj stalo to zato, sme se tam plaácaly zezaátku strašně ale konec jak se jelo nahoru na tu skalku  a11 to sem se modlil at neletím dolů a představoval si jak se bude sbírat motorka která bude na 3 části...fakt....říkal sem si že pul motorky by mohlo vlizt do auta :-)

 offline 

 

#2800 26.02.2017 15:26:08

Re: Kecárna


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany napsal(a):

honzaWR450F napsal(a):


To by bylo fajn ale jsem až z Moravy,takže to je pasé..... a19  U nás ty Ajp taky prodávají,ted je to Kawasaki Lukáš Burda Opava/Hlučín ale tuhle velkou jsem tam ještě neviděl.Ale nakouknu tam,třeba už mají na prodejně,okouknout naživo...  ano 
Tak zajížděj..... ano  ano2 

Dnes dali dva ofmotaci i 640km si zajezdit tak nedelej krky  lol 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 6_moaa.jpg

jj stalo to zato, sme se tam plaácaly zezaátku strašně ale konec jak se jelo nahoru na tu skalku  a11 to sem se modlil at neletím dolů a představoval si jak se bude sbírat motorka která bude na 3 části...fakt....říkal sem si že pul motorky by mohlo vlizt do auta :-)

No jeste ze se zaclo stmivat  lol  key 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů