Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2701 02.01.2017 16:05:05

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):


Roky jezdím 2t, ale to neznamená, že nepoznám a že nevidím, jak který 4t jede, ty děláš, jako bys na 4t uměl... jel si krom svojí nějakou jinou? 16,17? já jel na všech možných kubaturách 13,14,15,16,17, tak je můj názor asi víc objektivní, než tvůj, který tady píše, že mu po 120mth začínají lítat vidle big_smile..tos mi zase dal big_smile.....takže sice se snažíš radit, ale ve finále škodíš, protože tvoje rady stojí za starou bačkoru patlale

Další věc, jak výš, že je motor bez známek opotřebení? Si ho poslouchal?? big_smile

A co se ti na tom nezdá že lítaj vidle??? Jinak mám projeto 450 roky 2013,14,15 !

Máš projeté modely 13,14,15, tak proč se vztekáš, když napíšu, že model 16 je proti tomu nebe a dudy, když si ho nejel? Co se mi nezdá, že lítaj vidle po 120mth? Že se tomu vůbec divíš, když jedeš origo olej, kterej se mění po 20mth, ne po 120... Podle toho ty tvoje rady vypadají....ještě si mi neodpověděl, jak si poznal, že motor nejeví známky opotřebení??

To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak! Teď budu dělat servis vidlí a dám vědět na kolik mě to vyšlo (mám přímé srovnání s klukem co to dělá pravidelně a myslím že ve výsledku mě to vyjde mrdy levněji)  wink  Motor byl z kontrolován u mechanika.....Rozvody, ventily ...... bez vůlí Hlava dolů nešla, jak už mě bylo vyrazeno do 300mth to nemá vůbec smysl na to koukat ano Nechám to otevřít při 250mth  wink  Na 2016 jsem nejel ale známej co jí má a jel na mé říkal že nepozná rozdíl ..... motoricky vůbec....max ovladatelnost je prej lepší na 2016 ano Pokud něco máš přímo ke mě napiš mi SZ a nehejtuj mě všechno co kde napíšu!

 

#2702 02.01.2017 16:25:15

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

A co se ti na tom nezdá že lítaj vidle??? Jinak mám projeto 450 roky 2013,14,15 !

Máš projeté modely 13,14,15, tak proč se vztekáš, když napíšu, že model 16 je proti tomu nebe a dudy, když si ho nejel? Co se mi nezdá, že lítaj vidle po 120mth? Že se tomu vůbec divíš, když jedeš origo olej, kterej se mění po 20mth, ne po 120... Podle toho ty tvoje rady vypadají....ještě si mi neodpověděl, jak si poznal, že motor nejeví známky opotřebení??

To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak! Teď budu dělat servis vidlí a dám vědět na kolik mě to vyšlo (mám přímé srovnání s klukem co to dělá pravidelně a myslím že ve výsledku mě to vyjde mrdy levněji)  wink  Motor byl z kontrolován u mechanika.....Rozvody, ventily ...... bez vůlí Hlava dolů nešla, jak už mě bylo vyrazeno do 300mth to nemá vůbec smysl na to koukat ano Nechám to otevřít při 250mth  wink  Na 2016 jsem nejel ale známej co jí má a jel na mé říkal že nepozná rozdíl ..... motoricky vůbec....max ovladatelnost je prej lepší na 2016 ano Pokud něco máš přímo ke mě napiš mi SZ a nehejtuj mě všechno co kde napíšu!

Jiný vysvětlení jsem od tebe ani nečekal....Jak to myslíš, že vidle odejdou tak jako tak? Proč tedy měníš olej v motoru? Kdybys ho vyměnil jednou za rok, vyjde to mrdu levněji. Kolik tě to bude stát, mi psát nemušíš, já to vím, dělám pravidelně předek i zadek. To že známej jel na tvojí a nepozná rozdíl, to o něčem vypovídá? Jestli to byl patlal jako ty, tak mě to nepřekvapuje. Já tě nemám hejtovat a to, že tu věšíš lidem bulíky na nos, je v pohodě? Motor jako novej, ale vlastně si udělal jen ventily a rozvody?  lol 

Editoval enduroracer (02.01.2017 16:25:56)

 offline 

 

#2703 02.01.2017 16:38:01

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


enduroracer: I úplnej idiot ví že olej ve vidlích není zdaleka tak namáhanej jako v motoru ať už tepelně nebo nárok na viskozitu! Běžně se setkávám s názorem že hobík co lítá lesy nemusí olej vůbec do 100mth vůbec řešit. Ta vidle se ti stejně vydře i když ho budeš měnit každej den! A ano myslím že u vidlice ušetřím. Motor dělám po 10mth! Často ti i v servisu nalejou zpátky starej olej do vidlic! Co se týče motoru není to vyvtrtkanej 2t do kterýho musíš rejpat co 70mth a by jsi nezůstal někde v lese na tlačence! 300mth od nova víc nic neřeš. To mi říkali lidi kterejm věřím a patlal jsi proti nim možná tak ty!  lol Až se mi něco vysere cokoliv dám to na offmoto!  ano 

Editoval Hoždy (02.01.2017 16:38:34)

 

#2704 02.01.2017 16:38:41

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Kecárna


Jenom, že jdu kolem, tak dvě "technický" a3 
-KTM EXC 450 mod. 15/16 je naprosto identický, až mod.17 je zcela nový, lehčí a jinak naladěný...
-je moc príma a31 , pak koupit moto po někom kdo má tento přístup:
...To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak!...

Vole vyk! jistě gufera i pouzdra se dají vyměnit... ale dík "té brusné pastě" co tam máš místo oleje, vydřeš vnitřky duralových trubek vidle a další komponenty v tlumičích a ty jsou (ekonomicky) nevyměnitelné ne  ne  a31 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#2705 02.01.2017 16:42:03

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


PETARDAK napsal(a):

Jenom, že jdu kolem, tak dvě "technický" a3 
-KTM EXC 450 mod. 15/16 je naprosto identický, až mod.17 je zcela nový, lehčí a jinak naladěný...
-je moc príma a31 , pak koupit moto po někom kdo má tento přístup:
...To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak!...

Vole vyk! jistě gufera i pouzdra se dají vyměnit... ale dík "té brusné pastě" co tam máš místo oleje, vydřeš vnitřky duralových trubek vidle a další komponenty v tlumičích a ty jsou (ekonomicky) nevyměnitelné ne  ne  a31 

Moc rád bys koupil moto po mě protože pokud odejdou nechám vyměnit bez mrknutí oka  ano 

 

#2706 02.01.2017 16:43:22

Re: Kecárna


PETARDAK napsal(a):

Jenom, že jdu kolem, tak dvě "technický" a3 
-KTM EXC 450 mod. 15/16 je naprosto identický, až mod.17 je zcela nový, lehčí a jinak naladěný...
-je moc príma a31 , pak koupit moto po někom kdo má tento přístup:
...To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak!...

Vole vyk! jistě gufera i pouzdra se dají vyměnit... ale dík "té brusné pastě" co tam máš místo oleje, vydřeš vnitřky duralových trubek vidle a další komponenty v tlumičích a ty jsou (ekonomicky) nevyměnitelné ne  ne  a31 

Jenže jemu to řikali lidi, co tomu rozumí, tak si dej pohov  lol 

 offline 

 

#2707 02.01.2017 16:45:51

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Jenom, že jdu kolem, tak dvě "technický" a3 
-KTM EXC 450 mod. 15/16 je naprosto identický, až mod.17 je zcela nový, lehčí a jinak naladěný...
-je moc príma a31 , pak koupit moto po někom kdo má tento přístup:
...To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak!...

Vole vyk! jistě gufera i pouzdra se dají vyměnit... ale dík "té brusné pastě" co tam máš místo oleje, vydřeš vnitřky duralových trubek vidle a další komponenty v tlumičích a ty jsou (ekonomicky) nevyměnitelné ne  ne  a31 

Moc rád bys koupil moto po mě protože pokud odejdou nechám vyměnit bez mrknutí oka  ano 

Určitě by byl nadšenej, koupit moto po tobě big_smile

 offline 

 

#2708 02.01.2017 16:47:01

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


enduroracer napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Jenom, že jdu kolem, tak dvě "technický" a3 
-KTM EXC 450 mod. 15/16 je naprosto identický, až mod.17 je zcela nový, lehčí a jinak naladěný...
-je moc príma a31 , pak koupit moto po někom kdo má tento přístup:
...To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak!...

Vole vyk! jistě gufera i pouzdra se dají vyměnit... ale dík "té brusné pastě" co tam máš místo oleje, vydřeš vnitřky duralových trubek vidle a další komponenty v tlumičích a ty jsou (ekonomicky) nevyměnitelné ne  ne  a31 

Jenže jemu to řikali lidi, co tomu rozumí, tak si dej pohov  lol 

Jojo 2016 oproti 2015 nebe a dudy ne  Jsi hroznej patlal a víš kulový jen se potřebuješ hádat  ne 

 

#2709 02.01.2017 16:48:03

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Kecárna


enduroracer napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Jenom, že jdu kolem, tak dvě "technický" a3 
-KTM EXC 450 mod. 15/16 je naprosto identický, až mod.17 je zcela nový, lehčí a jinak naladěný...
-je moc príma a31 , pak koupit moto po někom kdo má tento přístup:
...To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak!...

Vole vyk! jistě gufera i pouzdra se dají vyměnit... ale dík "té brusné pastě" co tam máš místo oleje, vydřeš vnitřky duralových trubek vidle a další komponenty v tlumičích a ty jsou (ekonomicky) nevyměnitelné ne  ne  a31 

Jenže jemu to řikali lidi, co tomu rozumí, tak si dej pohov  lol 

 hmm už mlčim a1  a1  a1 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#2710 02.01.2017 16:48:28

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

Jenom, že jdu kolem, tak dvě "technický" a3 
-KTM EXC 450 mod. 15/16 je naprosto identický, až mod.17 je zcela nový, lehčí a jinak naladěný...
-je moc príma a31 , pak koupit moto po někom kdo má tento přístup:
...To že se mění olej vím ale neřeším - ta vidlice ti odejde tak jako tak!...

Vole vyk! jistě gufera i pouzdra se dají vyměnit... ale dík "té brusné pastě" co tam máš místo oleje, vydřeš vnitřky duralových trubek vidle a další komponenty v tlumičích a ty jsou (ekonomicky) nevyměnitelné ne  ne  a31 

Jenže jemu to řikali lidi, co tomu rozumí, tak si dej pohov  lol 

Jojo 2016 oproti 2015 nebe a dudy ne  Jsi hroznej patlal a víš kulový jen se potřebuješ hádat  ne 

Za tim si stojim ze je to nebe a dudy ano 

 offline 

 

#2711 02.01.2017 16:51:29

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Jenže jemu to řikali lidi, co tomu rozumí, tak si dej pohov  lol 

Jojo 2016 oproti 2015 nebe a dudy ne  Jsi hroznej patlal a víš kulový jen se potřebuješ hádat  ne 

Za tim si stojim ze je to nebe a dudy ano 

Se nauč stát hlavně na motorce  ne  Nebo příště raději napiš za tím si sedím  ano ......všechno na dědka..... usch 

Editoval Hoždy (02.01.2017 17:09:13)

 

#2712 02.01.2017 16:54:13

Re: Kecárna


Kluci rikali ze to da klidne 200mth  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_img-20160212-wa0011.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_img-20160212-wa0012.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_img-20160212-wa0013.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_img-20160728-wa0031.jpg

 offline 

 

#2713 02.01.2017 16:56:16

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):


Jojo 2016 oproti 2015 nebe a dudy ne  Jsi hroznej patlal a víš kulový jen se potřebuješ hádat  ne 

Za tim si stojim ze je to nebe a dudy ano 

Se nauč stát hlavně na motorce  ne  Nebo příště raději napiš zatím si sedím  ano ......všechno na dědka..... usch 

Na tebe mi to staci a to i vedomostma o motorkach  ano 

 offline 

 

#2714 02.01.2017 17:00:07

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):

Za tim si stojim ze je to nebe a dudy ano 

Se nauč stát hlavně na motorce  ne  Nebo příště raději napiš zatím si sedím  ano ......všechno na dědka..... usch 

Na tebe mi to staci a to i vedomostma o motorkach  ano 

Ty si vocas,  chcea se ztrapnit ještě vic?  lol 

Vědomostí uz si dnes prokazal dost lol 

Editoval enduroracer (02.01.2017 17:01:11)

 offline 

 

#2715 02.01.2017 17:15:59

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


Nene já už skončil !  ano2  Víš hoooodně o servisu tak mu to pěkně rozepiš ať to vlákno má hodnotu. Dej něco k věci chování motorek a výdrž jednotlivých součástek na 450 13-17  ano  Ale asi na tebe moc práce že? Raději jen říkat kdo co neumí a co je to za patlaly!  ano  To by ti (vám) šlo  ne 

 

#2716 02.01.2017 17:16:54

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

xfany napsal(a):


Na tebe mi to staci a to i vedomostma o motorkach  ano 

Ty si vocas,  chcea se ztrapnit ještě vic?  lol 

Vědomostí uz si dnes prokazal dost lol 

Prdel s váma.... Pat nemá pravdu a řekne mu to někdo jinej než já hned se ukáže Mat aby mu podržel  lol 

Hlinik si na zacatku sezony koupil 15,  strávil x desitek hodin tuningem,  aby si ji predelal k obrazu svemu,  pak najel 10mth, svezl se na 16 a 15 byla do tejdne pryc a doma mel 16, ale to je taky  patlal... Takze jeho nazor neber v potaz....

 offline 

 

#2717 02.01.2017 17:17:43

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

Nene já už skončil !  ano2  Víš hoooodně o servisu tak mu to pěkně rozepiš ať to vlákno má hodnotu. Dej něco k věci chování motorek a výdrž jednotlivých součástek na 450 13-17  ano  Ale asi na tebe moc práce že? Raději jen říkat kdo co neumí a co je to za patlaly!  ano  To by ti (vám) šlo  ne 

Presne proto ze jsi tady ty.....pak uplyne mesic a ty to budes vydavat za svoje pravdy a vyjezdene zkusenosti....vim to protoze jsi v zakladu ojebavac  ne 

 offline 

 

#2718 02.01.2017 17:18:07

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):


Ty si vocas,  chcea se ztrapnit ještě vic?  lol 

Vědomostí uz si dnes prokazal dost lol 

Prdel s váma.... Pat nemá pravdu a řekne mu to někdo jinej než já hned se ukáže Mat aby mu podržel  lol 

Hlinik si na zacatku sezony koupil 15,  strávil x desitek hodin tuningem,  aby si ji predelal k obrazu svemu,  pak najel 10mth, svezl se na 16 a 15 byla do tejdne pryc a doma mel 16, ale to je taky  patlal... Takze jeho nazor neber v potaz....

450? hliník?

 

#2719 02.01.2017 17:19:12

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):


Za tim si stojim ze je to nebe a dudy ano 

Se nauč stát hlavně na motorce  ne  Nebo příště raději napiš zatím si sedím  ano ......všechno na dědka..... usch 

Na tebe mi to staci a to i vedomostma o motorkach  ano 

Zajimavy,  ze 50mth zpatky ti nastavoval packy a vysvetloval k cemu a kdy pouzivat spojku,  si musel udelat hroznej progres,  s takovym progresem te mozna za dva,  za tri roky uvidime v ceskym trophy tymu na šestce,  kdyz romancik se ted bude venovat jen mx...

 offline 

 

#2720 02.01.2017 17:20:13

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


enduroracer napsal(a):

xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):


Se nauč stát hlavně na motorce  ne  Nebo příště raději napiš zatím si sedím  ano ......všechno na dědka..... usch 

Na tebe mi to staci a to i vedomostma o motorkach  ano 

Zajimavy,  ze 50mth zpatky ti nastavoval packy a vysvetloval k cemu a kdy pouzivat spojku,  si musel udelat hroznej progres,  s takovym progresem te mozna za dva,  za tri roky uvidime v ceskym trophy tymu na šestce,  kdyz romancik se ted bude venovat jen mx...

Neuvidíte tohle mě nebaví  lol 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů