Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2641 13.11.2016 11:50:07

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


Janek napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Janek napsal(a):


1. No, chtěl bych vidět, jak by ses zvedl, kdybys spadnul tam, kam někteří gp 
2. Pošli mi do SZ citace vyjádření těch, co se vymezují proti xfanymu. Ověřím si to + zjistím přesný počet, protože "dost" je hodně neurčitý.
3. Jak jsi zjistil, že lidem by se tu víc líbilo bez jeho účasti. Myslíš lidi, co píšou debility v jistých názorových věcech, jako třeba Sirr - nesnášenlivej vůči endurákům, co by je klidně střílel .... Baba - lump, co mě okradl o peníze, nevidí si tu do huby a když mu to připomeneš, neunese to ... Sally - co s ním pár lidí jelo 3 dny a co se všichni do jednoho vč. Rendy shodli, že je to lidská pí*a .... kdo je tam dál? TY - protože tě zná a ví o tvých nezpochybnitelných a zde dohledatelných nepravdách a čas od času, v závislosti na tom, jak je ti to nepříjemný, je připomene? Hoždy - extrémista, rovný kluk, co nesnáší pomlouvání za zády, .... moc rád bych ta jména, ať si nemusím myslet o tobě, co třeba není pravda. Vše u mě zůstane vyk!  a pokud zjistím, že je to opravdu většina, klidně xfanyho zabanuju a ty to potom můžeš dořešit ano .
4. Můžeš definovat "vzít kámoše"? Kdo to konkrétně je - jména ano Jsou to ti, co netleskají, jak je to tu skvělý a jak jsi dobrý, že necháš udělat rukavice? - jen příklad
Díky za jasné odpovědi ano 

Jendo to že řeknu u piva "podle mého" ten jezdí tak a tak (zápory i klady) - není žádný pomlouvání - navíc když se vychcaně vyptáváš! A co se týče rovnosti tak 2x jsme byly spolu jezdit a z toho 2x jsem to organizoval já! Ty jsi kromě hromady přihlouplejch keců neudělal nic! Naoplátku jsi mě jenom hezky pomluvil  ne  Jsi takovej ten šašek co škodí z ústraní  ne Kdyby tě odsud vykopali bylo by líp  ano  Vůbec nechápu co tady ještě oxiduješ  nee1 

U piva se toho napovídá ... s tím nemám problém, jen mi vadí, když někdo tak rovný charakter potom nepřizná, že u toho piva řekl to a to a lže a lže a lže a pořád lže
Vyptávám se chytře, ne vychcaně a jako chytrej - žádná nicka, co toho už v životě tolik dokázal, bys měl vědět, že kdo se ptá, vede rozhovor, což je pro mě základ úspěšné konverzace lol 
Poprvé jsi to organizoval asi tak, žes nás odvedl z parkoviště do lesa a potom to vedl Mikiberg, protože ty seš takovaj místní střelec, že netrefíš dál než k šouspéráku, organizátore jeden. Dá se to doložit dalšími svědectvími, když se opět rozhodneš lhát.
Podruhý stačilo zavolat šolinovi - objednávám ten a ten termín pro tolik a tolik lidí .... a konec konců jsi to organizoval tak, žes prosil, abysme jeli, protože ti většina odřekla a vyšlo by tě to sakra draho, takže nemachruj lol Pokud ti tohle připadá nějaká složitá organizace nebo něco extra záslužnýho, tak ti pěkně děkuju dodatečně ano 
Já zas nechápu, proč tu oxiduješ ty, když jsi chtěl odejít jako salynka a podobní. Tak už konečně běž, protože tvoje lži tomuto fóru škodíš a jsi zdrojem nesváru.

1. pojezd u mě: od začátku jsem byl domluvenej s Mikim ještě než jsme vyjeli že to za Šumperákem  potáhne on, protože tady tyhle koko....y jezdím sám a nemám to najeto a stejně i tak jsi byl za Šumperákem vyřízenej s rozmlácenou motorkou  usch !

2. Venda zařídí všechno to je pravda  ano  Ale i tak tam nějaká organizace z mojí strany byla a to že jsem prosil aby jste jeli jsi nabral kde? lol Roman mi chvilku před termínem volal jestli by jste nemohli jet se mnou a já byl rád - slepě jsem ho považoval za kamaráda! ne  Jinak nemám žádnej problém jet s Vencou sám - zaplatil bych všechno!!!

A laskavě se podívej jak to probíhalo a dopadlo: http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=13328&p=4  evidentně začínáš senilnět!  usch 

 

#2642 13.11.2016 13:01:10

Re: Kecárna


"... Roman mi chvilku před termínem volal jestli by jste nemohli jet se mnou a já byl rád "

Zase lžeš, až bude čas dohledám ti to v sz ... o Romanovi jsem nic nepsal, že pojedem spolu se dohodlo asi 2 dny před termínem a o jeho komunikaci s tebou prakticky nic nevím, takže o tom ani nic nepíšu, jedu ve vztahu ty a já

 offline 

 

#2643 13.11.2016 13:30:49

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


Janek: To tvoje kopaní, když nevíš kudy kam a napíšeš že "zase lžeš" je fakt vtipný!  usch  Je pravda ty jsi mi napsal už dříve SZ že by jsi chtěl jet. Každopádně tohle slovíčkaření mě nebaví! Pointa je v tom že jsi šmejd a jenom se snažíš škodit druhejm protože z tramvaje moc parády nenaděláš  usch Léčíš si minrdáky z osobního života na fóru protože tady jsi "moderátor" a to už je kuwa nějaká funkce!  ano  usch 

 

#2644 13.11.2016 14:27:42

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


Raduz TT600r:

Takže prostě chceš, abych tě už nechal na pokoji big_smile
Jinak, to co píše Fanda se, podle mě, vztahuje i na tebe, že by si měl více "sloužit" fóru  a nenechat z toho dělat anarchii a12 

Sirr:

Já to vidím tak, že termín "POJEZDIT" nejvíce slyším od mladých pušek big_smile  ( Hoždy, Sally, právní zástupce Miloš N.) kteří se derou na pomyslné enduro vrcholy.....tam prostě chybí ty roky a mth
Bohužel se to občas setkává s bojem o své vlastní ego a trochu z toho mizí ta zábava, pro kterou by to všechno mělo být  ano 
A jinak, strašně mi vadí, jak píšeš ty věci o rozdílech mezi klukama od MX a endurákama, ale asi to nezvládneme spolu probrat.....já mám na to jiný názor smile

 offline 

 

#2645 13.11.2016 14:40:48

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

Janek: To tvoje kopaní, když nevíš kudy kam a napíšeš že "zase lžeš" je fakt vtipný!  usch  Je pravda ty jsi mi napsal už dříve SZ že by jsi chtěl jet. Každopádně tohle slovíčkaření mě nebaví! Pointa je v tom že jsi šmejd a jenom se snažíš škodit druhejm protože z tramvaje moc parády nenaděláš  usch Léčíš si minrdáky z osobního života na fóru protože tady jsi "moderátor" a to už je kuwa nějaká funkce!  ano  usch 

Me prijde vtipny tvoje kopani, a to ze se snazis zajizdet do nejakych radoby citlivich mist, ale nemuze to fungovat jeliko jsi obycejnej  lol 

 offline 

 

#2646 13.11.2016 14:42:04

Re: Kecárna


Strejda-GC napsal(a):

Raduz TT600r:

Takže prostě chceš, abych tě už nechal na pokoji big_smile
Jinak, to co píše Fanda se, podle mě, vztahuje i na tebe, že by si měl více "sloužit" fóru  a nenechat z toho dělat anarchii a12 

Sirr:

Já to vidím tak, že termín "POJEZDIT" nejvíce slyším od mladých pušek big_smile  ( Hoždy, Sally, právní zástupce Miloš N.) kteří se derou na pomyslné enduro vrcholy.....tam prostě chybí ty roky a mth
Bohužel se to občas setkává s bojem o své vlastní ego a trochu z toho mizí ta zábava, pro kterou by to všechno mělo být  ano 
A jinak, strašně mi vadí, jak píšeš ty věci o rozdílech mezi klukama od MX a endurákama, ale asi to nezvládneme spolu probrat.....já mám na to jiný názor smile

Aha sem cetl, ze ten kod co jsem psal nejde rozlustit, tak to nebude tim lol 

 offline 

 

#2647 13.11.2016 14:46:23

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

Janek: To tvoje kopaní, když nevíš kudy kam a napíšeš že "zase lžeš" je fakt vtipný!  usch  Je pravda ty jsi mi napsal už dříve SZ že by jsi chtěl jet. Každopádně tohle slovíčkaření mě nebaví! Pointa je v tom že jsi šmejd a jenom se snažíš škodit druhejm protože z tramvaje moc parády nenaděláš  usch Léčíš si minrdáky z osobního života na fóru protože tady jsi "moderátor" a to už je kuwa nějaká funkce!  ano  usch 

Se ti za ten vterinak omlouvam  lol ...kdybych vedel, ze te to tak vezme .... Abys jednou mohl vyhrat, nejdriv se nauc prohravat ano 

 offline 

 

#2648 13.11.2016 14:58:45

Re: Kecárna


Hoždy: u nas se leci mindraky asi takhle  ano  .... prvni soutezni zapasy po 1. mesici treninku .... jeste chvili a bude z nej zabijak ..... po fotrovi lol  lol  lol 

https://m.youtube.com/watch?v=dbne2frZc2w

 offline 

 

#2649 13.11.2016 15:09:45

Re: Kecárna


Janek napsal(a):

Hoždy: u nas se leci mindraky asi takhle  ano  .... prvni soutezni zapasy po 1. mesici treninku .... jeste chvili a bude z nej zabijak ..... po fotrovi lol  lol  lol 

https://m.youtube.com/watch?v=dbne2frZc2w

Mladej je trpelivej ano  To nema po tobe ze ne???  lol  lol 

 offline 

 

#2650 13.11.2016 15:13:44

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

Janek: To tvoje kopaní, když nevíš kudy kam a napíšeš že "zase lžeš" je fakt vtipný!  usch  Je pravda ty jsi mi napsal už dříve SZ že by jsi chtěl jet. Každopádně tohle slovíčkaření mě nebaví! Pointa je v tom že jsi šmejd a jenom se snažíš škodit druhejm protože z tramvaje moc parády nenaděláš  usch Léčíš si minrdáky z osobního života na fóru protože tady jsi "moderátor" a to už je kuwa nějaká funkce!  ano  usch 

Ty brdo, tak to je slusna ubohost....pycha predchazi pad, bacha na to

 offline 

 

#2651 13.11.2016 15:17:37

Re: Kecárna


Hugila napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Janek: To tvoje kopaní, když nevíš kudy kam a napíšeš že "zase lžeš" je fakt vtipný!  usch  Je pravda ty jsi mi napsal už dříve SZ že by jsi chtěl jet. Každopádně tohle slovíčkaření mě nebaví! Pointa je v tom že jsi šmejd a jenom se snažíš škodit druhejm protože z tramvaje moc parády nenaděláš  usch Léčíš si minrdáky z osobního života na fóru protože tady jsi "moderátor" a to už je kuwa nějaká funkce!  ano  usch 

Ty brdo, tak to je slusna ubohost....pycha predchazi pad, bacha na to

Ne prej je to tak v poradku psal tu Hozdy, protoze mu to rikali, pycha sebevedomi to musi bejt hore na max, nejni duvod se krcit dole.

 offline 

 

#2652 13.11.2016 15:51:23

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


Fando Janek se umí ze všeho vylhat sám - nepotřebuje aby jsi mu s tím pomáhal  lol A ubohý to je uznávám ne  ale bohužel i pravda a2 

 

#2653 13.11.2016 15:54:56

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

Fando Janek se umí ze všeho vylhat sám - nepotřebuje aby jsi mu s tím pomáhal  lol A ubohý to je uznávám ne  ale bohužel i pravda a2 

Ja mu nepomaham, uz vubec si nemyslim ze v tohle pripade lze, jen pritakavam ze to vidim stejne "to o tobe". Ahoj

 offline 

 

#2654 14.11.2016 14:23:41

Re: Kecárna


sirr napsal(a):

xfany napsal(a):

sirr napsal(a):


Vis ja trochu nechapu ty Vase enduro urazky a hadky jako :
Tys jel mensi kopec nez ja, tys jel min hard teren nez ja, ja najel za rok 200hodin a ty jen desetinu, ukazana plati stylem jak se nekdo vali v cizim lese je opravdu k smichu, aspon prome...
Vis jakej je rozdil mezi nama?
Ja se snazim bejt clen nejakekych sdruzeni, chodit na brigady a sem tam pomahat s provozem..
Navstevovat mx arealy v otevrene bobe, platit poplatky za uzivni a prispivat tim na nejaky rozvoj!
Kdyz mam chut na peknou trat, zaplatim startovny, zazavodim si a kdyz mi nekdo rekne od koho jsem dostal naprdel ze jsem jel hovno, chapu to a da mi to motivaci bojovat a zlepsit se!

Vase hadky , fotky a videa jak se valite v cizim lese absolutne z meho pohledu neni zadnej ucel traninku ale pouze bezduvodne niceni ciziho majetku za ucelem kraceni dlouhe chvile...nic jineho v tom nehledej.
Nikde jsem neuved nic o strelbe, jen ze je v poradku, ze si kazdy haji a brani "sve"...
Pokud s necim nesouhlasim, nechci bejt vulgarni, ale "vase" okamzite napadani,spineni, zesmenovani mnohdy nedava na vyber..., to se neustale opakuje...temer kazde vlakno..
Ty nebo xfany chytnete za slovo jinym smerem a hrajete svoji hru ..[/color]
Pokud se mylim, uznam to a omluvim se.... vy ne, mate vzdy 100% pravdu ve vsem, kdo ma jiny nazor je verejne pochacanej, ostani vam lezou doprdele, protoze se bojej cokoli vyplodit aby nedopadli stejne...
To mi prijde nefer...
Vy mi nevadite, nekdy se i neco dozvim a cenim si toho...
Ale nechapu tu vasi nevrazivost ?????

Vis sire delas sam co nemas rad a to je prekrucovani.

Kdyz nekdo placa hovadiny stylu ja te pojel tvl nebo vy chuji mu kamos vas pojezdi na XR650 on jezdi hard,  atp. je jasny ze na to musis odopeved ukaz nebo jak to ze si tedy nevyjel to a tamto a tady rikas neco jineho.....logicky...nebo porad co mu na to napsat? Jo mas recht tvl jedes trenujes 30mth a litas celej den jako kralik duracel ano  Aha lepsi je se bat a lezt mu do prdele, "ted mam chut neco napsat aby jsi si to stahnul na sebe ale neudelam to treba to bude lepsi rozhovor".

Sam pises ze ti nevadi kdyz ti nekdo rekne ze jsi dostal na prdel...ale mel by to bejt ten lepsi a proto mas chut neco zlepsit ze? No ale nekdo jinej zacne urazet a kopat, tak holt se to zvrhne.....co poradis tady? Ok zase dzet klapacku a lezt mu doprdele?

100% pravdu nema nikdo uz vubec ne ty, taky sem tam dostanu utipnuto ale co, kdyz se hrnu do neceho o cem vim lautr nic.

Pokud se mylis a uznas to? Jak prosimte zjistis ze se mylis??? No preci po nejake diskuzi ze, ktera diky tomu je vyhrocena protoze trva dloho nez si to nekdo prizna a jestli vubec!! A musi to clovek dokazovat treba tim ze je fakt rozdil jestli mas najeto 1300mth nebo 150mth a je to poznat...pneumatiky retezy udrzba vse kolem!!!
Proste ta lez kor psana a uchovana se casem ukaze, a to me bavi moc a2 

Taky se bojim napsat do tematu napr.MX protoze mam strach ze me ukamenujes protoze o tom vim lautr nic, jen co si prectu nebo doslechnu lol

Makej bud ve zdruzeni, zavod, a podel se jak si dopadl foto a nejakej pribeh z depa, pribehy ze zdruzeni co a jak funguje okolo udrzby trate atd to pomuze foru to je super, ale odpust si napadani na ty ostatni, to nepomuze preci nicemu ze???  wink 

Skoro v kazdem vlaknu? No bodejd by ne kdyz v kazdem vlaknu je presne tech par asi 4 ks chytrolinu co radi totalni nesmyly a hlavne  je jim fuk jestli je to enduro o kterem vi prd, nebo o brejlich na moto kdyz v nich stravil jen 1mth,, nebo odjeli 2 pneu a nebo jeden retez a radi co tam ten dalsi chudak ma dat lol 


Cesta na zlepseni je a celkem jednoducha ale to by par jedincu muselo spolknout horkou pilulku a neco proto udelat.
Nikdo nejni neomylnej, ale tezko to pujde kdyz ti odpovi jak ocas se teda pro me nechovat jak ocas pri odpovedi.


priklad: Cus co myslite placacky nebo bastry, jezdim enduro??? Hale jasne ze placacky jezdim je furt celej zivot a je to super neriskuju zranin jak ty pitomci s bastrma.
Odpoved: Pockej kolik mas s nima najeto? Mel jsi je v lese? Ono to nejni tak jednoznacny!!
ty napises di doprdele co na me delas haura z hodinama ja jezdim mx ale 10let nejezdim zrani a rodina atd

Tvl chudak ten co se pta....to se nedivim ze se pak uz diky expertum nechce dal na nic ptat  lol 

Je to jen priklad nic neber moc na sebe jen me to jako prvni napdlo.

Tech momentu je mraky, tazatel se na neco opta, evidentne nema kolem sebe nikoho kdo by mu normalne odpovedel, ty ja se mu snazis rict neco ze sve vyjezdene zkusenosti, protoze s jeho otazky a naslednych odpovedi poznas ze nema ani sajnu a ten sulin te po par odpovedich posle do rite protoze on vi vse nejlip ne 



 

Ahoj, čet jsem to znova několikrát a zkoušel se vyznat v tvém textu, ptáš se, tak se pokusím odpovědět...
- k červenému textu :
myslím si, že nějaké "internetové" poměřovaní dovedností nemá žádný smysl a nestojí za reakci - vše se vždy zvrhne v zesměšňování atd...,
pouze reálné poměření sil rozhodne (kde, kdy ..)
(ko*kot zůstane stejně ko*kotem, jeden známej se furt vychloubá jakej je střelec..nejdražší motorka, nejdražší oblečení...v závodě dostane kolo, ale v depu tvrdí, jak se drží, že kluky celej závod viděl ..)

- modrý :
Jsem rád, že tomu rozumíš natolik, že hned poznáš kdo tu pravdu má  ano ,
je rozdíl jestli máš najeto za celej život 1300Mth nebo 150Mth to ANO (ale nemusí to mýt vliv na jizdní stupeň dovednosti,)  , nájezde za rok -  to je celkem jedno a dle toho prostě nelze určovat dovednost!
Prostě někdo najede hrozně moc - přesto se i nadále plácá, bez zlepšení  ne 
Na někom je znát každá hodina, vede to k velkému zlepšení  ano 
- TO JE TO, TY SE BOJÍŠ ZEPTAT či přispět, PROTOŽE DOPŘEDU ČEKÁŠ BOJ O UKAMENOVÁNÍ! (protože by ses moch mýlit, bylo by to vidět a nemusel uznat..)
- tohle si myslím, že je špatně, ty brousíš jako žralok ve vodách OFF a čekáš na snadnou kořist, abys nedostal kamenem...to ale není o fóru, ale o imaginárním boji ne 

- zelený
protože Ty , Janek atd díky své nevraživosti...čekáte jen na informace o ostaních, kterejma se žívíte a používáte jako předmět doličný ...
- těžko místní budou něco takového dělat a "rozvíjet forum" ...

- šedá
tohle jsem vůbec nepobral, jak, na co je to myšleno...

- oranžáda
naprostý souhlas  ano , to je druhá stránka věci, že i když tazatel dostane radu, neprojeví vděk, ale ještě tě zmrdá...

Fando, sem tam jsme se nepohodli - ale to neznamená, že kdykoli, kdekoli v jakémkoli vlákně musíme hned tahat zbraně ... já to tak rozhodně nemám, ale nenechám sebou vláčet...

Pecka ze jsi to nakonec skoro pochopil ano 
Jen sme se nedostali dal, jak rikam a ani podle toho tveho vzorce nedostanem.
Ahoj gp 

 offline 

 

#2655 14.11.2016 14:29:43

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


xfany:

NEJVĚTŠÍ CITACE NA OFFMOTO  lol 

 offline 

 

#2656 14.11.2016 14:33:38

Re: Kecárna


Strejda-GC napsal(a):

xfany:

NEJVĚTŠÍ CITACE NA OFFMOTO  lol 

To asi jo, ale vypada to ze je k nicemu, je to tezky vysvetlit ze se ten trojuhelnik do toho kolecka nevejde.

 offline 

 

#2657 14.11.2016 14:37:04

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


Strejda-GC napsal(a):

xfany:

NEJVĚTŠÍ CITACE NA OFFMOTO  lol 

A hlavně úplně zbytečná pač Fannyho debata je jak šifra mistra Leonarda  lol  Něco pravda, něco kecy, něco obojí, něco ironie a zbastlené tak že se ztratíš po první větě!  lol 

 

#2658 14.11.2016 14:43:09

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

xfany:

NEJVĚTŠÍ CITACE NA OFFMOTO  lol 

A hlavně úplně zbytečná pač Fannyho debata je jak šifra mistra Leonarda  lol  Něco pravda, něco kecy, něco obojí, něco ironie a zbastlené tak že se ztratíš po první větě!  lol 

Uznavam, je to na vysi kapacitu  a2 Nastesti ji par lidi ma.

 offline 

 

#2659 14.11.2016 14:51:15

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

xfany:

NEJVĚTŠÍ CITACE NA OFFMOTO  lol 

A hlavně úplně zbytečná pač Fannyho debata je jak šifra mistra Leonarda  lol  Něco pravda, něco kecy, něco obojí, něco ironie a zbastlené tak že se ztratíš po první větě!  lol 

Uznavam, je to na vysi kapacitu  a2 Nastesti ji par lidi ma.

Tuhle odpověď jsem čekal. Není to o kapacitě. Ono kdy by jsi hnedle napsal že jsem čurá...k bez trocha úcty ke starším a vyježděnějším borcům, že mám najeto kulový a jezdím prd, že moje rady ostatním podobným mrdalům  jsou jen pro smích a raději bych se měl věnovat praxi tak by jsi mě ušetřil hodně přemýšlení vyznat se v tom jak je to zrovna myšleno  ano  wink 

 

#2660 14.11.2016 14:54:13

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):


A hlavně úplně zbytečná pač Fannyho debata je jak šifra mistra Leonarda  lol  Něco pravda, něco kecy, něco obojí, něco ironie a zbastlené tak že se ztratíš po první větě!  lol 

Uznavam, je to na vysi kapacitu  a2 Nastesti ji par lidi ma.

Tuhle odpověď jsem čekal. Není to o kapacitě. Ono kdy by jsi hnedle napsal že jsem čurá...k bez trocha úcty ke starším a vyježděnějším borcům, že mám najeto kulový a jezdím prd, že moje rady ostatním podobným mrdalům  jsou jen pro smích a raději bych se měl věnovat praxi tak by jsi mě ušetřil hodně přemýšlení vyznat se v tom jak je to zrovna myšleno  ano  wink 

Svim jednanim nedavas-te jinou sanci.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů