Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2621 12.11.2016 01:53:53

Re: Kecárna


Raduz TT600r napsal(a):

No, vím... A vím možná víc, než bys čekal... (to se nazokde naštěstí nepsalo)
Nepustili mě k demižonu a já jsem v poho. Já závislej nejsem a nikdy jsem nebyl... hmm Na chlastu, na cigárách ani na ničem "hustějším".  Zdraví slouží, zuby v pořádku, netrpím abstinenčníma příznakama...

Nechceš se přesunout na to vaše slavný důrofórum? Přece jsi hlásal velký odchody nebo ne?
Lidi tě tu mají plný zuby a tam tě určo milujou...
Je jich dost, co tě tu nemusí....
Je to možná drsnější takhle na rovinu, ale lidem by se tu líbilo víc bez tvé účasti. Oproti tomu superdůrofóru, tam jsi vítán, takže tomu nestojí nic v cestě. Nebo se pletu?
Pletu, páč tam není do koho, že.... 54 reg.... To je málo terčů....
Co s tím?
Máš nějakej návrh?
Třeba s sebou vzít kámoše?

No tady je to verejne forum, tak jsem tu. To ze me ma dost lidi plne zuby nejni muj problem to znas preci podle sebe taky je ti to u prcinky co si mysli tvoji kamaradi lol 
I kdyby nekde bylo jen 20 lidi a bylo by si co rict a hlavne pojezdit tak je to super. Byl sem ted diky tomu pojezdit v podzimni Italii kdyz je tady hnusne. Ale tady das dotsz Italie jezdeni a to nelteri uz pred lety a dovis se HOVNO tak k cemu ti je milion mrtvejch uzivatelu Radomire?
Nekdy seru i sam sebe ale je mi to fuk kdyz jsem kreten a mam kretenske nazory nebo si hraju na ridera a nebo mechanika tak musim pocitat s tim ze me nekdo klepne prez papuli kdyz je to derave jak kalhoty metalaka.
Dik za pokec, pokracuj sem ochotnej si namazat maslo na hlavu, kdyz me uvaris.
Pipa .i tu skype ale nebudu ani vstavat tusim ze pises ty protoze moje maminka uz v tuto hodinu spi.

E: Ten pocet byl prez 200 nedavno probehlo mazani cumilu a vometaku co ani nepipli, ci jinak prosadili to kdyz udelas ty, strasne se zasmejes mozna to bude take 50 lol 

E: Jinak forum vzniklo jako test s cim ty mas jako problem neco stvorit zmenit.....bylo hotove asi za 18h a celkem povedenej mejdan  lol 

Editoval xfany (12.11.2016 02:01:55)

 offline 

 

#2622 12.11.2016 01:57:47

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Kecárna


tvl, to bych nečekal... Jako bych slyšel starýho Fandu.... hmm 
S tím byla vždycky prdel...

Ale ten se tu už nějakej rok nevytočil...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#2623 12.11.2016 02:13:26

Re: Kecárna


Raduz TT600r napsal(a):

tvl, to bych nečekal... Jako bych slyšel starýho Fandu.... hmm 
S tím byla vždycky prdel...

Ale ten se tu už nějakej rok nevytočil...

Vytocenej sem, ale max na sebe ale ve vecech o kterych nemas ani paru.

 offline 

 

#2624 12.11.2016 02:18:22

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Kecárna


xfany:

Ser na to....
Nikdo není bez chyby a kdo tvrdí, že je, ten to jen kreje...
Fando, neřeš kraviny, já možná párku mám, ale páru ne - neřeš to. Já tu páru mít ani nechci a jsem rád, že ji nemám. Možná hodně moc rád.
Hey tady to neřeš....
A na mě můžeš bejt taky nasranej - to snesu. wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#2625 12.11.2016 02:29:36

Re: Kecárna


Raduz TT600r napsal(a):

xfany:

Ser na to....
Nikdo není bez chyby a kdo tvrdí, že je, ten to jen kreje...
Fando, neřeš kraviny, já možná párku mám, ale páru ne - neřeš to. Já tu páru mít ani nechci a jsem rád, že ji nemám. Možná hodně moc rád.
Hey tady to neřeš....
A na mě můžeš bejt taky nasranej - to snesu. wink 

Tak super, bez prikladem a neopakuj stare chyby to delame jen mi tupci dokola dokolecka a furt si myslime ze "oni" jsou kreteni co nevidi pred sebe na dva metry.

 offline 

 

#2626 12.11.2016 02:43:52

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Kecárna


"Tak super, bez prikladem a neopakuj stare chyby"
...to je trefa. Možná největší rada, co jsem od tebe četl/slyšel. Snažím se....

Ten zbytek je trochu melancholickej, ale rozumím tomu. Už jo. Trvalo to, ale jsem tam. Možná není chyba v tom, co se snažíš sdělit.
Třeba stačí jen upravit formu nebo změnit slovo.... Nechci být soudce. Jen nahazuju udičku.. Do nikoho nevidím...
Je takový pořakadlo - "v zemi svý prorokem nebudeš". Ser na to, manželka je příklad, že to pravda někde není, když to myslíš dobře a umíš ukázat.
Myslím si, že máš co říct. Jen ta forma je taková, že spíše lidi dost odrazuje, než by vyučovala. To je škoda. Ta tvá hlava má možná uvnitř něco, co by ráda "předala" a ...
Nech to den nebo dva uležet a dáme si vědět - souhlasíš?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#2627 12.11.2016 03:06:49

Re: Kecárna


Raduz TT600r napsal(a):

"Tak super, bez prikladem a neopakuj stare chyby"
...to je trefa. Možná největší rada, co jsem od tebe četl/slyšel. Snažím se....

Ten zbytek je trochu melancholickej, ale rozumím tomu. Už jo. Trvalo to, ale jsem tam. Možná není chyba v tom, co se snažíš sdělit.
Třeba stačí jen upravit formu nebo změnit slovo.... Nechci být soudce. Jen nahazuju udičku.. Do nikoho nevidím...
Je takový pořakadlo - "v zemi svý prorokem nebudeš". Ser na to, manželka je příklad, že to pravda někde není, když to myslíš dobře a umíš ukázat.
Myslím si, že máš co říct. Jen ta forma je taková, že spíše lidi dost odrazuje, než by vyučovala. To je škoda. Ta tvá hlava má možná uvnitř něco, co by ráda "předala" a ...
Nech to den nebo dva uležet a dáme si vědět - souhlasíš?

No ja jsem ve fazi nevratne, tzn.ze kdyz mi do lesa volaj hovna, tak se ty hovna vrati zpet, nekolik let to bylo tak, a ted dam druhou pulku jinak.
Kdyz lidi rikaji ze jsi zmrd, dokaz jim pravdu.

Sleduju tu cesty tech "svatejch"  a voni  zas tak savaty nejsou lol 

 offline 

 

#2628 12.11.2016 03:20:13

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Kecárna


Kurwadrát, musíš používat interpunkci, jinak se to těžko z toho textu rozpozná a myšlenka se může obrátit...
Nech to 2 dny uležet a pak to otevřeme...
Já si to vyslechnu..
Ale myslím, že ti radši zavolám, jinak z toho bude ještě větší zmatek - souhlas?

A tahni chrápat. V noci makaj jen kurwy a zloději - co si o nás pomyslej ostatní?  a1 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#2629 12.11.2016 03:46:44

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Kecárna


xfany napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):

xfany napsal(a):

Po salym nezbylo nic jen citace, babba tu stopy ma tak ze na hajzlu pri zacpe je co cist dal  lol 
www.offmoto.com/viewtopic.php?id=13540&p=1

tvl to je prasarna  ee3 
Pak si mas zpetne neco dohledat. To stejny s prispevky jakyhosi Janka, spacaka a xfanyho  a18 

Co ty chces dohledavat? lol 

Je tu toho dost. Treba i o Bergovi. Ale kdyz to clovek cte, nedava mu to zadnej smysl protoze tam 1/10 prispevku chybi, tak se to uz ani nesnazi procitat. A radsi se pak pta znovu na otazky, ktery uz byly zodpovezeny, nez aby lustil mezi radky. A uznej sam ze to sere i tebe ;-)

 offline 

 

#2630 12.11.2016 03:51:54

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Kecárna


Raduz TT600r napsal(a):

No, vím... A vím možná víc, než bys čekal... (to se ale nikde naštěstí nepsalo)
Nepustili mě k demižonu a já jsem v poho. Já závislej nejsem a nikdy jsem nebyl... hmm Na chlastu, na cigárách ani na ničem "hustějším".  Zdraví slouží, zuby v pořádku, netrpím abstinenčníma příznakama...

Nechceš se přesunout na to vaše slavný důrofórum? Přece jsi hlásal velký odchody nebo ne?
Lidi tě tu mají plný zuby a tam tě určo milujou...
Je jich dost, co tě tu nemusí....

Jenom alkaci maj potrebu kazdyho presvedcovat, ze nejsou alkaci, jenom zavislaci kazdyho ujistujou ze prestanou kdy budou chtit...

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3626_just-sayin-thumb.jpg


Ps: Fanda i Janek je 50% duvod proc sem lezu. Zabava a konflikty musi byt. Proste takova ordinace ve zorany zahrade ;-)

Editoval Alexanderovic (12.11.2016 03:56:28)

 offline 

 

#2631 12.11.2016 05:21:38

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


Prý nejsem závislý na chlastu a cigárách big_smile  ty vole nevím kdo na vyjížďce jezdí bez cigár a somruje.... a nejenom to  a11 

 offline 

 

#2632 12.11.2016 09:07:27

Re: Kecárna


Raduz TT600r napsal(a):

No, vím... A vím možná víc, než bys čekal... (to se ale nikde naštěstí nepsalo)
Nepustili mě k demižonu a já jsem v poho. Já závislej nejsem a nikdy jsem nebyl... hmm Na chlastu, na cigárách ani na ničem "hustějším".  Zdraví slouží, zuby v pořádku, netrpím abstinenčníma příznakama...

Nechceš se přesunout na to vaše slavný důrofórum? Přece jsi hlásal velký odchody nebo ne?
Lidi tě tu mají plný zuby a tam tě určo milujou...
Je jich dost, co tě tu nemusí....
Je to možná drsnější takhle na rovinu, ale lidem by se tu líbilo víc bez tvé účasti. Oproti tomu superdůrofóru, tam jsi vítán, takže tomu nestojí nic v cestě. Nebo se pletu?
Pletu, páč tam není do koho, že.... 54 reg.... To je málo terčů....
Co s tím?
Máš nějakej návrh?
Třeba s sebou vzít kámoše?

1. No, chtěl bych vidět, jak by ses zvedl, kdybys spadnul tam, kam někteří gp 
2. Pošli mi do SZ citace vyjádření těch, co se vymezují proti xfanymu. Ověřím si to + zjistím přesný počet, protože "dost" je hodně neurčitý.
3. Jak jsi zjistil, že lidem by se tu víc líbilo bez jeho účasti. Myslíš lidi, co píšou debility v jistých názorových věcech, jako třeba Sirr - nesnášenlivej vůči endurákům, co by je klidně střílel .... Baba - lump, co mě okradl o peníze, nevidí si tu do huby a když mu to připomeneš, neunese to ... Sally - co s ním pár lidí jelo 3 dny a co se všichni do jednoho vč. Rendy shodli, že je to lidská pí*a .... kdo je tam dál? TY - protože tě zná a ví o tvých nezpochybnitelných a zde dohledatelných nepravdách a čas od času, v závislosti na tom, jak je ti to nepříjemný, je připomene? Hoždy - extrémista, rovný kluk, co nesnáší pomlouvání za zády, .... moc rád bych ta jména, ať si nemusím myslet o tobě, co třeba není pravda. Vše u mě zůstane vyk!  a pokud zjistím, že je to opravdu většina, klidně xfanyho zabanuju a ty to potom můžeš dořešit ano .
4. Můžeš definovat "vzít kámoše"? Kdo to konkrétně je - jména ano Jsou to ti, co netleskají, jak je to tu skvělý a jak jsi dobrý, že necháš udělat rukavice? - jen příklad
Díky za jasné odpovědi ano 

 offline 

 

#2633 12.11.2016 11:45:32

Re: Kecárna


Alexanderovic napsal(a):

xfany napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):


tvl to je prasarna  ee3 
Pak si mas zpetne neco dohledat. To stejny s prispevky jakyhosi Janka, spacaka a xfanyho  a18 

Co ty chces dohledavat? lol 

Je tu toho dost. Treba i o Bergovi. Ale kdyz to clovek cte, nedava mu to zadnej smysl protoze tam 1/10 prispevku chybi, tak se to uz ani nesnazi procitat. A radsi se pak pta znovu na otazky, ktery uz byly zodpovezeny, nez aby lustil mezi radky. A uznej sam ze to sere i tebe ;-)

Tak prave proto to tu nektere lidi prekvapilo ze se zase maze, chapes? Dvakrat do stejne reky nevstoupis, teda ty "chytri"  lol 

 offline 

 

#2634 12.11.2016 15:01:33

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


Janek napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

No, vím... A vím možná víc, než bys čekal... (to se ale nikde naštěstí nepsalo)
Nepustili mě k demižonu a já jsem v poho. Já závislej nejsem a nikdy jsem nebyl... hmm Na chlastu, na cigárách ani na ničem "hustějším".  Zdraví slouží, zuby v pořádku, netrpím abstinenčníma příznakama...

Nechceš se přesunout na to vaše slavný důrofórum? Přece jsi hlásal velký odchody nebo ne?
Lidi tě tu mají plný zuby a tam tě určo milujou...
Je jich dost, co tě tu nemusí....
Je to možná drsnější takhle na rovinu, ale lidem by se tu líbilo víc bez tvé účasti. Oproti tomu superdůrofóru, tam jsi vítán, takže tomu nestojí nic v cestě. Nebo se pletu?
Pletu, páč tam není do koho, že.... 54 reg.... To je málo terčů....
Co s tím?
Máš nějakej návrh?
Třeba s sebou vzít kámoše?

1. No, chtěl bych vidět, jak by ses zvedl, kdybys spadnul tam, kam někteří gp 
2. Pošli mi do SZ citace vyjádření těch, co se vymezují proti xfanymu. Ověřím si to + zjistím přesný počet, protože "dost" je hodně neurčitý.
3. Jak jsi zjistil, že lidem by se tu víc líbilo bez jeho účasti. Myslíš lidi, co píšou debility v jistých názorových věcech, jako třeba Sirr - nesnášenlivej vůči endurákům, co by je klidně střílel .... Baba - lump, co mě okradl o peníze, nevidí si tu do huby a když mu to připomeneš, neunese to ... Sally - co s ním pár lidí jelo 3 dny a co se všichni do jednoho vč. Rendy shodli, že je to lidská pí*a .... kdo je tam dál? TY - protože tě zná a ví o tvých nezpochybnitelných a zde dohledatelných nepravdách a čas od času, v závislosti na tom, jak je ti to nepříjemný, je připomene? Hoždy - extrémista, rovný kluk, co nesnáší pomlouvání za zády, .... moc rád bych ta jména, ať si nemusím myslet o tobě, co třeba není pravda. Vše u mě zůstane vyk!  a pokud zjistím, že je to opravdu většina, klidně xfanyho zabanuju a ty to potom můžeš dořešit ano .
4. Můžeš definovat "vzít kámoše"? Kdo to konkrétně je - jména ano Jsou to ti, co netleskají, jak je to tu skvělý a jak jsi dobrý, že necháš udělat rukavice? - jen příklad
Díky za jasné odpovědi ano 

Jendo to že řeknu u piva "podle mého" ten jezdí tak a tak (zápory i klady) - není žádný pomlouvání - navíc když se vychcaně vyptáváš! A co se týče rovnosti tak 2x jsme byly spolu jezdit a z toho 2x jsem to organizoval já! Ty jsi kromě hromady přihlouplejch keců neudělal nic! Naoplátku jsi mě jenom hezky pomluvil  ne  Jsi takovej ten šašek co škodí z ústraní  ne Kdyby tě odsud vykopali bylo by líp  ano  Vůbec nechápu co tady ještě oxiduješ  nee1 

 

#2635 12.11.2016 20:55:16

Re: Kecárna


Hoždy napsal(a):

Janek napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

No, vím... A vím možná víc, než bys čekal... (to se ale nikde naštěstí nepsalo)
Nepustili mě k demižonu a já jsem v poho. Já závislej nejsem a nikdy jsem nebyl... hmm Na chlastu, na cigárách ani na ničem "hustějším".  Zdraví slouží, zuby v pořádku, netrpím abstinenčníma příznakama...

Nechceš se přesunout na to vaše slavný důrofórum? Přece jsi hlásal velký odchody nebo ne?
Lidi tě tu mají plný zuby a tam tě určo milujou...
Je jich dost, co tě tu nemusí....
Je to možná drsnější takhle na rovinu, ale lidem by se tu líbilo víc bez tvé účasti. Oproti tomu superdůrofóru, tam jsi vítán, takže tomu nestojí nic v cestě. Nebo se pletu?
Pletu, páč tam není do koho, že.... 54 reg.... To je málo terčů....
Co s tím?
Máš nějakej návrh?
Třeba s sebou vzít kámoše?

1. No, chtěl bych vidět, jak by ses zvedl, kdybys spadnul tam, kam někteří gp 
2. Pošli mi do SZ citace vyjádření těch, co se vymezují proti xfanymu. Ověřím si to + zjistím přesný počet, protože "dost" je hodně neurčitý.
3. Jak jsi zjistil, že lidem by se tu víc líbilo bez jeho účasti. Myslíš lidi, co píšou debility v jistých názorových věcech, jako třeba Sirr - nesnášenlivej vůči endurákům, co by je klidně střílel .... Baba - lump, co mě okradl o peníze, nevidí si tu do huby a když mu to připomeneš, neunese to ... Sally - co s ním pár lidí jelo 3 dny a co se všichni do jednoho vč. Rendy shodli, že je to lidská pí*a .... kdo je tam dál? TY - protože tě zná a ví o tvých nezpochybnitelných a zde dohledatelných nepravdách a čas od času, v závislosti na tom, jak je ti to nepříjemný, je připomene? Hoždy - extrémista, rovný kluk, co nesnáší pomlouvání za zády, .... moc rád bych ta jména, ať si nemusím myslet o tobě, co třeba není pravda. Vše u mě zůstane vyk!  a pokud zjistím, že je to opravdu většina, klidně xfanyho zabanuju a ty to potom můžeš dořešit ano .
4. Můžeš definovat "vzít kámoše"? Kdo to konkrétně je - jména ano Jsou to ti, co netleskají, jak je to tu skvělý a jak jsi dobrý, že necháš udělat rukavice? - jen příklad
Díky za jasné odpovědi ano 

Jendo to že řeknu u piva "podle mého" ten jezdí tak a tak (zápory i klady) - není žádný pomlouvání - navíc když se vychcaně vyptáváš! A co se týče rovnosti tak 2x jsme byly spolu jezdit a z toho 2x jsem to organizoval já! Ty jsi kromě hromady přihlouplejch keců neudělal nic! Naoplátku jsi mě jenom hezky pomluvil  ne  Jsi takovej ten šašek co škodí z ústraní  ne Kdyby tě odsud vykopali bylo by líp  ano  Vůbec nechápu co tady ještě oxiduješ  nee1 

U piva se toho napovídá ... s tím nemám problém, jen mi vadí, když někdo tak rovný charakter potom nepřizná, že u toho piva řekl to a to a lže a lže a lže a pořád lže
Vyptávám se chytře, ne vychcaně a jako chytrej - žádná nicka, co toho už v životě tolik dokázal, bys měl vědět, že kdo se ptá, vede rozhovor, což je pro mě základ úspěšné konverzace lol 
Poprvé jsi to organizoval asi tak, žes nás odvedl z parkoviště do lesa a potom to vedl Mikiberg, protože ty seš takovaj místní střelec, že netrefíš dál než k šouspéráku, organizátore jeden. Dá se to doložit dalšími svědectvími, když se opět rozhodneš lhát.
Podruhý stačilo zavolat šolinovi - objednávám ten a ten termín pro tolik a tolik lidí .... a konec konců jsi to organizoval tak, žes prosil, abysme jeli, protože ti většina odřekla a vyšlo by tě to sakra draho, takže nemachruj lol Pokud ti tohle připadá nějaká složitá organizace nebo něco extra záslužnýho, tak ti pěkně děkuju dodatečně ano 
Já zas nechápu, proč tu oxiduješ ty, když jsi chtěl odejít jako salynka a podobní. Tak už konečně běž, protože tvoje lži tomuto fóru škodíš a jsi zdrojem nesváru.

 offline 

 

#2636 12.11.2016 21:18:24

Re: Kecárna


Ty jo, to je to ježdění ve skupině tak emotivní, že se potom všichni buď k smrti milujete nebo k smrti nenávidíte?

 offline 

 

#2637 13.11.2016 00:09:09

Re: Kecárna


sirr napsal(a):

Janek napsal(a):

Myslíš lidi, co píšou debility v jistých názorových věcech, jako třeba Sirr - nesnášenlivej vůči endurákům, co by je klidně střílel ....  

Vis ja trochu nechapu ty Vase enduro urazky a hadky jako :
Tys jel mensi kopec nez ja, tys jel min hard teren nez ja, ja najel za rok 200hodin a ty jen desetinu, ukazana plati stylem jak se nekdo vali v cizim lese je opravdu k smichu, aspon prome...
Vis jakej je rozdil mezi nama?
Ja se snazim bejt clen nejakekych sdruzeni, chodit na brigady a sem tam pomahat s provozem..
Navstevovat mx arealy v otevrene bobe, platit poplatky za uzivni a prispivat tim na nejaky rozvoj!
Kdyz mam chut na peknou trat, zaplatim startovny, zazavodim si a kdyz mi nekdo rekne od koho jsem dostal naprdel ze jsem jel hovno, chapu to a da mi to motivaci bojovat a zlepsit se!

Vase hadky , fotky a videa jak se valite v cizim lese absolutne z meho pohledu neni zadnej ucel traninku ale pouze bezduvodne niceni ciziho majetku za ucelem kraceni dlouhe chvile...nic jineho v tom nehledej.
Nikde jsem neuved nic o strelbe, jen ze je v poradku, ze si kazdy haji a brani "sve"...
Pokud s necim nesouhlasim, nechci bejt vulgarni, ale "vase" okamzite napadani,spineni, zesmenovani mnohdy nedava na vyber..., to se neustale opakuje...temer kazde vlakno..
Ty nebo xfany chytnete za slovo jinym smerem a hrajete svoji hru ..[/color]
Pokud se mylim, uznam to a omluvim se.... vy ne, mate vzdy 100% pravdu ve vsem, kdo ma jiny nazor je verejne pochacanej, ostani vam lezou doprdele, protoze se bojej cokoli vyplodit aby nedopadli stejne...
To mi prijde nefer...
Vy mi nevadite, nekdy se i neco dozvim a cenim si toho...
Ale nechapu tu vasi nevrazivost ?????

Vis sire delas sam co nemas rad a to je prekrucovani.

Kdyz nekdo placa hovadiny stylu ja te pojel tvl nebo vy chuji mu kamos vas pojezdi na XR650 on jezdi hard,  atp. je jasny ze na to musis odopeved ukaz nebo jak to ze si tedy nevyjel to a tamto a tady rikas neco jineho.....logicky...nebo porad co mu na to napsat? Jo mas recht tvl jedes trenujes 30mth a litas celej den jako kralik duracel ano  Aha lepsi je se bat a lezt mu do prdele, "ted mam chut neco napsat aby jsi si to stahnul na sebe ale neudelam to treba to bude lepsi rozhovor".

Sam pises ze ti nevadi kdyz ti nekdo rekne ze jsi dostal na prdel...ale mel by to bejt ten lepsi a proto mas chut neco zlepsit ze? No ale nekdo jinej zacne urazet a kopat, tak holt se to zvrhne.....co poradis tady? Ok zase dzet klapacku a lezt mu doprdele?

100% pravdu nema nikdo uz vubec ne ty, taky sem tam dostanu utipnuto ale co, kdyz se hrnu do neceho o cem vim lautr nic.

Pokud se mylis a uznas to? Jak prosimte zjistis ze se mylis??? No preci po nejake diskuzi ze, ktera diky tomu je vyhrocena protoze trva dloho nez si to nekdo prizna a jestli vubec!! A musi to clovek dokazovat treba tim ze je fakt rozdil jestli mas najeto 1300mth nebo 150mth a je to poznat...pneumatiky retezy udrzba vse kolem!!!
Proste ta lez kor psana a uchovana se casem ukaze, a to me bavi moc a2 

Taky se bojim napsat do tematu napr.MX protoze mam strach ze me ukamenujes protoze o tom vim lautr nic, jen co si prectu nebo doslechnu lol

Makej bud ve zdruzeni, zavod, a podel se jak si dopadl foto a nejakej pribeh z depa, pribehy ze zdruzeni co a jak funguje okolo udrzby trate atd to pomuze foru to je super, ale odpust si napadani na ty ostatni, to nepomuze preci nicemu ze???  wink 

Skoro v kazdem vlaknu? No bodejd by ne kdyz v kazdem vlaknu je presne tech par asi 4 ks chytrolinu co radi totalni nesmyly a hlavne  je jim fuk jestli je to enduro o kterem vi prd, nebo o brejlich na moto kdyz v nich stravil jen 1mth,, nebo odjeli 2 pneu a nebo jeden retez a radi co tam ten dalsi chudak ma dat lol 

Cesta na zlepseni je a celkem jednoducha ale to by par jedincu muselo spolknout horkou pilulku a neco proto udelat.
Nikdo nejni neomylnej, ale tezko to pujde kdyz ti odpovi jak ocas se teda pro me nechovat jak ocas pri odpovedi.

priklad: Cus co myslite placacky nebo bastry, jezdim enduro??? Hale jasne ze placacky jezdim je furt celej zivot a je to super neriskuju zranin jak ty pitomci s bastrma.
Odpoved: Pockej kolik mas s nima najeto? Mel jsi je v lese? Ono to nejni tak jednoznacny!!
ty napises di doprdele co na me delas haura z hodinama ja jezdim mx ale 10let nejezdim zrani a rodina atd

Tvl chudak ten co se pta....to se nedivim ze se pak uz diky expertum nechce dal na nic ptat  lol 

Je to jen priklad nic neber moc na sebe jen me to jako prvni napdlo.

Tech momentu je mraky, tazatel se na neco opta, evidentne nema kolem sebe nikoho kdo by mu normalne odpovedel, ty ja se mu snazis rict neco ze sve vyjezdene zkusenosti, protoze s jeho otazky a naslednych odpovedi poznas ze nema ani sajnu a ten sulin te po par odpovedich posle do rite protoze on vi vse nejlip ne 



 

Editoval xfany (13.11.2016 00:24:33)

 offline 

 

#2638 13.11.2016 08:16:36

Re: Kecárna


sirr napsal(a):

xfany:

Nako jsem tvou odpoved nepobrald ....je te omacky nako moc, sorry..
Nic ve zlem.

V poho nic si s toho nedelej  ano 

 offline 

 

#2639 13.11.2016 09:05:41

Re: Kecárna


sirr napsal(a):

xfany:
Mozna proto ze odpovidas dalsima otazkama a nejakym kodem hadanek, co v tvem podani nedavaji smysl...

Jak ti pisu, nic si s toho nedelej  ano 

 offline 

 

#2640 13.11.2016 10:08:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Kecárna


Já v tom Fandovym příspěvku vidím docela hodně moudrých věcí.
A Sirre, když chceš něco sdělit a má to mít hlavu a patu, tak to někdy delší psaní je.
Cenil bych spíš hodně toho, že si dal tu práci a věnoval ten čas tomu, aby to takhle napsal. Má to hlavu, patu, minimum chyb a docela hodně vypovídající hodnotu.
Fana má najeto, to se ví. Servisuje motorky, auta a kdo ví co ještě - není začátečník.

Každej z nás začínal/začíná. Jsme každej z jiného "depa" a s jiným "sponzorem" = každej se k tomu dostal nějak + za různých podmínek. Jednomu koupí moto papánek, jinej na ni dře 5 let jak barevnej. apod.

Starty na fóru má každej taky tak trochu jiné. Každýmu trvá, než zjistí, jak to tu chodí. Někdy je těžký hledat, kde si kdo z koho dělá prdel a kdy radí trefně a správně ten pravej....
Kdyby ubylo těch situací, kdy se řeší charakter, vlastnosti a jakej člověk je, zpřehlednilo by se to. + hádky kdo kde co a jak...

Zkusme být více tolerantní...

Příkad (možná hloupej, ale asi docela vypovídající):
Já a Strejda. Známe se osobně, společných asi  8 vyjížděk nebo tak nějak(střílím). Z osobních setkání nikdy žádná pře nevznikla, nikdy jsme se nechytli a pohled na něj je z mé strany pohodovej - No problem.
Z psaní zde ale konfliktů přišlo docela dost. Čím to bude?
Jestli to třeba není celé jen tím, že text poslaný jinému nenahradí osobní rozhovor, kdy oba vidí i zbytek do mozaiky komunikace - naladění člověka, výraz ve tváři, únavu apod.

Z toho může plynout, že je tady třeba 99 % v reálu pohodovejch lidí a třeba jen zbytek ne.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů