Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2541 21.08.2016 14:01:57

Re: Kecárna


Dnes projíždění nového korýtka, samozřejmě jsem neměl pilku,  Tak jsem se do toho pustil holýma rukama. Po 1,5 hodině jakžtakž pročistěno, roztrhaný hadry i rukavice, motorka letěla několikrát k oblakům, ale pocit  ano. Další kousek okruhu hotov  smile .


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160821_124408.jpg


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2542 13.10.2016 11:49:12

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Kecárna


jopr: Třeba protože se nikomu nechce moc platit za autorizovaný servis? Plus doprava do servisu. To ty řešit nemusíš... od AJP se o to postarají za tebe  big_smile  Oleje, filtr si doma uděláš za pár šupů, když umíš sehnat levně.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#2543 13.10.2016 12:09:34

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

seznam napsal(a):

a když já jsem hledal, žádná taková nebyla  a11 

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 44946.html

Možná mě ukamenujete, ale skoro u žádných skoro nových motorek na prodej není serv. knížka, co jsem si všiml. Ptám se proč,  když každý píše pravidelně servisovaná. Můžete mi to nikdo vysvětlit, protože už tohle by mne jako potenciálního kupce odradilo. Já mám servisku u všech aut a motorek co mám doma a Passat je třeba 12 let starý.

Tak snad budes mit v servisce ajp napsane opravy cidla kuckani a vse okolo lol 

Jinak servisku dostanes k nove moto....jde o to kdo s tim kam jezdi na servis a jak je peclivej si to nechat psat......znam jednoho odsud je to takovej autista....konopnik.....a ten si pise do servisni knihy kazdej prd a psouk  ano 

 offline 

 

#2544 13.10.2016 12:19:49

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Kecárna


xfany: Taky jsem si dřív psal... Nechával jsem si každý starý díl a fakturu od nového ale NIKOHO TO STEJNĚ PŘI PRODEJI NEZAJÍMÁ! Zajímá je jen jak motorka vypadá na oko a kolik stojí (samozřejmě tě stáhne o co nejvíc to jde)


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#2545 13.10.2016 12:42:25

Re: Kecárna


Tak zase vtípky na Ajp, i kdyz to s tím nesouvisí,  ale dík aspoň nějaká odpověď.  Já si tam taky nepíšu každý prd,  ale výměnu oleje třeba jo, abych věděl,  protože si nemůžu vše pamatovat a je mi jasný,  že málo kdo jezdí do autorizovaného servisu, taky si to píšu sám.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2546 13.10.2016 12:55:14

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Tak zase vtípky na Ajp, i kdyz to s tím nesouvisí,  ale dík aspoň nějaká odpověď.  Já si tam taky nepíšu každý prd,  ale výměnu oleje třeba jo, abych věděl,  protože si nemůžu vše pamatovat a je mi jasný,  že málo kdo jezdí do autorizovaného servisu, taky si to píšu sám.

Vtip to na ajp nejni ale vtip na tebe!
Pises jak je mozne ze ostatni nemaj servisku ty ji mas va vse....tak logicky i na ajp...prot se ptam jestli tam mas napsane ty problemy co jsi mel.....a odpoved je super ano 

Tak ze pises o servisce ale vlastne ji nemas, jen nejakej car papiru  ano 

Editoval xfany (13.10.2016 13:18:21)

 offline 

 

#2547 13.10.2016 13:20:06

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


Serviska je k prdu tak nebo tak koho to zajima a k čemu to je při prodeji?

 

#2548 13.10.2016 13:22:36

Re: Kecárna


babaexc napsal(a):

Serviska je k prdu tak nebo tak koho to zajima a k čemu to je při prodeji?

Jopr ti odpovi, to je jeho otazka.

Ale za me, kdyz budou vedle sebe stat 2 auta a jednu bude mit ofiko servisku...a druhe ne....za stejnou cenu......tak minimalne spozornim lol 

 offline 

 

#2549 13.10.2016 13:23:13

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Tak zase vtípky na Ajp, i kdyz to s tím nesouvisí,  ale dík aspoň nějaká odpověď.  Já si tam taky nepíšu každý prd,  ale výměnu oleje třeba jo, abych věděl,  protože si nemůžu vše pamatovat a je mi jasný,  že málo kdo jezdí do autorizovaného servisu, taky si to píšu sám.

To čemu říkáš serviska je notýsek, tvůj záznam nemá vůbec žádnou váhu. Serviska od Passata je taky fajn, jen mi trošku přibliž na co je ti při prodeji,nějak to nechápu,páč pokud není ta servisní historie v autorizáku zapsaná tak vlastně není...

 offline 

 

#2550 13.10.2016 13:24:21

Re: Kecárna


Jarynn napsal(a):

jopr napsal(a):

Tak zase vtípky na Ajp, i kdyz to s tím nesouvisí,  ale dík aspoň nějaká odpověď.  Já si tam taky nepíšu každý prd,  ale výměnu oleje třeba jo, abych věděl,  protože si nemůžu vše pamatovat a je mi jasný,  že málo kdo jezdí do autorizovaného servisu, taky si to píšu sám.

To čemu říkáš serviska je notýsek, tvůj záznam nemá vůbec žádnou váhu. Serviska od Passata je taky fajn, jen mi trošku přibliž na co je ti při prodeji,nějak to nechápu,páč pokud není ta servisní historie v autorizáku zapsaná tak vlastně není...

To kazis tu zabavu  lol  a11 

 offline 

 

#2551 13.10.2016 13:26:24

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


xfany:

uz mlčím  a1  ,ale to se nedá kousnout, fakt ne  lol 

 offline 

 

#2552 13.10.2016 13:28:13

Re: Kecárna


Jarynn napsal(a):

xfany:

uz mlčím  a1  ,ale to se nedá kousnout, fakt ne  lol 

Masakr....

 offline 

 

#2553 13.10.2016 13:39:22

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kecárna


U endura to je jak najete mth,km nebo krabice starejch dilu ktere jsou ted nove  lol  lol  lol takže na nic.

 

#2554 13.10.2016 14:36:52

Re: Kecárna


Hele vy kousálkové toho passata jsem dal jako příklad, ale když už jsme u něj tak Jarynn, kde je psáno, že  tam musí být záznam jen od autorizáků. Dám auto do servisu ( jakéhokoli), ten mi udělá něco a dá mi záznam a štempl do servisky a běží mi záruka, tak proč by to měl být cár papíru. Jasně když si tam píšu sám,  kdy jsem si měnil olej atd., tak je to o hovnu,  ale pořád lepší než  nic. Nicméně má první otázka směřovala k motorkám 1, 2, 3 roky starým, kde má serviska nějaké opodstatnění , třeba , jasně,  že u staré lundry to tak už nikoho nezajímá.
Fando ano na Ajp mám servisku, nic méně teď jak mi dělali to luck, kuck čidlo,  Tak sem si jí do Plzně, zapoměl vzít,  ale neboj, já až to budu prodávat, spíš to hodím ze skály, ale kdyby náhodou, tak určitě nebudu psát takový slinty, , ježděná hobby, nepadlá atd. a u toho servisku stejně nepotřebuju.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2555 13.10.2016 14:53:30

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


Nevím jak jinde, ale u  KTM do servisní knihy může psát jen autorizovaný servis KTM, ty údaje jdou do knihy a posílají se data přes PC někam do centrály

 offline 

 

#2556 13.10.2016 15:00:26

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kecárna


jopr:

No právě že stylem anonymního záznamu(nebo záznamu neautorizovaného servisu bez přístupu do on-line)  si ji můžeš dopsat zpětně,ale to ti asi moc nedochází. Jenže on ten jouda co si to přijde koupit toto dobře ví ,takže tvoje vypsaná serviska je ti na nic. Je to v tomto stavu jen a čistě záznam pro tebe ,tedy jak píšu - notýsek  lol Nemluvím o tom že prázdných servisek si dokážeš sehnat poměrně dost. Proto dneska jedině on-line v autorizáku, jinak pápá...

 offline 

 

#2557 13.10.2016 15:31:20

Re: Kecárna


Co se tady clovek nedozvi, to je masakr😁....proc teda nemate ty servisky,  to jste tak liny napsat do notysku, kdy jste menili olej? lol 

 offline 

 

#2558 13.10.2016 15:55:56

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Kecárna


Jarynn:
dopsat si to muzes, ale osobne jsem vdecnej i za rucni poznamky, pomuze ti to udelat prehled o prodavajicim.
podobne jsem to videl u typka od kteryho jsem kupoval masinu, mel i nejaky starsi dily co vymenoval a starsi faktury

//sam mam podobnej notysek u auta, pisi si tam vsechny vymeny, opravy, ceny a tankovani.. sam vidim co tam bylo kdy delano a pripadnymu kupci prozradi vsechny potize co jsem s autem za poslednich 130 000km mel

 offline 

 

#2559 13.10.2016 16:08:01

Re: Kecárna


luke21 napsal(a):

Jarynn:
dopsat si to muzes, ale osobne jsem vdecnej i za rucni poznamky, pomuze ti to udelat prehled o prodavajicim.
podobne jsem to videl u typka od kteryho jsem kupoval masinu, mel i nejaky starsi dily co vymenoval a starsi faktury

//sam mam podobnej notysek u auta, pisi si tam vsechny vymeny, opravy, ceny a tankovani.. sam vidim co tam bylo kdy delano a pripadnymu kupci prozradi vsechny potize co jsem s autem za poslednich 130 000km mel

Jsi pilnej jak vcelka  ano  Ale to ti motorku neproda.....priklad tvoje wr  a chces 135tis moje wr stejneho roku a najezdu km  120tis....kdo proda driv?  lol 

 offline 

 

#2560 13.10.2016 16:09:00

Re: Kecárna


enduroracer napsal(a):

Co se tady clovek nedozvi, to je masakr😁....proc teda nemate ty servisky,  to jste tak liny napsat do notysku, kdy jste menili olej? lol 

Ale prd ja mam servisku i na sekacku a vsechno co ma motor .....dej mi hodku je toho moc  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů