Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Trocha som si predlžil letné prázdniny

#21 31.08.2011 21:15:00

Kraťas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 154
Založená vlákna
Místo: Olomoucký kraj
Motorka: Honda XR 400R
Věk: 29
0 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Arbiter771:

Cos čekal, že tě tu za toto bude každej litovat?  a11   ne 

 offline 

 

#22 31.08.2011 21:39:27

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


už ho nechte bejt... určitě si za tu svoji "píčovinu" vytrpěl a díky tomu kolenu ještě v budoucnu vytrpí dost roll 

Editoval Vojtas (31.08.2011 21:39:47)


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#23 31.08.2011 21:41:42

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


To koleno ti vůbec nepřeju... mě to trápí už skoro 2 roky...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#24 31.08.2011 21:45:35

_Vlk_
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1163
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Husaberg FE 550 09, Husaberg TE 250 12, Husqvarna TE 300 15
Věk: 28
Tel: 776588125
Web
8 3

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Pitr napsal(a):

_Vlk_:
Vlku mam taky jeden komentář ale nebudu ho zveřejnovat  lol 
Arbiter771

Jinak seš magor but rád, že si to rozchodil takto. Neměl jsi něco v krvi? beer Jinak prý napití mají nejvíc štěstí!
Jsem zvědavý jestli ti tu napíše třeba Navrc, mrkni se na jeho foto obličeje muselo to hodně bolet ano 
Možná si dáš ten mozek zpátky jek si sedneš na motorku, sám osobně bych se tímto videem ani nechlubil. a31 

já jsem měl aspon přilbu a boty.... deb1 


Padám sám,zvedám se sám...

 offline 

 

#25 31.08.2011 22:55:35

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


_Vlk_:
no to je pravda Ondro ale řikali jsme ti to vem si to oblečení, a ty nee na co lol  lol  lol 



Arbiter771
Hlavně at se ti to brzo zahojí at to mužeš zkoušet znova ale ve výstroji a na trávě.


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#26 31.08.2011 23:32:26

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Hele když už máš v paži výstroj(přece je to o penězích) tak trénuj jízdu po zadním a ostatní píčoviny o 5 m vedle,je tam aspoň tráva a2 . Ryché uzdravení a víc rozumu do lebky,čus.

 offline 

 

#27 01.09.2011 06:26:48

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


no to je mirku dusinu hnedle... kluk je holt jeste mladej a primerene blbej, holt si ustlal a zaplatil za to. Ja v kratasech odjezdil let a i ted kdyz je 35 stupnu jedu jen v triku a platakach... Kdyby si ustlal na silnici na skutru tak nerekne nikdo ani popel...

Par starsich pardalu z vas by si mohlo pamatovat o cem motorka byvala - pro me vzdycky o svobode....
tak ho nechte dejchat...

 offline 

 

#28 01.09.2011 07:27:48

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Možná bysme to tu mohli přejmenovat na Rychlé šípy.com. Nezdá se vám to všem trocha moc moralizování najednou? Sorry,ale kdo z vás měl v 17ti letech pořádnou výbavu? Neberu ty co jezdili závody od mala,to je jsaný.Pak samozřejmě ti co maj tátu motorkáře. Možná ještě ti co měli bohatší rodiče a pustili jim nějakej peníz. Nevěřím,že by někdo z vás kdo byl štastnej,že někde na brigádách vydělal na motorku pak způsobně nechal motorku zaparkovanou a čekal až až vydělá na nějakou výbavu. Já jezdil v tomhle věku úplně stejně.Měl jsem sice Jawu250,bez TP a jezdil jsem s ní jako hovado,v kraťasech a pantoflích,věčně po zadním a nelze dopočítat kolikrát  jsem jí rozbil.To že když  nemám TP a tudíž mi při nehodě hrozí pořádnej průser jsem prostě neřešil.Ten kluk to rozbil alespoň někde na nějakej panelce mimo. Já takhle machroval na náměstí a podívala se na to se smíchem a poznámkama půlka obce. Jo byl jsem debil a určitě neříkám,že se tohle má dělat.  Jen prostě nevěřím,že by kdokoliv z vás něco takovýho v tom věku nedělal.A pokud to někdo nedělal,tak jen proto,že neměl motorku,nebo si to ohlídali rodiče ať nedělá píčoviny. Po mě táta řval pořád,zakazoval a bylo to hovno platný.Dal mi přes hubu,ale to mi moc nevadilo.Hlavně,že mám motorku.
Ten kluk už asi ví co má příště dělat a věděl to zřejmě dřív,než mu všichni řekli jak je blbej.
Kolikrát nemaj lidi mozek ani v pokročilým věku.Sice mají vzorně výbavu,ale letí jak piče v místech kde nevidí.Kdyby tam něco bylo,tak jim nepomůže ani svěcená voda.
Já na enduro mám taky řádnou výbavu,ale trvalo mi hodně dlouho,než jsem pochopil,že moje špeciální motokrosový kanady opravdu nestačí.Taky jsem si musel nohu nejdřív pěkně zkurvit.


Na skůtru a se sajdou jezdím dodnes v kraťasech a tričku,když je takhle horko. Mám kožený hadry,ale když je horko,tak na to prdím.Jdu se projet,abych měl nějakej příjemnej zážitek,ne abych celou cestu držkoval,že je horko.Stejně mám s sebou prcka,tak musím jezdit podle toho.

Editoval Lasky (01.09.2011 07:30:45)


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#29 01.09.2011 08:03:14

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Lasky:  ano  ano  ano 

K tomu není už ani moc co dodat.

Snad jen přiznání: Já jsem si koupil výbavu až před mým druhým srazem. Důvod? Rozbil jsem se v podobných hadrách.
Z práce jezdím v teniskách, kraťasech a vím dobře, co se stane, když to neustojím. A stejně to na rovince fiknu na zadní. Mám kraml v hlavě a to jsem otec dvou dětí a nemůžu si dovolit marodit.

Čili tímto přeji Arbiterovi rychle uzdravení a málo slz v očích, až se půjde vysrat. K tomu snad jen doporučení, aby si to příště lépe rozmyslel, ale ode mě to bude asi sedět a23 

PS: Ale mít tohle natočený, to má člověk alespoň na co koukat a čemu se později smát  cool  ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#30 01.09.2011 08:06:16

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Lasky:Dobře ty a32 

 offline 

 

#31 01.09.2011 08:29:00

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Přeju Arbiterovi uzdravení. Nakonec pokud není nic zlámaného, tak to zase tak zlé není.
V mládí jsem byl taky pitomec a musím obdivovat, kolik je tu skutečných Mirků Dušínů. Na Mustangovi jsem taky lítal v trenkách a sandálech a s rozepnutou přílbou. Samozřejmě až do první tlamy na škvárové cestě.
To samé když jsme lezli po skalách a do jeskyní na konopném nebo dávno vyřazeném horolezeckém laně s hasičskými karabinami a doma širým sedákem z kurtů ze Škody 1000 MB. Dneska mám horolezecké vybavení za x tisíc doma, lana pravidelně vyměňuju, udržuju, impregnuju jen značokovým materiálem. No a samozřejmě jsem tehdy přelezl větší prásky, než dneska.
Je dobře, že je dnes plno krásných bezpečných věcí na motoroku, na lano, na kolo, pro bezpečnost práce.........
Ale má to jeden háček. Přímo hák.
U spoustu z nás vybavení za x tisíc svádí k myšlence, že se díky tomu vybavení nemůže nic stát. A to je hazard největší. Kluci přede mnou to napsali jasně. Když je někdo bezmozek, tak............ A pokud pojedu jak kokot, tak ani přílba za tisíce mi život už nezachrání. Hawgh  ou2 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#32 01.09.2011 08:55:51

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Vlk:

Jo jo, však já začínal takhle

http://www.offmoto.com/uploads/142_sejmout102.jpg


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#33 01.09.2011 09:02:32

Arbiter771
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Motorka: Yamaha XT 600 43F
Věk: 19
0 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Dík chlapi.

 offline 

 

#34 01.09.2011 09:05:02

Arbiter771
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Motorka: Yamaha XT 600 43F
Věk: 19
0 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Suchman:

ja pred rokom a pul som este jezdil na babette.

 offline 

 

#35 01.09.2011 09:13:10

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Po zadním ti to jde pěkně, ale na jednu věc pamatuj vždy - zkoušet tohle bez helmy je tak nezodpovědné, že tohle nedělám ani já. Jen jednou se ti to nepovede a blbě čváchneš hlavou o cokoliv a je z tebe člověk na vozíčku. Beru to, že je ti 17 (taky mi bylo a taky jsem to zkoušel), ale vem si ty rady k srdci a skutečně ji nasaď  POKAŽDÉ vyk!  vyk!  vyk! 

Nejsi na cestách sám.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#36 01.09.2011 09:14:52

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Jednou jsme jeli s kámošem ve dvou na fichtlu a rozmázli jsme se v zatáčce.Ma hlavách samozřejmě nezapnutý kokosy,protože helmu si zapínaj jen připosránci co se bojí policajtů. Nejdřív odletěly helmy,teprve pak jsme šli my.Kromě pár drobných šrámů byl největší úraz když můj letící kokos trefil kámoše přímo mezi oči až semu spustila krev z rypáku.
Jeden místní policajt nás vyučoval pravidlům silničního provozu obuškem. Kdo neměl helmu,nebo jí měl nezapnutou,tak dostal místo pokuty ránu do hlavy,se slovy,že s helmou by to nebolelo a jestli s tím máš mladej nějakej problém,tak to řeknu tátovi ať si tě srovná sám. To už dneska asi nehrozí. Spíš pokuta,body a v místním plátku mravokárný článek,že gangsteři už vyrůstají i v naší dosud poklidné obci.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#37 01.09.2011 09:25:46

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Arbiter771:

Ta výbava je na tyhle motorky opravdu potřebná jak psali kluci. Já k tomu došel až relativně pozdě. Při banálním pádu v komiskách a bez chráničů jsem si zmrvil koleno.Takových pádů jsem už jsem zažil hodně.Spadneš prostě jen na bok a jedeš skoro krokem.Ale kolenem na kamen a přimáčkne ti ho motorka.S kolením chráničem a MX botama kolikrát ani nevíš,že tam ten šutr byl.Bez chrániče jsem měl měsíc koleno jak bambuli.Chodil jsem s tím do práce,protože jít marodit by se mi prodražilo.Naštěstí mám práci,kde to jde.Kdybych byl pošťák,tak jsem v prdeli a za ty peníze co prodělám tím,že nemůžu makat jsem tu výbavu už mohl mít koupenou.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#38 01.09.2011 09:39:53

Arbiter771
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Motorka: Yamaha XT 600 43F
Věk: 19
0 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


ucime sa na vlastnych chybach. myslim si ze o par rokov budem taky isty nazor ako vy.

 offline 

 

#39 01.09.2011 09:46:54

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


Arbiter771 napsal(a):

ucime sa na vlastnych chybach. myslim si ze o par rokov budem taky isty nazor ako vy.

přesně tak... prostě do toho musíme dorůst a14 


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#40 01.09.2011 09:49:37

KarlosCZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 460
Založená vlákna
Místo: Praha 9
Motorka: není
Věk: 29
0 0

Re: Trocha som si predlžil letné prázdniny


au  a22 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů