Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nechat si udělat repas podvozku není marné!

#761 25.11.2018 21:19:15

Dudun
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 108
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: TT 600RE, Husaberg501/2014
Věk: 43
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Záleží co máš za tlumiče. Např. 4CS od WP nepomůže ani svěcená  lol 

Hozdy, vies to rozpisat ? Nerypem, prave som jednu s takymi kupil smile.

 offline 

 

#762 25.11.2018 21:39:31

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Dudun: Ty tlumiče jsou takové gumové … nemáš absolutně ponětí co se pod tebou děje. Můžeš to nastavovat jak chceš a jedinej rozdíl je že buď fungují na prd nebo vůbec. Co se týče servisu tak dělal jsem jej 3x do roka s nájezdem cca 100mth. Když jsem se ptal odborníka co se s tím dá dělat tak mi bylo řečeno že tento tip tlumičů je na prd a lepší je sehnat jiné. Teď mám Marzocchi a neuvěřitelnej rozdíl! Dost jsem zrychlil, nejsem tak unavenej -(vytřískanej) a hlavně si tu jízdu užívám.  ano  wink 

 offline 

 

#763 25.11.2018 22:56:52

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Hoždy jitrnice big_smile:

Akorát jsi zapomněl napsat, že k těm tlumičům máš jinou motorku.. lol 

 offline 

 

#764 25.11.2018 23:04:52

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Jen tak ze srandy sem hodím dnešní foto, na čem někteří jezdí. Kamarád nadával, že ho tlumiče mlátí do ruk. Motorka cca 200 mth, olej původní. Nechtělo to z těch vidlic ani vytýct, olej zhoustlej pomalu jako med. Chápu, že když někdo koupí třeba moto s něčím podobným uvnitř, nechá jen vyměnit olej a případně gufera se stírákama, upraví se hladina a použije vhodná viskozita dle požadavků jezdce, i jen taková blbost udělá moře radosti. smile 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4607_img_20181125_204730.jpg

 offline 

 

#765 25.11.2018 23:36:01

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


green.bear napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile:

Akorát jsi zapomněl napsat, že k těm tlumičům máš jinou motorku.. lol 

To nemá na to až takovej vliv, i kdybych ty Marcocchi navlíkl na KTM tak to bude o proti 4CS nebe a dudy.  wink 

 offline 

 

#766 25.11.2018 23:39:54

Dudun
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 108
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: TT 600RE, Husaberg501/2014
Věk: 43
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Hoždy jitrnice:

To som nechcel pocut kurna, ale dik smile. Pozeram, ze niektori ihned po kupe menia za ohlins cartritge, nevadi ved ak to bude neunosne nieco sa vymysli.

 offline 

 

#767 26.11.2018 06:25:38

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Dudun napsal(a):

Hoždy jitrnice:

To som nechcel pocut kurna, ale dik smile. Pozeram, ze niektori ihned po kupe menia za ohlins cartritge, nevadi ved ak to bude neunosne nieco sa vymysli.

Nehazej flintu do zita,  hozdy je tak trochu mimo realitu a odbornik,
o kterym pise,  je patrne ten,  co 4cs neumi.
Zavolej Farynovi, domluv se primo s nim a neposlouchej zaruceny rady na foru.  Klukum od nas 4cs delal a zlepseni bylo  ano 

Jinak na prepravu tlumicu jsou dobry takovy ty kartonovy spulky z roli po papiru.... mely by se dat sehnat treba v kazdy autolakovne nebo bude mit nekdo jiny tip,  kde nebo co.

 offline 

 

#768 26.11.2018 07:36:22

Indian
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 203
Založená vlákna
Motorka: WR450F/06
1 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Ked ono je to toroch tak, a vidiet to dost aj v inych temach, ze 99% ludi sa stara o vydrz motora a zvysok moto akoby neexistoval. Pritom, ok, motor je draha vec, ale to vsetko okolo stoji mozno aj viac. Vid trebars tie tlmice, aby to clovek dostal do funkcneho stavu, tak predok povedzme na 200e zacina.. O zadku sa tu moc nepise, ale ked sa ku tlmicu prirata prepacko a kyvka..

A sme  mozno na 500e za podvozok, v pripade ze to ide ako tak zoservisovat..

Ale hej, bez piestu sa neodveziem, na tlmicoch ako palice aspon kusok ano.

 offline 

 

#769 26.11.2018 08:35:44

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Janku ty jsi odborník na mě a lidi okolo lol  lol  lol  - přitom se živíš ze 2let starých kusých informací. Ty 4CS jsou globálně známé jako špatné tlumiče  ne  Nejvíc mě baví jaký máš léta zkušeností, jezdil jsi na všem možným a testoval kde co a pak zajedeš kvaldu mezi posledníma  lol  Jezdím top terény, který znáš možná tak z youtubu s top jezdci (mistr čr a spol.) a hlavně držím s nimi krok i na tom chrchlu 144ccm. ;-) Nechceš se dát příští rok na závodní dráhu (CAMS/AČR)? Ať je konečně i černé na bílém co jsi za tlučhubu.  lol

Ty kjávo, teď jsem poprskal svátečním dortem obrazovku  lol  lol  lol  lol  ... máme tu novýho budoucího mistra ČR heh2  oko1  oko1 
To už snad překoná hlášku "Jedu 3 plnej a najednou mi spadl dekl pod motorem a zasek jsem se o kámen  lol  lol  lol  lol 

Že 4cs nechválí v základu skoro nikdo, ale nejsou to všichni, je jedna věc a druhá věc je napsat, že 4CS od WP nepomůže ani svěcená.
Zvlášť potom, co jsi loni napsal o svých 4cs toto

Hoždy napsal(a):

Musím uznat že po repasi tlumičů úplně jiná motorka  ano  lol

 lol  lol 
Ono je to vždy o tom, jestli umímš nebo neumíš na nejde zapomeň ... když neumím, tak ani svěcená nepomůže, to je fakt.
Kdo byl ten odborník, co ti řekl, že tento typ tlumičů je naprd?

Editoval Janek (26.11.2018 08:36:47)

 offline 

 

#770 26.11.2018 08:37:43

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Jezdím top terény, který znáš možná tak z youtubu s top jezdci (mistr čr a spol.) a hlavně držím s nimi krok i na tom chrchlu 144ccm. ;-)

 lol  lol  lol  lol  lol  lol to je pecka, takhle při pondělku se pobavit lol  lol  lol 

 offline 

 

#771 26.11.2018 09:21:45

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Dudun:
Dobře to napsal Small na předchozí straně...
Kdyby byly ty 4CS úplně hrozný, tak by je tam na HQ/KTM tolik let po sobě nedávali. Já to beru tak, že je to prostě "série", že existují horší vidle ale samozřejmě i lepší.
Pro většinu mrdalů budou v pohodě a stěžovat si nebudou. Navíc většina z těch mrdalů si nenastaví ani odskok/útlum a nevymění si pružiny na svou váhu.

Ti co jezdí extrémy a honí desetinky na závodech tak mají možnost si je "vytunit" nebo vyměnit.

 offline 

 

#772 26.11.2018 10:56:32

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Poslal jsem komplet tlumiče farynovi jsou to již zmiňované 4CS+zadní centrál z husqvarny te 300 2015 pokud budou fungovat alespon jako ty co dávali na 2016 tak budu spoky chci tam dat i pružiny na cca 105kg váhy se zadkem jsem byl jakštakš spokojenej ale předek při rychlejší jízdě přes kořeny a při jízde polnačkou nebo na lesní cestě kolem 90km/h a vejš  nepobíral větší nerovnosti kolo uskakovalo a tlouklo mě to do rukou.
Pak poreferuji jak to dopadlo pokud to bude ještě kde prubnout kvuli počasí a8 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#773 26.11.2018 11:08:26

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Prochal11 napsal(a):

Poslal jsem komplet tlumiče farynovi jsou to již zmiňované 4CS+zadní centrál z husqvarny te 300 2015 pokud budou fungovat alespon jako ty co dávali na 2016 tak budu spoky chci tam dat i pružiny na cca 105kg váhy se zadkem jsem byl jakštakš spokojenej ale předek při rychlejší jízdě přes kořeny a při jízde polnačkou nebo na lesní cestě kolem 90km/h a vejš  nepobíral větší nerovnosti kolo uskakovalo a tlouklo mě to do rukou.
Pak poreferuji jak to dopadlo pokud to bude ještě kde prubnout kvuli počasí a8 

 ano 

 offline 

 

#774 26.11.2018 11:47:29

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Prochal11:

Hozdy, co jede uroven mistru cr a jeho odbornici rikaj, ze ani svecena voda  heh1 
Takze vyhozeny penize a1 
Na co nezapomenu,  tak zavody" mastodontu",  kdy v poli pravidelne startovala Klasika (offmotacka) 
Nakladala mi od zacatku dost a byla pro me motor,  proc se, zlepsovat. Postupne uz jsem dokazal aspon ke konci zavodu drzet krok ..... a prisly zavody 2 kola hodinove mx na piskove trati v bele pod bezdezem,  kam prijela s podvozkem udelanym od faryna. Zavody vyhrala,  sesekala nas na hromadu nevericne koukajicich egaoprostenych jedincu.
Pro me to je jeden z top momentu,  co jsem na moto zazil - "prumerna" holka na lc4 jede palici a ostatni jen cumi  ano 
Takze na tom farynovi neco bude.

 offline 

 

#775 26.11.2018 14:14:57

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

enduroracer: chtěl jsem ti udělat radost  lol 

Nahoď náký video už konečně, zatím všechny videa na TM o hovně a jestli to jsou ty top terény, co máš na videu, tak se musím smát, nejlíp, jak držíš krok s mistrama ČR a spol., to by mě fakt zajímalo, ikdyž je mi jasný už teď, že je to jen další blábol...

 offline 

 

#776 26.11.2018 14:53:27

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


4CS tlumiče jsem jezdil dva roky, pokud člověk jezdí hodně rychle, nestíhají. Teď jsem jezdil poslední rok dvoukomory WP na Shercu, kde jsou v sérii nastavený víc do tvrda oproti KTM, je to dobrý, když člověk lítá po trati, ale měl jsem radši na svůj styl ježdění 4CSka, ale je pravda, že byly na naladění v servise a pružiny byly na mou váhu, na Shercu jsem to neřešil. Když jsem zkoušel XPlory na EXC 300, EXC 450 2018, tak se mi jejich chod líbil, žehlily krásně, naproti tomu zadní centrál s mejma 100 kg teda nefungoval vůbec, jak to bylo měkký. Sherco 2017 s XPlorama bylo zase víc naladěný spíš do tvrda na trať.

Editoval green.bear (26.11.2018 16:56:40)

 offline 

 

#777 26.11.2018 15:17:11

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


enduroracer napsal(a):

Jezdím top terény, který znáš možná tak z youtubu s top jezdci (mistr čr a spol.) a hlavně držím s nimi krok i na tom chrchlu 144ccm. ;-)

 lol  lol  lol  lol  lol  lol to je pecka, takhle při pondělku se pobavit lol  lol  lol 

u tohohle jsem taky málem chcípnul smíchy  lol jako nebyl jsem s Hoždym jezdit fakt dlouho že jezdí se střelcem a že tam má top terény vím že se zlepšil jsem slyšel i od jinejch než od něj ale že s ním drží krok tak to je velká pecka do čepice  lol  lol  lol  lol 


edit: stejně tak jako mě pobaví když se tady chválí Janek jak mu to na 200 strašně jde  lol jako taky věřím že se zlepšil i jsem to slyšel ale na ty kecy co vede to stejně nikdy nebude  lol  lol  lol 

Editoval roxteedy (26.11.2018 15:28:05)

 offline 

 

#778 26.11.2018 16:20:27

Nitram
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 149
Založená vlákna
Motorka: Husaberg TE 125, Beta RR 250, Sherco SE 300, KTM EXC 300 TPI
Věk: 35
Tel: v ohrožení každou jízdu
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Je tohle téma ještě vůbec o nastavení podvozku na motorce key  key ...????....nebo si tady pár "borců" jen přeměřuje péra? ee2 

 offline 

 

#779 26.11.2018 16:29:38

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Nitram napsal(a):

Je tohle téma ještě vůbec o nastavení podvozku na motorce key  key ...????....nebo si tady pár "borců" jen přeměřuje péra? ee2 

Vlákno je o pérování a pánové si to špatně vyložili.
 a1 


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#780 26.11.2018 16:32:23

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Pánové se tady dohadují a nectí pravidla - že by došlo na banány?

Smažte si po sobě ten bordel vyk! 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů