Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nechat si udělat repas podvozku není marné!

#501 31.01.2016 19:31:14

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape napsal(a):

No to je ale PR článek.
Lidí co umí nastavit tlumiče je v republice celkem dost.
Určitě dobrá zkušenost s L.Faltusem, J.Hrabicou a V.Buráněm.
To jsou chlapi co to dělají XX let, takže zkušeností až za vandr.
Faryna neznám, ale za 2000,- to není nic lidového.
Raději zůstanu u ověřených!!!

V rámci dalších doporučujících článků, prosím příště kdybyste napsali třeba čísla na Sportku, tak by to taky nebylo špatné.

Zas jeden co jde zrovna kolem  lol  lol 

To že Faryna neznáš vůbec nic neznamemá,plno lidí nezná ty co jsi vyjmenoval a nemá potřebu to sem vy.l.jt.
Kluci s ním mají dobré zkušenosti,tak nemají potřebu experimentovat/zkoušet.
Nevím proč by nemohli někoho doporučit. Ty jsi beztak taky někomu něco/někoho doporučil a nikdo Ti to nebere.
Kecy o PR článcích si nech do hospody.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#502 31.01.2016 19:40:32

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape napsal(a):

No to je ale PR článek.
Lidí co umí nastavit tlumiče je v republice celkem dost.
Určitě dobrá zkušenost s L.Faltusem, J.Hrabicou a V.Buráněm.
To jsou chlapi co to dělají XX let, takže zkušeností až za vandr.
Faryna neznám, ale za 2000,- to není nic lidového.
Raději zůstanu u ověřených!!!

V rámci dalších doporučujících článků, prosím příště kdybyste napsali třeba čísla na Sportku, tak by to taky nebylo špatné.

Ty ale budeš chytrá hlava  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol 

 offline 

 

#503 31.01.2016 19:49:45

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


curcab: Tady jsou ty 2000  => 1. Faryn při běžné údržbě udělá výměnu prachovek(stíráků), gufer, oleje, vidle rozebere, zkontroluje, rozhodne co a jak, v ideálním případě vyčistí poskládá, provede tovární nastavení nebo přibližné nastavení na zadanou váhu a typ mota, odešle z5. Za toto zaplatíte 2000,- Je v tom práce, spotřebák, a materiál.

Na běžnou údržbu stačí vyměnit gufera + olej.
A na pořádnou opravu jsou 2000Kč zadarmo, když bude muset vyměnit gufera, prachovky a všechna pouzdra + olej.

 offline 

 

#504 31.01.2016 20:00:57

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


MotoDriver: Je doporučení a doporučení. Tohle je PR (reklama). A je mi to vlastně šumák - jen tohle fórum bylo celkem nekomerční, narozdíl od motorkari.cz
Je fajn pročíst si zkušenosti ostatních a taky něco vyzkoušet ... (ovšem nesmí to smrdět účelovostí).
A nerad bych urazil Faryna, protože nemám zkušenost - třeba je to fakt borec.

Ale třeba by mi prosím ty mohl poradit jak to mám udělat, abych někde mimo garáž a bez nářadí totálně změnil nastavení tlumičů, jak je tady popsáno: Po pár kolech si vzal "Káťu" na kolečko Faryn a po příjezdu říká "kdy to bylo naposledy dělané? " nevadí mrkneme na to. Podvozek naklikal, doladil předek k zadku a řekl  "no ,... tak to teď zkus"
Ok, hópl sem na to a vystřelil jak kula z kanóna a hned na první roletě jsem nevěřil tomu, že jedu na stejné motorce, protože to bylo sto a jedna!

 offline 

 

#505 31.01.2016 20:39:19

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjapade - to nevadí že u sebe nevozíš šroubovák (on ho někdo v partě bude mít)

 offline 

 

#506 31.01.2016 20:56:30

vat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: TE 410, KX 450 F
Věk: 31
4 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape:

Měl si napsat doporučení na ty tvoje lidi a do Faryna se tady nenavážet pokud s nim nemáš špatnou zkušenost, je tu dost lidí co ho vychválilo a je dobře že to tak je, protože to hodně lidem určitě pomůže. Jinak já u Faryna nikdy tlumiče neměl, dávám je jinam, ale kdyby byl Faryn někde poblíž u mě, tak bych ho určitě vyzkoušel.

 offline 

 

#507 31.01.2016 21:08:47

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


vat: Nejde o žádné navážení. Viděl jsem zajímavé téma, tak jsem ho celé pročetl.
A protože za celkovou opravu (spíše údržbu) tlumičů dávám více peněz než 2000Kč, tak by mě zajímalo, jak se dělá výměna komponentů včetně továrního nastavení + úpravy dle váhy za 2000Kč.
Takovej Kaňa na Slovensku je za xx.000Kč.
Známý ze závodů vezl tlumiče ke Kaudelovi do Rakouska a taky ho to stálo dost peněz.

Výměnu gufer+oleje, mírné "ladění" zad.tlumiče a podobné drobné údržby děláme s kámošem v garáži.
Jinak moje doporučení je třeba tohle => http://www.riskracing.com/pages/Seal_Doctor_Page.html
Koupil jsem to taky dle doporučení, a docela dobrý. Myslím, že mi to přidá 1/3 normální životnosti gufer (podle blátíčka).
Vyzkoušel jsem neopreny, a taky docela dobrý - jen se musí opravdu poctivě (pravidelně) otočit a vyčistit.
Mám čas a pročítám fóra. Nic osobního. Takže to je celé.

 offline 

 

#508 31.01.2016 21:26:35

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape napsal(a):

No to je ale PR článek.
Lidí co umí nastavit tlumiče je v republice celkem dost.
Určitě dobrá zkušenost s L.Faltusem, J.Hrabicou a V.Buráněm.
To jsou chlapi co to dělají XX let, takže zkušeností až za vandr.
Faryna neznám, ale za 2000,- to není nic lidového.
Raději zůstanu u ověřených!!!

V rámci dalších doporučujících článků, prosím příště kdybyste napsali třeba čísla na Sportku, tak by to taky nebylo špatné.

Sorry chlape, ale tohle mi přijde fakt mimo...
Já Faryna vůvec neznám, ale jeho postřehy a služby mi přijdou zajímavý. Strejda tady napsal svojí pozitivní zkušenost a Tvojí reakci mi hlava nebere
.. (je přece úplně normální a správné se ve sdíleném prostředí podělit o dobrou zkušenost-a naopak) Jasně je svoboda slova, ale příště zvaž co napíšeš. Je jen na Tobě jestli využiješ Farynovi letité zkušenosti a zručnost a rozhodneš se za ně zaplatit, nebo né. Nikdo Ti to necpe a jestli máš nějaké lepší zkušenosti, tak sem s nimi, ostatní si jistě taky rádi počtou.

Editoval Dandyss (31.01.2016 21:31:16)

 offline 

 

#509 31.01.2016 21:33:55

vat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: TE 410, KX 450 F
Věk: 31
4 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Je pravda ze výměna gufer a oleje mam za 3000,- Originál gufera a olej kayaba, ale když to někdo udělá levnejc a funguje to, tak super. ano  Neopreny jsem mel tenhle rok a už je tam nechci. Byl pod tím hodně rychle bordel a udělalo to víc škody než užitku. Radši si po každej vyjizdce ocistim kluzaky hadrikem.

Editoval vat (31.01.2016 21:36:20)

 offline 

 

#510 31.01.2016 21:47:04

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape:

Ano mas pravdu cele vlákno je PR.
Napadlo Tě že Raduz jako majitel tohoto webu dostal úplně dotovanou  cenu??
A potom se rozepsal a to já už neovlivnil. gp 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#511 31.01.2016 21:47:14

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


vat: Stejné zkušenosti jsem taky měl dříve, když se prodávaly jen sešité neopreny. Ale pak mi na závodech prodali neopreny, které jsou slepené a pak přešité. Prý je dělá firma co vyrábí neoprenové obleky. Prostě je ten neopren slepený a následně přešitý, takže když ta vidlice pracuje, tak tam nevznikají skulinky, kterými se tam dostává ten bordel.
Mám je od léta a zatím drží bez prasklinky. A opravdu to poctivě pod nimi čistím, takže zatím moje zkušenosti pouze dobré  ano 

 offline 

 

#512 31.01.2016 21:49:38

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Faryn: Rozumím (viděl jsem reklamu na první straně). Prostě trošku jiná cena než pro ostatní. Tak to nemá pouštět mezi lidi.
Nemám s tím problém. Jen se mi to celé nezdálo.

 offline 

 

#513 31.01.2016 22:00:29

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape napsal(a):

Faryn: Rozumím (viděl jsem reklamu na první straně). Prostě trošku jiná cena než pro ostatní. Tak to nemá pouštět mezi lidi.
Nemám s tím problém. Jen se mi to celé nezdálo.

Nojo zapomněl napsat že byl prvni kdo vyhral tu sportku.


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#514 31.01.2016 22:20:41

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape napsal(a):

No to je ale PR článek.

Public relations - toto označení pochází z angličtiny a volně jej lze přeložit jako „vztahy s veřejností“
Důležitým aspektem PR je obousměrnost komunikace, kterou zajišťují (například na rozdíl od reklamy).
PR jsou důležitou složkou sociální komunikace a kontroly.

nechápu v čem je problém  a1 ptej se dál co potřebuješ ?? nikde nepíšu o 2000kč

 offline 

 

#515 31.01.2016 22:30:00

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tak ještě jeden dotaz  =>  máte někdo zkušenost s tímto https://www.youtube.com/watch?v=rxV-mUKNKqk
Je to přídavná sada na přední vidlice WhitePower, ale stojí to přes tisícovku, tak by mě zajímalo, jestli má efekt do toho investovat.
Díky.

 offline 

 

#516 01.02.2016 08:48:43

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape napsal(a):

Tak ještě jeden dotaz  =>  máte někdo zkušenost s tímto https://www.youtube.com/watch?v=rxV-mUKNKqk
Je to přídavná sada na přední vidlice WhitePower, ale stojí to přes tisícovku, tak by mě zajímalo, jestli má efekt do toho investovat.
Díky.

Nejlepší bude když se zeptáš ladiču ktere jsi jmenoval když je znáš a maš zkušenosti třeba je jeden z nich ma skladem tak ti poví víc. cena XX 000 tisíc u Kani je taky dost neobjektivní za co a tak jestli jsou v tom třeba ohlins kartuše chtěl bych vědět konkretněji protože tím jen vyvoláváš to že je někdo drahý. A ve mě tvuj příspěvek se jmeny vyvolává pocit že spíš sedíš víc u googlu  než v sedle a chceš víc vedět než jezdit na to že jsi tu nakráčel jak mistr světa kolik ladiču znáš máš s něma zkušenosti tak máš dotazy jak holka a v cizí hospodě by jsi asi dostal přes držku :-)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#517 01.02.2016 09:10:13

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape napsal(a):

No to je ale PR článek.
Lidí co umí nastavit tlumiče je v republice celkem dost.
Určitě dobrá zkušenost s L.Faltusem, J.Hrabicou a V.Buráněm.
To jsou chlapi co to dělají XX let, takže zkušeností až za vandr.
Faryna neznám, ale za 2000,- to není nic lidového.
Raději zůstanu u ověřených!!!

V rámci dalších doporučujících článků, prosím příště kdybyste napsali třeba čísla na Sportku, tak by to taky nebylo špatné.

Jsem nevedel, ze je Faryn takovy. Dik za postreh ano . Poslu tlumice radsi k Faltusovi. To je mistr v oboru. Kolik prosím by melo asi tak stat naladění na váhu sucha 80kg. Byl bych nerad, abych preplacel. Klidně do SZ, at tu nepohorsujes tu vetsinu smile 

 offline 

 

#518 01.02.2016 11:28:47

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Lustjape: za tú cenu sa viac oplatí toto: http://slavensracing.com/shop/fork-mud- … hi-by-skf/
lahko sa to montuje a funguje dobre....

 offline 

 

#519 01.02.2016 12:01:51

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Janek napsal(a):

Lustjape napsal(a):

No to je ale PR článek.
Lidí co umí nastavit tlumiče je v republice celkem dost.
Určitě dobrá zkušenost s L.Faltusem, J.Hrabicou a V.Buráněm.
To jsou chlapi co to dělají XX let, takže zkušeností až za vandr.
Faryna neznám, ale za 2000,- to není nic lidového.
Raději zůstanu u ověřených!!!

V rámci dalších doporučujících článků, prosím příště kdybyste napsali třeba čísla na Sportku, tak by to taky nebylo špatné.

Jsem nevedel, ze je Faryn takovy. Dik za postreh ano . Poslu tlumice radsi k Faltusovi. To je mistr v oboru. Kolik prosím by melo asi tak stat naladění na váhu sucha 80kg. Byl bych nerad, abych preplacel. Klidně do SZ, at tu nepohorsujes tu vetsinu smile 

Matně si pamatuji že jsi tu z Laďu Faltuse moc nechválil dneska píšeš jinak tak kdo tu vlastně píše nesmysli zkus rozvest jak si k tomu dospěl a přimělo tě změnit názor?


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#520 01.02.2016 12:23:44

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tristan: hm, tak dik zes mi to zkazil mad . Moje přispevky v tematu jsou smazany, takže to asi nečetl, pokud nebylo v citaci ... třeba mohla být ještě sranda smile 
Faryn přístup, nadhled, ... ano  ano  ano  a k tomu ještě fun factor lol  lol  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů