Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nechat si udělat repas podvozku není marné!

#381 21.06.2014 09:08:44

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


kucí, kucí, nic mi do toho neni, ale vzdycky nadsene nabehnu na Offmoto, vidim temata ktera se me tykaji a u kterych doufam v nejake prinosne info a nakonec zklamane prepinam na hruzy typu idnes a podobne, neb se tam i pres ty sr....dozvim vic  sad 

prosim prosim, pojdte zase chvili resit techniku....

 offline 

 

#382 21.06.2014 09:09:23

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


MikiberG:
Nic proti, ale hlavu bys měl používat někdy i ty.
Janek napsal:
Skupina číslo 8 je tady a1
Novej, koukal jsem, jak ti jde zvedání zelených palečků na slova Suchmana, http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pi … p217889... ale kážem vodu, pijeme víno, co, pozére zkurvenej.

To snad patří na takové fórum, jako je offmoto?. Je to jen jedna z mála jeho přestřelků za poslední dny. Myslel jsem si, že offmoto je o pohodových lidech a liší se od motorkářů, ale poslední dobou se to tu začíná zvrhávat na špatnou stranu.
Jak píše Sally, tady na netu se mnohdy lidi chovají jinak, než v reálu, když je pak poznáš.
Než číst to, co se tu píše, je lepší jít si zajezdit do terénu, aspoň tím se řídím já, takže dnes a zítra to bude zase vydařený a nepromarněný víkend, jak má být ano 

 offline 

 

#383 21.06.2014 09:12:43

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Aby jste se už přestali hádat, tak vám řeknu pro dobrou náladu  ftip:

Freeride je perfektní endurová motorka!

 a1 


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#384 21.06.2014 09:12:49

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


A jak je to teda s tou vírou? pač je tot u docela fanatizmus.

1Nebudeš mít jiného boha mimo mne.  – Samozřejmě, jak jinak. Jinak by nám mohly ovečky zdrhnout ke konkurenci, nebo se vrátit ke kmenovým bůžkům, kteří toho zas tolik nechtěli.

2.Nezneužiješ jména Hospodina, svého Boha. Hospodin nenechá bez trestu toho, kdo by jeho jméno zneužíval. – Neplatí pro vykladače jediné pravdy. Přece mezi sebe nepustí kdekoho. Kdo by na ně dělal?

5:Nezabiješ. – Samozřejmě. Pokud to tedy není ve jménu Božím. To pak můžeš zabíjet vlevo – vpravo, nikoho nešetřit. Co do počtu, ani moderní doba nepřekonala počty mrtvých, kteří zemřeli ve jménu Božím


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#385 21.06.2014 09:36:22

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


viteka 32 napsal(a):

MikiberG:
Nic proti, ale hlavu bys měl používat někdy i ty.
Janek napsal:
Skupina číslo 8 je tady a1
Novej, koukal jsem, jak ti jde zvedání zelených palečků na slova Suchmana, http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pi … p217889... ale kážem vodu, pijeme víno, co, pozére zkurvenej.

To snad patří na takové fórum, jako je offmoto?. Je to jen jedna z mála jeho přestřelků za poslední dny. Myslel jsem si, že offmoto je o pohodových lidech a liší se od motorkářů, ale poslední dobou se to tu začíná zvrhávat na špatnou stranu.
Jak píše Sally, tady na netu se mnohdy lidi chovají jinak, než v reálu, když je pak poznáš.
Než číst to, co se tu píše, je lepší jít si zajezdit do terénu, aspoň tím se řídím já, takže dnes a zítra to bude zase vydařený a nepromarněný víkend, jak má být ano 

tak si ale přečti příspěvek na který reagoval + v tom jsou věci z minulosti..

novej napsal(a):

Já a můj kluk (YZ,WR) máme tlumiče od Faltuse a chodí to jak víno, bylo to samozřejmně poznat, ale to proto, že z opotřebovanejch se udělali nový. Teď na novým WR mám všechny tlumiče od ohlins motomencl a taky fungujou i když tady jsem rozdíl nepoznal protože byly dělaný hned na funglnovým stroji.
PS: To jen můj poznatek, nestojím o odpověď o třiceti řádcích od nějakýho kompota.

čtu to celé a celkem pozorně, myslím že mi toho moc neuteklo

Ale naprosto s tebou souhlasím že už je toho hodně za limit. Na druhou stranu je lepší se fackovat ve foru než live smile ... mě to je fuk schazujou se obě strany a nervy jim lítaj .. jeden nemůže kousnout druhýho... njn.

 offline 

 

#386 21.06.2014 09:37:23

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Storeman: lol  kdyby měli všichni tolik rozumu a nadhledu co ty .. tak tu je nuda jako prase  lol 

 offline 

 

#387 21.06.2014 09:39:30

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Sally06: Hochu zlatá tohle je pohoda jazz ... jak co se týče tebe tak offmota

 offline 

 

#388 21.06.2014 09:53:39

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


MikiberG napsal(a):

Storeman: lol  kdyby měli všichni tolik rozumu a nadhledu co ty .. tak tu je nuda jako prase  lol 

viděl bych to trochu jinak  tongue   za všechno může Frírajd a29  a kdo si koupil Frírajd ?  a3  lol 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#389 21.06.2014 09:58:14

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


mart:
ted jsi to vystihl  smile 
zhrzení majitele neuxistujícíc značky Hsb kdy podle nich vyhral ten slabší nejsou schopní překousnout že i free ma lepší pověst jak jejich kladiva  lol kdyby free nebyl ktm tak by určitě nevyvolal tolik emoci  usch 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#390 21.06.2014 10:10:50

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tristan:  lol Už se jako ty těším na dobu kdy nebude moderní KTM ani Husqvarna a marketingově zase vzkřísí Vikingský železo HusaberG  ano  to pak budou všichni lepit modrožlutý  proužky na oranžový kola  lol  lol 

 offline 

 

#391 21.06.2014 10:28:15

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


xfany:
Odpovím z respektu k Tobě jinak nemam potřebu si budovat pověst na offmoto pač mě to neživý ani mi to nepřinaší vyhody.

jsem nebylo to napoprve ale za to mužou pera jiny ladič který byl v tom předtím a tak trochu jsem věděl že jsem koupil moto s nefunkčními tlumičy kterou někdo v pulce zavodu zahodil a řekl že na tom prostě nejede a pak šla rovnou za mnou ve kterých byl profi ladič a někdy tu paseku dat po někom dohramdy je naročnější. Co se da brát jako neuspěch a špatna prace at mi to někdo definuje? měl jsi tlumiče na první dobrou? Tak jako ma faltus kana faryn sve lezdce na stupních vítězu tak to pro mě něco znamena a o něčem to vypovída.

Dovezl bych kontejner tlumiču a dal horký termín tyhle šavle nastavit tak druhy tak wp s marzochou dokupy a myslím že většina lidí co si myslí že něco umí by za měsíc nevěřili vlastní praci že to tak udělali a řekli že v tom někdo byl  heh2  Mam trochu větší kolotoč v praci a v životě nemam potřebu to ventilovat ale vím že něco posrat je jedna věc ale umět se k tomu postavit čelem je věc druha. A Faryn ví že kdyby něco posral že bych to tu napsal s tím jsme mu dal první i druhe tlumiče do rukou.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#392 21.06.2014 10:36:06

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


MikiberG napsal(a):

Tristan:  lol Už se jako ty těším na dobu kdy nebude moderní KTM ani Husqvarna a marketingově zase vzkřísí Vikingský železo HusaberG  ano  to pak budou všichni lepit modrožlutý  proužky na oranžový kola  lol  lol 

Možna věříš že jsem propadl oranžove manii  tím že jsem mladý ale necham tě přitom.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#393 21.06.2014 10:37:15

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Kluci? Nedáme si pivko?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#394 21.06.2014 10:41:21

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


rozumím. Vydělám nějaký hrachy a dovalím...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#395 21.06.2014 10:46:22

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Kámoši tě nezapijou,protože žádný nemáš  lol  lol  lol 
Bližší košile než kabát  ano  to vystihuje velkou část debaty.
Jediné co nepobírám  jsou ti zhrzení majitelé free usch  ve vláknu o tlumičích...
Já prostě furt vidím někoho kdo snědl šalamounovo houno ve všech tématech kde se objeví usch  ...no a pak je to dost o té košili,páč valná většina se osobně nezná takže na základě výplodů choré klávesnice si udělá závěr. Pak ještě trochu víry ,charity a máme uvařený gulášek jak se patří. Co si pak z toho má neználek místních poměrů vybrat?  usch 

 offline 

 

#396 21.06.2014 10:48:19

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tak ze jsi spokojeny s KTm?

napadá tě lepší varianta? není stopro ale co je? veřejně jsem řekl že stara byla lepší ale takova je doba beru to tak a vím co mužu změnit a udělat k lepšímu otazka je jestli na to je  čas stojí se tomu věnovat a nebo vydělat peníze

Odpovím z respektu k Tobě jinak nemam potřebu si budovat pověst na offmoto pač mě to neživý ani mi to nepřinaší vyhody.

To je co? Hlopemu napovez debila trkni?  lol

To jde mimo Tebe ty to nemaš zapotřebí


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#397 21.06.2014 10:49:03

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tristan: no tak s jedním souhlasím (že jsi mladý) ale na to druhý si přišel jak? ... to bys měl vědět ty jestli si něčemu propadnul nebo ne ... mě to nezajímá (respektuju) a je to čistě tvoje věc (svoboda) ...

Myslel jsem, že se bavíme, podle tvýho předchozího příspěvku ale vidím, že si se nebavil tak jako já smile no nic mě taky dneska není hej  bliz2 .
Zkusím znovu decentně  wink :  Nevypadni z toho koloče , čím rychlejc si ho roztoíš ... řacha je ti jasná  lol 

... za mě jsem rád, že vím že tě to tady neživí, nemáš z toho prospěch ani výhody , prostě si jen sdělíš co potřebuješ  ano  ... aspoň o tobě občas něco dovíme ... dlouho si se nikde veřejně neukázal  wink 

 offline 

 

#398 21.06.2014 11:03:30

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Janek napsal(a):

Tristan napsal(a):

A jak je to teda s tou vírou? pač je tot u docela fanatizmus....

Zkus někomu vysvětlit, jak chutná sůl ...
A jak moc tě to zajímá? Hledáš oponenta pro svý nerozbitný argumenty nebo upřímně hledáš odpovědi?

Janku tak že bud slepě věříš a nebo se zajímaš a patraš a pak si udělaš vlastní nazor a dokažeš si odpověd i jinak než že to tak ma byt a že to někdo chce něco vidíš na svem okolí postiženým touto vírou něco v rodině něco v organizacích na rovinu neviděl jsem tolik zavistivých zlých pomlouvačných a nepřejicných lidí než v neděli po mši před kostelem neříkám že mezi ně patříš ale až pujdeš někdy kolem kostela zkus se zeptat sam sebe co ve skutečnosti představuje. Víra v každe zemi je propagovana jinak a ma jiny směr ale proč v rumunsku děti prosí o jídlo a farař je vyžranej jako prase podotýkam že fanda proti němu vypadal jako podviživený jedinec kteremu v horach došel před měsícem benzín a když po něm chtěl fanda pivo řekl mu že je to jen pro faraře o chudych ani slovo. Tak proč tam jsou?


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#399 21.06.2014 11:21:19

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


MikiberG napsal(a):

Tristan: no tak s jedním souhlasím (že jsi mladý) ale na to druhý si přišel jak? ... to bys měl vědět ty jestli si něčemu propadnul nebo ne ... mě to nezajímá (respektuju) a je to čistě tvoje věc (svoboda) ...

Myslel jsem, že se bavíme, podle tvýho předchozího příspěvku ale vidím, že si se nebavil tak jako já smile no nic mě taky dneska není hej  bliz2 .
Zkusím znovu decentně  wink :  Nevypadni z toho koloče , čím rychlejc si ho roztoíš ... řacha je ti jasná  lol 

... za mě jsem rád, že vím že tě to tady neživí, nemáš z toho prospěch ani výhody , prostě si jen sdělíš co potřebuješ  ano  ... aspoň o tobě občas něco dovíme ... dlouho si se nikde veřejně neukázal  wink 

ja se asi člověče asi na žadnym kolotoči točit nechci nikdo ti nic nebere mam svuj kolotoč na kterem se jednou za rok svezu který je podle regulí endura a ne podle něčího ega a sebezapření kde jsou podminky pro všechny stejne ja to mam pro radost a zpět ke kolotoči myslím že looser jako ja nema kam spadnout s Tebou je to mnohem horší a měl by ses toho bát víc jak ja. Sdělím co chci jak chci asi tak jako každy bud dvojsmyslem a nebo na rovinu myslím že to mame stejně at si každy řekne co chce nalepku už maš není problem si podle ní udělat velkou ceduli a dat si ji na vrata a i ti věřím že to zvladneš ale pak mi dej vědět jakou tě to naplnuje  ano 

Editoval Tristan (21.06.2014 11:39:42)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#400 21.06.2014 11:42:33

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tristan:
naplňuje  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů