Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nechat si udělat repas podvozku není marné!

#201 20.05.2013 17:05:41

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tristan: no tak podle manualu to neni v normě bez zatěže to ma být 35mm a s jezdcem ve vystroji do 100 mm

 offline 

 

#202 20.05.2013 17:44:47

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


FidoExc napsal(a):

Tristan: no tak podle manualu to neni v normě bez zatěže to ma být 35mm a s jezdcem ve vystroji do 100 mm

tak jak pises,vymen pruzinu ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#203 22.05.2013 20:02:33

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


OK, takže i já jsem byl "nucen" vyzkoušet Farynovo umění, protože WR je motoricky super, ale začal jsem mít problémy s naladěním/fungováním podvozku  bliz2 

Takže po telefonické domluvě Faryn moto odvezl a začaly se dít věci  ano2  čekal jsem, že bude už přepačko těsně před smrtí a bylo už dávno po smrti, takže jsem mu hned na cestu jedno přidal......po prvotním rozdělání zadní centrál měl prasklý zvonek, tudíž to nemohlo ani pořádně fungovat - respektivě nefungovala membrána mezi dusíkem a olejem ne předky měly v prdeli olej (čekal jsem to)

za víkend bylo vše opraveno/repasováno/naladěno, motorka mi byla přivezena do garáže i v nekřesťanskou večerní hodinu  lol 

dneska test a ty VOLE to nemá chybu vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk!  vyk! 

čekal jsem rapidní změnu, ale tohle bylo něco EXTRA ano  zadek fungoval jako po másle a předky pumpovaly jako o život......motorka se začala okamžitě chovat úplně jinak, výborně drží stopu, nevyhazuje ze sedla, nerovnosti "žehlí", tudíž vybízí k agresivnější jízdě  heh2  což mě stálo nějaké odřeniny a plast na bástru a22 vyloženě jsem hledal horší stopu a čekal jsem jak si s tím podvozek poradí - prostě pecka ano menší nerovnosti nejdou skoro poznat a pokud dojde na něco opravdu většího, tak se motorka jen zhoupně a jede se dál.....

takže, tímto děkuji Farynovi za výbornou práci a HLAVNĚ KOMUNIKACI (jak to chci aby to fungovalo,co s tím jezdím atd.) a mi nic jiného nezbývá, než doporučit tuhle úpravu podvozku, protože to hnedle přidá více radosti z ježdění ano 

a podotýkám, že cena je dohodou podle stavu podvozku a následného naladění, takže žádná kurevská paleta nebo jen pouhý repas gufer a oleje  ano 


DOPORUČUJI VŠEM  vyk!  vyk!  vyk! 

Editoval Strejda-GC (22.05.2013 22:56:45)

 offline 

 

#204 22.05.2013 22:37:00

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Strejda-GC:

Hlavně že ses nezmak  lol 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#205 22.05.2013 22:39:40

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Faryn:

neboj, nebudu po tobě požadovat náhradu škody lol 

jinak, zítra po práci jdu znova testovat na malé enduro - eufórie  yikes  a1  gp 

 offline 

 

#206 22.05.2013 22:52:59

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Strejda-GC:

To ani nemůžeš lol 
Sám se vozis  gp 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#207 09.06.2013 20:08:50

mirbubak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 379
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 200
Věk: 27
Web
3 1

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


protože jsem byl hodně nespokojeny s fungováním podvozku na mojí kačene rozhodl jsem sa svěřit mašinu do rukou profíka...

motorka ma tlukla do rukou, špatně kopírovala terén,blbě držala stopu,byla v nervozní v najezdu do zatačky,a po doskoku sem ju doslova musel nutit aby jela tam kde chcu,přední tlumiče plynovaly

zavolal jsem FARYNOVI či sa na to dá,,,okamžitá odpověd jasně dovez to smile motorku sem mu dovezl domluvili jsme co ajak  a ja sa těšil jak si pojezdim na novem podvozku.Faryn udělal kompletní repas předku a zadku se všim co bylo potřeba naklikal a nastavil tak aby to fungovalo a přidal pár potřebnych rad pro nas mrdaly aby jsme měli nad čím přemyšlat smile 

dneska proběhla první zkušební jízda a mam uplně jinu motorku,,,,krasně sa vodí,,,pěkně kopíruje teren,po doskoku je klidná,,,jede kam chcu ja,,,,do rukou vubec netlukla,,,a dorazu jsem sa ani nedotkl aj po větším doskoku.

kdo váha jesi repas jo nebo ne tak za mna určitě jo,,,rozdíl před repasu a po repasi je obrovsky a jízdní vlastnosti su uplně jinde,motorce sa dá víc věřit a jizdu sem si užil.

ZÁVĚREM MI NEZBÝVÁ  NEŽ FARYNOVI PODĚKOVAT ZA DOBŘE ODVEDENU PRÁCI A SKVĚLU DOMLUVU

DÍKY ano 

 offline 

 

#208 24.06.2013 21:12:27

petronel
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 146
Založená vlákna
Místo: Přerovsko
Motorka: Husqvarna TE 450
Věk: 42
1 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tak i já se musím přidat do klubu SPOKOJENÝCH Farynových zákazníků. Konečně vím jak má podvozek fungovat. Domluva a Farynova vstřícnost co se týká dopravy motorky na repas a zpět mne překvapila.A jak jsem viděl a slyšel,tak motorkama fakt žije.Motorku mi dovezl kolem desáté večer, a ani tak nespěchal. Vše mi vysvětlil,přidal nějakou radu co se týče nastavení a jel.Během dalšího dne dvakrát volal jak se mi jezdí,jak se to chová, atp. Fakt se to v dnešní době moc nevidí. Nějakou kačku to stálo,ale nelituju.Motorka se fakt zklidnila a já se těším,až s klukama ze středu moravy prubnu ty výjezdy,které mne posledně tak potrápily. Přece to nemohlo být všechno jen rukama.:-D Faryne ještě jednou dík.

Editoval petronel (24.06.2013 21:16:25)


Kdo nepadá,jezdí pod své možnosti,ale ať to nebolí.

 offline 

 

#209 26.06.2013 12:35:12

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


petronel napsal(a):

Tak i já se musím přidat do klubu SPOKOJENÝCH Farynových zákazníků. Konečně vím jak má podvozek fungovat. Domluva a Farynova vstřícnost co se týká dopravy motorky na repas a zpět mne překvapila.A jak jsem viděl a slyšel,tak motorkama fakt žije.Motorku mi dovezl kolem desáté večer, a ani tak nespěchal. Vše mi vysvětlil,přidal nějakou radu co se týče nastavení a jel.Během dalšího dne dvakrát volal jak se mi jezdí,jak se to chová, atp. Fakt se to v dnešní době moc nevidí. Nějakou kačku to stálo,ale nelituju.Motorka se fakt zklidnila a já se těším,až s klukama ze středu moravy prubnu ty výjezdy,které mne posledně tak potrápily. Přece to nemohlo být všechno jen rukama.:-D Faryne ještě jednou dík.

Super...Tož kdy vyjedem ??


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#210 03.07.2013 19:29:00

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Zdravím, včera jsem byl s "novou" motorkou poprvé na trati v Dalečíně a řeším takový problém, že motorka chodí při větších skocích na doraz. Dají se tlumiče nějak nastavit, nebo pomůže jen výměna pružin? Předek se zdá být ok, tam zbývá 6cm ale zadek mi chodí drapákem do blatníku.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3313_snimek_021.jpg

 offline 

 

#211 03.07.2013 19:44:59

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


koukám to neni uplně čistě do dopadu .. to se pak nesmíš divit .. ale jinak utáhni pružinu vzádu ale předpokládám, že na doraz ti to jde jen když to někde takhle oprasíš

 offline 

 

#212 03.07.2013 20:32:41

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


chalka napsal(a):

Zdravím, včera jsem byl s "novou" motorkou poprvé na trati v Dalečíně a řeším takový problém, že motorka chodí při větších skocích na doraz. Dají se tlumiče nějak nastavit, nebo pomůže jen výměna pružin? Předek se zdá být ok, tam zbývá 6cm ale zadek mi chodí drapákem do blatníku.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3 … ek_021.jpg

Kolik vážís ??
Jaké tam máš číslo pružiny?


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#213 03.07.2013 22:50:26

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


chalka napsal(a):

Zdravím, včera jsem byl s "novou" motorkou poprvé na trati v Dalečíně a řeším takový problém, že motorka chodí při větších skocích na doraz. Dají se tlumiče nějak nastavit, nebo pomůže jen výměna pružin? Předek se zdá být ok, tam zbývá 6cm ale zadek mi chodí drapákem do blatníku.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3 … ek_021.jpg

Sundej blatník big_smile 

 offline 

 

#214 04.07.2013 05:16:43

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Faryn:

vzadu mam 80/250, vazim 90, koukal jsem do manualu a mel bych mit tu nejtvrdsi. Je nutne menit i predek?

 offline 

 

#215 04.07.2013 10:52:37

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


chalka napsal(a):

Faryn:

vzadu mam 80/250, vazim 90, koukal jsem do manualu a mel bych mit tu nejtvrdsi. Je nutne menit i predek?

Měnit neni nutné.
Jen poladit.


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#216 15.07.2013 14:19:57

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


FARYN – kúzelník s podvozkami gp 


http://haro007.sk/faryn-kuzelnik-s-podvozkami/


Všetci vieme ako nám to Klasika nakladala na rally v Rumunsku. Nie že by som pochyboval o jazdeckom umení tejto odvážnej ženy. No predsa len správanie sa jej motorky v technických pasážach vyvolávalo úžas.   a1  ano 

 offline 

 

#217 15.07.2013 18:59:28

Dolph-cz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 272
Založená vlákna
Motorka: ktm 350
Věk: 39
0 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Strejda-GC napsal(a):

FARYN – kúzelník s podvozkami gp 


http://haro007.sk/faryn-kuzelnik-s-podvozkami/


Všetci vieme ako nám to Klasika nakladala na rally v Rumunsku. Nie že by som pochyboval o jazdeckom umení tejto odvážnej ženy. No predsa len správanie sa jej motorky v technických pasážach vyvolávalo úžas.   a1  ano 

dobře faryn  ano  ano 

 offline 

 

#218 08.10.2013 19:41:08

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Tak jsem další z řady spokojených zakazniků .Už dlouho jsem přemyšlel o tom že si nechám udělat tlumiče , ale teprve nedávno mě situace donutila , když mě při zavodech vytekl zadní tlumič .a další tři dny jsem měl rozbitou prdel  lol .

Nevahal jsem a zavolal farynovy domluvili jsme se na patek .chtěl po mě vědět co jezdím , a co jse mě na tlumičích nelíbí .To jsem mu nedokazal pořadně říct ,jelikož jsem na dobrejch tlumičích asi nikdy nejel  :a8 Dost mě trapilo odskakovaní na každý měnší nerovnosti  .A jelikož bez dobře fungujicích tlumiču je pak  nějaky ladění k ničemu Nechal jsem tlumiče cely zrepasovat , protože jsem na nich měl asi 100h bez zásahu,a to co z ních vyteklo bych radší ani neviděl.V něděli mě volal že je všechno hotový, tak jsem vyrazil na cestu .jen co jsem přijel jsme vyrazily do lesa odzkošet to . tak jsem to projel a už to nebyly rany do rukou na každým kořinku ,ted je motorka klidnější drží stopu, kam se podivám tam jede .A domů jsem jel vysmatej že se to povedlo .

Závěren chci poděkovat farynovy  za ochotu a paradní výsledek.Dík ano 

 offline 

 

#219 08.10.2013 19:51:30

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


Faryn napsal(a):

chalka napsal(a):

Faryn:

vzadu mam 80/250, vazim 90, koukal jsem do manualu a mel bych mit tu nejtvrdsi. Je nutne menit i predek?

Měnit neni nutné.
Jen poladit.

to by me zajimalo,jak se da dolatit zadek kdyz pruzina nestaci?


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#220 08.10.2013 20:01:07

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Nechat si udělat repas podvozku není marné!


foxdive napsal(a):

Faryn napsal(a):

chalka napsal(a):

Faryn:

vzadu mam 80/250, vazim 90, koukal jsem do manualu a mel bych mit tu nejtvrdsi. Je nutne menit i predek?

Měnit neni nutné.
Jen poladit.

to by me zajimalo,jak se da dolatit zadek kdyz pruzina nestaci?

 
Máš svého upravce tak se ho zeptej.
Neřešila se výška nastavení.
Jen rána při doskoku.   lol 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů