Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

xr600r dotaz rozvodak

#1 29.10.2008 15:17:15

xr600r dotaz rozvodak


Zdravim chlapi , potrebuju poradit uz sem trosku hledal na netu i tady si stahnul manual ale furt si nak nejsem moc jistej jde mi  o to ze se mi zda ze mi trosku šustí rozvodak docet sem se ze napinak rozvodaku uz se dela od  zacatku 80let automatickej  koukal sem do manualu na vykres co sem si stahnul tady na strankach a moc rozumnej z toho nejsem je tam nakej sroub z pruzinkou ci co ,nechce se mi s tim moc kroutit kdyz nevim jestli se s tim kroutit ma smile rad byhc tedy slysel jestli se s tim vubec ma nak stolovat nebo jestli je to opravdu bezudrzbova zalezitosta ale zase na druhou stranu se musi  dat nak zjistit ze uz je vytahanej a zralej na vymenu .
predem dik za kazdou radu

 offline 

 

#2 29.10.2008 17:27:42

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: xr600r dotaz rozvodak


Na tom samovysuvacom spanovaku sa ti nema co pokazit,jedine ze by sa nejak zadrhaval.Skus ho vybrat cely a uvidis ci sa vysunul na maximum.Ci je rozvodova retaz v poriadku zistis po demontazi vika hlavy valca.Inak vytahanu retaz je dobre pocut,hlavne pri volnobeznych otackach.

 offline 

 

#3 29.10.2008 20:52:10

Re: xr600r dotaz rozvodak


Jedna se mi prave o ten napinak jestli to muzu vzit klestema a jako vytahnout ven , zkouknu ho a pude tam zas bez problemu zpet  ? v manualu sem na to koukal a mam strasaka at se na me nevysype 5 podlozek 3 pruzinky a dalsi spadne do rozvodu smile

kdyz sem to kupoval rikal prodavajici ze delal rozvody dal mi k tomu  starej retizek na budiku je 62tkm jede to bez problemu ,cca pred mesicem sem vymenil olej misto 10w40 tam sel 15w50 a od te doby se mi zda ze hlavne za studena slysim zvuk jak kdyz rachta retizek tak se chci prave podivat jak je na tom ten napinak i retizek

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů