Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nastavení rozvodů

#1 18.07.2011 20:56:04

arwey
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 69
Založená vlákna
Motorka: yamaha 400 WR
Věk: 35
0 0

Nastavení rozvodů


čus.potřeboval bych
radu ohledně rozvodů.Půlil sem motor a před sundáním rozvodáku jsem to zkusil nastavit podle manuálu.Dole ryska nahoře tečky proti rovině hlavy.Ani náhodou to nesedělo ale mašina jela normálmě.Označil jsem si teda řetízek vůči zubům.Jenže jsem debil roll  a barva sem smazala
Nevíte někdo jak to nastavit.Dík

 offline 

 

#2 18.07.2011 22:14:06

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Nastavení rozvodů


arwey:
to že ti to nesedělo může znamenat, že jsi to nastavoval s pístem ve špatný poloze. mohl jsi ho mít úplně dole...

většinou to bývá všude stejný. tak co si myslím já. píst v horní úvrati.(kuchnout svíčku a strčit šroubovák dovnitř, točit motorem až bude píst nahoře. tím najdeš i rysku dole na motoru) vačka musí být tak, aby byly zavřený všechny ventily(výběžky na vačkách směřují A) doleva a za B) doprava) + rovina s motorem, natoč motor na rysku, která ti zapaluje a nasaď rozvoďák...

koukal jsem do manualu a je to lehký. v okýnku motoru ryska + (píst horní úvrať) obě vačky s Éčkama vlevo nebo ryskama vpravo podle toho co se ti hodí a pak jen řetěz. kontrola je jednoduchá. otáčíš mororem dokola a hlídáš třetí dobu, tj. horní úvrať pístu, rysku dole v motoru a vodorovně Éčka na vačce

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2293_clipboard02.jpg

Editoval ladik164 (18.07.2011 22:42:02)


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#3 19.07.2011 19:48:21

arwey
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 69
Založená vlákna
Motorka: yamaha 400 WR
Věk: 35
0 0

Re: Nastavení rozvodů


ladik164:

Jasný.Dík.Mě hrozně zarazilo že to nešlo nastavit než jsem to rozebíral.Ani podle tohodle obrázku.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů