Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)

#1 13.07.2011 20:49:01

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


V poslední době jsem si všimla krajně nepříjemné věci  hmm Značně zvedám věkový průměr účastníků vyjížděk  roll  lol A věky kluků tady ve foru mi na náladě taky zrovna nepřidávají, to je samé 22, 26....
Takže snažně prosím kohokoli, komu je víc než mně (asi to bude oříšek  a17 ), aby sem napsal, že taky ještě žije a jezdí. A že se sice občas obtížně, ale ještě přece jen jakž takž dá držet krok s mladší generací  wink I když nás pak večer bolí svaly a klouby, o kterých mlaďoši nemají ani ponětí  a24 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#2 13.07.2011 21:37:02

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


když jsem si přečetl název vlákna bez brejlí, tak mi to připadalo hooodně zajímavý: Enduro snad nejezdí jen koMouši usch a když jsem si natu zajímavost nasadil brejle, tak koukám, že je to ještě zajímavější  ugh2 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#3 13.07.2011 21:38:59

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Myslim ze to nebude az take hrozne smile  Tuto poslednu Nedelu som bol na pretekoch a sam som bol prekvapeny kolko "starsich" jazdcov tam bolo .Tusim tak roky okolo 40-tky.

 offline 

 

#4 13.07.2011 22:31:21

Ledy
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 114
Založená vlákna
Místo: KV
Motorka: TT 600 RE
Věk: "dědek"
0 0

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


no tak já se přiznám, mě je 43, a jezdíme s kámošema co jsou ještě starší. sice je to jen taková "vlastivěda" wink , určitě ne závody, ale jezdíme.

a občas s náma vyrazí bejvalej motokrosař, kterej si počítám k 65 narozkám koupil DRro. mimochodem jeho historky jsou super, tytuluje některý borce jako "motokrosaře z leknutí" atp... ugh2  ano  cool  cool 

 offline 

 

#5 14.07.2011 03:00:23

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Co se děje, že "zimní" abstinenční témata jsou tu už v červenci?  lol  lol  lol 
To se Ti jen zdá. Kámoši ve zralém věku moc nevysedávají na netu, tak je spíš potkáš v bahně, než u PC. Od 30 do 52 nás jezdí hafo. A jezdí s náma i 18-ti letí a je to v pohodě. Zkrátka na věku u endura vůbec nezáleží.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/308_dsc_0037kl.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/308_dsc_0038kl.jpg


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#6 14.07.2011 03:05:45

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


mart napsal(a):

když jsem si přečetl název vlákna bez brejlí, tak mi to připadalo hooodně zajímavý: Enduro snad nejezdí jen koMouši usch a když jsem si natu zajímavost nasadil brejle, tak koukám, že je to ještě zajímavější  ugh2 

Mně zase od smíchu vypadly umělý zuby  lol 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#7 14.07.2011 08:53:12

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Vlk: dost často potkám nejvíc enduráků právě pouze na netu. A nezáleží na věku  a1 

Ledy: možná jen je jižní Morava bohatá na mladé nadějné jinochy  usch Když nepočítám Ýbrca (jehož "mámou" v jistém slova smyslu taky jsem  usch ), tak se mi nepodařilo zatím jet s nikým starším než já. Což je drobátko deprimující  tull 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#8 14.07.2011 09:06:32

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Klasika: No já jsem taky byl vždy nejstarší. Nicméně padesátník Tonda je mi v patách. A kluci kolem čtyřicítky jezdí u nás taky dost. A třicátníků je nejvíc. Ideální věk.
Ber to pozitivně.  tongue  Já když odložím, tak se mladší seběhnou, postaví mne na nohy, vytáhnou motorku, posadí mne na ní, někdy odvezou do špitálu  lol .....občas vyšlapou i vodu....zkátka mám servis a starají se o mne jak v bavlnce. Já si tedy vůbec nestěžuju. Ba naopak.
Horší je to při tom lezení po horách a po skalách. Tam lezu fakt s klukama (většinou ve věku synka a mladší) a tam už je to v kondici znát.
Viz: Srovnání lehkosti mládí se zoufalým odhodláním starého otce (Chorvatsko, Paklenica, září 2010 - Minivlk jun. + Vlk sen.  tongue  tongue  tongue )



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/308_dsc_0073pa.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/308_dsc_0239pa.jpg

Editoval Vlk (14.07.2011 09:13:14)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#9 14.07.2011 09:15:15

Ledy
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 114
Založená vlákna
Místo: KV
Motorka: TT 600 RE
Věk: "dědek"
0 0

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


nic si z toho nedělej - já jsem u nás v basketbalovym oddíle i v 43 letech benjamínek  usch 
Ti mlaďoši co s náma chodí nepijou pivo (a proč se tam vlastně honěj) no a já už jsem si zvykl.
akorát se začínaj množit témata vo nemocech, kamarád je po dvou infarktech atd... lol  a3  tongue 


Klasika napsal(a):

Vlk: dost často potkám nejvíc enduráků právě pouze na netu. A nezáleží na věku  a1 

Ledy: možná jen je jižní Morava bohatá na mladé nadějné jinochy  usch Když nepočítám Ýbrca (jehož "mámou" v jistém slova smyslu taky jsem  usch ), tak se mi nepodařilo zatím jet s nikým starším než já. Což je drobátko deprimující  tull 

 offline 

 

#10 14.07.2011 09:54:31

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Ledy:
Správnej názor.  ano  ano  ano 
Já už z toho mám dnes akorát legraci a vzpomínky. Na Suchých skalách jsem vytáhnul (vyfuněl) nějakou klasickou šestkovou  cestu a dobírajíce na vrcholku u slaňáku svého synka na tom bezpečnějším konci lana jsem se od vedle sedící dvojice lezců dozvěděl: "No ten Tvůj brácha leze taky dobře"  lol  lol  lol 
Základ je bejt tak starej, jak se cejtíš  sjuk 

Editoval Vlk (14.07.2011 09:56:39)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#11 14.07.2011 10:13:59

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Ledy: jo, debaty o nemocech, zraněních a podobně začínají být nějaké častější  a29  Po infarktu už taky někteří jsou  heart  To se ale týkalo mých bývalých soudruhů, teď se rozkoukávám v jiném prostředí  a1 

Vlk: Ke mně taky měli tendence se sbíhat, ale většinou mám motorku na kolech dřív, než oni tu svoji odstaví a vrčím, když na mně někdo sahá, takže už se nesbíhají, neoprašují, nefoukají bolístky  a24 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#12 14.07.2011 10:58:40

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Klasika:

No Ty jsi taky mlada holka  big_smile 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#13 14.07.2011 12:16:20

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Vlk:....zkus o tom přesvědčit moje záda  heh2 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#14 14.07.2011 12:46:19

Dyma
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 5
Založená vlákna
Motorka: Yamaha XT 600 E
Věk: 38
0 0

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Vlk napsal(a):

Klasika:

No Ty jsi taky mlada holka  big_smile 

Taky takovej koloušek. :-P

 offline 

 

#15 14.07.2011 13:17:53

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Dyma: dělat si švandu z dámy v letech, na to vás užije  tull 

Já se stará necejtím. Já si tak jen občas připadám, když se sjedem na vyjížďku a kluci sundají přilby  usch 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#16 14.07.2011 14:36:33

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Já si pod pojmem "dáma v letech" představuju důchodkyni.S holkama lehce po třicítce se na zábavě,či v baru seznamuju rozhodně za jiným účelem,než si s ní povídat o nemocech. Sice mě taky nehorázně sere,když mi 18ti letý holky na diskotéce vykají,ale to už je život. Já si taky jako náctiletej říkal proč  ty starý třicetiletý pitomci neseděj doma a maj odvahu ještě někam vylejzat.

Člověk je tak starej jak se cejtí a datum narození s tím nějak nesouvisí. Mám kamaráda co má v 55letech takovou fyzičku,že 4 dvacetiletí dohromady na tom nejsou tak dobře a zase naopak znám mladý lidi,kteří jsou psychicky vyspělejší,než někteří inteligenti v pokročilým věku. Lidi by se měli soudit podle činů a ne podle věku a jiných nesmyslností. Lidi co se mnou maj problém jen kvůli věku k životu nepotřebuju.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#17 14.07.2011 14:45:58

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Lasky: trošku nadhledu by neškodilo, bereš tohle "odfrkové" téma zbytečně vážně  wink 

Já mám kliku, že na diskotéky, zábavy či do barů nechodím, takže mi zatím vykají jen děcka od nás z vesnice, což se ještě dá přežít  a1 Ale je pravda, že mi vykají holky od nás ze stáje, což mi přijde uhozený (i když jsou o generaci mladší). Bohužel koňáci jsou trochu jiné mentality než motorkáři, kde je tykání automatické.  hmm 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#18 14.07.2011 14:59:46

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


To se Ti zdá,že to beru moc vážně.  Naopak. Zřejmě začínám trpět stařeckou prudérností a neblaze se to projevuje do těch mých výplodů.A nebo zastydlá puberta stále ještě nedodešla. To by byla reálnější možnost.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#19 14.07.2011 15:15:27

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Spíš ta zastydlá puberta  wink Protože tohle od našich slýchám pořád. Když si na narozeniny přeju nové chrániče nebo na vánoce nové drapáky, vždycky slyším "Panebože holka, kdy ty z té puberty vyrosteš".  a1 No.... taky by mně to zajímalo  usch 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#20 14.07.2011 15:19:36

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Enduro snad nejezdí jen kolouši :-)


Klasika napsal(a):

Dyma: dělat si švandu z dámy v letech, na to vás užije  tull 

Já se stará necejtím. Já si tak jen občas připadám, když se sjedem na vyjížďku a kluci sundají přilby  usch 

to já si prozměnu přilbu nesundavám, a to především na pumpě, na který jsem se vyválel mezi stojanama usch 

nicméně k támatu: garantuju Ti, že kdybych si jí ve Tvý společnosti sundal, tak by sis připadala jako koloušek  a28 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů