Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#1341 08.03.2016 08:42:30

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


kick-start:

Asi jsem to špatně napsal ale ten důvod byl finančni (nemusel jsem si půjčovat) a né proto že je ajp lepši motorka než ktm.

 

#1342 08.03.2016 08:45:55

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Když se kácí les, lítají třísky. Ale vždycky něco špatný, je pro nědo dobrý. Jak by řekla moje babička.
Nesouhlasím, že "rejpalové" vyhráli. Naopak si udělali pěknou negativní "reklamu".
Samozřejmě tady mezi komunitou Offmoto by nemělo platit to co platí v bulváru: Negativní reklama je taky reklama.


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#1343 08.03.2016 08:46:21

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


kick-start napsal(a):

mart napsal(a):

Škoda  ne zrovna Babovo vlákno mohlo zobjektivizovat info o PR4...

Objektivitu to ztratilo v momente kdy byla zverejnena informace ze PR4 dostala prednost pred EXC 350F

Tak nejak. Jen me udivuje ze se udela blik a je to.  Pokud by to tak udelal kazdy zakladatel vlakna at uz proto ze se.mu nelibi kam smeruje, nebo ze ze sebe v konecnem dusledku udelal blbce svymi protirecmi, tak tu za chvili bude jen prazdna titulni strana  lol 
Udelat chybu, zmenit nazor prece neni takovy pruser ne? Jen si to priznat ze.....Jednodussi je to zabalit kdyz na ty protimluvy nekdo poukaze nez napsat proc je to ted tak nebo tak   a31 

 offline 

 

#1344 08.03.2016 09:06:18

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vlk napsal(a):

Babaexc požádal smazat celé vlákno. Má pro to určitě svůj pádný důvod. Je to člověk svobodný a svéprávný, ví co dělá.
Takže 8:00 smazáno.

A co prispevky ostatnich lidi? Jestli se nepletu, tak tam prispival minimalne jeste jeden majitel PR4. Jeho prace (psani objektivnich postrehu) je v pici. Gratuluju  ano 

Kluci, takhle ten internet nefunguje  nee1

 offline 

 

#1345 08.03.2016 09:07:59

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Souhlasím s Jarynnem.

Přijde mi nešťastné na základě žádosti autora mazat samotné příspěvky, natož celá vlákna. To, že někdo založí nějaké vlákno (nadhodí téma k diskuzi, nic víc bych v tom nehledal), ho podle mě neopravňuje k tomu, aby po nějaké době nechal smazat všechny své příspěvky i příspěvky ostatních. Zkrátka pokud vyplním to bílé políčko tady dole a zmáčknu enter, měl bych počítat s tím, že je to na věky věků.

Vím, že pravidla jsou aktuálně nastavena jinak, píši to sem hlavně jako téma k diskuzi. Zkrátka jestli by nestálo za úvahu pravidla změnit.

 offline 

 

#1346 08.03.2016 09:08:50

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

klinkutím na název vlákna ve sloupci téma vás to hodí na první příspěvek vlákna.
kliknutím na název "nový příspěvek" ve sloupci téma vás to hodí na první nepřečtený příspěvek vlákna, tj. o jeden dál, než byl posledně poslední.
klinkutím na datum ve sloupci Poslední příspěvek vás to hodí na poslední příspěvek vlákna.

jen dotaz - nešlo by to tlačítko "Nový příspěvek" v nějaké viditelné barvě? Takhle šedé jsem ho objevil až teď, je téměř neviditelné a navíc splývá s šedým nickem zakladatele tématu

 offline 

 

#1347 08.03.2016 09:20:46

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


kick-start napsal(a):

mart napsal(a):

Škoda  ne zrovna Babovo vlákno mohlo zobjektivizovat info o PR4...

Objektivitu to ztratilo v momente kdy byla zverejnena informace ze PR4 dostala prednost pred EXC 350F

takže když si místo BMW, o kterém bude vlákno, koupím Oktávku, je celé vlákno nedůvěryhodné? Tak to by se pak každý, kdo napsal někdy něco o Ferrari měl zadlužit a jedno si koupit, aby neztratil důvěru někoho z internetu

jediný důsledek věčného napadání je, že se smazalo vlákno které mohlo k něčemu být

Editoval jees (08.03.2016 09:23:27)

 offline 

 

#1348 08.03.2016 10:33:01

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Admini: ... co se stane s offmotem až 3-5 lidí svobodně požádá o smazání svých vláken a příspěvků a bude jim demokraticky vyhověno ?

... čím víc se maže tak mám větší chuť mazat , a kde se maže nemám chuť přispívat
... vůbec mám pocit, že se tu nahrává hlupákům a podporujou se utsideři a kryjou se lži
... o tom, že se tu do sebe kouše a šťouchá ani nepíšu to je situace mezi lidmi ... ale tenhle způsob vedení tomu naopak jen přitápí a podporuje  to

... chytrý a dospělí jste a budete tu mít jen takové lidi které svým jednáním podporujete , budete tu mít jen takové příspěvky jaké si zasloužíte a kvalita celku bude obrazem této vaší práce.

... na to aby se smázlo vlákno by měl být souhlas většiny moderátorů (příp ve vlákně hlasovat) a ne rychlé rozhodnutí jedince který je [b]vždycky ovlivnitelný [/b]

Vidím to jako další z řady přešlapů vedení (majitele) a nedostatku pravidel ... prakticky absence  pravidel a jejich dodržování.

 offline 

 

#1349 08.03.2016 10:50:27

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Už jsem se s pár lidma snažili ukázat, kam vede mazání témat ...
V podstatě je to jednoduchý jako facka smazat téma.
Zde je návod
1. Založte si téma aa očekávejte jen samá pozitiva.
2. Vložte jako první příspěvek něco vlastního ... třeba prostý text "myslím to upřímně"
3. Pokud vás někdo přistihne při lži atp. ... dokáže vám to veřejně tím, že vás odkecá vaší vlastní citací ... a vám se to nelíbí, nemáte koule na to napsat např. "mýlil jsem se" "byl jsem hloupej", "díky za připomenutí" atp. tak smažte ten svůj první příspěvek a tím smažete celé téma ano 

A hlavně ...  neotravujte tím pro příště jiný lidi lol  ano

 offline 

 

#1350 08.03.2016 10:59:20

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn napsal(a):

kick-start napsal(a):

mart napsal(a):

Škoda  ne zrovna Babovo vlákno mohlo zobjektivizovat info o PR4...

Objektivitu to ztratilo v momente kdy byla zverejnena informace ze PR4 dostala prednost pred EXC 350F

Tak nejak. Jen me udivuje ze se udela blik a je to.  Pokud by to tak udelal kazdy zakladatel vlakna at uz proto ze se.mu nelibi kam smeruje, nebo ze ze sebe v konecnem dusledku udelal blbce svymi protirecmi, tak tu za chvili bude jen prazdna titulni strana  lol 
Udelat chybu, zmenit nazor prece neni takovy pruser ne? Jen si to priznat ze.....Jednodussi je to zabalit kdyz na ty protimluvy nekdo poukaze nez napsat proc je to ted tak nebo tak   a31 

 ano   Ano nejni to az tak o motorce.....

 offline 

 

#1351 08.03.2016 11:14:01

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Pokusím se o nápravu.

Bohužel, pokud se povede, dnešní příspěvky půjdou do kanálu.

Chybu udělal moderátor - neuvědomil si, co tím způsobí. Vysvětleno, teď to zkusím vrátit z5 a udělat tak, jak to mělo být provedeno.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1352 08.03.2016 11:15:36

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vlk napsal(a):

Ano, souhlasím s Tebou.
Ale celkém chápu, že trpělivost dojde někdy každému........
(Smajlíkařů, bahenních dyslektiků a "Brouků Pytlíků", větrných korouhviček je bohužel stále dost  ne )

Podle toho jak jsi obzivl a pises po letech krom toho ze tu sem tam das 5 fotek z jezdeni je mi jasny ze si mazal ty, nejhorsi je to ze ty kategorie co jsi vypsal splnujes do jednoho....plus nejake navic.....

Az tu budou umet lidi rict jo mas pravdu, spletl jsem se napsal to hloupe atd....tak to bude terno a pujde to jinym smerem ano 
Zatim je to tak ze kdyz nevis kudy kam je ta protistrana rejpal a druha strana chudinka co mu ublizujou.

Viz příspěvek 1339. Babaexc požádal smazat celé vlákno. Má pro to určitě svůj pádný důvod. Je to člověk svobodný a svéprávný, ví co dělá.
Takže 8:00 smazáno.
Ale zase je důvod k tlachání, že...........díky za poklonu  

E admine v prispevku nejni psane smazal jsem to ja......diky za poklunu a duvod k tlachani

Editoval xfany (08.03.2016 11:32:35)

 offline 

 

#1353 08.03.2016 11:25:21

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Fando, Vlk to skutečně byl, volal mi, omluvil se - prostě to posral, ale volal, jestli by to nešlo nějak opravit.
Takže se opravdu spletl. Je to ale taky jen člověk, jako my ostatní.

Jinak díky všem, kdo se zapojili do diskuse.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1354 08.03.2016 11:28:08

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

Fando, Vlk to skutečně byl, volal mi, omluvil se - prostě to posral, ale volal, jestli by to nešlo nějak opravit.
Takže se opravdu spletl. Je to ale taky jen člověk, jako my ostatní.

Jinak díky všem, kdo se zapojili do diskuse.

Jo se stane a tak to ted beru ano 

Jen skoda toho patosu kolem co psal....

 offline 

 

#1355 08.03.2016 11:32:07

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany:
Skoda toho, že jsi nečetl 1339, kde jsem napsal co se stalo.
Na patos čas nemám  poc 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#1356 08.03.2016 11:36:47

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vlk napsal(a):

xfany:
Skoda toho, že jsi nečetl 1339, kde jsem napsal co se stalo.
Na patos čas nemám  poc 

Evidentne mas....

Babaexc požádal smazat celé vlákno. Má pro to určitě svůj pádný důvod. Je to člověk svobodný a svéprávný, ví co dělá.
Takže 8:00 smazáno.

a jak to ma vypadat kdyz by jsi byl chlap:

Babaexc pozadal smazat cele vlakno. ma to urcite padny duvod, cetl jsem to a dospel ke stejnemu zaeru. Je to svobodny a svepúrany clovek a vi co chce a dela. Takze jsem v 8:00 smazal cele vlakno.

A ted k dalsimu mazani, viz ojnice a podobne babaexc ulety a uteky.....to mazal kdo? Ctete to vubec jako admini co mazete a proc?

 offline 

 

#1357 08.03.2016 12:53:22

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vlkovi  měl být moderátor odebrán už dávno, to je pouhý kamaráčovt  ne  stačí srovnat se stávající novou osádkou......

 offline 

 

#1358 08.03.2016 13:33:25

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Data záloh máme, zítra bude vše napraveno a následně uděláno tak, jak to být má.

Strejda-GC:
To nech na mém uvážení.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1359 08.03.2016 13:41:37

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Babaajp

Proč si hodil.flintu do žita?


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#1360 08.03.2016 13:50:44

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

Strejda-GC:
To nech na mém uvážení.

Tímto si mi to jen potvrdil   cool 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů