Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#1301 09.02.2016 16:24:17

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


seznam:
ZbyneKTM:

Aha. No, to by musely být mutace 2. Ale i to není taková hrůza - umím. Jen mi to zabere čas - už jsem zase v Corelu nějakej pátek nic nedělal. Něco připravím  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1302 09.02.2016 16:26:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


RadoTP:

Povoloval jsem postupně po sekcích - už ti to bude fungovat  cool   ano .


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1303 09.02.2016 16:38:44

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ohledně reakcí na inzerci se vyjádřím zítra. Bude to malinko jinak.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1304 09.02.2016 17:55:18

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

Můžu to připravit i vytisknout.
Stačí originální logo plus návrh kde má být prázdné okýnko a finální velikost samolepky.  cool 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#1305 09.02.2016 18:01:13

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Super - hoď mi na sebe tel do SZ. Cinknu ti.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1306 10.02.2016 12:03:34

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mkrata napsal(a):

Dodržujte nastavená pravidla:
Dotazy k inzerátu, motocyklu
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=4207&p=65

Konečně tu nad tím někdo dohlíží. ano 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#1307 25.02.2016 22:38:44

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


hele, když tady začalo konečně fungovat moderování  ano  nechcete některé témata zamknout a udělat nová s první stránkou na které bude rozdělovník a pak aktuální příspěvky a informace? 

začal bych kultovním tématem
JAKÉ POUŽÍVÁTE PNEU
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=3096
tohle téma je založeno v roce 2010 a je tam spoustu neaktualnich až bludných věcí a má  to 90 stránek a1 


další téma
BOTY NA ENDURO
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=100540#p100540
co se jezdilo před 4 roky už dneska nemusí platit


další téma
SRANDA VIDEO
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=2766&p=1
nesmyslná kombinace všech možných videii, rozhodně by stálo za to udělat téma jen na enduro MX  videa, naše videa a pak všeobecné z internetu


Pro začátek vše - díky  ano 

 offline 

 

#1308 25.02.2016 23:16:25

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC:

 ano 


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#1309 26.02.2016 07:36:04

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC napsal(a):

... udělat nová s první stránkou na které bude rozdělovník a pak aktuální příspěvky a informace?

Vetsinou se to otevira od konce na ty aktualni prispevky. Kdo bude chodit otevirat zpatky prvni stranku kvuli nejakemu rozdelovniku az se tema rozroste na x-desitek stran???

 offline 

 

#1310 26.02.2016 08:33:27

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


kick-start napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

... udělat nová s první stránkou na které bude rozdělovník a pak aktuální příspěvky a informace?

Vetsinou se to otevira od konce na ty aktualni prispevky. Kdo bude chodit otevirat zpatky prvni stranku kvuli nejakemu rozdelovniku az se tema rozroste na x-desitek stran???

kick-start:

Nechci mluvit za Strejdu,ale řekl bych že Strejda má na mysli systém rozdělovníku jako je na truck-forum.cz ,nebo podobnej.
TF je hlavně o nákladních autech a s tím souvisejících věcech.J to rozdělený např. na značky aut ( MAN,VOLVO,LIAZ atd. ) nebo jiný hlavní sekce a po kliknutí na požadovanou značku auta nebo sekci se zobrazí všechny podtémata vztahující se k dané značce nebo sekci.
Pokud jseš registrovanej,tak po přihlášení máš přístup do všech témat/sekcí,zobrazí se ti v kterejch tématech je novej příspěvek atd.
Bez registrace se tam můžeš taky podívat,ale nevidíš kde je novej příspěvek,některý témata apod.
Může se tam podívat kdokoli i bez registrace,akorát neuvidí některý témata/sekce. ( cca 2 až 5,nevím přesně - mám registraci )
Mmchdm sem tady ten systém ( truck-forum )rozdělení nebo podobnej už navrhoval a aj sem o něm mluvil s Radůzem.

Ale možná se pletu a pak se omlouvám.

Editoval MotoDriver (26.02.2016 08:49:38)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#1311 26.02.2016 09:33:28

Koštěbuch
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 334
Založená vlákna
Místo: přerov
Motorka: Gas Gas 515 FSE
Věk: 28
0 3

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejdo moc si nedovedu představit jak to myslíš asi tuším "ale" smile jesi se ti chce rozepiš mi to trošku do zpráv jak si to myslel a ja to klidně nějak sfouknu pokud to bude ku prospěchu fora  ano 

 offline 

 

#1312 26.02.2016 09:38:50

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MotoDriver napsal(a):

.... nebo podobnej už navrhoval a aj sem o něm mluvil s Radůzem.....

Tak ti asi řekl, jaký jsou možnosti struktury fóra - co se nezmění, zůstane stejný.
Taky je návrh, udělat jedno téma - uzavřené skupiny - tím by zůstal prakticky nenarušený současný systém, který vyhovuje většině a po rozliknutí by byly opět jednotlivá témata.
V podstatě by to mohlo fungovat jako u pneumatik, ... současný systém je fakt zmatený pro toho, kdo skutečně hledá informace.

U bot bych řekl, že je situace stále stejná přibyly jen SG11.
Jsou SG10, 12, TECH 8, 10 ... a potom všechno ostatní, co se dělí na lepší gumáky a horší gumáky big_smile 

Videa bych zrušil úplně, dejte si do odběru na tubě AJP fans a Hard Fools Enduro ... to stačí  lol 
Nebo zas tejný princip - jedno téma a v něm podtémata jako sranda ... bomby ... on board ... z vašich ložnic ... a tááák big_smile 

 offline 

 

#1313 26.02.2016 10:21:40

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Janek napsal(a):

MotoDriver napsal(a):

.... nebo podobnej už navrhoval a aj sem o něm mluvil s Radůzem.....

Tak ti asi řekl, jaký jsou možnosti struktury fóra - co se nezmění, zůstane stejný.
Taky je návrh, udělat jedno téma - uzavřené skupiny - tím by zůstal prakticky nenarušený současný systém, který vyhovuje většině a po rozliknutí by byly opět jednotlivá témata.
V podstatě by to mohlo fungovat jako u pneumatik, ... současný systém je fakt zmatený pro toho, kdo skutečně hledá informace.

U bot bych řekl, že je situace stále stejná přibyly jen SG11.
Jsou SG10, 12, TECH 8, 10 ... a potom všechno ostatní, co se dělí na lepší gumáky a horší gumáky big_smile 

Videa bych zrušil úplně, dejte si do odběru na tubě AJP fans a Hard Fools Enduro ... to stačí  lol 
Nebo zas tejný princip - jedno téma a v něm podtémata jako sranda ... bomby ... on board ... z vašich ložnic ... a tááák big_smile 

Jestli si to dobře pamatuju,tak říkal že na současný platformě to je v podstatě nemožný udělat stejně/podobně jako na TF. Pokud bude nový Offmoto tak myslím že říkal,že tam by nějaký možnosti byli.
Ono jde o to,že by to rozdělení na hlavní témata/sekce např. podle značek,zájmů ( videa,oblečení,pneu atd. ) a pak podtémata by bylo přehlednější a jednodušší než je to teď,kdy se musíš prohrabávat vším možným abys něco našel.
Kdyby to bylo podle značky,tak otevřu třeba Husaberg / motor a mám příspěvky týkající se motoru,nebo Husaberg / podvozek atd.
Mrkni na to TF a bude to hned jasný.

Ono by chtělo aby se k tomu vyjádřil Raduz.

Jak budu u PC tak sem dám nějaký printscren TF.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#1314 26.02.2016 11:30:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Díky za TIPy. Na struktuře(úrovni zanoření - podskupinách) se již pracuje.
Vydržte.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1315 26.02.2016 14:04:09

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

minule když si to psal, tak se dva roky nic nedělo, já už jsem na to až alergický big_smile 


vidím, že jsem rozjel debatu, což je vždycky ku prospěchu smile
celou věc jsem myslel úplně jednoduše :

nové téma gumy MX enduro, kde budou v prvním příspěvku vyznačeny odkazy, že ve starém tématu se tady a tady bavilo o těch a těch gumach - vybrat opravdu jen ty nejpoužívanější - a staré vlákno zamknout, v novém tématu se bude pokračovat co kdo jezdí za gumy, ale tentokráte bych to dal vše pod určité podmínky  vyk!
chceš radit o gumě, napiš stroj, terén a počet mth / km kolik si na gumě najel, odkaz kde jsi koupil   vyk!  

ohledně videa je to asi věc názoru, tam samozřejmě odkazy a úplné rozdělení  být nemusí, ale já třeba mám videa s moto tématikou moc rád a vyhovovalo by mi, kdy by v tom byl pořádek, tak jak je to třeba v tématu OLD ENDURO VIDEA nebo ENDURO TUTORIALY

ještě mě napadlo ohledně rozdělovníku - nejde to použít do levého sloupce menu?   nad kolonku servis - tuning udělat další pole, kde budou třeba přímé odkazy na konkrétní témata, která se nejvíc používají na fóru.......

 offline 

 

#1316 26.02.2016 14:53:57

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MotoDriver napsal(a):

Janek napsal(a):

MotoDriver napsal(a):

.... nebo podobnej už navrhoval a aj sem o něm mluvil s Radůzem.....

Tak ti asi řekl, jaký jsou možnosti struktury fóra - co se nezmění, zůstane stejný.
Taky je návrh, udělat jedno téma - uzavřené skupiny - tím by zůstal prakticky nenarušený současný systém, který vyhovuje většině a po rozliknutí by byly opět jednotlivá témata.
V podstatě by to mohlo fungovat jako u pneumatik, ... současný systém je fakt zmatený pro toho, kdo skutečně hledá informace.

U bot bych řekl, že je situace stále stejná přibyly jen SG11.
Jsou SG10, 12, TECH 8, 10 ... a potom všechno ostatní, co se dělí na lepší gumáky a horší gumáky big_smile 

Videa bych zrušil úplně, dejte si do odběru na tubě AJP fans a Hard Fools Enduro ... to stačí  lol 
Nebo zas tejný princip - jedno téma a v něm podtémata jako sranda ... bomby ... on board ... z vašich ložnic ... a tááák big_smile 

Jestli si to dobře pamatuju,tak říkal že na současný platformě to je v podstatě nemožný udělat stejně/podobně jako na TF. Pokud bude nový Offmoto tak myslím že říkal,že tam by nějaký možnosti byli.
Ono jde o to,že by to rozdělení na hlavní témata/sekce např. podle značek,zájmů ( videa,oblečení,pneu atd. ) a pak podtémata by bylo přehlednější a jednodušší než je to teď,kdy se musíš prohrabávat vším možným abys něco našel.
Kdyby to bylo podle značky,tak otevřu třeba Husaberg / motor a mám příspěvky týkající se motoru,nebo Husaberg / podvozek atd.
Mrkni na to TF a bude to hned jasný.

Ono by chtělo aby se k tomu vyjádřil Raduz.

Jak budu u PC tak sem dám nějaký printscren TF.

Tady slíbené printscreeny TF  http://www.liaz.cz/forum/index.php

obr. 1 a 2 bez registrace/přihlášení

Obr. 3 a 4-( sekce Tatra po rozkliknutí ) po přihlášení,žlutě označeno téma/sekce/vlákno s novým příspěvkem.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_truck_forum.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_truck_forum_1.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_truck_forum_4.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_truck_forum_5.jpg

Editoval MotoDriver (26.02.2016 14:57:33)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#1317 26.02.2016 16:37:55

toms
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: šetřím na elektrobajk :))
Věk: 30
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Já jen dotaz, když kliknu na "Nový příspěvek" tak mě to hodí někde na poslední příspěvky.
Ale já bych si to představoval tak, ať mě to hodí na poslední příspěvek, který jsem četl, popř. za něj.
Jinak ta funkce "Nový příspěvek" nemá smysl, to si můžu zrovna kliknout na poslední stranu.

 offline 

 

#1318 26.02.2016 16:53:35

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


toms:

ale ono by to melo fungovat tak, jak ty pises...teda aspon me to funguje smile 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#1319 26.02.2016 16:58:09

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


klinkutím na název vlákna ve sloupci téma vás to hodí na první příspěvek vlákna.
kliknutím na název "nový příspěvek" ve sloupci téma vás to hodí na první nepřečtený příspěvek vlákna, tj. o jeden dál, než byl posledně poslední.
klinkutím na datum ve sloupci Poslední příspěvek vás to hodí na poslední příspěvek vlákna.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1320 26.02.2016 17:42:54

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC napsal(a):

Raduz TT600r:

nové téma gumy MX enduro, kde budou v prvním příspěvku vyznačeny odkazy, že ve starém tématu se tady a tady bavilo o těch a těch gumach - vybrat opravdu jen ty nejpoužívanější - a staré vlákno zamknout, v novém tématu se bude pokračovat co kdo jezdí za gumy, ale tentokráte bych to dal vše pod určité podmínky  vyk!
chceš radit o gumě, napiš stroj, terén a počet mth / km kolik si na gumě najel, odkaz kde jsi koupil   

Tak zrovna tohle mi přijde hodně konstruktivní, protože  já jsem to vlákno o gumách přečetl úplně celý a i když jsem se snažil z toho vyzobat info o těch, kteří mají stejný moto a jak s ním jezdí, tak jsem v tom měl na konci akorát tak guláš, samozřejmě že mě zajímá na čem jezdí obutý jiný stroje, ale pro orientaci by to bylo lepší. A bylo by dobrý, jestli je to možný, aby to šlo podle typu stroje rovnou vyfiltrovat (nebo i podle typu gumy)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů