Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#1061 13.12.2015 08:48:36

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

green.bear napsal(a):

Hoždy napsal(a):

green.bear:

Tam je to samej střelec  wink Ale pořádně chlastat umí sotva půlka  lol  a32 

Neptal jsem se na střelce, ptal jsem se na profi jezdce, kteří závodí a jejich jméno ve světě endura něco znamená. "Střelec" je totiž širokej pojem a může to o sobě tvrdit kde kdo, hlavně si to o sobě může myslet, ale realita nemusí odpovídat jeho představám.

Takže znova. Koho tam máte, kdo jezdí na profi úrovni a úspěšně se umisťuje v závodech?

Jak jse jmenuješ?

A jak se jmenuješ ty? Co to má s dotazem společného? Na Offmotu není profík přece ani jeden.

 offline 

 

#1062 13.12.2015 08:57:39

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

Na Offmotu není profík přece ani jeden.

To tvrdíš ty. Vím minimálně o dvou, co byly svýho času nejlepší češi na Erzbergu, jeden bývalý jezdec 6D.
Tak to doplňte a podíváme se na jejich rady v příspěvcích ano 

 offline 

 

#1063 13.12.2015 09:43:22

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk napsal(a):

Palo7: Včera jsem byl za jedním, co mi dělá motor, sám jezdí MX někde pod úrovní mistráku, servisuje moto borcovi, co jede mistrák, má kolem sebe partu dobrých jezdců, ukazoval mi tabulku, kde má svý časy z různých tratí od roku 2008, aby sledoval výkonnost, ..... ale ani on nezná offmoto.com. Neznali ho ani jeho 4 kámoši, se kterýma jsem tam včera 3 hodiny kecal.
Pochop jedno, kdo skutečně jezdí, neřeší offmoto a ještě to, aby tu dával cenný rady. Těch je tu poskrovnu.
Schválně sem dejte nicky těch, o kterých víte, že mají za sebou nebo současně jezdí mistrák, repre na 6D, Hard enduro series, ....
Perte to sem - a potom si najděte jejich příspěvky, o co se tu podělili, .... to bude príma počtení na mnoho a mnoho hodin lol  

Já tady nic o "neznámosti" offmota pro profíky, kteří jezdí mistrák, nepsal. Kolik z těch 5ti lidí, který jsi jmenoval, zná enduroforum? A kolik jich tam přispívá? A mimo tady těch 5, který jiný kapacity, který se dělí o rady tam teda jsou? Hrozně rád bych se tam vplížil pod nějakou vymyšlenou identitou a hrál si na pochlebovače, abych byl konečně taky v partě mezi "střelcema."

Editoval green.bear (13.12.2015 09:44:19)

 offline 

 

#1064 13.12.2015 09:45:44

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Serte na keci radši jděte jezdit dneska bude krásně cool 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#1065 13.12.2015 09:48:56

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Prochal11:

Šel bych, ale probíhá zimní servis. hmm

 offline 

 

#1066 13.12.2015 10:10:57

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

.... Hrozně rád bych se tam vplížil pod nějakou vymyšlenou identitou a hrál si na pochlebovače, abych byl konečně taky v partě mezi "střelcema."

A tady nejsi pod vymyslenou identitou? A mozna bude lepsi, kdyz u toho hrani na pochlebovace zustanes tu ...zatim mi to sedi k usudku. Ja se od strelcu distancuju, radsi funguju s normalnima lidma

 offline 

 

#1067 13.12.2015 10:32:14

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Prochal11:  ano 

 offline 

 

#1068 13.12.2015 10:39:17

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

green.bear napsal(a):

Husíbrk napsal(a):

Palo7: Včera jsem byl za jedním, co mi dělá motor, sám jezdí MX někde pod úrovní mistráku, servisuje moto borcovi, co jede mistrák, má kolem sebe partu dobrých jezdců, ukazoval mi tabulku, kde má svý časy z různých tratí od roku 2008, aby sledoval výkonnost, ..... ale ani on nezná offmoto.com. Neznali ho ani jeho 4 kámoši, se kterýma jsem tam včera 3 hodiny kecal.
Pochop jedno, kdo skutečně jezdí, neřeší offmoto a ještě to, aby tu dával cenný rady. Těch je tu poskrovnu.
Schválně sem dejte nicky těch, o kterých víte, že mají za sebou nebo současně jezdí mistrák, repre na 6D, Hard enduro series, ....
Perte to sem - a potom si najděte jejich příspěvky, o co se tu podělili, .... to bude príma počtení na mnoho a mnoho hodin lol  

Já tady nic o "neznámosti" offmota pro profíky, kteří jezdí mistrák, nepsal. Kolik z těch 5ti lidí, který jsi jmenoval, zná enduroforum? A kolik jich tam přispívá? A mimo tady těch 5, který jiný kapacity, který se dělí o rady tam teda jsou? Hrozně rád bych se tam vplížil pod nějakou vymyšlenou identitou a hrál si na pochlebovače, abych byl konečně taky v partě mezi "střelcema."

Luboši, celé to překrucuješ. Když si to přečteš bez emocí určitě to pochopíš.

K foru off, to se tu řešilo dost živě ale to jsi tu nebyl a evidentně nečetl. Návaznost na to druhé forum hotvé za 24H s "nulovejma" nákladama jako odpověď že to nejde, to se musí tak a tak a nejni na to čas jak tu zaznělo, je v provozu měsíc.
Nejhorší je že majitel s těma změnama přišel sám, že bude to a to a tamto jen na tom systémové středisko ještě pracuje.

Ano jsou tam kluci co jezdí, jako tady jsou kluci co jezdí, jen nemaj náladu a potřebu se tu semenit z důvodu, že to je jak do dubu. Napíšeš svou zkušenost která plyne s najetýma 1600mth v terénu a "chytrák" na druhém konci internetu co jezdí rok a 44mth ti řekne, že jsi vlastně debil a je to jinak.
Až budeš jezdit déle tak to prostě pochopíš.
Jen za těch 1600mth utratíš a vyzkoušíš tunu řetězovek a dvě tuny pneumatik, 150 plastů, a nějaké chladiče, řídítka atd.
A pak to s "nima" vzdáš a budeš si dělat už jen prdel.

E: A nezmiňuju to že ty vocasové co jsou uržený že prostě nejezdí, píšou těm lidem SZ a nazívaj je čůrakama a zmrdama když nejsou spokojeny a poplácaný po ramenou.

A vo tom to celý je. Zkušení na to serou, protože nemá cenu se hádat, tudíž příspěvky žádný. Potom jsou tu hobíci, co jezdí pro radost, občas přijdou na tohle nebo támhleto (může to být správně nebo špatně samozřejmě,) napíšou to, vzápětí je začnou kamenovat "střelci," kteří se tím baví, následuje vlna urážení se navzájem a celý to jde do kopru. Tahle "zábava" je dost trapná.

P.S. Docela mě pobavilo, že se ti chce dohledávat jméno, ale do SZ ho píšu běžně a samozřejmě taky mám motku od člena, kterej s váma jezdí bomby. A že o vás ostatní škaredě píší v SZ? Divíš se?

 offline 

 

#1069 13.12.2015 12:20:37

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

green.bear napsal(a):

spacak napsal(a):


Luboši, celé to překrucuješ. Když si to přečteš bez emocí určitě to pochopíš.

K foru off, to se tu řešilo dost živě ale to jsi tu nebyl a evidentně nečetl. Návaznost na to druhé forum hotvé za 24H s "nulovejma" nákladama jako odpověď že to nejde, to se musí tak a tak a nejni na to čas jak tu zaznělo, je v provozu měsíc.
Nejhorší je že majitel s těma změnama přišel sám, že bude to a to a tamto jen na tom systémové středisko ještě pracuje.

Ano jsou tam kluci co jezdí, jako tady jsou kluci co jezdí, jen nemaj náladu a potřebu se tu semenit z důvodu, že to je jak do dubu. Napíšeš svou zkušenost která plyne s najetýma 1600mth v terénu a "chytrák" na druhém konci internetu co jezdí rok a 44mth ti řekne, že jsi vlastně debil a je to jinak.
Až budeš jezdit déle tak to prostě pochopíš.
Jen za těch 1600mth utratíš a vyzkoušíš tunu řetězovek a dvě tuny pneumatik, 150 plastů, a nějaké chladiče, řídítka atd.
A pak to s "nima" vzdáš a budeš si dělat už jen prdel.

E: A nezmiňuju to že ty vocasové co jsou uržený že prostě nejezdí, píšou těm lidem SZ a nazívaj je čůrakama a zmrdama když nejsou spokojeny a poplácaný po ramenou.

A vo tom to celý je. Zkušení na to serou, protože nemá cenu se hádat, tudíž příspěvky žádný. Potom jsou tu hobíci, co jezdí pro radost, občas přijdou na tohle nebo támhleto (může to být správně nebo špatně samozřejmě,) napíšou to, vzápětí je začnou kamenovat "střelci," kteří se tím baví, následuje vlna urážení se navzájem a celý to jde do kopru. Tahle "zábava" je dost trapná.

P.S. Docela mě pobavilo, že se ti chce dohledávat jméno, ale do SZ ho píšu běžně a samozřejmě taky mám motku od člena, kterej s váma jezdí bomby. A že o vás ostatní škaredě píší v SZ? Divíš se?

Ano divím, jsem přesvěčenej že "my" to nikdy nikomu do SZ nenapsali, to je totiž už poslední štace projevu "nejsem pevně ve svích botách"

Zkušení na to neserou, jak jsem psal...poradí, ale ty, vy, stejně jedete tu svou a píšte dál svoje pravdy a teorie, přitom stačí to téma přečíst celé a udělat si konečně svůj názor a utratit svoje peníze za co chceš.

E: A přitom stačí přiznat barvu a sklopit hlavu(pokora)něco jako když z někým zvedáš činky a je zkušeny a necháš si poradit, protože proti tobě-vám to "střelci" (pokud střelc znamená že má najeto a natestováno) jsou a můžou dál poradit. 
Tak by tady ty sračky v tématech nebyli.
Je tu dost lidí jako Jorael, Petrdak, Jaryn, i ten Filda, Strejda, ofroaderTE, Monix, a plno dalších.....

Sklopit hlavu před čím? Že například na mojí motorce guma nefunguje a tobě na jiné motorce jo? Tady panuje obecná představa, že jen vyvolení s 1600 mth dokáží správně posoudit, co k čemu je. Ale ono to tak být nemusí. Jenže starší si myslí, že vědí všechno, mají svoje vyzkoušené a osvědčené věci a špatně se jim přijímají věci nové. Mladí jsou zas přesvědčeni, že staří nevědí nic nebo je jejich názor špatný a taktéž jej neakceptují. To už tak funguje, stačí si vzpomenout, co nám třeba radili rodiče a stejně jsme si jeli každej to svoje, i když radili dobře. Neberu to ovšem jako důvod kohokoliv napadat za vyjádřený názor, pokud ještě ke všemu uvedu, že je to z pohledu hobíka, kterej je rád, že mu v ježdění třeba něco pomohlo nebo mu to naopak nevyhovuje. Posuzovat adekvátně někdy nemůžeš, protože člověka neznáš, nejezdíš s ním a nevíš, kolik toho zkusil/nezkusil, když popisuje třeba jednu konkrétní gumu. Všechno se dá řešit ve slušnosti, pokud někdo ze sebe dělá záměrně trotla, je to jeho volba.

 offline 

 

#1070 13.12.2015 15:23:11

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear: Jeď na memoriál a rozváže ti to oči a mimo jiné to perfektní škola a zážitek  ano  Takhle se tu budete hádat do nekonečna.  Dnes jsem byl jezdit s Mikim a Roxim a jsem vyřízenej  usch  ano Vážili dlouhou cestu aby se tu tahali s takovým nemehlem jako jsem já  lol 

 

#1071 13.12.2015 15:54:24

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Spacák: Ted jsem se vrátil dneska se dařilo při jednom přeskoku potoka jsem se nevešel mezi stromy nahulil to do nej a pěkně si orazítkoval stehno a malinko to zakřupalo v levém zápěstí ještě že mam cycry  jinak ruka vejpůl zbytek vyjížďky v sedě na prdlačku a jen jsem koukal jak si kluci dávaj výjezdy a dělaj píčovinky počítam že zítra se to rozleží a pěkně vybarví pošlu pak foto usch 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#1072 13.12.2015 16:00:53

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

Hoždy napsal(a):

green.bear: Jeď na memoriál a rozváže ti to oči a mimo jiné to perfektní škola a zážitek  ano  Takhle se tu budete hádat do nekonečna.  Dnes jsem byl jezdit s Mikim a Roxim a jsem vyřízenej  usch  ano Vážili dlouhou cestu aby se tu tahali s takovým nemehlem jako jsem já  lol 

Myslím že můžu řít za všechny, že o to nikdo nestojí v téhle fazi rozumu a myšlení. Přesně by se to akorát svezla dobrá nálada k tomu měření pindíků. Ne třeba někdy z jiným člověkem.

Tak si strčte ten svůj retardo memo... někam  a11 nedávno ste ho tam snad 3x zvali a teď není vhodnej. Vy ste banda kokotů, fakt že jo

Editoval WERDISKO (13.12.2015 16:01:40)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#1073 13.12.2015 17:22:49

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO:
Hele já nevím jak to máš ty ale 3 roky z5 jsem si koupil svoji první motorku a věděl jsem úplný ho no a uměl jsem ještě min a nikoho z bandy co jezdí memoriál jsem neznal.  Tady jsem napsal po čase nazdar nemůžu se s váma někdy svézt ale jsem lama...  Odpověď byla: jasně přijeď pojezdime.  To co jsem tam předváděl komentovat nebudu ani to co jsem předváděl rok na to u spacaka  a1  a pak jsem začal poslouchat rady: kup tuhle gumu foukej ji na tolik dej tam tyhle gripy tohle udělej takhle atd. Výsledek je ze mam par novejch kámošů se kterejma se super svezu ušetřil jsem spoustu peněz a casu při zkoušení picovin a občas i něco vyjedu nebo dám nějakej potok (a ne nemyslím že bych byl strelec a ani nevím jestli jezdím líp než ty nebo někdo jinej).  Jsem taky dost tvrdohlavej ocas ale občas se vyplatí poslouchat a to že tady už nikomu neradi chápu ono to dost otravuje když si někdo napíše o radu někdo kdo ví co píše mu poradí a někdo kdo žije v jiném světě a myslí že má pravdu z něj dělá vola .  Ps: jestli myslíš že nevědí co píšou zeptej se Hozdyho kterej je neutrální a dost změnil za poslední půlrok názory  wink A jestli myslíš že je strcis do kapsy můžeme zajezdit někdy spolu a pokud to tak je tak to sem klidně napíšu  wink 

 offline 

 

#1074 13.12.2015 17:26:36

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


kua, asi někdo nahlásil, že mám velkýho pindíka a dobrý gumy, tak zas nikam nemůžu, aby neměli kluci mindrák. Budu brečet. mad  a1 

 offline 

 

#1075 13.12.2015 17:32:00

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

kua, asi někdo nahlásil, že mám velkýho pindíka a dobrý gumy, tak zas nikam nemůžu, aby neměli kluci mindrák. Budu brečet. mad  a1 

Se mnou klidně můžeš já s tim nemám problém a vím jak a co lidi z ty bandy jezdí  a pokud uvidím že by jsi je pojel dám to sem  wink 

 offline 

 

#1076 13.12.2015 18:49:11

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


roxteedy napsal(a):

green.bear napsal(a):

kua, asi někdo nahlásil, že mám velkýho pindíka a dobrý gumy, tak zas nikam nemůžu, aby neměli kluci mindrák. Budu brečet. mad  a1 

Se mnou klidně můžeš já s tim nemám problém a vím jak a co lidi z ty bandy jezdí  a pokud uvidím že by jsi je pojel dám to sem  wink 

Klidně můžeme pojezdit po novým roce, teď servisuju. Werdiska jsi taky zval, tak dojeď k nám, pojezdíme nějaký kopce, koryto se taky najde a můžeš nás tady potom ohodnotit, kdo má kolik cm. wink

 offline 

 

#1077 13.12.2015 19:09:45

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear:

Já ti na cm s ru.... Nevím proč utocis podle toho co tu od vás delší dobu čtu se od vás můžu dost naučit každá rada nad zlato a každá zkušenost s lepsima mě posune dopředu...  Pokud to teda není jen o předvádění se na fóru to je pro mě ztráta času takovejch lidí co Maj jen silný řeči nas eru kybl wink a propo odkud jste?

 offline 

 

#1078 13.12.2015 19:29:24

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


roxteedy napsal(a):

green.bear:

Já ti na cm s ru.... Nevím proč utocis podle toho co tu od vás delší dobu čtu se od vás můžu dost naučit každá rada nad zlato a každá zkušenost s lepsima mě posune dopředu...  Pokud to teda není jen o předvádění se na fóru to je pro mě ztráta času takovejch lidí co Maj jen silný řeči nas eru kybl wink a propo odkud jste?

Nevím, proč se rozčiluješ, nic, co by tě mělo rozohnit, jsem nenapsal. Ty tady chceš prezentovat a porovnávat naše ježdění s jinou ligou, které se nemůžeme rovnat, protože jezdíme pro zábavu a relax. wink Takže se asi nic nenaučíš, ale třeba zjistíš, že zas takový "nic" taky nejezdíme, i když žijem i jinejma věcma, než endurem. O lokalitě se můžeme pobavit přes SZ. sms a20 

 offline 

 

#1079 13.12.2015 19:31:33

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear:

Ty si.moc nevidis do.pusy ze?

 offline 

 

#1080 13.12.2015 19:38:51

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear:

Já nic prezentovat nechci chci jezdit s lidmi který něco uměj abych se něco naucil pokud si to o sobě nemyslíš a lidi z memorialu jsou pro tebe jiná liga tak nechápu tvoje vystupování tady na fóru...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů