Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#1041 12.12.2015 11:36:34

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Palo7: Včera jsem byl za jedním, co mi dělá motor, sám jezdí MX někde pod úrovní mistráku, servisuje moto borcovi, co jede mistrák, má kolem sebe partu dobrých jezdců, ukazoval mi tabulku, kde má svý časy z různých tratí od roku 2008, aby sledoval výkonnost, ..... ale ani on nezná offmoto.com. Neznali ho ani jeho 4 kámoši, se kterýma jsem tam včera 3 hodiny kecal.
Pochop jedno, kdo skutečně jezdí, neřeší offmoto a ještě to, aby tu dával cenný rady. Těch je tu poskrovnu.
Schválně sem dejte nicky těch, o kterých víte, že mají za sebou nebo současně jezdí mistrák, repre na 6D, Hard enduro series, ....
Perte to sem - a potom si najděte jejich příspěvky, o co se tu podělili, .... to bude príma počtení na mnoho a mnoho hodin lol .

Z toho si taky odvoď odbornost rad těch ostatních.

Založ si téma "Otázky od Palo7", tam se ptej, protože jediná informace, která má pro tebe význam, je odpověď na tvoji otázku. Pokud se ti nebude líbit reakce, někdo bude mimo mísu, ... nahlaš to adminovi jedním kliknutím a on to smaže ano 
Co konkrétně nevíš? Co tě zajímá, co? Ptej se. ano 

 offline 

 

#1042 12.12.2015 11:53:45

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

...Převahu maj kluci kteří něco natestovali jízdou, odservisovali a maj chuť se podělit.

Tady tu převahu nemaj nee1 

 offline 

 

#1043 12.12.2015 12:01:14

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

...Asi vám leží stránky (potažmo já) hodně v žaludku.

Stránky jsou v myšlence good a chvála ti za ně ano .
Ty mi v žaludku neležíš, jen mě dost často přímo sereš ... že se chováš/projevuješ jako tupec, vesnickej balík, ....
E: Je to takovej ten pocit, když si řekneš ty woe to je ale kokot, ... mávneš nad tím rukou a jdeš s čistou hlavou dál ... nic, co bych si nosil jako trauma lol ano 

Editoval Husíbrk (12.12.2015 12:06:32)

 offline 

 

#1044 12.12.2015 13:27:53

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Mně se líbil ten návrh s palcema, určitej počet v mínusu = ban/smazat účet. Taky bych zpoplatnil nový registrace, aby to k něčemu bylo. Jinde to funguje obdobně. Nechceš platit za registraci? Tak sem nelez. Chceš furt prudit a dokola se znovu registrovat? Ok, plať. Alespoň by tady nemusela být reklama, třeba by prachy z registrací pomohly k opravdovému vylepšení funkcí fóra. Ale to by musel asi být jinej admin...

 offline 

 

#1045 12.12.2015 15:43:37

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:
co jsem potřeboval, jsem většinou pohledal a utříbil si, ale díky za nabídku  wink (tohle není myšleno ironicky)
Ohledně těch jezdců, nevím jestli potřebuju rady od mistrů republiky apd., ale ohledně moto jsem velmi rád že jsem zde narazil třeba na RSWR  ano  a taky na doporučení na enduro školy (min. jednu na jaře vyzkouším)

 offline 

 

#1046 12.12.2015 15:46:35

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

Palo7 spacak: jo, to chápu.

Chlapi fakt nevím co jste si podělali, ale nezabijete to tady  

Co je nezabíjejte to tady? Kdo? Ty kteří lžou? Nebo ty kteří na to veřejně ukázají? Nebo chceš aby všichni byli ovečky a hltali tiše ty obsáhlé informace o teorii?
Naštěstí je to jen hrstka anonymních nicku tzv. nová vlna lidí co zatím jen četli.
Převahu maj kluci kteří něco natestovali jízdou, odservisovali a maj chuť se podělit.

nejsem zde tak dlouho abych hodnotil  hmm  a taky nejsem žádnej velkej pilot a ani nikdy nebudu, ale prostě mně to baví i včetně čtení na offmotu wink 

 offline 

 

#1047 12.12.2015 16:58:18

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


kdo lže ten i krade, kdo krade může i zabít..

s těma mistrákovejma jezdcema jste mě fakt dostali...jako kdybych se ptal jak mám jezdit pilu na své ČZ175 na foru WSBK lol co by mi asi poradili...

pokud vím tak to tu byla banda amatéru, hobíků, sem tam nějakej střelec kterej se nebál, a lidi co jezdí pro radost a jako relax od všedních starostí, tak tu prosím tě nemudrujte, že se lidi ptají na základní věci...když to napíšeš jako osel, tak člověk neví jestli si děláš prd.l je to ironie nebo rada (spacák a jemu podobní, jedno je to k popukání pak už jen trapas)

jestli jste si nevšimli, tak Googlit už není taková sranda jako dříve, stačí se trošku "blbě zeptat" a nenajdete co ste hledali, jen kupu dalšího balastu, takže pokud vím, odpovím a nehoním si triko, taky občas hledám, nenacházím a každá rada se hodí..

vesnickéj balík jsem a nestydím se za to, když vidím ty "produkty" z města..samej všeználek a ruce dozadu oko1 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#1048 12.12.2015 19:51:07

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

Mně se líbil ten návrh s palcema, určitej počet v mínusu = ban/smazat účet. Taky bych zpoplatnil nový registrace, aby to k něčemu bylo. Jinde to funguje obdobně. Nechceš platit za registraci? Tak sem nelez. Chceš furt prudit a dokola se znovu registrovat? Ok, plať. Alespoň by tady nemusela být reklama, třeba by prachy z registrací pomohly k opravdovému vylepšení funkcí fóra. Ale to by musel asi být jinej admin...

S palcama/banem je to dle me nesmysl. Kdyz muzes davat palce dolu jen ve vlakne ktery jsi zalozil, tak to nema ten efekt, navic uz i zde se projevila typicka ceska vycuranost aneb jak ziskat behem nekolika hodin nekolik desitek palcu dolu sad 

Platit za registraci? Me to prijde divny.


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#1049 12.12.2015 20:29:18

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk napsal(a):

Palo7: Včera jsem byl za jedním, co mi dělá motor, sám jezdí MX někde pod úrovní mistráku, servisuje moto borcovi, co jede mistrák, má kolem sebe partu dobrých jezdců, ukazoval mi tabulku, kde má svý časy z různých tratí od roku 2008, aby sledoval výkonnost, ..... ale ani on nezná offmoto.com. Neznali ho ani jeho 4 kámoši, se kterýma jsem tam včera 3 hodiny kecal.
Pochop jedno, kdo skutečně jezdí, neřeší offmoto a ještě to, aby tu dával cenný rady. Těch je tu poskrovnu.
Schválně sem dejte nicky těch, o kterých víte, že mají za sebou nebo současně jezdí mistrák, repre na 6D, Hard enduro series, ....
Perte to sem - a potom si najděte jejich příspěvky, o co se tu podělili, .... to bude príma počtení na mnoho a mnoho hodin lol .

Z toho si taky odvoď odbornost rad těch ostatních.

Založ si téma "Otázky od Palo7", tam se ptej, protože jediná informace, která má pro tebe význam, je odpověď na tvoji otázku. Pokud se ti nebude líbit reakce, někdo bude mimo mísu, ... nahlaš to adminovi jedním kliknutím a on to smaže ano 
Co konkrétně nevíš? Co tě zajímá, co? Ptej se. ano 

No konečně ti to došlo  a1  a1  a1 teď si ještě zkus dát dohromady jedna plus jedna  lol 

 offline 

 

#1050 12.12.2015 20:43:18

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


ZbyneKTM napsal(a):

green.bear napsal(a):

Mně se líbil ten návrh s palcema, určitej počet v mínusu = ban/smazat účet. Taky bych zpoplatnil nový registrace, aby to k něčemu bylo. Jinde to funguje obdobně. Nechceš platit za registraci? Tak sem nelez. Chceš furt prudit a dokola se znovu registrovat? Ok, plať. Alespoň by tady nemusela být reklama, třeba by prachy z registrací pomohly k opravdovému vylepšení funkcí fóra. Ale to by musel asi být jinej admin...

S palcama/banem je to dle me nesmysl. Kdyz muzes davat palce dolu jen ve vlakne ktery jsi zalozil, tak to nema ten efekt, navic uz i zde se projevila typicka ceska vycuranost aneb jak ziskat behem nekolika hodin nekolik desitek palcu dolu sad 

Platit za registraci? Me to prijde divny.

Aktuální nastavení palcování je k ničemu. Ideálně mít možnost dát palec na jakýkoliv příspěvek, každý registrovaný člen by mohl dát jinému členovi jen jeden palec dolů, aby se toho nezneužívalo. Poplatek - kdyby chtěl někdo chytračit a palcovat s novejma registracema, tak by si asi rozmyslel, jestli dát třeba stovku za každou registraci, aby někoho vypalcoval. Přístup do fóra jen pro registrované. OT, flame a podobně, upozornění, pokud nepomůže, smazat účet. Pročistilo by se to raz dva. A poplatek je dneska za kde co, stovka dvě nikoho nevytrhne.

Jinak by mě zajímalo, kolik těch profi jezdců přispívá na slavný Enduroforum, když už tady někdo vytahuje, kdo kam píše..

 offline 

 

#1051 12.12.2015 20:51:09

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

[=green.bear]

ZbyneKTM napsal(a):

green.bear napsal(a):

Mně se líbil ten návrh s palcema, určitej počet v mínusu = ban/smazat účet. Taky bych zpoplatnil nový registrace, aby to k něčemu bylo. Jinde to funguje obdobně. Nechceš platit za registraci? Tak sem nelez. Chceš furt prudit a dokola se znovu registrovat? Ok, plať. Alespoň by tady nemusela být reklama, třeba by prachy z registrací pomohly k opravdovému vylepšení funkcí fóra. Ale to by musel asi být jinej admin...

S palcama/banem je to dle me nesmysl. Kdyz muzes davat palce dolu jen ve vlakne ktery jsi zalozil, tak to nema ten efekt, navic uz i zde se projevila typicka ceska vycuranost aneb jak ziskat behem nekolika hodin nekolik desitek palcu dolu sad 

Platit za registraci? Me to prijde divny.

Aktuální nastavení palcování je k ničemu. Ideálně mít možnost dát palec na jakýkoliv příspěvek, každý registrovaný člen by mohl dát jinému členovi jen jeden palec dolů, aby se toho nezneužívalo. Poplatek - kdyby chtěl někdo chytračit a palcovat s novejma registracema, tak by si asi rozmyslel, jestli dát třeba stovku za každou registraci, aby někoho vypalcoval. Přístup do fóra jen pro registrované. OT, flame a podobně, upozornění, pokud nepomůže, smazat účet. Pročistilo by se to raz dva. A poplatek je dneska za kde co, stovka dvě nikoho nevytrhne.

To se tu řešilo před rokem, ale poslechni si to od admina klidně ještě jednou, jen vydrž na odpověď ano  nebo pročíst zpět toto téma, nějaké příspěvky tam ještě jsou.

Adminovi je tady všechno putna, sem tam něco smázne a to je celý. Hlavně že jezdí zákazníci na servis, žejo...

 offline 

 

#1052 12.12.2015 21:06:04

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

...Jinak by mě zajímalo, kolik těch profi jezdců přispívá na slavný Enduroforum, když už tady někdo vytahuje, kdo kam píše..

Tam se řeší jen chlast a děvky ano a na to tam jsou fakt kapacity v oboru lol  lol  ano 
Naštěstí to fórum není pro kdejakýho šupáka, .... tak to asi zjistíš jen z doslechu, ..... ale kdo ví, zkus požádat o vstup, admini tam fungujou ano 

 offline 

 

#1053 12.12.2015 21:20:24

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:

Chlast a děvky  a1 a co tam děláš ty ? Křena  lol ?

 offline 

 

#1054 12.12.2015 21:23:29

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


husaberg456 napsal(a):

Husíbrk:

Chlast a děvky  a1 a co tam děláš ty ? Křena  lol ?

Ano, křena ano 

 offline 

 

#1055 12.12.2015 21:24:44

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:

Ale musí tam bejt nuda,když všichni zevlíte tady...to že máte osobní problém s Radúzem,neznamená že tu budete bojkotovat fórum, který si sám sponzoruje.
Já už mu navrhoval zpoplatněnou registraci. Když už tu maj být ty hovna, tak ať je z toho nějaká koruna


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#1056 12.12.2015 21:46:52

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


 offline 

 

#1057 13.12.2015 00:42:44

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk napsal(a):

green.bear napsal(a):

...Jinak by mě zajímalo, kolik těch profi jezdců přispívá na slavný Enduroforum, když už tady někdo vytahuje, kdo kam píše..

Tam se řeší jen chlast a děvky ano a na to tam jsou fakt kapacity v oboru lol  lol  ano 
Naštěstí to fórum není pro kdejakýho šupáka, .... tak to asi zjistíš jen z doslechu, ..... ale kdo ví, zkus požádat o vstup, admini tam fungujou ano 

Zahráváš zase do outu a bagatelizuješ? Co raději vyjmenovat všechny závodníky, kteří ochotně  rozdávají moudra a rady méně zkušeným, aby šupáci z offmota potupně mohli škemrat adminy o registraci? Nebo tam nikdo takový není a egomastiči se je snaží na akcích zlanařit, aby se regli a konečně se řešilo něco jiného než chlast a děvky?

 offline 

 

#1058 13.12.2015 07:45:08

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear:

Tam je to samej střelec  wink Ale pořádně chlastat umí sotva půlka  lol  a32 

 

#1059 13.12.2015 08:38:43

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Hoždy napsal(a):

green.bear:

Tam je to samej střelec  wink Ale pořádně chlastat umí sotva půlka  lol  a32 

Neptal jsem se na střelce, ptal jsem se na profi jezdce, kteří závodí a jejich jméno ve světě endura něco znamená. "Střelec" je totiž širokej pojem a může to o sobě tvrdit kde kdo, hlavně si to o sobě může myslet, ale realita nemusí odpovídat jeho představám.

Takže znova. Koho tam máte, kdo jezdí na profi úrovni a úspěšně se umisťuje v závodech?

Editoval green.bear (13.12.2015 08:43:23)

 offline 

 

#1060 13.12.2015 08:47:39

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

Zahráváš zase do outu a bagatelizuješ? Co raději vyjmenovat všechny závodníky, kteří ochotně  rozdávají moudra a rady méně zkušeným, aby šupáci z offmota potupně mohli škemrat adminy o registraci? Nebo tam nikdo takový není a egomastiči se je snaží na akcích zlanařit, aby se regli a konečně se řešilo něco jiného než chlast a děvky?

Nic nezahrávám, to je ty to posouváš jinam ne 
Psal jsem to v kontextu na neustálý stížnosti tady na balast, neodbornost, ... v příspěvcích. Tady furt chcete kvalifikovaný rady, jaká je nej motorka, nej guma, .... a to ti může poradit jen nej ... kvalifikovaný jezdec ... Tak čekám, jak to dopadne. Zatím žádný jméno odsud nepadlo, ale někdo tu je.

Tam si nikdo na obsah, balast, sračky, hovna, zasírání, .... nestěžuje, takže dobrý ano . Pro mě je enduro jen koníček, ale stojí to majlant ... proto se z offmota radši ničím neřídím, protože bych potom jezdil na 300 2T s tlakem v pneu 1.5 bar, co se válí v půlce kopce a z vrchu se mu směje hustokrutý borec už 1/2 roku jezdící enduro na čajnastroji AJP  ... a vůbec se nedivím hlavně nově registrovaným, že tu z toho jsou rozčarovaný ... ze vztahů, vtípků, sraček, ... tam se to nevyhnutelně muselo posunout a bylo to před víc než rokem zde psáno jako varování - následně smazáno

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů