Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#1021 11.12.2015 22:20:48

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


No spíš si myslím že tam není koho prudit  tongue 

 offline 

 

#1022 11.12.2015 22:22:44

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Odpovědět ti mužů. Tažný nemám, vozík nemám a do Polska jezdit s nesmrtelnéma a puberťákama po ose nejedu  lol 
Mám pro Vás jeden výjezd u nás, hodný mistrů egomemorialu. Bohužel si ho pojmenovat nemůžete, už ho dal někdo před váma... Nějakéj Macoch...


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#1023 11.12.2015 22:31:26

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Odpovědět ti mužů. Tažný nemám, vozík nemám a do Polska jezdit s nesmrtelnéma a puberťákama po ose nejedu  lol 
Mám pro Vás jeden výjezd u nás, hodný mistrů egomemorialu. Bohužel si ho pojmenovat nemůžete, už ho dal někdo před váma... Nějakéj Macoch...

Tak se s někým domluv třeba ten ajp fans cz, ten se zdá v pohodě, vezme tě po cestě, ty mu dáš něco na benzín a je to ne?  Nějak cítím ve vzduchu výmluvy  a11 

Edit: po ose by se ajp rozpadlo viď  lol 

Editoval Filda (11.12.2015 22:32:33)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#1024 11.12.2015 22:37:24

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda napsal(a):

WERDISKO napsal(a):

Odpovědět ti mužů. Tažný nemám, vozík nemám a do Polska jezdit s nesmrtelnéma a puberťákama po ose nejedu  lol 
Mám pro Vás jeden výjezd u nás, hodný mistrů egomemorialu. Bohužel si ho pojmenovat nemůžete, už ho dal někdo před váma... Nějakéj Macoch...

Tak se s někým domluv třeba ten ajp fans cz, ten se zdá v pohodě, vezme tě po cestě, ty mu dáš něco na benzín a je to ne?  Nějak cítím ve vzduchu výmluvy  a11 

Edit: po ose by se ajp rozpadlo viď  lol 

No jste tu tak nějak mimo téma hoši  a1 

 offline 

 

#1025 11.12.2015 22:48:10

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


husaberg456 napsal(a):

Filda napsal(a):

WERDISKO napsal(a):

Odpovědět ti mužů. Tažný nemám, vozík nemám a do Polska jezdit s nesmrtelnéma a puberťákama po ose nejedu  lol 
Mám pro Vás jeden výjezd u nás, hodný mistrů egomemorialu. Bohužel si ho pojmenovat nemůžete, už ho dal někdo před váma... Nějakéj Macoch...

Tak se s někým domluv třeba ten ajp fans cz, ten se zdá v pohodě, vezme tě po cestě, ty mu dáš něco na benzín a je to ne?  Nějak cítím ve vzduchu výmluvy  a11 

Edit: po ose by se ajp rozpadlo viď  lol 

No jste tu tak nějak mimo téma hoši  a1 

Mimo téma?  Vždyť :


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3426_received_984401044931601.jpeg


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#1026 11.12.2015 23:01:27

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda:

My tady sme v pohodě...
Nějak spacákovatíš. Děláš děvku ty mu nebo von tobě?Zasírat to tu je ohromná sranda, škoda že Radúz je takové dobrák, že ten hnůj tu nechá kvasit


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#1027 11.12.2015 23:03:52

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Filda:

My tady sme v pohodě...
Nějak spacákovatíš. Děláš děvku ty mu nebo von tobě?Zasírat to tu je ohromná sranda, škoda že Radúz je takové dobrák, že ten hnůj tu nechá kvasit

Odpověd' mimo mísu ne? On to nechá kvasit,ale když už se má pálit , tak to zahodí..


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#1028 12.12.2015 08:26:28

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Filda:

My tady sme v pohodě...
Nějak spacákovatíš. Děláš děvku ty mu nebo von tobě?Zasírat to tu je ohromná sranda, škoda že Radúz je takové dobrák, že ten hnůj tu nechá kvasit

Byla to místama žumpa...po odchodu EGO party klid...Po návratu (páč maj hovno co na práci a jak jsi řekl - superwebu pro drsňáky nemaj koho prudit) je tu žumpa na totál. Opět hovna, hovna. Nadávat a prudit, urážet a zakydávat fórum ve všech myslitelných vláknech. Samá kritika co je na piču, kdo je dement, kdo by zasloužil memriál, ale žít bez toho neumí...Pro někoho je to možná super parta, pro někoho ne. "Jsme nejlepší a ty drž hubu, nebo pojedeš na memoriál" big_smile big_smile big_smile Nějak nechápu proč si tahle partička myslí, že offmoto bez nich nemůže existovat.

Čekám "vtipný" obrázek. A je mi to u prdele.

 offline 

 

#1029 12.12.2015 08:43:04

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87 napsal(a):

WERDISKO napsal(a):

Filda:

My tady sme v pohodě...
Nějak spacákovatíš. Děláš děvku ty mu nebo von tobě?Zasírat to tu je ohromná sranda, škoda že Radúz je takové dobrák, že ten hnůj tu nechá kvasit

Byla to místama žumpa...po odchodu EGO party klid...Po návratu (páč maj hovno co na práci a jak jsi řekl - superwebu pro drsňáky nemaj koho prudit) je tu žumpa na totál. Opět hovna, hovna. Nadávat a prudit, urážet a zakydávat fórum ve všech myslitelných vláknech. Samá kritika co je na piču, kdo je dement, kdo by zasloužil memriál, ale žít bez toho neumí...Pro někoho je to možná super parta, pro někoho ne. "Jsme nejlepší a ty drž hubu, nebo pojedeš na memoriál" big_smile big_smile big_smile Nějak nechápu proč si tahle partička myslí, že offmoto bez nich nemůže existovat.

Čekám "vtipný" obrázek. A je mi to u prdele.

Prostě a jednoduše - někdo, kdo má 15 červených palců v profilu, by tu vůbec neměl být ne ... prostě zmrdeček. Se divím, že takovej hnůj tu vůbec může něco psát a že to dobrák Raduz toleruje lol .
Dávám to jako námět pro zlepšení fóra - 15 červených a ban na rok

 offline 

 

#1030 12.12.2015 09:25:07

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:

Někdo kdo se Janku vrací oknem když ho vyhodíš dveřmi by tu taky  neměl být vítán s otevřeným náručím...
Sem tu reglej možná chvilku, ale sleduju to tu už nějaké rok pro všeobecný přehled, když sem jako silničář sháněl co všechno enduro obnáší. Dalo se tu hodiny číst, zjišťovat...teď se tu půlka smazala a druhá půlka je jen honění ega, fake... 80% příspěvků za poslední půlrok není k tématu nebo jsou to nesmysly, viz vlákno o pneu...
Co tu bylo včera ráno ta říkánku radši ani nekomentuju


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4456_screenshot_2015-12-11-06-02-34.jpeg


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#1031 12.12.2015 09:46:55

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO:

dyk to byl fórek, si nejezdil nikdy na tábory a nedělal "kanadu" ?
trochu nadhled

 offline 

 

#1032 12.12.2015 10:07:35

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO: Pokud to tu údajně sleduješ, tak špatně - mě nikdo nevyhodil  ano a nikam jsem se nevracel ano 

Dál, jestli jsi tu hodiny nasával informace, co obnáší enduro - složeno ze slov Endurance - výdrž a španělského Duro - tvrdý .... jistě to znáš ... a nakonec si koupíš AJP ... tak si asi opět četl špatně nebo lžeš a nečetl jsi tu nic.

Proč je půlka toho dobrýho, co tu byla, smazaná? Tak se zamysli,kdo a proč to smazal.

Roky tu nasáváš info a tyhle svý teorie tu předkládáš jako pravdu a je z tebe chytrý rider ???  lol  lol  jedeš fakt internetový bomby ano . Najdou se tu takový, co tě dokonce budou plácat po ramenou, ... já ne, ale klidně s tebou rád vyjedu, když bude příležitost.
To je ten rozdíl - jsou tu debílci, co si tě pro jiný názor vybloukujou, píšou na tebe stížnosti webmastrum, jinde zas brečí u Raduze ...
Věřím, že každý z té egoparty tě rád uvidí a zporstředkuje ti enduro i lidský zážitek ano , jak to bude v jeho silách. Za víkend zjistítš, jak se ta internetová teorie liší od skutečnosti. BUDEŠ MÍT POCIT, ŽE TI NĚKDO SUNDAL ŠÁTEK Z OČÍ- to ti garantuju
Ty jsi zabedněnec, co odmítá. borec tvýho kalibru to přece nemá za potřebí .... všechno sis už přečetl na internetu ... přece.

 offline 

 

#1033 12.12.2015 10:10:46

VanDam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 805
Založená vlákna
Motorka: EXC 350 SD 2017
Věk: 32
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Neznám okolnosti a lidi kterých se to týká neznám osobně vůbec, takže můj názor nemusí být úplně objektivní.. Ale připadá mi, že ta EGObanda, jak už tu zaznělo, si fakt jen potřebuje honit EGO na fóru a bavit se rejpáním do druhých..
Možná jste na motorkách fakt borci v dobrým slova smyslu gp .. Ale podle projevů tady na fóru mi přijdete až přehnaně arogantní vůči některým lidem, nějak nechápu smysl a důvod? Možná se někteří bavíte ale mě to teda přijde už trapný a31 
Nebo je vše jinak?

 offline 

 

#1034 12.12.2015 10:18:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


to "EGObanda":
Tady jste na veřejným fóru a s vědomím, že to může poškodit majitele, sem tyhle věci strkáte.
Tohle vtipné pro drtivou většinu není a mě konkrétně to škodí - co vás k tomu vede? Jestli je to za to, co vám tyhle stránky přinesly, tak je to zvláštní způsob vyjádření slova "děkuji".
Bylo vám řečeno mockrát, abyste toho nechali a stejně to děláte.  ne 
Vaše návraty ani nekomentuju.
Asi vám leží stránky (potažmo já) hodně v žaludku.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1035 12.12.2015 10:21:11

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


hádat se tady nebudu, ale táhnete to tady za poslední dobu do prdele  mad  Vtípky mám rád, ale tady už spousta věcí nejsou vtipy, ale jen narážky a urážení začátečníků apd.  mad 

 offline 

 

#1036 12.12.2015 10:31:28

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

to "EGObanda":
Tady jste na veřejným fóru a s vědomím, že to může poškodit majitele, sem tyhle věci strkáte.
Tohle vtipné pro drtivou většinu není a mě konkrétně to škodí - co vás k tomu vede? Jestli je to za to, co vám tyhle stránky přinesly, tak je to zvláštní způsob vyjádření slova "děkuji".
Bylo vám řečeno mockrát, abyste toho nechali a stejně to děláte.  ne 
Vaše návraty ani nekomentuju.
Asi vám leží stránky (potažmo já) hodně v žaludku.

Nedávno jsi tu založil sekce články z časopisů ... tak nějak si domýšlím, co by ti na to asi řekli vydavatelé těch časopisů ... něco jako " Je to od vás pane Radku svérázný způsob poděkování za naší práci, že takhle kopírujete a porušujete zákony, .... " lol  lol
to jen k širšímu pohledu na věc, mě kopírování a kanada nevadí  ano , ale u tebe, podle toho moralizování, by mělo platit, nedělej druhýto to, co nechceš, aby on dělal tobě ano . 
Jinak na motorkářích je jedno celý téma s prasárnama, kozy, vagíny, ... je to uzavřený téma, požádáš o vstup, ... prostě to funguje.

 offline 

 

#1037 12.12.2015 10:37:29

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Palo7 napsal(a):

hádat se tady nebudu, ale táhnete to tady za poslední dobu do prdele  mad  Vtípky mám rád, ale tady už spousta věcí nejsou vtipy, ale jen narážky a urážení začátečníků apd.  mad 

Z podstaty věci tě nikdo nemůže urazit. Není to v moci kohokoliv vyk! . Urazit se, naštvat se, .... stejně tak se rozesmát, se, .... je vědomý rozhodnutí, který dělá každý sám za sebe vyk!  vyk! .
Tahle pravda je nezpochybnitelná, ale zas na offmotu čtu jen lži, že někdo někoho uráží - to je pro mě podstata bytí zde - vyvracet/upozorňovat na lži vyk! 
Lže tu admin, HARDWERDISKO, Jirka, ty, já, oni, .... je potřeba na to upozorňovat ano 

 offline 

 

#1038 12.12.2015 10:49:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


... jen Janek s Fandou mluví pravdu, nic než pravdu a ktomu jim dopomáhej spacák.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1039 12.12.2015 11:12:43

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jde o to, že než se člověk k něčemu pročtě, tak je vše fakt zamrdáno nesmyslama kdo je větší borec a kdo víc lže, kdo je kokot protože má AJP apd. Nechodím sem tak dlouho abych někoho hodnotil, a nevím kdo je ten špatnej a kdo dobrej  hmm . Ale nechcete teda udělat taky nadávací jen jedno vlákno? Mně některý témata fakt zajímají a docela si rád nechám od zkušenějších poradit a ušetřím si čas i peníze

 offline 

 

#1040 12.12.2015 11:23:44

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak: jo, to chápu. Chlapi fakt nevím co jste si podělali, ale nezabijete to tady  a11 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů