Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#981 26.11.2015 15:01:15

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Slow:

admin má řešit technickou stránku věci a popřípadě moderátory
moderátoři jsou od toho aby dělali "černou práci" a hlídali na foru dodržování pravidel stanovených Administrátorem


to že raduz tady "je na všechno sám" je zase jeho neschopnost a spousta výmluv k tomu ne 
udělal moderátorem lidi, kteří chodí/nechodí na forum a podle toho to vypadá

přitom by stačilo udělat kozla zahradníkem a měl by klid   heh1 

 offline 

 

#982 26.11.2015 15:21:57

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

spacak:

No psal si že jezdí dýl jak já silnice s AJP dohromady. Takže by za těch 10let praxe měl vyjet s prstem v nose pozpátku, kor s KTM.
Na 13ti letého kluka dobrý. Hrdost chápu

U.spacáka jsem byl poprvé v srpnu 2013.. V tý době mi bylo 14 big_smile ale to jsou nepodstatné detaily, důležité pro tebe je to,že budeš mít co dělat aby jsi to přežil, já se z toho léčil dlouho.  A nebuď srab a nevymlouvej se že nepojedeš 170 km, vozík nemáš?


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#983 26.11.2015 16:26:44

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda:
proplatíš mu benzín? Když máš tu KTM, tak určitě máš i něco navíc pro fotříka co si v rámci rodinného šetření koupil AJP   tongue 
Že vás to baví, furt rejt do někoho kdo nemá značkovou mašinu  a11 

 offline 

 

#984 26.11.2015 16:57:34

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:

Pane Husíbrku, o mým nájezdu víš hovno, tak se do toho neser. Přes zimu se tolik nejezdí, na minulé motorce jsem dal za 11 měsíců 127 mth, koukal jsem na to, když šla do světa, měřič jsem kupoval já, předtím tam nebyl. Na nové za měsíc 20 mth, teď druhej už cca 15, bo prvotní nadšení a testování opadlo. Neznáš mě, tak nesuď. Vytrháváš věty z celkového uceleného kontextu, když se snažíš poukazovat na ty svoje pravdy a přestalo mě bavit hádat se s egoistickýma blbcema, čímž jsem se v podstatě snížil na Vaši úroveň a když jsem si to zpětně přečetl - je to přesně ta úroveň (vlastně level, jak jsem byl poučen,) na které být nechci. Číst mezi řádky taky neumíš, protože když napíšu, že se rád valím v kopci, ještě to neznamená, že ty kopce neumím vyjet. On se dá ten kopec vyjet na jistotu nebo třeba zkoušíš, jak ho vyletět co nejrychleji na co nejvyšší kvalt a potom se válíš. S AJP můžeš jet tak maximálně na tu jistotu, protože dvojka pobírá prudký výjezdy jak kdy, ubereš, nevyjedeš. Že se to dá vyjet traktorově za jedna - to s 2T až tak nejde, proto jsem psal, že toho vyjede s ne moc zkušeným hobíkem víc, ne každej umí udržet 50 koní na uzdě. Než zase začneš polemizovat, vytrhávat z kontextu a zvát na memoriály - věz, že lidmi Tvojí (ne)úrovně pohrdám, protože soudíš lidi, který osobně neznáš a nejsi schopný akceptovat názor druhých, proto i kdybych měl možnost poznat Tě osobně na memoriálu, absolutně o to nestojím, i kdybys mě tam měl naučil jezdit sebelíp. Ty už všechno bereš z pohledu střelce, kterej má naježděno a dotazy méně zkušených Ti přijdou hloupý, ale uvědom si, že kdysi na začátku jsi věděl to samý hovno, co ostatní a musel jsi si vše ověřit praxí. Asi Ti někdo musel hodně ublížit, že se chováš na fóru takhle nebo jsi nevyzrálá osobnost, těžko říct, naštěstí nejsem psychoterapeut, abych to musel zjišťovat. Měj se fajn.

Medvěd

Editoval green.bear (26.11.2015 17:54:47)

 offline 

 

#985 26.11.2015 17:22:18

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC:

já myslím, že dospělých a tedy potencionálně "rozumných" lidí by tu mělo být více jak dost, takže poměřování pindíků by se mělo konat tak v 1-2%, bohužel jak na to koukám, tak z toho začíná být nový český sport a kupodivu nezáleží na věku...

psát sem kraviny, aby je musel někdo po mě mazat mi nepříjde jako smysluplné a pak ještě vytrubovat, že od toho jsou tu moderátoři...sorry, ale snažím se psát tak, aby mi nebylo stydno (ikdyž sem tam taky přestřelím, jo a pravopis, ano nejde mi tak snad to někteří pochopí)

nechodil jsem sem tak cca 2-3roky (nebyl a čas, chuť, byly jiné starosti a jiné problémy) a vidím, že to byla dost velká chyba, ty "staré" lidi co sem chodili jsem vcelku znal a byla to taková "veselá kopa" která se snažila si pomoci a vyjít vstříct, něco vymyslet, zlepšit atd. a ti jak se zda jsou navždy pryč, namísto nich nastoupili hasteřiví jedinci "rozesírající" celý web (jednoho mám v práci a vidím jak i jedinec může rozeštvat soudržný kolektiv).

Takže jestli Vás za sebe můžu požádat, tak spam,flame, war atd do jednoho vlákna, to se v nejhorším smaže a můžete si mezi sebou "vysírat" znovu zase v jednom vlákně


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#986 26.11.2015 17:31:07

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:

Třeba k těm gumám na které poukazuješ.
Bylo zde vlákno (a snad i je) fotka, popis zkušenosti a není o čem vyk! 
Ano vypovídající hodnota je cca 50% (jezdec, stroj, terén apod), ale jako vodítko fajn ne?
To je jako moc udělat foto a popsat gumu a napsat zkušenosti bez vysírání? to o tom budeme na 40stránkách kecat a k prdu?, sorry alr to radši v hospodě u  a32 než tu

ty který to myslí vážně a na ostátní, to zbytečně odradí  a14 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#987 26.11.2015 18:01:57

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Tvl to je prdel - je jedno co to je za vlákno ......spam je všude  lol  usch 

 

#988 26.11.2015 18:05:19

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Slow napsal(a):

Husíbrk:

Třeba k těm gumám na které poukazuješ.
Bylo zde vlákno (a snad i je) fotka, popis zkušenosti a není o čem vyk! 
Ano vypovídající hodnota je cca 50% (jezdec, stroj, terén apod), ale jako vodítko fajn ne?
To je jako moc udělat foto a popsat gumu a napsat zkušenosti bez vysírání? to o tom budeme na 40stránkách kecat a k prdu?, sorry alr to radši v hospodě u  a32 než tu

ty který to myslí vážně a na ostatní, to zbytečně odradí  a14 

... všechno gut ale dal si sem nějaký obdobně časově náročný příspěvek navíc hodnotný .... foto, mudrcování , názor ??
... za další kdo hledá najde ... 100x popisované a známé věci psát dokola?? ... připadal bych si jako blbec
... inteligentní dotaz ? ... kdy naposled si ho tu viděl ?
... kácím se tu nad IQ některých jedinců kteří se nestydí ho nadřazovat jinýmu IQ big_smile  tvl... big_smile
... pak jsou tu zmoudřelí věkem to je vůbec legranda big_smile
... zkušení nezkušení kteří radí ještě méně zkušeným

Co chceš na zmateným foru který vede/nevede člověk který sám nemá jasno.
Prostě volný styl ale mě nakonec to vůbec nevadí ... naopak je to zajímavý čtení jak se steká jeden, že mu druhej bere lopatičku big_smile
Já se bavím a informací pro ty kdo je opravdu hledají je tu tolik, že jich je moc ... ale nejsou pro pitomce ... prostě když se zamyslíš tak tady je od diagnózy jednotlivce až po rodinný stav a majetek... kdo jak na čem a proč , ským , o čem ... prostě moc ... big_smile ...
Spíš máte vy kritici stavu fora problém s filtrací a odfiltrováním potřebných informací ...
Chtěli by jste aby je za vás někdo třídil a skladoval je tu ryze technickou a nezajímavou formou ... tzv "pro blbce" aby se v tom vyznali. Psali sem všichni bez emocí a osobních přídavků ... a koho by to nakonec bavilo? Kdo by to čet?

Hov.o snažte se , čtěte, učte se ... když nevíte tak se inteligentně ptejte, hlavně tu nezkuhrejte nad obecnou úrovní lidstva , vždyť to je k smíchu. Buďte rádi, že nikdo nekritizuje váš soukromý život protože ho nezná (narozdíl od příspěvků pravidelnýho přispěvatele).

A pointa ?: .. nejde o život tak jde o hovno

 offline 

 

#989 26.11.2015 18:11:06

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Palo7 napsal(a):

Filda:
proplatíš mu benzín? Když máš tu KTM, tak určitě máš i něco navíc pro fotříka co si v rámci rodinného šetření koupil AJP   tongue 
Že vás to baví, furt rejt do někoho kdo nemá značkovou mašinu  a11 

A tebe když někdo pozve k sobě na vyjížďku tak po něm chceš peníze za cestu?


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#990 26.11.2015 19:37:12

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

Sorry, nebylo to určený Tobě, opravil jsem.

 offline 

 

#991 26.11.2015 20:13:59

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Palo7 napsal(a):

Filda:
proplatíš mu benzín? Když máš tu KTM, tak určitě máš i něco navíc pro fotříka co si v rámci rodinného šetření koupil AJP   tongue 
Že vás to baví, furt rejt do někoho kdo nemá značkovou mašinu  a11 

Ty taky máš mašinu k ničemu a nikdo tě nesikanuje....   a1 

 offline 

 

#992 26.11.2015 20:22:08

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


roxteedy napsal(a):

Palo7 napsal(a):

Filda:
proplatíš mu benzín? Když máš tu KTM, tak určitě máš i něco navíc pro fotříka co si v rámci rodinného šetření koupil AJP   tongue 
Že vás to baví, furt rejt do někoho kdo nemá značkovou mašinu  a11 

Ty taky máš mašinu k ničemu a nikdo tě nesikanuje....   a1 

já vím, ale mně stačí, stejně na tom jen tak sedím  wink  a lidi s AJP, KTM apd. sračkama mně nevadí a klidně se s nima bavím a jezdím  big_smile 

 offline 

 

#993 26.11.2015 21:32:38

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

Husíbrk:

Pane Husíbrku, o mým nájezdu víš hovno, tak se do toho neser. Přes zimu se tolik nejezdí, na minulé motorce jsem dal za 11 měsíců 127 mth, koukal jsem na to, když šla do světa, měřič jsem kupoval já, předtím tam nebyl. Na nové za měsíc 20 mth, teď druhej už cca 15, bo prvotní nadšení a testování opadlo. Neznáš mě, tak nesuď. Vytrháváš věty z celkového uceleného kontextu, když se snažíš poukazovat na ty svoje pravdy a přestalo mě bavit hádat se s egoistickýma blbcema, čímž jsem se v podstatě snížil na Vaši úroveň a když jsem si to zpětně přečetl - je to přesně ta úroveň (vlastně level, jak jsem byl poučen,) na které být nechci. Číst mezi řádky taky neumíš, protože když napíšu, že se rád valím v kopci, ještě to neznamená, že ty kopce neumím vyjet. On se dá ten kopec vyjet na jistotu nebo třeba zkoušíš, jak ho vyletět co nejrychleji na co nejvyšší kvalt a potom se válíš. S AJP můžeš jet tak maximálně na tu jistotu, protože dvojka pobírá prudký výjezdy jak kdy, ubereš, nevyjedeš. Že se to dá vyjet traktorově za jedna - to s 2T až tak nejde, proto jsem psal, že toho vyjede s ne moc zkušeným hobíkem víc, ne každej umí udržet 50 koní na uzdě. Než zase začneš polemizovat, vytrhávat z kontextu a zvát na memoriály - věz, že lidmi Tvojí (ne)úrovně pohrdám, protože soudíš lidi, který osobně neznáš a nejsi schopný akceptovat názor druhých, proto i kdybych měl možnost poznat Tě osobně na memoriálu, absolutně o to nestojím, i kdybys mě tam měl naučil jezdit sebelíp. Ty už všechno bereš z pohledu střelce, kterej má naježděno a dotazy méně zkušených Ti přijdou hloupý, ale uvědom si, že kdysi na začátku jsi věděl to samý hovno, co ostatní a musel jsi si vše ověřit praxí. Asi Ti někdo musel hodně ublížit, že se chováš na fóru takhle nebo jsi nevyzrálá osobnost, těžko říct, naštěstí nejsem psychoterapeut, abych to musel zjišťovat. Měj se fajn.

Medvěd

Proč mi to píšeš?
Svoje žvatlání potvrď nebo si to zase klidně smaž vyk! .
Jinak já memoriál nejezdí, nemám na to, nemám najžděno, nejezdím dobře, .... ale teorii ovládám lol  lol  lol ... a mám pořád beďary usch 
Každý začátečník udělá nejlíp, když zajede do pořádný enduroškoly a žádný offmoto, tvoje, moje, jinčí rady nepotřebuje ano je to ve výsledku jen na obtíž.
Začínal jsem poměrně "nedávno" a světe div se - bez offmota, jezdil jsem na akce v okruhu + 300 km, často i sám, ale otevřelo mi to víc oči, poznal jsem lidi, viděl věci, o kterých ty zatím nemáš ani potuchy ... takže zvedni tu svou zapocenou prdel a někam vyraž, pozvánky máš do několika lokalit v ČR, Co bys chtěl víc, ... potom napiš, jak ses mýlil ....  ano 

 offline 

 

#994 26.11.2015 22:07:56

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:

hele, já až tě někde zase potkám, tak tě jednou rukou budu plácat po zádech a druhou pohlavkovat.... smile 

 offline 

 

#995 26.11.2015 22:20:22

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Husíbrk:

Všechno jsem projel, viděl, rady, doporučení, o který nikdo nestojí, blá blá blá... To už jsem někde čet... usch Nechceš rovnou diktovat, jak má kdo žít? To musíš do politiky. ano 

Editoval green.bear (26.11.2015 22:22:32)

 offline 

 

#996 26.11.2015 22:38:30

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Palo7 napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Palo7 napsal(a):

Filda:
proplatíš mu benzín? Když máš tu KTM, tak určitě máš i něco navíc pro fotříka co si v rámci rodinného šetření koupil AJP   tongue 
Že vás to baví, furt rejt do někoho kdo nemá značkovou mašinu  a11 

Ty taky máš mašinu k ničemu a nikdo tě nesikanuje....   a1 

já vím, ale mně stačí, stejně na tom jen tak sedím  wink  a lidi s AJP, KTM apd. sračkama mně nevadí a klidně se s nima bavím a jezdím  big_smile 

 big_smile  a1  lol  ano  ano 

 offline 

 

#997 26.11.2015 22:55:37

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


kluci, vítejte zpátky, hned je tady živo ve všech vláknech, jak zastara smile Co je? Na vašem webu to tak nefrčí v uzavřené komunitě? Tam by to mělo být všechno tip top, aby nikdo nemohl vidět ty videa, co se pak někde objeví na motorkářích, zabezpečení všeho, admini fungujou, všechno podle vašich představ....
Na druhou stranu jo, hnedka je tady co číst, tolik příspěvků to hned oživí a vždycky se najde další nový, kdo se do toho pustí na obranu nových názorů wink 
Co kdyby jste se dohodli s Radůzem společně? Tohle je teď otázka na obě strany. Normálně najít kompromis. Třeba by jste se mohli dohodnout na spolupráci i na tomto webu, když vám stejně nedá spát a chcete se vracet. To je ve skutečnosti nějakej potenciál, tak by to šlo třeba využít pozitivně a ne jen rejpavou do zavrhnuté milenky.
Co vy na to, vy 2 strany?

 offline 

 

#998 26.11.2015 23:05:16

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


To je jednoduchý, všechno důležitý už probrali kdysi, kopec vyjedou, na kterej ukážou, enduroškoly vobjetý, vlastní fórum, kde se plácaj jen po zádech už je taky nuda, tak se vrátili flejmovat sem, kde jsou oni ti nahoře a zbytek, kterej s nima nejezdí, póvl dole.. Dělat nic nebudou, protože proč, žejo, jen tlachat, to by jim šlo, času totiž není nazbyt a proč ho ztrácet moderováním, i když tu plodí slohy, u kterejch stráví půl dne.

 offline 

 

#999 27.11.2015 05:57:37

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


green.bear napsal(a):

... proč, žejo, jen tlachat, to by jim šlo, .....

Ne, lžeš jako skoro vždy, máš pozvánky na ježdění - to není "jen tlachat" atd.

 offline 

 

#1000 27.11.2015 06:49:32

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

badyšot napsal(a):

kluci, vítejte zpátky, hned je tady živo ve všech vláknech, jak zastara smile Co je? Na vašem webu to tak nefrčí v uzavřené komunitě? Tam by to mělo být všechno tip top, aby nikdo nemohl vidět ty videa, co se pak někde objeví na motorkářích, zabezpečení všeho, admini fungujou, všechno podle vašich představ....
Na druhou stranu jo, hnedka je tady co číst, tolik příspěvků to hned oživí a vždycky se najde další nový, kdo se do toho pustí na obranu nových názorů wink 
Co kdyby jste se dohodli s Radůzem společně? Tohle je teď otázka na obě strany. Normálně najít kompromis. Třeba by jste se mohli dohodnout na spolupráci i na tomto webu, když vám stejně nedá spát a chcete se vracet. To je ve skutečnosti nějakej potenciál, tak by to šlo třeba využít pozitivně a ne jen rejpavou do zavrhnuté milenky.
Co vy na to, vy 2 strany?

Vše frčí na plné pecky, a vidíš jen to co chcem aby jsi viděl. Už ale nevidíš to ostatní co viděj jiní  lol 

Nábor v plném proudu  ano  lol 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů