Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#961 26.11.2015 08:57:47

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Divný že krom tématu o AJP a gumách jakš takš úroveň je....

A co jako chceš dělat, když je to třeba v gumách furt dokola jako u kototů?
Např. tento dotaz http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=263943#p263943 od pana spacyho. A potom se někdo diví, že si z toho začne většina dělat kozy?? Takový spacy by měl být okamžitě upozorněn na znevažování fóra svoji blbostí vyk! .
Vždycky jen čekám, kdy se zase začne zase psát o barevných proužkách, protože ..... škoda písmenek ne . Proč někoho, komu to patří, nenapadne téma rozdělit, po rozkliknutí tématu pneu se objeví seznam již diskutovaných pneu a každý si vybere tu svou nebo by měl možnost doplnit další - to jediný dává smysl, fulltext je v tomhle případě k ničemu ... Víš jak to dopadne ... no ... to je voříšek ... jsem jelimán z Nemanic, ... to je práce pro programátor na x dní a kdo ho zaplatí, .... to je moje dítě .... podívejte se na statistiky ... všechno je v pořádku .... lol 

A to tvoje AJP? vždyť si tam serete sami do vlastního hnízda nesmyslama, jedne majitel píše, že to jede skoro jako ostrá a že není nic, co by nevyjel jak další na ostrým enduru, srovnává to s top produkcí, .... další majitel zas píše, že se to dá srovnávat leda s KLX 250, .... a co uvádí prodejce je další kototina, ... tak co chceš řešit, než si z toho dělat srandu ano .
Do toho nějaký zelený matlák píše svoje pocity a přitom nechápe, že i když dáš vedle sebe identický EXC 300 2T, tak každá může být pocitově/reálně diametrálně rozdílná ve svým nastavení ....  na jednu sedneš a řekneš na tom se nedá jet, na druhý budeš vrnět blahem ... na tohle nepotřebuju být top rider, stačí jen trochu reálně jezdit a nelhat tu, že jezdím 4 mth týdně, ... ptotože to by z toho bylo +200 mth ročně panáčku, ... a člověk s takovým nájezdem nemůže psát, to, co píše mistr zelený .... ještě že to promazal a on sám ví, proč to promazal, ono by se snadno zjistilo, od kdy se téma zvrtlo, myslím to poslední zvrtnutí ...

Založ si nový téma o AJP - název Pravdy o AJP a přemýšlej, co tam můžeš dát, co je nezpochybnitelný. Co tam asi tak bude?
Část technických údajů - všechny ne, protože taky nejsou úplně pravdivý? Některý komponenty + výrobce, Co dál? Doplň to vyk! 
Moc toho nebude, .... ostatní je jen plácání ... můžeš si tam doplnit od Mikiberga "Není motorka, co by neuměla jezdit" a tím to téma bude pomaličku končit, že? Dáme nějaký videjko z akce a pohoda džez. Bude to s bídou jedna stránka - pokud to budou pravdy o AJP vyk! . No a tím se vnitřně posiluj ...

A potom založ téma Pravdy o gumách. Co bude tam? Jen část technických údajů od výrobce, protože všechno není pravda? Doplníš reálnou výšku špuntu páč pořádnej špalek je základ, .... a co jako dál? O čem chceš psát, co doplníš jako nezpochybnitelnou pravdu? Kulový!
Kdo nepochopil toto "... není špatný gumy, je jen špatnej jezdec a špatně zvolená guma ... a případně špatně zvolená výplň gumy... každopádně to je jako celek ta největší alchymie a kouzlo co tě kopne o level výš nebo o dva níž. " tak co mu chceš radit, sdělovat za pocity ?

Nakonec založ téma Pravdy o enduru a piš tam jen nezpochybnitelný pravdy. Bude tam jedna - "Já slyšel, že je to o rukách". Jeden příspěvek na celý téma, na který tu můžem čumět ... nebo to rozvíjet, kecat, myslet si, .... bavit se nad tím vším.
Je pravda, že by se regulovat mělo.

Marně tu za celý dlouhý roky čekám na vyjádření ofiko moderátorů, co a jak to vidí ... , naštěstí je v tomhle ohledu mrtvo a jedou se tu čas od času pořádný bomby a1  a1  a1 

 offline 

 

#962 26.11.2015 09:03:14

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Jarynn:

Já příkladem nepujdu, mě je to u prdele.Pro mě za mě ať se to smaže celý. Nic sem se k AJP nedozvěděl, krom toho jaká je to jebka, předraženej čínskéj krám kde nic nefunguje. Jakej je Procházka lhář.
Člověk půjčí AJP na vyzkoušení,napíše se recenze hobíkem, kde se obratem zpochybní, tak se to radši promaže a veškerý úsilí vniveč,jako snad vše, co sem tam psal a dával cenovky dílu. Napadeno jak je to 2x dražší než lego VVMX.
Jediný co si z posledních 10-15 stránek je rada, jak ošetřit hliníkový víčko nádrže, aby se nezadíralo.

Tak když je ti to u prdele, tak nahoře je tlačítko odhlásit a ahoj.
Buď breč a něco s tím dělej(stejně s tím už nic nenaděláš)  nebo breč ale hlavně si nestěžuj.

Editoval Filda (26.11.2015 09:04:18)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#963 26.11.2015 09:45:28

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda:

Od cucáka s ksichtem plným beďarů sem potřeboval poradit Děkuju
Deníček si tu zakládat nebudu, nejsem Fans, AJP fans...
S gumama sem si tu stejně nepomohl,všichni jezdí hard enduro, těžký mrchy nebo zběsilý mrchy. To má lehká zdechlá duál čína do žádné kategorie nespadá.
Na pravdu ať si tu hraje někdo jinej, protože někdo musí mít "větší" pravdu než ostatní.
Dík kluci za reakce, čas spojený s psaním a vysvětlením.


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#964 26.11.2015 10:09:37

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Filda:

Od cucáka s ksichtem plným beďarů sem potřeboval poradit Děkuju
Deníček si tu zakládat nebudu, nejsem Fans, AJP fans...
S gumama sem si tu stejně nepomohl,všichni jezdí hard enduro, těžký mrchy nebo zběsilý mrchy. To má lehká zdechlá duál čína do žádné kategorie nespadá.
Na pravdu ať si tu hraje někdo jinej, protože někdo musí mít "větší" pravdu než ostatní.
Dík kluci za reakce, čas spojený s psaním a vysvětlením.

Tady dneska měl někdo studené kakao ke snídani..


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#965 26.11.2015 10:53:52

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

Nepotřebuju poučovat kde je a jak funguje tlačítko odhlasit. Když sem se prvně registroval na motorkari.cz s prvním litrem, Filda ještě dostával plínku na noc... Takže za ty roky chápu funkci ODHLÁSIT


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#966 26.11.2015 10:54:32

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

Filda:

Od cucáka s ksichtem plným beďarů sem potřeboval poradit Děkuju
Deníček si tu zakládat nebudu, nejsem Fans, AJP fans...
S gumama sem si tu stejně nepomohl,všichni jezdí hard enduro, těžký mrchy nebo zběsilý mrchy. To má lehká zdechlá duál čína do žádné kategorie nespadá.
Na pravdu ať si tu hraje někdo jinej, protože někdo musí mít "větší" pravdu než ostatní.
Dík kluci za reakce, čas spojený s psaním a vysvětlením.

ten cucák s ksichtem plným beďarů podle mě má víc rozumu než někdo kdo si koupí AJP (neznám ho stačí mi podívat se na čem jede) takže bych si bejt tebou možná nechal poradit  usch  wink 

 offline 

 

#967 26.11.2015 10:58:38

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Chlapi, urážky tohoto typu byste si mohli opravdu odpustit.

Jeden se narodí s velkým nosem, druhej s malým pinďourem a třetí v chudý rodině. Tohle si nevybíráme. Dobírat si druhého na tenhle účet  hmm 
A že má Filda nějakýho beďara na ksichtě? Kdo je neměl? A komu se na xichtě neobjeví i v 50ti? Tím nijak nevybočuje z normálu.
Když nad tím hlouběji přemýšlím, v podstatě je to jen oznámení, že nemá Downův syndrom a je zdravej, roste, je vývinu. Asi záleží na úhlu pohledu

Problematika gum a AJP se prolíná ve všech aktivních vláknech - já už to opravdu nestíhám. Ale jak píše Jarynn, snažím se nahlášené řešit a docela to zvládám.
Teda pokud se vtipně nezvedne 14 lidí a každej nenahlásí 70 příspěvků za den.

Zkuste víc pohodu a nějakej hezkej humor bez urážek, jízlivosti, posměšků a dobírání.

Díky

Raduz


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#968 26.11.2015 11:05:16

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


roxteedy:

Takže oranžová... Chápu... Člověk může být debil, ale s postižením KTM tak nějak zapadá mezi "svý"
Nebavíte mě, svět není jenom modrý nebo oranžový.
Asi si hodim do profilu nějaký EXC aby se semnou vůbec někdo bavil...

Editoval WERDISKO (26.11.2015 11:07:55)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#969 26.11.2015 11:14:30

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

Máš rozbitou věšteckou kouli, už 11 let s rodiči nebydlím a kdyby si chtěl vědět víc, bydlím s ženskou,dcerou a jedním vořechem... Ještě něco by tě zajímalo?


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#970 26.11.2015 11:16:12

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ty WERDISKO, odkuď jsi?  Pozval bych tě k nám ať nám to tvoje slavné ajp předvedeš ať furt napíšeš že ti jenom křivdíme  lol  Ráno příjezd, cca 4-5 hodin ježdění, nějaké občerstvení ti kdyžtak příchystám ať po jízdě nejedeš hladovej domů, prostě přátelské poježdění


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#971 26.11.2015 11:23:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

roxteedy:

Takže oranžová... Chápu... Člověk může být debil, ale s postižením KTM tak nějak zapadá mezi "svý"
Nebavíte mě, svět není jenom modrý nebo oranžový.
Asi si hodim do profilu nějaký EXC aby se semnou vůbec někdo bavil...

modrá, oranžová, bílá, černá to je fuk ale moto tipu vvmx, ajp, shimrej a podobný jsou dobrý tak na ježdění na ryby nebo na houby ale to jsi na špatným foru  wink 

edit: u nás je složení následovné: 3x exc 300, 1x exc 200, 1x exc 450, 1x gg 300, 1x yz 250, 1x rm 250, 1x kx 450, 1x cr 125, 1x hq 450 + nějaký bergy takže mě neřaď mezi striktní modrooranžový díky  wink jooo a ještě teď přibyli nějaký babety  usch 

Editoval roxteedy (26.11.2015 11:29:22)

 offline 

 

#972 26.11.2015 12:10:36

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

Ale já nikdy netvrdil, že jezdím terénem v 16 letech asi 15 let.Já narovinu psal, že sem lama, která si 28.2 2015 dovezla svoji první off motorku... Sice je dobrá akorát na ryby nebo k babce vedle do vesnice.
Do OV do mám 170 km. Což po ose nejedu a3 Budu muset se zajet podívat za hardendurákama, jestli můj styl,um a těch 20KW dokáže držet krok se stroji v jiným kraji, když to zatím zvládá tady.(potřeba brát v ohled na stroj, na nějaký 2m skákání ze skály to není)
Letos to ale nestihnu, dřív jak víkend se neutrhnu, nadcházející pořádám pojezd u mě a ještě dlužím návštěvu Raduzovi.
Jinak podpantoflák prej nejsem a3 
Edit: počkej, tohle je kopec o kterým se mi jen zdá?  lol  lol  lol 

Editoval WERDISKO (26.11.2015 12:12:48)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#973 26.11.2015 12:19:55

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


WERDISKO napsal(a):

spacak:

Ale já nikdy netvrdil, že jezdím terénem v 16 letech asi 15 let.Já narovinu psal, že sem lama, která si 28.2 2015 dovezla svoji první off motorku... Sice je dobrá akorát na ryby nebo k babce vedle do vesnice.
Do OV do mám 170 km. Což po ose nejedu a3 Budu muset se zajet podívat za hardendurákama, jestli můj styl,um a těch 20KW dokáže držet krok se stroji v jiným kraji, když to zatím zvládá tady.(potřeba brát v ohled na stroj, na nějaký 2m skákání ze skály to není)
Letos to ale nestihnu, dřív jak víkend se neutrhnu, nadcházející pořádám pojezd u mě a ještě dlužím návštěvu Raduzovi.
Jinak podpantoflák prej nejsem a3 
Edit: počkej, tohle je kopec o kterým se mi jen zdá?  lol  lol  lol 

a tady je kde odkud jsi???

 offline 

 

#974 26.11.2015 12:20:05

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

Počkej, tohle fakt myslíš vážně nebo ironicky?Já kopce umím, máme jich tu dost. Píšu kopce, ne ta rovina na foto


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#975 26.11.2015 12:21:00

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


roxteedy:

Do včera sem to měl v profilu 15 měsíců lol Boskovicko, okr.Blansko


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#976 26.11.2015 12:24:46

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

stavíš se promě cestou do Blanska viď ?? já bych tam ty jejich kopce asi potřeboval vidět   smile 

 offline 

 

#977 26.11.2015 12:28:03

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

No psal si že jezdí dýl jak já silnice s AJP dohromady. Takže by za těch 10let praxe měl vyjet s prstem v nose pozpátku, kor s KTM.
Na 13ti letého kluka dobrý. Hrdost chápu


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#978 26.11.2015 12:52:04

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

Jo tak...to je jiná. Já už myslel že ste ho tahali jako 3 letýho fógla po lese  lol 
Jestli bude po novým roce rozumný počasí, určitě bych dojel kouknout na ty vaše kopce. O kterých ani nevím že existují... Jako ty bys věděl o existenci těch u nás tongue 


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#979 26.11.2015 12:54:30

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak: "víc času než ty na všech těch tvejch vole litrech"

super věta, od srdce  ano 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#980 26.11.2015 14:31:03

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


hezký jeden dotaz a FLAME jak sviň.. nee1 

Nechápu, bral jsem to tu jako "technický" forum, kde se zájemce o enduro/mx něco dozví, ale poslední dobou to tu je slovní onanie, od pár "jedinců" a celý to táhnou směrem dolů.

Admin by musel asi jen sedět editovat všechno, trochu blbost ne? když je to forum pro "nás"

Tou editací a "máslem na hlavě", hele já klidně přiznám svůj omyl, mě to problém nědělá, však nejsem neomylnej a učím se za pochodu, a když založím nějaké forum a promažu ten plevel, kterej tam vyrostl, bycl bych rád kdyby se čtenář něco dozvěděl i za cenu, že mezi stránkou 20 a 40 nění zcela přímá návaznost.

zbytek dočtu v průběhu

myslím si že existuje spousta chatů kde se může te písemně projevit a zviditelnit více než zde, no ne?


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů