Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#921 27.10.2015 00:16:07

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mikagen napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

Povedlo se jedno malé zabezpečení realizovat.
Při pokusu o nahlédnutí do cizí fotogalerie se zobrazí hláška:

http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … ie2610.png


Rád bych vám vyhověl i kousek dál. Prosím tedy o návrhy, jak byste si představovali, aby to fungovalo. Stačí to takto nebo je třeba více.
Samozřejmě budou úpravy asi limitované tím, co systém umí, ale pokusím se vyhovět.

Díky.

Ahoj Raduzi,
nestranne to tu pozoruji a vidim, ze se to zacina hybat sprvnym smerem.

Otazka ale je, proc to tak dlouho trvalo?

Zmizely reklamy, resis zabezpeceni... to je super, ale neni uz 5 minut po 12-te ?

To o cem se tu uz dlouho mluvi-zabezpeceni, jen regitrovani... zvladli kluci na svem webu za den.
chodim tam, takze to neni kec. Lidi se tam neboji sdilet videa foto... a tak je nac koukat.

Neber to jako rypni jen mozna k zamysleni.

Mikagen:
Otazka ale je, proc to tak dlouho trvalo? Zmizely reklamy, resis zabezpeceni... to je super, ale neni uz 5 minut po 12-te ?
Jednoduše - dřív na to nezbyl čas/nešlo to - 5min po 12:00 to asi není. Statistiky nic takového neukazují a osobní dojem je jiný.
Reklamy zmizely, páč se někdo zasloužil o to, aby to tak bylo. Úspěšně.

Zbytek:
Tohle byl od začátku veřejný web. Každý uživatel má tu svobodu si zvolit, jestli cokoliv veřejně napíše/poskytne nebo ne(a může si to i smazat). Vždy to tu tak bylo. Najednou se zvedne u pár lidí vlna nevole, že nejsou chráněni. Beru a chápu jejich požadavky na zabezpečení. ALE!

Tenhle web měl v základu 2 primárníá cíle:
1. ukázat "Jendovi", že ikdyž není v jeho okolí důvěryhodný servis, může si něco doma opravit sám a kolikrát i líp/levněji/kvalifikovaněji...
2. ukázat "Jendovi", že např. 5km od něj existuje "Pepa" a ten by mu mohl "ladit" do party.

Oba tyto účely web plní beze zbytku a ty sám si toho důkazem - znáš mě osobně a jeli jsme spolu min. na jené akci.
Ruku na srdce - kolik lidí ti tenhle web do známosti přinesl? Kolik fajn chvil jsi díky tomu zažil? To málo nebylo....

A TO je OFFMOTO. Vždy mělo být a myslím si, že stále je. Na tom málokdo cokoliv změní.
Skuhrání(neberte mě za slovo), že není ideální tohle nebo támhleto.... To patří snad jinam.

Beru kokstruktivní kritiku a ne, že nebyla. Jen na to (asi) nebyl ten pravý čas.
Teď ho na to snad mám a můžeme to posunout dál stejně tak, jako jsme se někteří třeba posunuli v ježdění.

Jedna úprava vesměs víc jak den netrvá - to se shodneme  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#922 27.10.2015 08:57:58

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

Radku - známe se.
Viděli jsme se několikrát.

Myslím, že lžeš sám sobě. Jak může statistika ukazovat, že vše frčí (návštěvnost...) V minulosti se tu napsali desítky stran denně (někdy i o howně to je pravda), zakládaly se nové témata, řešilo X problémů, prodávalo x věcí... a poslední měsíce NIC.
To mi nepovídej, neshazuje se v očích jiných tím, že tvrdíš svoji pravdu-jsi dospělý chlap a jelikož máš 3 děti, tak máš i koule.

Upadá to tu v zapomění - lidi sem chodí ze zvyku, neb nostalgie či čekají na rozuzlení.

Sallyho memoriál, který brzdy startuje a jeho online přenos odtáhne další vlnu uživatelů - já osobně se na to VELMI teším, vzpomeň si sám, jakou to mělo sledovanost...
Většina nás to hltala. a otázka - bude to na offmoto - odpověď NE  plánuje se zde něco podobného ? odpověď - NE.

Stále slibuješ co vše bude a kdy to bude, ale jelikož nejsi hlouppý, tak víš, že jsi pokaždé lhal, neb rok se nic nestalo a to si přeci musel vědět že se nic nestane, když se nic nedělá.

 offline 

 

#923 27.10.2015 14:28:29

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


No, já se podívám na čísla a je to. Není důvod lhát sobě ani nikomu. K číslům má přístup každý, tak se není přece o čem přít.
Něco jiného je, že už tu nefičí "kocáby"(ty se rozpadly komplet, to stránky neovlivní), EKR (to víme, jak je) a můžu pokračovat dál. Lidi budou na tyto stránky přicházet a zase odcházet - to je přirozené. Jeden skončí, protože úraz/rodina/finance... a jiný začne protože koupil moto/přesedlal ze silnice/potřebuje vypnout ...

Říkáš, že se tu neděje nic, ale já vidím něco jiného. Nedějí se tady sice eskapády, které kolikrát bavily lidi (ne všechny), ale pořád je tu to, co tu vždy bylo. Jen to není jedna senzace vedle druhé, ze které je v závěru kolikrát prů*er jak mraky.

A zmíněný memoriál?
Rád se podívám, jak to klukům střelcům jde, rád se pobavím něčím pro diváky, ale to u spousty lidí není důvod, proč offmoto navštíví. "Vlny" odchodů už tu byly a jednalo se vždy o pár jedinců, co z toho udělali divadlo, kterým na druhou stranu dost lidí už otravovali (neříkám, že neměli v ničem pravdu). Následně se jich spousta vrátila.

Fandím klukům, páč jsou opravdoví střelci, co mají najeto a je radost se na ně dívat + klobouk dolů, tam se asi v životě nedostanu.
Klobouk dolů před každým, který má tu trpělivost následně nastříhat videa apod.
Neznám sice sestavu, ale přeju klukům, aby si to víc užili a dle popisu "netáhli kouli na noze"(nenašel jsem lepší přirovnání, tak to berte s rezervou).

Že nebude memoriál na stránkách, mě spát nechá. Neříkám, že bych tady nic takového nechtěl vidět - to by bylo špatně chápáno! Viz popis výše.
Když udělám vnořenou sekci pro "VIP" bez přístupu veřejnosti, stejně se podívají jen "VIP". Takže ostatní o nic nepřichází, chápeš?

Dívám se na to pohledem svým a vidím to tak.
A když mě líčíš jako lháře... co mám dělat? Bránit se, aby byl každý argument překroucen nebo zesměšněn?
Já vím, co pro stránky/lidi na nich dělám a mám radost, když to lidé vidí.

Denně se tu vytočí 1500-2200 lidí, což je veliký rozptyl. 20 lidí jako úbytek prakticky nepoznáš.
To je jen strohá hra čísel. Já to tak nikdy nebral. Vážím si každého hodnotného příspěvku, který sem kdokoliv vložil/vloží.

Čekal jsem, že přijdeš s konkrétním návrhem, co bys chtěl zlepšit.

Raduz


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#924 27.10.2015 15:04:24

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Aktuálně dle tvfého počítadla je 23 on-line uživatelů a na liště vidím jen 6?
To je tak velká návštěvnost neregistrovaných uživatelů?

 offline 

 

#925 27.10.2015 15:13:53

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mikagen:
Dole to máš rozepsaný
např. nyní:
émat: 7724  Příspěvků: 187666
za posledních 24h: 107
Průměrně za hodinu: 4.5
Uživatelů: 4802  online: 7
hosté online: 22 - to jsou neregistrovaní návštěvníci


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#926 27.10.2015 15:16:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

Důležité věďet že jde jen o čísla ano 
Můj podnět, zapojit adminy aby něco dělali vyk! 

Přesně pro toto překroucení jsem rovnou psal, že jsem to tak nikdy nebral, ale jako bych to tam nenapsal a někomu se vysmíval.

Podnět - beru, začínám s tím něco dělat, ostatní proberu.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#927 27.10.2015 15:23:44

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

A počítáš s tím, že to nepočítá IP adresu, ale přihlášení ?
Otevřu - zavřu - otevřu - zavřu -otevřu - zavřu -otevřu - zavřu -otevřu - zavřu -
A máš 5 přístupům, ale jinak se motá 40 lidí dokola-přemýšlel jsi i nad tímto ?

 offline 

 

#928 27.10.2015 15:47:54

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Tahle statistika je tu od vzniku webu. Je jediným srovnávacím ukazatelem s minulostí a měří stále se stejnou nepřesností.
Vím o tom.
Kdysi jsem řešil jiné počítadlo, ale nedokončil jsem to. Tenkrát se to na něčem seklo - už ani nevím, na čem.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#929 27.10.2015 15:59:10

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

Radku  lol 
Ty mi dáváš  ano 
začíná mě to zase bavit  - přečti si to po sobě, nejdříve jsou to čísla, o které se opřeš a vše je v cajku, teď přiznáváš, že to neměří dle tvé spokojenosti, že jsi to chtěl sám řešit, ale nedořešil, možná by ti to otevřelo oči, vyvedlo tě to z temnoty a prozřel by jsi, což třeba není žádoucí (jen domněnka).

Nedalo mi to a chci ti pomoci, tak jsem se ptal u mě v práci vývojářů, jak by bylo náročné udělat zabezpečení - viz diskuze poslední rok a jejich odhad byl cca 10-12 hodin jednoho programátora. Možná pro tebe jako vodítko, aby tě netahali za nos, nebo neplatil zbytečně více než je třeba .

 offline 

 

#930 27.10.2015 16:24:08

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

je mozne moji galerii nechat otevrenou/pristupnou vsem?

Chapu tento tvuj pocin ale nedava me uprimne moc smysl. Ve vetsine galeriiii jsou vetsinou obrazky motorek, ND, zlepsovaku, navodu apod. U techto je vetsinou zadouci, aby si to mohli kdykoliv prohlidnout ostatni a nemuseli cekat, az bude uzivatel online a posle jim to pres SZ. A obracene, pokud chci poslat nekomu fotku na ktere je neco "zavadnyho" a nemam potrebu a zajem to vystavovat v galerii, tak dle me je technicky a casove jedno, jesli mu to poslu primo do mejlu nebo to nahraju sem a poslu pres SZ.

Takze resume: pokud neni clovek debil, tak si sem hodi jen to co si dokaze nasledne obhajit a galerie muze zustat VV....ne?


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#931 27.10.2015 17:42:36

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


ZbyneKTM:

Máš pravdu. Ale ti druzí taky. Ono to bude někde mezi.
Hele, dnes jsem oprášil to, kde jsme tak trochu posledně s vývojem skončili a vrhneme se na to dokončení.
Už si nevzpomínám, jak to tam bylo s galerií, ale zjistím a dám vědět.

Ideálně tak, aby si každý uživatel mohl nastavit účet na míru.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#932 27.10.2015 18:15:53

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak:

Divam se, ze jsi muj velky Fanda ano 

S tvym nadhledem, zkusenostmi a znalosti by z tebe byl bajecnej admin, co ty na to jako svazak? Ber to jen jako podnet !!! 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#933 27.10.2015 18:48:27

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Fanda:

Ja se tu angazuju jak jen nejlip umim. Na mackani jsou tu jini. Jejich vyplody stoji vetsinou za prd, az si clovek rika, ze radeji nez tohle nenapsat nic, ale je to jejich boj...
Myslim, ze tohle vlakno je o necem jinem nez tady predvadime, takze bych toho nechal...ty si me najdes zase jinde, ze? smile 

Jo a diky za odpoved, stacilo jen ano nebo ne...tak snad priste gp 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#934 27.10.2015 21:04:23

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mikagen napsal(a):

viz diskuze poslední rok a jejich odhad byl cca 10-12 hodin jednoho programátora. Možná pro tebe jako vodítko, aby tě netahali za nos, nebo neplatil zbytečně více než je třeba .

mno 10-12 hodin práce programátora, to může klidně být 15-20k, i víc....otázka zní, za jak dlouho offmoto raduzovi vydělá těch 20k, aby se ten programátor zaplatil....a pokud to bude dělat nějaký programátor zadarmíko ve volném čase, tak to nebude trvat 12 hodin,  ale třeba rok:)

 offline 

 

#935 27.10.2015 22:46:05

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

Třeba, asi, můžu, možná, slibuju, snažím se .......

Co ti furt vadi? Zmeny se deji. Ostatne mas vlastni web xfany ne? Rejes vic,jak ta svina v bahne,ale ta je zpravidla uzitecna. Pres tebe se ani ty brambory prohnat k nejakemu dobremu vysledku nedaji. A takovy to byl grandiozni odchod s prasknutim dveri.

Nerikam,ze nemas v necem pravdu,ale obsah a forma jsou 2ruzne veci.

 offline 

 

#936 27.10.2015 22:55:58

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87 napsal(a):

spacak napsal(a):

Třeba, asi, můžu, možná, slibuju, snažím se .......

Co ti furt vadi? Zmeny se deji. Ostatne mas vlastni web xfany ne? Rejes vic,jak ta svina v bahne,ale ta je zpravidla uzitecna. Pres tebe se ani ty brambory prohnat k nejakemu dobremu vysledku nedaji. A takovy to byl grandiozni odchod s prasknutim dveri.

Nerikam,ze nemas v necem pravdu,ale obsah a forma jsou 2ruzne veci.

Jiriku mas urcite na vic nez moralizovat ne?Furt  ale nejak nevidim nic pozitivniho  a11 Tak se ukaz a14 

 offline 

 

#937 27.10.2015 23:14:57

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Hele ja fakt omezil sve (uznavam) casto zbytecne prispevky. Par klukum jsem tady jak verejne,tak v sz,nebo po telefonu pomohl s tim,co znam - stare xr.

Me zkratka jen sere,ze ti,kteri vyburovali,casto ponizuji,urazi odesli a pak se vraci pod jinym (az peti jinymi) nicky a delaji,ze nic. Kdo je spacak,Husibrk,Vsimalek apod.snad normalne myslici uzivatel vi. Me to nevadi,ze tu je,jsou. Vadi mi,co velmi durazne kazali a sami ted nedelaji.

Ja jsem tak jako tak uz mimo kruh. Motorka je pryc a milost Spacak,at si o mych kolenech mysli co chce,mym kloubum je to fuk smile mejte se kluci a tlacte to vpred a spolecne,za chvili bude endurak lovna zver a vlakno o Ajp je teda typicky ukaz nejednoty skupiny. I ti blbi myslivci spolu drzi vic

 offline 

 

#938 27.10.2015 23:30:34

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


hele Jirko, ty tvoje donekonečna omílane kolena, mě to přijde jako trapas, protože když vidím třeba na FB Romana K. že mu jezdí do enduro školy i kluci s takovým hendikepem, tak si myslím, že si poseroutka  ne 


https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t31.0-8/12185336_1034449589940016_7585896149484592024_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9

Raduz:

dotaz, co bylo důvodem odstranění reklamy?

 offline 

 

#939 27.10.2015 23:46:12

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Hugila:

Tak jestli mas pro bezneho programatora praci za 1500-2000kc/hodinu, tak se domnivam, ze pretahnes vsech nasich 65 programatoru  ano 

 offline 

 

#940 27.10.2015 23:58:18

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87:

Ajp ,nejednota skupiny??tak to nevim jak si to predstavujes,vsichni stejne,jednim smerem?? Pak to ale lehce postrada smysl,teda spise tezce. Vodu kazali a vino pili... plna huba kecu a sracky ve vlaknu kde to ani trochu nepatri a pritom to je jedna z veci ktera te micha... a31 
To Raduz:klidne to smeti odpal pryc pac to s vylepsenim nema nic spolecneho,ale musel jsem lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů