Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#841 19.09.2015 12:27:10

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Pokud to tady čteš celé, tak peníze načal Jirka87.Jo dostal jsem náhledy, ale od té doby je ticho, žádné změny,to je to co mi vadí big_smile žádné informace jak se daří nedaří nic, chápeš? Ale smekám před Tebou konečně teď jsi schopný odpovědět normálním slohem, žádné "obkecávačky" , a dokonce i regauješ,už žádné otázky bez odpovědí  usch takže je asi změna? smile


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#842 19.09.2015 14:01:10

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson i Raduz - nevím jak se Vám to podařilo nějak nedočíst oběma, ale já jsem to zmínil ve vztahu k příspěvku - já se bavil o penězích. Prostě mě jen napadlo, jestli to Filda nemyslí tak, že by byl ochotnej přispět, pokud by to vzalo rychlejší spád.

Pochopil jsem ho blbě a on mi to vysvětlil. 

 gp 

 offline 

 

#843 19.09.2015 14:14:19

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


To all:

Já to celý nečetl - není teď fakt moc času.

Filda:
Všechno pochopíš jednou, až budeš mít více zodpovědnosti na bedrech.
Offmoto je koníček, práce je obživa. Priority si rozdej sám dle svého dnešního úsudku a později to porovnej.
Někdy je času více na to, jindy na ono. Nutně to neznamená vytáčky nebo jak píšeš "obkecávačky".

Příklad:
Přijdeš z práce zbitej, mrkneš na stránky, kde tě někdo zase "vychovává", odsekneš, co ti slina na jazyk zrovna přinese a neřešíš to. Dohledávat, co jsem kdy kde napsal, porovnávat a vysvětlovat? To už pak 1. nebaví a 2. není to ten koníček, kterýmu chci čas věnovat.

Tohle asi ještě neznáš, tak třeba více "miř", než "vystřelíš" a třeba před "střelbou" najdeš úplně jiné cíle, které stojí za ten čas "mířit" déle.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#844 19.09.2015 14:58:57

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


 ano 

 offline 

 

#845 19.09.2015 18:42:39

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

To all:

Já to celý nečetl - není teď fakt moc času.

Filda:
Všechno pochopíš jednou, až budeš mít více zodpovědnosti na bedrech.
Offmoto je koníček, práce je obživa. Priority si rozdej sám dle svého dnešního úsudku a později to porovnej.
Někdy je času více na to, jindy na ono. Nutně to neznamená vytáčky nebo jak píšeš "obkecávačky".

Příklad:
Přijdeš z práce zbitej, mrkneš na stránky, kde tě někdo zase "vychovává", odsekneš, co ti slina na jazyk zrovna přinese a neřešíš to. Dohledávat, co jsem kdy kde napsal, porovnávat a vysvětlovat? To už pak 1. nebaví a 2. není to ten koníček, kterýmu chci čas věnovat.

Tohle asi ještě neznáš, tak třeba více "miř", než "vystřelíš" a třeba před "střelbou" najdeš úplně jiné cíle, které stojí za ten čas "mířit" déle.

Tak si to první dočti celé a třeba to pochopíš, zase jsi to nepochopil,nevadí,dál se zde s Tebou o tomhle nebudu hádat smile Nechtěj ať mířím více než teď, protože by mohli přijít daleko větší, přesnější výstřely, před kterými neprůstřelná vesta neochrání.Ahoj pěkný zbytek dne přeji.


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#846 19.09.2015 18:59:58

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jak jednoduše se dají naočkovat děti. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

Editoval Robinsson (19.09.2015 19:00:49)

 offline 

 

#847 19.09.2015 19:17:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda napsal(a):

Tak si to první dočti celé a třeba to pochopíš, zase jsi to nepochopil,nevadí,dál se zde s Tebou o tomhle nebudu hádat smile Nechtěj ať mířím více než teď, protože by mohli přijít daleko větší, přesnější výstřely, před kterými neprůstřelná vesta neochrání.Ahoj pěkný zbytek dne přeji.

Tak já tedy radši zmlku, když jsi na mě tak "wostrej".
1. Já se s Tebou nemám o čem hádat, ty by ses musel chtít hádat se mnou, aby k hádce došlo.
2. Nejsi můj táta, abys mi nakazoval, co si číst mám a nebo nemám.
3. Miř si kam chceš, nejsem tvůj táta, abych ti to nakazoval.
4. Co přijde, to přijde. S tím se koloikrát nedá nic dělat. Na vestu dávno prdím, umírám se ctí a ne jako zbabělec, ne?

Tobě taky hezký den  cool 
A jako přečtení od člověka ve věku pomalu mých dětí.... No dobrý, no...
Řekneš mi to stejně, až se uvidíme?
S tebou ta puberta asi docela mlátí, ne?
Miř víc, než střelíš. A dívej se víc do hledáčku, na koho míříš. 50x Ti to psát nebudu.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#848 19.09.2015 19:43:55

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


no co, svýt syxtýn , čemu se divíte heh2     .....žádné starosti, času po kokot, to se to pak rozumuje lol    .....myslím, že sme nebyli jiní, akorát jsme se nemohli exhibovat takhle veřejně po internetech  heh2 

 offline 

 

#849 19.09.2015 21:02:47

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

když už tady chceš moralizovat o věku a výchově, není to taky tvůj problém, že dlouhodobým sraním na fórum, to tady vypadá jak vypadá ? všimnul sis, že je tady z toho spíše inzertní koutek a nebo  se neustále opakující témata jakou moto-boty-gumu ?
koho tady zajímají opravdu OFF věci, závody, videa, pokusy a testy ?
je to tady čirá anarchie, s nefungujícími pravidly pro nás uživatele a prakticky zvýhodňující kohokoliv z venku mimo forum (ani nemusí být registrován)
moderátoři: vitek,Nero, Fishmen, Nawrc opravdu to jsou tvé prodloužené ruce  pro forum ???  zybtek dobrý  ano 
administrátoři: Sucháč a Tonda  - příbuzenské vztahy nebudu komentovat  a1 
a podle mě opět lžeš, že na to nemáš čas, protože vedení fora není práce na x hodin denně wink 
já ti už osobně kašlu na nové forum, protože bude za x let a stejně to bude sračka, o kterou se nezvládneš starat, jako se nestaráš o tohle forum, takže by možná bylo lepší ponechat tenhle model.................

celkově by si tady tomu měl nastavit jinou "politiku", protože to jde s tebou a forem do prdele ne  (a podle mě je to škoda)




Robinsson:

čeče pořád mě musíš přesvědčovat svými příspěvky, že jsi tady na foru nejhloupější člověk ?

 offline 

 

#850 19.09.2015 21:37:29

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vy mate vsichni starosti a31 a31
Tolik napsanych sracek jsem uz tedy dlouho necetl heh11 

 offline 

 

#851 19.09.2015 21:51:51

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


motohellrider:

no je to tím, že tady trávíme trochu více času než ty  wink 

 offline 

 

#852 19.09.2015 22:18:21

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


motohellrider: to nejsou sračky, to je "konstruktivní kritika zdola, soudruhu"

 offline 

 

#853 19.09.2015 22:30:45

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


 roll 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#854 19.09.2015 22:35:05

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


chtelo by to vic moderatoru a lidi starajicich se o forum, inzerci bych oddelil a zpoplatnil tech 10-20kc za inzerat nikomu neuskodi a pomuze to s financovanim fora a hlavne neregistrovanym bloknul viditelnost fora
delal jsem moderatora na tuningforu a takhle to tam slape uz vuc nez 10 let bez problemu kazda sekce ma par svych moderatoru uzivatel ktery neprispiva k tematu tuning fora je 3x napomenut pak zablokovan jak jednoduche a hlavne uz vic nez 10 let funkcni bez jakeho koli problemu navic je to tady hodne spatne usporadane proto je v tom takovy bordel a chaos


Raduz kdyz na to nemas cas tak se na to vyser nebo nekoho pover wink myslim ze schopnych lidi kteri by se toho ujali by se tady naslo vic nez dost

Editoval Ditrow (19.09.2015 22:45:36)

 offline 

 

#855 19.09.2015 22:51:42

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ditrow: když neregistrovaní neuvidí fórum, nemůže je případně zaujmout a oni se následně zaregistrovat. Takže v podstatě se z toho stane uzavřená, zvolna vymírající skupina, oživená jen sem-tam někým, kdo se zná s někým z té skupiny a tedy může nahlédnout a následně se případně přihlásit.
Cesta jak udržet nějaké fórum v chodu a čerstvé je právě spíš v příchodu nových lidí s novými, nebo z minulosti opět vytaženými, tématy. Pořád lepší tady mít 20 příspěvků denně o motobotách nebo motorkách na silnici, než jeden hluboce fundovaný na téma "jakou trysku do karbce č.5 značky QQ pro nadmořskou výšku XX"
Jestli dát za inzerát 10Kč nebo za přístup 1x ročne 10Kč je na debatu, osobně bych volil pravidelnou nižší částku za přístup, než jednorázovou vyšší za inzerát. Pokud bych měl pocit že nedostávám dost za svůj mrzký peníz, můžu se odhlásit a místo IT-motorkaření motorkařit skutečně a po svém

k tématu tuning fóra přispěju hned 3x, nebyl bych tedy napomenut: 1:"tu hadici nezapomeň napojit na turbo", 2:"nezapomeň jí stáhnout páskama, jinak se ti svlíkne, 3:"nestahuj je ale moc, jinak tu hadici můžeš načít a ona ti pak bouchne". Jen pro představu jak to s chodí s pravidly v praxi. To je jako brigáda u rybářů, nasbíráš bordel do pytle, ušetříš za příspěvek a ten pytel pak pohodíš tam, cos měl zaparkované auto

Editoval jees (19.09.2015 23:02:12)

 offline 

 

#856 19.09.2015 23:05:31

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC:

Nezáviď  a1 ze jsem ti převzal post

Editoval Robinsson (19.09.2015 23:12:08)

 offline 

 

#857 20.09.2015 21:54:40

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ditrow napsal(a):

chtelo by to vic moderatoru a lidi starajicich se o forum, inzerci bych oddelil a zpoplatnil tech 10-20kc za inzerat nikomu neuskodi a pomuze to s financovanim fora a hlavne neregistrovanym bloknul viditelnost fora
delal jsem moderatora na tuningforu a takhle to tam slape uz vuc nez 10 let bez problemu kazda sekce ma par svych moderatoru uzivatel ktery neprispiva k tematu tuning fora je 3x napomenut pak zablokovan jak jednoduche a hlavne uz vic nez 10 let funkcni bez jakeho koli problemu navic je to tady hodne spatne usporadane proto je v tom takovy bordel a chaos


Raduz kdyz na to nemas cas tak se na to vyser nebo nekoho pover wink myslim ze schopnych lidi kteri by se toho ujali by se tady naslo vic nez dost

sám vidíš, že jakákoliv konstruktivní debata končí stejně, Raduz se tady vytahuje na Fildu, ale ve finále je to opět plácání a nakonec tady pošle jen smajlíka jak malé děcko.......
chaos tu je, protože je tady spousta netříděných informací, nikdo z "vedení" si nedá čas to trochu přerovnat, udělat třeba rozcestník nebo jen souhrn, všechno jde vniveč  ne 
pro neregistrované, jde udělat viditelná jen část fora, inzerce jde taky úplně jinak ošéfovat, v aktualitách jsou staré odkazy na nálepku nebo dres na míru (koho to zajímá) , názvy témat, kde se už dávno řeší něco jiného co nesouvisí s názvem (opět spící moderátoři) a tak dále....

je to všechno frustrující..... ještě, že to jde vyjezdit  gp  a1 

 offline 

 

#858 20.09.2015 22:23:03

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC:

oni ti klucii moderatorsky a administratorsky by se meli domluvit na prodlouzeny vikend otevrit nejaky dobry oplatek a32 dat hlavy dohromady a neco stim udelat je fakt ze takovy bordel ve foru jsem jeste nikde nevidel

 offline 

 

#859 21.09.2015 09:39:16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ahoj,

souhlasím, že toto fórum už ztratilo účel a stalo se z něj něco nepřehledného a chaotického. Převládají zde inzeráty všeho druhu, které někdy nemají ani s offmoto nic společného a to je vždy konec něčeho dobrého. Takže místo o tom kde je akce, jaká byla ISDE, co je nového v enduru, kde se dá dobře pojezdit nebo jak opravit něco na motorce atd se dozvím, že někdo shání velkou tašku a jiné hlouposti.

Je to škoda. ne  ne  ne 

 offline 

 

#860 21.09.2015 10:29:12

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda, Ditrow :

Jen řeči . . . napište si Raduzovi jestli by vam nedal moderovaní. Typuju že vám to dá a můžete klidně začít. Každý den válčit s trolama, který i přes jasně daný pravidla a vlákno vyhrazený pro inzerci blbostí stejně sebestředně naserou ten svůj inzerát, na velkou tašku, přímo na úvodní stranu. Pokud jim to přesunete začne rázem třetí světová, házení špíny, nadávky do cenzorů a arogantních diktátorů.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů