Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#821 12.08.2015 23:14:52

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


badyšot:

Jak rikas, ted uz je to jedno.
Tema je zpet a dava hlavu i patu.

 offline 

 

#822 12.08.2015 23:17:45

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn:

Na nefnukam, jen kostatuji.
Kazdy musi priznat i kdyz ne na hlas, ze to upada.

Jak napsal Filda, par lidi si tu sjedna projizdku, a tim to koci, uz nikdo nepise jake to bylo, foto, video...

PS: uz si stezovat nebudu, budu zase dale jen tise nahlizet a po par minutach odchazet, neb 1,9Tdi v super stavu do 50tkc neumim

 offline 

 

#823 12.08.2015 23:23:55

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mikagen napsal(a):

Jarynn:

Na nefnukam, jen kostatuji.
Kazdy musi priznat i kdyz ne na hlas, ze to upada.

Jak napsal Filda, par lidi si tu sjedna projizdku, a tim to koci, uz nikdo nepise jake to bylo, foto, video...

PS: uz si stezovat nebudu, budu zase dale jen tise nahlizet a po par minutach odchazet, neb 1,9Tdi v super stavu do 50tkc neumim

Ano nepíše se to tady,prostě to zde upadá a proč to psát nemusím,to se snad ví smile Jinak ber to tak,že je léto,dovolená atd..ted' ještě brutální vedro,moc lidí nejezdí..

Editoval Filda (12.08.2015 23:24:13)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#824 12.08.2015 23:31:08

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mikagen:

No vidis a jal urcite sam vis tak prave fota a videa ve stavu kdy je mohl videt prakticky kdokoliv byly kednim z nej co nekterym vadilo. Osobne to nechapu-pokid nechci aby to nekdo videl tak to sem.nedam ne?

 offline 

 

#825 17.09.2015 21:45:22

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Zítra ne, den D bude v neděli


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#826 17.09.2015 23:13:16

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek:

a jak to prosim tě vypadá s webem, kde budou jen lidi, co znamenají skutečný přínos pro enduro, kde nebudou mít jen tak přístup nějací kecalové, kde to bude chráněný ty videa atd,? To tady prezentovali někteří, než smazali svoje původní nicky... Nevíš náhodou jak jim to jde, jaká je návštěvnost a tak?

 offline 

 

#827 17.09.2015 23:18:03

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


badyšot:

Jde jim to perfektně, spolu se Všímálkem chodí onanovat sem  usch 

 offline 

 

#828 17.09.2015 23:43:48

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn:
tak vono od začátku letošního roku uplynul jen krátký čas asi....
Řikam to pořád, čas nemá jednotky.  smile Různé civilizace to měří různě a v dlouhodobým měřítku se i shodnou. Krátkodobě to nemá cenu. Přítomnost je nejcennější, řikaji všichni.... wink 

 offline 

 

#829 18.09.2015 15:11:59

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek:
 ano porad se nas snazis naucit cist mezi radky,ale samotnemu ti to moc nejde  a27 

 offline 

 

#830 18.09.2015 15:53:05

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek napsal(a):

Jak mám ve zvyku, držím se tématu. K vylepšní webu myslím není nic moc za potřebí

Jaryn, naposledy jsem tu onanoval nad tímto. Jestli tedy myslíš to, jak se leží na břichu a třu svůj penis o postel.  Nebo jak ležím na zádech a rukou nebo oběma třu svůj úd a když v této poloze dosáhnu vyvrcholení, semeno pravděpodobně vystříkne na mou hruď nebo břicho.

Kam že jsme se to zase dostali od nevinného odkazu na začímající MS v rugby? Měl jsem za to, podle ohlasů, že se to bude líbit, ale asi jsem spletl. Omlouvám se.

Ty jsi fakt úplný magor... a11 

 offline 

 

#831 18.09.2015 16:31:04

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Pánové, dejte ty své výlevy nějak do pryč, díky. roll 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#832 18.09.2015 17:39:35

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

Muzes byt konkretni?Nic extra vrazedneho zde nevidim,tak projev sve prani trochu presneji,treba cislem prispevku pokud se ti nechce psat,rad ti vyhovim.

 offline 

 

#833 18.09.2015 19:01:48

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Tak ještě jednou,děkuji Radůzo  lol kdy bude nové offmoto? smile

Všimálek: Janku stihnul jsi to přečíst, nebo to chceš do sz? smile


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#834 18.09.2015 21:42:17

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Stačí popis ukájení a vulgární výrazy - nic víc není třeba.

Nový stránky zatím nejsou dokončený, termín jsem si nestanovil, páč na to teď nezbývá čas, věnuju se práci a finálním úpravám/opravám na domku.
Když budu mít chvíli, tak to zase popošťouchnu.
Pokud to takto nestačí a vyžaduješ termín, tak ti neposloužím.

Jedna věc tě ale uklidnit může. Nové stránky být musejí. Ono mě to stejně dožene, takže se to stane tak jak tak. cool 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#835 18.09.2015 22:05:31

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

Stačí popis ukájení a vulgární výrazy - nic víc není třeba.

Nový stránky zatím nejsou dokončený, termín jsem si nestanovil, páč na to teď nezbývá čas, věnuju se práci a finálním úpravám/opravám na domku.
Když budu mít chvíli, tak to zase popošťouchnu.
Pokud to takto nestačí a vyžaduješ termín, tak ti neposloužím.

Jedna věc tě ale uklidnit může. Nové stránky být musejí. Ono mě to stejně dožene, takže se to stane tak jak tak. cool 

Děkuji,termín nevyžaduji.Ono těch termínů totiž bylo už víc než dost  usch Nové stránky být musejí..aha. smile Takže před rokem a nějakou tou nedělí  kdy jsi psal at' všichni promažou galerii a zprávy,že bude změna(tohle byl další termín) bylo vlastně úplně zbytečné? Dnes je 18.9.2015 cituji Tvůj příspěvek ze dne 2.3.2014 : Prosím všechny, aby si vyčistili SZ neaktuální fota z fotogalerie(inzerované věci apod.) - děkuji.Abyste lépe chápali moje kroky, pracujeme na novém fóru.
Toto prostředí se stane minulostí.Nové prostředí bude nabízet spoustu možností, které toto prostředí nenabízí a vývoj by byl nákladný a zbytečný.
V příštích týdnech budu pracovat značně mezeně a práci budu směřovat k novému prostředí.Díky za pochopení.

Jsem sice blbý,ale žádnou změnu jsem nezaregistroval? Jen to že lidi odcházej a přicházej.Odešli lidi,přišly reklamy.Přišly reklamy,přišla větší cenzura než kdysi.Přišla cenzura,odešli lidi.Odešli lidi,přišli noví lidi.Pořád dokola ... Kolik ti vydělala ta reklama? Přispělo to alespon k neviditelné změně tohohle fora? Upřímně jsem si zvykl že je tu ta reklama,ale pokud tu je a je očividně k ničemu tak fakt nevím,kam míří tvé kroky.

Podle mě to už nezvládáš,vím o tom prd,ale připadá mi to tak. Nebylo jednodušší napsat lidi potřebujeme udělat tohle a tohle,mohl by se někdo postarat o tohle a tohle?Ikdyž je zde plno Janků a Všimálku,kteří si zde léčí komplexy z toho ,že jim ve 40 letech maminka málo ohřála k snídaní kakao a  večer nedostali pusu na dobrou noc.si myslím,že by se zde kdysi našel i někdo kdo by dokázal pomoct.Ovšem ted' už je to tvoje válka,kde ty máš sice zbraně,ale nemáš munici a tu munici ti už nikdo nedodá.

Editoval Filda (18.09.2015 23:13:53)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#836 18.09.2015 22:45:42

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda : pokud jsi to myslel v druhe pulce prispevku tak,ze jsi ochoten i neco malo financne prispet pro urychleni zmeny prostredi-offmota,tak klidne taky neco venuju. Zmenu webu nepotrebuju,ale pokud to vetsina zada a chce,tak me nejaka stovka nezabije.

Ale spis to vidim na realny nedostatek casu se tomu ted venovat,nez nedostatek financi na zmenu.

Ale tak asi kazdy,koho zivi prace musi uprednostnit praci vydelecnou od prace sice prospesne,ale neplacene.reklamu do toho netaham.urcite to neco vydela,ale kapesniky u Vuítona si asi Raduz nekupuje. Starosto,nebo? big_smile

 offline 

 

#837 18.09.2015 22:51:02

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ja priznavam ze jsem skrblon a nedam ani floka a1  idealne kdyby se mi jeste povedlo nejak profitovat z me pritomnosti na foru ,to by nyla pecka lol Ale muzu prispet dobrym slovem nebo radou ktera bude kazdemu na prd  usch 

 offline 

 

#838 18.09.2015 22:51:18

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87 napsal(a):

Filda : pokud jsi to myslel v druhe pulce prispevku tak,ze jsi ochoten i neco malo financne prispet pro urychleni zmeny prostredi-offmota,tak klidne taky neco venuju. Zmenu webu nepotrebuju,ale pokud to vetsina zada a chce,tak me nejaka stovka nezabije.

Ale spis to vidim na realny nedostatek casu se tomu ted venovat,nez nedostatek financi na zmenu.

Ale tak asi kazdy,koho zivi prace musi uprednostnit praci vydelecnou od prace sice prospesne,ale neplacene.reklamu do toho netaham.urcite to neco vydela,ale kapesniky u Vuítona si asi Raduz nekupuje. Starosto,nebo? big_smile

Ne,takhle jsem to nemyslel.Pokud chceš přispět na offmoto,můžeš si koupit nálepku ,která přispěje na offmoto smile Myslel jsem to tak,že někdo kdo umí na pc něco s weby,že by dokázal nějak pomoc při tvorbě,aby toho na našeho starostu nebylo tolik,víš jak to myslím ?

abych přispěl penězmi,které se mi sice nevrátí,ale udělají něco prospěšného , na to tady to forum nemám dostatečně rád . Jediné co mám na tomhle foru rád,že zde chodí malý počet lidí,se kterými jezdím a máme se o čem spolu pobavit i mimo moto,tohle tu mám rád.A to zde chodím jen proto,že někteří ze zdejších členů se kterými jezdím nemají fb,kdyby měli,tak zde už dávno nechodím. Ale někdy je tu sranda,to musím uznat

Editoval Filda (18.09.2015 22:56:09)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#839 19.09.2015 08:34:21

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda:

Ty vole ty vedeš řeči v 16ti letech. Zajimavý ze z tebe furt leze neco o penezich...

 offline 

 

#840 19.09.2015 11:54:41

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Fildo, co ti na to mám napsat, abych z tebe neudělal hlupáka? - což fakt nemám zapotřebí a na romány čas.

1. Píšeš sám, že o tom víš prd.
2. Pak hromadu dojmů, kterou by druhá strana lehce chápala jako urážku (já ne, já tě znám)
Skoč za tátou a ten ti vysvětlí, jak se v takových případech postupuje. Z jakého důvodu se takto prezentuješ?

3. Nejsi náhodou ty, kdo dostal mezi prvními náhledy nových stránek?

Co s tebou, člověče, je?
Přicházíš s křížky po funuse - stránky stavím s lidmi z fóra.
A o peníze jsem si nikomu neřekl, tak proč je řešíš?

Hele, neodpovídej mi na tyhle dotazy, jak se uvidíme, tak to můžeme probrat, nemám teď fakt moc času, jsem ve skluzu.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů