Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#761 15.07.2015 12:28:07

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Uz to fici, diky starosto ano 

 offline 

 

#762 15.07.2015 12:53:17

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


hotovo - když najdete nějakou takovou chybku, prosím o přesnější popis problému a pak chvíli času na nápravu.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#763 15.07.2015 15:46:27

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek = Janek? Ten co demonstrativně odcházel ?


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#764 15.07.2015 16:26:58

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Honza:

Neodpovídám na konkrétní otázku, ale obecně:
Jsou tu lidé pod různě "skrytýma" nickama, co tu byli a už "nejsou".
Jejich důvody ke skryté identitě ale musíme respektovat. Svět internetu to dovoluje, tak co na tom.
Netrápí mě to, takže tebe by taky nemělo. Je to svobodný fórum.

Ikdyž na něj někteří nadávali, odcházeli apod., stejně se vrátili - ono to tady je tož "špatné" a proto se vrátili.
Nesoudil bych je - třeba někdy pojezdíme, dáme pivko po výjezdu a zjistíme, že osobní setkání je víc než klepání do klávesnice.
Třeba se hodnoty lidí zase vrátí někam do dob, kdy šel fyzicky muž za ženou "na lov" a nelustroval seznamky na netu  a22 .


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#765 15.07.2015 17:21:11

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


 Raduz TT600r, Všímálek:
Já se jen zeptal, dál v tom nepátrám, prostě jen zvědavost.  Odpověď sice nebyla jednoznačná, ale i tak mi stačí.


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#766 15.07.2015 21:01:07

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Změn si nick na PACIENT.....     a11      

Všímálek napsal(a):

K věci:
Breberky ve světě internetu dokáží podle vyhledávaných stránek zobrazovat cílenou reklamu. Je to i tady a dost mi to vadí.

Mé oblíbené heslo na netu je "orál". Jenže když pustím offmoto, tak mi to hned začne nabízet zubní kartáček Oral B.
Nejde s tím něco udělat?
Např. aby mi to nabídlo nějaké nové stránky s parádním orálkem? Nebo ať mi to nenabízí ten debilní kartáček, když už se člověk přepne do svého milovaného off světa.
Děkuji předem za nápravu.

Kolik ta otravná reklama vydělává? SZ nepoužívám, tak prosím sem. Děkuji


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#767 15.07.2015 21:58:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek napsal(a):

K věci:
Breberky ve světě internetu dokáží podle vyhledávaných stránek zobrazovat cílenou reklamu. Je to i tady a dost mi to vadí.

Mé oblíbené heslo na netu je "orál". Jenže když pustím offmoto, tak mi to hned začne nabízet zubní kartáček Oral B.
Nejde s tím něco udělat?
Např. aby mi to nabídlo nějaké nové stránky s parádním orálkem? Nebo ať mi to nenabízí ten debilní kartáček, když už se člověk přepne do svého milovaného off světa.
Děkuji předem za nápravu.

Kolik ta otravná reklama vydělává? SZ nepoužívám, tak prosím sem. Děkuji

No, jako úskok stranou dobrý, ale asi zbytečný  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#768 16.07.2015 08:25:13

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek:

Odpovědět můžu asi tolik:
"orál" hledej na stránkách "18+", ne zde. V tom nepomůžu - nutno se s tím smířit nebo pokud máš OS W7 a vyšší, pusť si na 1/2 obrazovky oblíbený žánr a je to vyřešené.

Kolik přesně reklama vydělává? Zlob se nebo ne, to je věc, kterou nemám důvod sdělovat.

Reklama tu bude dál.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#769 16.07.2015 14:04:49

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek napsal(a):

K věci:
Breberky ve světě internetu dokáží podle vyhledávaných stránek zobrazovat cílenou reklamu. Je to i tady a dost mi to vadí.

Mé oblíbené heslo na netu je "orál". Jenže když pustím offmoto, tak mi to hned začne nabízet zubní kartáček Oral B.
Nejde s tím něco udělat?
Např. aby mi to nabídlo nějaké nové stránky s parádním orálkem? Nebo ať mi to nenabízí ten debilní kartáček, když už se člověk přepne do svého milovaného off světa.
Děkuji předem za nápravu.

Kolik ta otravná reklama vydělává? SZ nepoužívám, tak prosím sem. Děkuji

tak změň heslo na "anál", kartáčky ti už naskakovat nebudou. A pokud, tak ne zubní Oral B

 offline 

 

#770 16.07.2015 14:35:27

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


ale vždyť se to tady už psalo, že stačí používat ADBLOCK a pak o žádné reklamě na OFFMOTO nevím  smile 
https://adblockplus.org/

 offline 

 

#771 16.07.2015 14:41:23

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


At' tady ta reklama klidně je,dá se to přežít,když to Offmotu nějak pomáhá,ale od té doby co tu ta reklama je,nezaznamenal jsem žádnou změnu.


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#772 16.07.2015 21:33:29

gal0s
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 157
Založená vlákna
Motorka: čína 125ccm
Věk: málo
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filda:

Ty ne ale Raduz ano... jo a strejdo určitě víš, že když používáš ad block tak z toho provozovatel webu nic nemá... jo a na motorkařích je víc reklamy a nikomu tam nevadi...

 offline 

 

#773 16.07.2015 21:48:31

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


gal0s:

no jestli Raduz čeká, že mu tady lidi budou klikat na reklamy, tak tomu přece nemůže věřit smile
pokud má tahle komerční reklama pokrýt finančně chod a pronájem hostingu, tak si myslím, že je to špatně řešeno  ne (pravdu se stejně nedozvím) 
peníze na chod, padlo tady moc krát, se za určitých  okolností dají vybrat od ochotných uživatelů nebo reklamujicích firem nabízející produkty společné s offroad jízdou a podobně


hosting s doménou stojí měsíčně  700kč až 1000??? .. (my měli 3GB +ftp za 360 na měsíc)

 offline 

 

#774 17.07.2015 00:03:45

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Všímálek:

a bez brasku do toho pujdes taky?

Proč se ptáš?
Jestli se bude hrát v Brně, tak budou stačit ségry, takže klidně bez brášků.
https://youtu.be/l_i6yHWT1hA
Víš jak, tady by se to nešeslo ani na enduro natož na něco takového, tak to ber tak, jako že řeči se vedou a voda teče ... něco jako tady s tím fórem.

Zajimalo me to.

Tak vem segry, zorganizuj to a dej vedet kdy a kde wink 


Pro ostatni: me tady reklama nevadi, uprimne receno jsem si musel vyrolovat nahoru abych se mrknul, jestli tam jeste porad je...a je smile  Netusim proc zrovna ja tam mam napsany: S námi si poskládáte Vaše IT podle aktuálních potřeb...mozna proto ze jsem teprve nedavno prestal pouzivat T602 big_smile 

Editoval ZbyneKTM (17.07.2015 00:13:14)


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#775 18.07.2015 22:26:18

gal0s
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 157
Založená vlákna
Motorka: čína 125ccm
Věk: málo
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC:

Šak ono stačí když se ti ta reklama zobrazi ne?

 offline 

 

#776 18.07.2015 22:58:11

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


gal0s:

nevím, to musí vysvětlit Raduz, ale jelikož je to vesnický intelektuál, tak se stejně nedozvíme nic  sad 

 offline 

 

#777 20.07.2015 23:15:07

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


spacak napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Všímálek napsal(a):


Proč se ptáš?
Jestli se bude hrát v Brně, tak budou stačit ségry, takže klidně bez brášků.
https://youtu.be/l_i6yHWT1hA
Víš jak, tady by se to nešeslo ani na enduro natož na něco takového, tak to ber tak, jako že řeči se vedou a voda teče ... něco jako tady s tím fórem.

Zajimalo me to.

Tak vem segry, zorganizuj to a dej vedet kdy a kde wink 


Pro ostatni: me tady reklama nevadi, uprimne receno jsem si musel vyrolovat nahoru abych se mrknul, jestli tam jeste porad je...a je smile  Netusim proc zrovna ja tam mam napsany: S námi si poskládáte Vaše IT podle aktuálních potřeb...mozna proto ze jsem teprve nedavno prestal pouzivat T602 big_smile 

Standartní záležitost morava...... připrav, zařiď, a dej vědět  lol 

Pečené holuby až do řiti.

 ano  

Kdepak, mel bys to moc jednoduchy...ja to vidim asi takto: Priprav, zarid, zmen dle naroku a pripominek moravy, dej vedet a my mozna prijedem...co ty na to jako svazak? Mimochodem, odkud jsi? Staci region pripadne svetova strana, at nejsi moc konktretni? Dekuji za odpoved smile

A u nas na morave mame pecene holuby radeji do pusy, ovsem chapu ze jiny kraj, jiny mrav smile 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#778 22.07.2015 00:16:28

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Kdepak, mel bys to moc jednoduchy...ja to vidim asi takto: Priprav, zarid, zmen dle naroku a pripominek moravy, dej vedet a my mozna prijedem...co ty na to jako svazak? Mimochodem, odkud jsi? Staci region pripadne svetova strana, at nejsi moc konktretni? Dekuji za odpoved smile

A u nas na morave mame pecene holuby radeji do pusy, ovsem chapu ze jiny kraj, jiny mrav smile 

Že jste takoví, všichni víme. I když, vojákoval jsem v Opava, Ostrava a tam byli vesměs super lidi.
Právě proto jsem ti psal, abys to bral tak, že řeči se vedou a voda teče. Stačí pohledat téma Rumunsko 2015, 2. strana atd.

Matouš 5: 37 Ať je tedy vaše slovo 'Ano' ano a 'Ne' ne. Co je nad to, je od zlého.

Za českou stranu mám předběžně 12 lidí, ty sežeň 12 lidí za moravskou. Až budeš mít seznam, postni to sem. Startovné 500,- / osoba předem na účet - dodám v SZ pokud do toho jdete - každá sranda něco stojí a že bude sranda, to mi věř. Termín doladíme, ideálně pozdní podzim.
Odehraje se to na 99% v Praze na Smíchově - 7mičkové s koučem, vysvětlením základních pravidel a vedením. Připojištění pro rizikové sporty vhodné.

OK, tedy vyzva pro moravu: Poptavam cca 11 moravaku, co stejne jako ceska strana nikdy predtim nehraly rugby nebo jiny podobny sport a jdou do toho. Podminky uvedeny vyse.

1. ZbyneKTM


Btw. Matous5:37 hraje s nama nebo s Vama? smile 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#779 22.07.2015 00:30:23

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


ZbyneKTM napsal(a):

Všímálek napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Kdepak, mel bys to moc jednoduchy...ja to vidim asi takto: Priprav, zarid, zmen dle naroku a pripominek moravy, dej vedet a my mozna prijedem...co ty na to jako svazak? Mimochodem, odkud jsi? Staci region pripadne svetova strana, at nejsi moc konktretni? Dekuji za odpoved smile

A u nas na morave mame pecene holuby radeji do pusy, ovsem chapu ze jiny kraj, jiny mrav smile 

Že jste takoví, všichni víme. I když, vojákoval jsem v Opava, Ostrava a tam byli vesměs super lidi.
Právě proto jsem ti psal, abys to bral tak, že řeči se vedou a voda teče. Stačí pohledat téma Rumunsko 2015, 2. strana atd.

Matouš 5: 37 Ať je tedy vaše slovo 'Ano' ano a 'Ne' ne. Co je nad to, je od zlého.

Za českou stranu mám předběžně 12 lidí, ty sežeň 12 lidí za moravskou. Až budeš mít seznam, postni to sem. Startovné 500,- / osoba předem na účet - dodám v SZ pokud do toho jdete - každá sranda něco stojí a že bude sranda, to mi věř. Termín doladíme, ideálně pozdní podzim.
Odehraje se to na 99% v Praze na Smíchově - 7mičkové s koučem, vysvětlením základních pravidel a vedením. Připojištění pro rizikové sporty vhodné.

OK, tedy vyzva pro moravu: Poptavam cca 11 moravaku, co stejne jako ceska strana nikdy predtim nehraly rugby nebo jiny podobny sport a jdou do toho. Podminky uvedeny vyse.

1. ZbyneKTM


Btw. Matous5:37 hraje s nama nebo s Vama? smile 

Matouš, teda myslím, že se na něj tadytento "autor" odvolává chtěl asi někomu něco říct....
Jinak akce "Sally 2" teda jo? Předem znám výsledek pro který udělám cokoli???

 offline 

 

#780 22.07.2015 12:40:18

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Všímálek napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

OK, tedy vyzva pro moravu: Poptavam cca 11 moravaku, co stejne jako ceska strana nikdy predtim nehraly rugby nebo jiny podobny sport a jdou do toho. Podminky uvedeny vyse.

1. ZbyneKTM


Btw. Matous5:37 hraje s nama nebo s Vama? smile 

Ty něco org, že dáváš pravidla?
Vrať se k podstatě, tzn. neřešit výlevy tady, ale třeba u piva - to byl taky jeden návrh někde tady, čímž se nic nevyřeší!
Žádné tlachání v opojení alkoholu, kdy rostou svaly nejen okolo huby nemá smysl. 
Proto nabídka poznat se v rámci regulerního sportu!!!
Pokud chceš někoho opravdu poznat, jde to jen v rámci vzájemného extremního prožitku a takový zápas Rugby opravdu je.
Pravidla
- nutná registrace a aktivní činnost na offmoto
- pokud možno být na někoho nasraný :-)
- předchozí zkušenost s jakýmkoliv sportem vč. rugby, am. fotbal, je jen vítaná
- není nutné čechy x morava, ale spíš lidi, co si k sobě sednou - domluva
- zaplacené startovné - až potom se bude plánovat datum. Cena je sranda, je stanovená pod cenu za 2 mth provozu ostrého endura. Nic se nevrací, pokud účastník zruší účast atd.
- očekávám členy jako ty, badyšot, filda, jirka87, radůz, spacák, sirr, novej, hansr, atd. Pan hugila neplatí startovné, protože je jako vip host - bráškové ho chtějí poznat :-)

Suma sumárum - řeči se vedou a voda teče :-) :-)

Neorganizuju, to znamena ze pravidla urcujes jen a pouze ty?

V podstate chapu, co jsi chtel rict, jen mam na nektery veci uplne jinej nazor.

Tech 11 od tebe jsou vsichni zde aktivni clenove?
Na nikoho nasranej nejsu, pri prohlizeni offmota se vetsinou usmivam smile 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů